Vase patike...

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Na oko Garnet je imao jako ruzne patike ali udobnost i stabilnost im je bila na maksimumu.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Realno i bez ljutnje,za amatersku kosarku (mogu slobodno to da kazem) po nekim batajnicama,ugrinovcima i okolnim amaterskim timovima (od cega nema leba) suludo je bacati 15K za patike.
Ali jbg,tu radi onaj nas inat i nas glupi mentalitet.. Moram da pokazem kako mocne patike imam,a to sto igram u sali u kojoj se parket raspada,nema veze...
Fak dis!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

ZAto vas ja i pitam da mi preporucite neke cvrste stabilne patike, izgled nije bitan(samo da nisu roze ili fluorescentno zelene i zute) :lol:

Sad cu da igram Prvu B ligu, sale valjaju, vecinom je novogradnja (ali u Crnoj Gori, a to je najnizi rang takmicenja) :xD:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

kLeSa пише:Realno i bez ljutnje,za amatersku kosarku (mogu slobodno to da kazem) po nekim batajnicama,ugrinovcima i okolnim amaterskim timovima (od cega nema leba) suludo je bacati 15K za patike.
Ali jbg,tu radi onaj nas inat i nas glupi mentalitet.. Moram da pokazem kako mocne patike imam,a to sto igram u sali u kojoj se parket raspada,nema veze...
Fak dis!
Nisu to Batajnica,Ugrinovci i ostala sela,to je zamalo prva liga,sa Partizanom i Zvezdom,eto,jedna utakmica je odlucivala,a i nisam lud da bacim 15 soma nikako,nego se zalim sto nema pristojnih patika za 6-7k,jer ove od 3-4k kurcu ne valjaju,ama bas nikakvom :cheers:
EDIT:I da,da pojasnim to oko sale,jebiga,u Batajnici postoji mnogo veca i bolja sala,ali mi treinramo u ovoj maloj,zasto?Pa zato sto nam je clanarina mozda najmanja od svih klubova,a da igramo u toj sali,placali bi Boga oca mesecno.Cak ni jedna velika Vizura koja ima 3 svoje hale,ne da svojoj deci da treniraju tu,vec treniraju u jednoj osnovnoj skoli na NBg koja nije nista bolje od ove nase,nego eto,daju im tek neki trening pred mec u onoj velikoj,i tu i igraju,a placaju kao da treniraju u Barseloni :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 19 Авг 2013, 13:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

kLeSa пише:Realno i bez ljutnje,za amatersku kosarku (mogu slobodno to da kazem) po nekim batajnicama,ugrinovcima i okolnim amaterskim timovima (od cega nema leba) suludo je bacati 15K za patike.
Ali jbg,tu radi onaj nas inat i nas glupi mentalitet.. Moram da pokazem kako mocne patike imam,a to sto igram u sali u kojoj se parket raspada,nema veze...
Fak dis!
Da vidis kako taj mentalitet radi tek u fudbalu. Par likova iz mog tima, beton liga inace, kupuje kopacke A klasu od 20k a ne znaju gol da daju. :slap:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Brate pa kopacke od 20k bi trebale same da daju golove :wtf:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

To je izgleda i njihova logika. :slap:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Sinke, evo odma da te uputi neko ko je trenirao kosarku i batalio sad ces da vidis iz kog razloga,iako sam imao talenta vise od svih u generaciji.
Tvoj drug,tj ja,je u ranoj mladosti igrao kosarku u starkama i nije se stideo toga,nije me bilo strah dal cu da izvrnem zglob ili da padnem pogresno,jer me to nije zanimalo. Kad sam malo porasstao,basket sam igrao u patikama za fudbal i opet me nije bilo strah bilo cega,trenirao sam u patikama za trcanje,jer su bile lake,udobne i nevidjeno dobre (nisu nike,adidas itd,vec mi tetka donela neke iz amerike). Tek u srednjoj skoli,tj na kraju osnovne sam uzeo DADA,cuvene patike na koje su se svi lozili i igrao u njima neko vreme,a onda sam batalio i kosarku i sve u pm... Igrao sam samo basket. Razloga je vise...

Prvo,ti imas 15 godina i vec ti je vreme da trazis ozbiljnije klubove,od KK Monda ili kako vec.

Drugo,koliki god da si talenat,tesko ces se progurati bez kesa i menadzera.

Trece,mozes da imas patike koje je James nosio u finalu play off-a,dzabe ti sve bez ovog gore pomenutog.

Cetvrto,koliko je to neprofesionalno i koliko je uzalud trositi pare na "dobre patike" zbog treniranja,govori sam deo u vezi placanja clanarine,znaci placas clanarinu da bi trenirao,placas sorc,dres,carape,salu,patike,loptu... Cemu onda to treniranje kad sve placas,a para nigde?!

E zato,malo skromnosti i da vidis kako dobre patike za basket mogu da se nadju za 8k,a koliko sam lud,nece me mrzeti da danas odem do grada i da ti nadjem,jer sve iznad toga,je suludo za jedan par patika,s obzirom da je sve to ne profesionalno,da ne kazem decije.

Andrej, ti si vec druga prica,jer verovatno ne placas clanarinu :D
Последње учитавање од kLeSa дана 19 Авг 2013, 15:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dule93, nazalost i ja znam par idiota koji su u tom fazonu,a pas nema za sta da ih ujede,ali frizura C.Ronaldo i roze patika sa ljubicastim crtama mora da se fura u Kostolcu na njivi protiv FC Barselona Vladicin Hab
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Obožavao sam takve likove. Da lomim. Furao sam u početku sportove kopačke, najjeftinije moguće, a meni su bile baš ok. Lepo sam gazio u njima. Nema ništa sladje od toga kada igraš protiv nekog nalickanog pedrečića sa nafuranim kopačkma, dignutom kragnom i nalickanom frizurom. Prva stvar kada mu priđeš, rukom pokrariš frizuru, ako imaš sreće možda te gurne ili udari, dobije žuti. Druga stvar, kada stoji pored tebe, žešće ga nagaziš, na njegove nove, skupo plaćene kope, i na kraju, oštar start, ako ikada pokuša da prodje pored tebe. Bio sam neverovatno brz, mogao sad da dozvolim sebi da pustim igrača da prodje pa da ga stignem i da mu uletim onako krvnički, muški. Ako se neko seća, kao Sol Kembel Ovenu što je uleteo, pa ga odneo u reklame.


PS. Klešo, i ja sam trenirao basket u starkama, u sali je ok, ali na betonu bole tabani. Ali trpeo sam, zato što sam voleo.

Što se tiče basket patika, jedne godine sam uzeo neke New Balance, bile su jako jeftine, kod nas su se tada prvvu put i pojavile. Neverovatno kako su bile udobne, a pritom su mi trajale jako dugo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ja mozda i ubodem da mi plate patike, ali ne mogu da ih nadjem. Sve mi zavisi od par trening utakmica, tu ako zabodem po 10-ak poena i po par dobro odradjenih poslova u odbrani mislim da mogu i pare da im trazim. Sad me iskreno bilo blam, reko igracu iz ljubavi (nisam igrao kosarku pa bar 5 godina i sad da dodjem i trazim pare). Ako krene kako treba i pare ce doci
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

zele, S kao Sisa :D

Ma bre,bez para si NULA! Dzabe talenat,dzabe sve!
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

kLeSa пише:Dule93, nazalost i ja znam par idiota koji su u tom fazonu,a pas nema za sta da ih ujede,ali frizura C.Ronaldo i roze patika sa ljubicastim crtama mora da se fura u Kostolcu na njivi protiv FC Barselona Vladicin Hab
Ja dobio od kluba 2k, jos su bile na popustu i na kraju me izasle 1k. Drug, kupio za 500 dinara a špic nam na svaku polusezonu kupi nove merkurial i loži se da je Nejmar, a dao je čini mi se 5 golova za sezonu. :zelenko:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sta je talenata na forumu. :xD:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Andrej пише:Dajte mi neki predlog, hocu da kupim patike za basket i najbitnije mi je da su cvrste oko zglobova, znaci neke centarske patike to bi bilo idealno.
Andrej evo ti najudobnije patike, uz to odlicno stite zglob, ako mozes ove da nadjes uzimaj odmah, pitaj Mandu on ce ti isto reci :)

Trenutno koristim ove za trening i utakmice, a bogami i iznosio sam ih i ovako celo leto i ni malo nisu se izlizale.

Слика

Naravno imas i drugih boja, samo da budu ASICS pa vidi ako imas kod tebe, probaj
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Kleso,ma lagano,nemam ja neku preteranu ambiciju da uspem u kosarci,znam da je tesko,nije mi to primarni cilj,vec skola,igram i treniram radi sebe,jebiga,drugo je kad si ti svako dan na treningu,kad si tu sa ortacima,kad posle odes na basket,a drugo je i zalosno kad kao dobar deo moje generacije sedis gajbi i provedes 24 sata na fejsbuku ili igrajuci WoW,LoL i ostala sranja.Sto se mene tice,i meni je bzv kad neko baci tolike pare na patike,ja sam prosle uzeo za 5-6k,fino su mi trajale,evo celu sezonu,svaki dan sam ih gulio,a cesto su se cepale i po betonu,tako da gledam sad da nadjem neke slicne njima.Bitno samo da budu lagane,i da nisu mnogo nabudzene i dzombaste.Nasao sam neke Adidasove za 6 soma u Planeti ja msm,ali mi je samo bzv sto ih ortak vec ima,mada cu verovatno njih uzeti,kaze da su udobne i lagane,i izgledaju sasvim fino,mogle bi nekad i za skolu da posluze:
Слика
Последње учитавање од Sinke дана 19 Авг 2013, 19:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Asics i Mizuno su uz Reebok najudobnije patike. Reebok se nesto prokurcio u poslednje vreme pa prave patike za male zelene kao i Adidas i Nike ali su generalno jako udobne. Asics sanse nema da nadjem, na moju zalost, a znam da su sjajne patike.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ja imam neke Reebok runing za posao i mogu ti reci da su stvarno savrsene,a platio ih nesto smesno
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Isti slucaj neke Reebok running plave sa zutima. Mnogo udobne patike, a i kul izgledaju. Uzeo sam ih bas kad sam imao zadnju povredu noge i odusevio sam se jer ih bukvalno nisam ni osecao na nogama
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Oces da ti posaljem asiks postom ima ovde njihova radnja :)
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”