FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sinke пише:Ja sam mislo da sam jedini zbog svog grobarskog instikta mislio da je lopta presla gol liniju,sad sam uveren da je bio gol,inace ovi islandjani sa ovim Heidersonom kao trener/igrac,secam ga se iz vremena kad sam pikao sa Portsmutom,a i Dzejms legenda,bas mi sad doslo da igram sa tako nekim banana timom iz neke banana drzave,ovi su bas kul,ali daleko od ozbiljnog protivnika,cak i za srpske uslove,da se razumemo :yesko:
Inace,ja nisam ni znao da vam je Srdjan Mijailovic otisao,a da je dosao ovaj neki drugi,pa gledam,kad je ovaj pustio bradu i kad se ofarbao ovako,sta uradi covek od sebe,kad ono drugi lik skroz :slap:
Slika
Vucic medj masom na istoku,dobro je i sto ste 2-0 pobedili,kad vas gledaju ovi baksuzi,ned'o Bog nekoga predsednik da obidje da gleda :slap:
Ne daj boze da nas gleda predsednik da puknemo kao Djokovic od Mareja :xD: .Pecnik je odigrao super manje sam ocekivao od njega,Mijailovic i Vesovic odlicno odigrali.Bajkovic mi trenira zivce vec 2-3 sezone.Dauda ako se ne popravi moze komotno da ide.Imamo Mrdju,Ozegovica,Savicevica.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

U prvoj smo grupi, mogući protivnici su nam: Trabzon/Deri siti, Černomorec/Dačija Čisinau, Makabi Haifa/Hazar Lankaran, Astra Ploešti/Omonija, Udineze i Klub Briž.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nijedan igrac iz Vojvodine nece preci ni u Zvezdu i Partizan, tako se ne nadajte dzabe. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a ti si navijač partizana, rada i vojvodine, koji ti je idući klub na listi?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

fk igalo
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Oumaru ima klauzulu da ako Zvezda ponudi 700k osa mora da prihvati. Mi te pare naravno mozemo da sanjamo, ali ako se proda Dauda...

Sto se tice zreba, izbeci Udineze i Trabzon kao prvo a kao drugo izbeci Briz i Makabi... Cernomorec ili omonija, ti parovi bi nam dosli ekstra.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Gledam vas nesto i mislim se na osnovu cega da uzmete milion za nigerijskog Drogbu majke vam,sta je on to pokazao,trci ko muva bez glave,dao jedan gol petom i odma je postao najbolje zvezdino strano pojacanje u zadnjih 10 godina ... morate biti malo objektivni kad ocenjujete svoje igrace.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Decko vredi izmedju 250 i 300 hiljada evra i ako neko toliko ponudi treba ga prodati, kakav milion kakavi bakraci! Za milion ce neko dovesti Brazilaca koliko hoces, Abu Oumaru ce se tesko vracati nazad... tamo je ikona u ns zasto bi dolazio u zvezdu kad ste ga najurili ko stetnog ne samo njega ima ih ko zna koliko, mislim cak i da platite tih 700k abu ce vas odbiti! To je moje misljenje ipak ima neko dostojanstvo! Ja bih tako uradio da me Partizan najuri a posle trazi da se vratim! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Vi znate koliko vredi, svi na vasu procenu cekaju. Treba li da Vas podsecam na idotske transfere i iz Partizana i iz Zvezde, nema tu mnogo veze koliko zaista vredi neki igrac, vec kakvi ga ljudi zastupaju. Dauda moze da ode i za milion evra, ne bi me cudilo. Daleko je od te vrednosti, ali ako je Mudrinski uspeo da se proda za tu lovu, ne sumnjam da i Dauda moze slicno da prodje. Naravno, cela prica je besmislena posto Dauda ne ide iz kluba u ovom prelaznom roku.

A ovo, Abubakar, dostojanstvo i ostale fore - vecu glupost odavno nisam cuo. Mislis li zaista da se njima jebe za Zvezdu, Partizan, Vojvodinu i njihove odnose? Idu tamo gde im se ponude bolji uslovi i to je sve sto ih interesuje.
Последње учитавање од Vladar дана 19 Јул 2013, 13:14, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Igramo protiv Cernomoreca ili Dacie.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Dobro smo prosli.... Al ubi me ako sam ja nesto razumeo ovog Italijana :xD:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Stalno palamude i objasnjavaju ali nema sanse da ih razumes. Cenim da ni oni ne shvataju poptuno sta rade.
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

ODLICNO!!!
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Jagodina ako kojim slucajem prodje ide na Randers, Vojvodina izvukla najgore moguce, Bursu.

Sorry za off :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Vladar, mozda je nekad ranije tako bilo, ali se u zvezdi i partizanu danas igra na dodjem ti, ili sacekaj me a na menadzeru je druga stvar mislim da si pomesao menadzer i stvarni zivot! Daudu ko plati milion taj nije cist u glavu! Uostalom Mudrinski je za njega Drogba LICNO! A to sto u Zvezdi ne znaju da procene igrace to je njihov problem! Barkos, Salas, Molina, Georgijev, i ko zna jos koliko stranca je u Zvezdi igralo OCAJNO a sad vrede ko JAT! Tolko! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Cak i to mu moze biti privlacnije od pojedinih ponuda, on u Vojvodini sigurno nece ostati. Ukoliko se u Zvezdi odluce na to, ne sumnjam da ce se naci resenje i novac da se to podrzi, zato ni to ne pije vodu. U ovom trenutku mi ne deluje kao da je blizu realizacije ali videcemo... Stoji da ga nije briga za Vojvodinu, kao ni za njihovu politiku, Vosa se vrlo malo pita oko njegove buducnosti.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/236707/Bajkovic-o-kiksu-protiv-Islandjana-Lopta-je-isla-levodesno-slomila-mi-je-prste
:xD: :xD: :xD: kakva kraljevska provala
A sto se tice protivnika,mislim da imamo sanse :cheers:
Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Dauda vredi milionce iako je tocilo. Prvo zato sto ima jake menadzere oko sebe a drugo ima pasos EU sto jos vise dize cenu. Kad je Mudri mogao otici za 800k bez pasosa i odigrane polusezone ovaj idiot moze vala da ode za tu cenu. A sto se tice Abua ako se ovi odluce za njega dosta ce prste umesati i Miskovic. Abu je isticao par puta da bi se vratio kod nas (a i nije mu dzabe klauzula u ugovoru). U Mrdju se mnogo ne uzdam posto smo valjda naucili iz menadzera 13-ke da ako se jednom igrac sjebe na 6-7 meseci (povredi ligamente ili nesto slicno) nema njemu vise forme. :noway:

Sto se tice zreba ne sme se ponoviti Omonija od prosle godine sa penalima. Ne znam sastav ekipa al ovi klubovi moraju da se prodju. Sa novim stoperom/ima mozemo da prodjemo. Ne kazem lako ali postoje malo vece sanse da prodjemo nego da ispadnemo. :zvezda:

Sto se tice stopera nije mi jasno kako se Zvezda ne zalozi malo da uzme Jagosa Vukovica ? Decko je slobodan tako da bi se mozda dogovorili nesto. Zanima me njegovo navijacko opredeljenje pa da znam da li prelazi sigurno u Partizan.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Solidan tim ima Cernomorec, par dobro poznatih imena. Svejedno, morali bi da ih prodjemo.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

paske пише:Sto se tice stopera nije mi jasno kako se Zvezda ne zalozi malo da uzme Jagosa Vukovica ? Decko je slobodan tako da bi se mozda dogovorili nesto. Zanima me njegovo navijacko opredeljenje pa da znam da li prelazi sigurno u Partizan.
Vukovic je kolko ja znam cigan, ali nece da dolazi u Zvezdu posto smo ga dali za dzak krompira.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”