KK Partizan 2015/16

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Bacene pare na Wilsona, od Andjusica se nije moglo nista vise ni ocekivati ali ne ide mi u glavu onaj zadnji airball, a Kosta je penzioner jer kad ne moze neko sa svojih 217cm da uzme loptu pod kosem nema sta dalje da se prica. Ali treba da vas raduje igra, jer ipak ste bili u egalu sa jednim sigurnim ucesnikom TOP16 EL faze, te opstanak ne bi trebao doci u pitanje. I mislim da bi bolje bilo kad bi se Peri oduzeli TO, jer poslije svake nacrtane akcije na TO, igraci odigraju svasvim drugi napad.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakav opstanak, nema ispadanja iz lige ove godine.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Tik'al пише:Kakav opstanak, nema ispadanja iz lige ove godine.
Pa i ja mislim da ne ispadate, ali trenutno ste u opasnoj zoni.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

svaka utakmica izmedju Cedevite i Partizana je pravi praznik antikosarke
Poslednja cetvrtina je bila za plakanje
Wilson igra je igrao kao amater. 8 izgubljenih lopti za 18 minuta
Последње учитавање од Papučar дана 30 Нов 2015, 09:15, учитано 1 пут укупно.
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

Alexandar_81 пише:Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
Jel si im to ti dao po 2. tekme ili? :D :D :D
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

dule90 пише:
Alexandar_81 пише:Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
Jel si im to ti dao po 2. tekme ili? :D :D :D
Ne brate, ima Aca proverene informacije.
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

foloW пише:
dule90 пише:
Alexandar_81 пише:Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
Jel si im to ti dao po 2. tekme ili? :D :D :D
Ne brate, ima Aca proverene informacije.
Nismo mi vise klub kakav smo bili nekad, pa da mozemo da priustimo takav luksuz da uzimamo igrace da igraju 2 meseca pa da ih teramo, svakako se slazem da treba da odu svi na celu sa ''trenerom'' ali tesko da ce se to desiti.
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Alexandar_81 пише:Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
Prvo, Andjusic Kosta i Wilson imaju otvoree ugovore. Sva trojica do kraja decembra uz mogucnost produzenja do kraja godine. Ono sto je jasno, ni jedan od njih trojice ne donosi prevagu na terenu, vec guse ove klince koji kakvi god da su trude se i nece nas dovesti u opasnost da ispadnemo iz lige.
Drugo, prica o davanju dva meca fore je smesna, daleko od toga da ja govorim to protiv Ace. Ali njegov izvor ocigledno nema pojma gde udara.
A trece i najvaznije, nemojte se zamajavati sa Armstedom, covek je juce potpisao ugovor sa drugim klubom. To sto je bio slobodan 10-ak dana ne znaci da nam je bio realan.

Dovodjenje pleja je apsolutno nepotrebno u celoj ovoj prici, osim ako Cvetkovic ne ode zajedno sa Wilsonom pa da Magdevski bude bekap plej.
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

Andrej пише:
Alexandar_81 пише:Wilson, Andjusa i Kostica dobili jos 2 tekme da dokazu da vrede ili se pozdravljamo, Armsted najbljizi da nas pojaca posle NG na pleju.
Prvo, Andjusic Kosta i Wilson imaju otvoree ugovore. Sva trojica do kraja decembra uz mogucnost produzenja do kraja godine. Ono sto je jasno, ni jedan od njih trojice ne donosi prevagu na terenu, vec guse ove klince koji kakvi god da su trude se i nece nas dovesti u opasnost da ispadnemo iz lige.
Drugo, prica o davanju dva meca fore je smesna, daleko od toga da ja govorim to protiv Ace. Ali njegov izvor ocigledno nema pojma gde udara.
A trece i najvaznije, nemojte se zamajavati sa Armstedom, covek je juce potpisao ugovor sa drugim klubom. To sto je bio slobodan 10-ak dana ne znaci da nam je bio realan.

Dovodjenje pleja je apsolutno nepotrebno u celoj ovoj prici, osim ako Cvetkovic ne ode zajedno sa Wilsonom pa da Magdevski bude bekap plej.
Ako se ne varam Wilson je jedan od placenijih u timu?

Takodje imam informaciju da je potpisao do kraja sezone,a ne do kraja godine. Evo i potvrde na sajtu aba lige, ne znam da li sme da se postavi link sa drugog sajta pa cu kopirati tekst.

Džamar Vilson potpisao za Partizan NIS

Partizan NIS je završio potragu za plejmejkerom! Džamar Vilson je novi igrač crno-belih!

Reč je o Američkom košarkašu koji iza sebe ima veliko internacionalno iskustvo. Vilson je igrao u Belgiji, Finskoj i Australiji, a prethodnu sezonu je proveo u Francuskoj gde je branio boje Ruena.

„Džamar Vilson je novi igrač Partizana, potpisao je ugovor do kraja sezone i u ponedeljak bi trebao da doputuje u Beograd. Time je, za sada, završena lista pojačanja,“ rekao je Petar Božić, trener Partizana NIS.

Vilson je nastupao na prethodnom Eurobasketu kao član reprezentacije Finske, a bio je jedan od najboljih igrača u svom timu sa prosekom od 12 poena po meču.
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ajde da ti iznesem samo par cinjenica, Wilson je plej, ono sto smo smatrali da nam odradjuje posao, ali je izuzetno nesiguran na prenosu lopte sto nismo ocekivali nikako. NIje se snasao definitivno. E sad ono sto je tema ovog mog posta. Wilson je zavrsen toliko brzo iz samo jednog razloga. A to je sto cinimo uslugu njegovom menadzeru. To ne znaci da smo se svesno zajebali, vec da smo mislili da cemo sa njim imati ono sto treba, a nismo to dobili. Ugovor smo potpisali, ali otvoreni. Iz njega imamo izlaz i mi i on na kraju kalendarske godine. Znaci ako budemo zadovoljni svi on ostaje do kraja sezone, u suprotnom odlazi za novu godinu. Potvrde raznoraznih sajtova nisu merodavne i to znas i sam. Vecina tih sajtova prepisuje vesti sa raznoraznih foruma. Pa po sajtovima bi Zvezdini igraci svi zajedno zaradjivali jedva 1,5m na godisnjem nivou, a svesni smo svi da su njihove plate mnogo vece od toga.
Da je jedan od placenijih jeste, u gornjoj polovini po platama u klubu. Ima 8k dolara mesecno. Slicne pare imaju i Cvetkovic, Milutinovic, Vitkovac... Jones je najplaceniji nas igrac sa platom oko 110k dolara do kraja sezone.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Bolje pustati Magdevskog nego placati Stranca Wilsona koji se kako kaze Andrej nije snasao. Dve utakmice su nam ove sad najvaznije, i da se pogleda ima li sta slobodno, Muric bi trebao da pocne da trenira pa ce Jones da predje na 5 sa Djumicem a na 4 Ceda i Edo tako da je Kostica suvisan ne moze da se proda niti da odradi 10 minuta kako treba.
Armsted nije potpisao za AEK posto nije prosao lekarski. Ali ne treba se zanositi
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Aco, AEK mu je otpao zbog lekarskog pre desetak dana, a pre dva dana je potpisao ugovor sa drugim klubom. To je info koji ja imam, a sad bas nadjoh da je izgleda bas potpisao za AEK.

Povreda koju su mu grci nasli je ista ona sa kojom je lik odigrao citavu proslu sezonu, odnosno u pitanju je stara povreda koje su se ovi plasili.
Последње учитавање од Andrej дана 30 Нов 2015, 21:10, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nismo isti i nikada nećemo biti. Prava stvar kreće od 2,20+.. dobra pesma. :cheers:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Konačno Džamar onakav kakav nam treba.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jebo te zivot, kakvi su sutevi ulazili ovima, ne mogu da verujem da smo dobili...

Svaka cast Vilsonu, izgleda da je dobio platu :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Kakve su dve trojke na kraju pogodili mislio sam da cemo opet da izgubimo, konacno i mi da dobijemo jednu neizvesnu zavrsnicu, Vilson preuzeo odgovornost, ovakav nam je potreban.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Radi se o najkorisnijem košarkašu makedonskog šampionata do sada koji je odlučio da napusti svoj tim i da potraži novi.

Uroš Luković je do sada bio čak 4 puta MVP kola od 7 poslednjih mečeva i mogao bi da predstavlja pojačanje za Partizan kome manjka kvaliteta na toj poziciji.

Uroš Luković ima 23 godine i 213 centimetara, a svoju karijeru je gradio u Torlaku, FMP-u, Saragosi, u estonskom Tatru i makedonskom Kožuvu, a do sada je nastupao za Kumanovo.

MZT je konkurent Partizanu za potpisivanje ugovora sa ovim košarkašem, s tim da je MZT u velikim problemima nakon što je Aleš Pipan napustio klupu tog tima.

Uroš Luković ima i rođenog brata koji igra košarku, trenutno je član upravo MZT-a iz Skoplja i jedan je od najboljih košarkaša tog tima.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”