KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Fine su to pare,bice lepo ako bude.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

arsenal-serbia a ti si neki vidovnjak ? Vidim znas unapred da nece, drugo ne znaci ni da ce zvezda igrate posto Cedevita ima najkvalitetniji tim na ovim prostorima, a povela se prica da ce taj neko da se odvoji, epa ja mislim da nece posto vi kao bankomat imate neogranicen budzet pa ste na gurku morali da dobijete najjadniji Partizan u istoriji. :ole:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Necu da spamujem vise, videcemo sta ce biti na kraju sezone. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne znam koji vam je đavo ali dok ne rešimo naše nagomilane probleme i dok ne igramo protiv Zvezde ne zanimaju me. Mi smo autsajderi i to je činjenica. Po meni Budućnost ima jako ozbiljan tim. I ovo je super za Zvezdu, ABA ligu i one koji bi mogli bar kroz kvalifikacije da zaigraju EL ali šta ako ABA ne dobije mesto u toj ligi? Sačekajmo prvo da se to dogodi... nema šanse da će neki naš klub ma koliko jak (tu mislim na ceo jadran) da prođe kvalifikacije sa 28 klubova. Pritom lepo reče i Andrej. Ne sviđa mi se ovaj sistem. Iz ugla Zvezde ili Partizana (oni su najrealniji od srpskih ekipa da odu u EL, sumnjam da će ikada u tih 10-20 godina tamo zaigrati Metalac ili Mega...) ovo bi moglo biti užasno.

26 utakmica ABA liga
30 utakmica Evroliga
14 utakmica Prvenstvo Srbije

To je već 70 a gde je plej-of, kup?

Ne znam da li ste razumeli ali ne ispada se iz EL nakon tih 30 kola. Igra se valjda na 2-3 pobede osmina finala i tako i 1/4 do F4 valjda... dakle minimalno na ovih 30 utakmica Zvezda ili Partizan bi mogli da imaju još 3 utakmice. Kup minimalno jedna a maksimalno tri. Plej of aba lige gde je minimalno valjda 6 utakmica računajući i polufinale i finale.. isto tako i u Srbiji.

Neki maksimum u zavisnosti od kupa bi mogao da iznosi od 86-88 utakmica godišnje. Ali sigurno da neće Zvezda i Partizan u takvom ritmu dobijati utakmice sa po 3:0 kada se igra plej-of... skoro 100 utakmica godišnje ako bi imali sezonu iz snova. Užas.

Naravno za Zvezdu je realnije sve ovo ali govorim uz ugla naših klubova generalno.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Generalno gledano meni se ovo svidja, kosarka u Evropi ce postati mnogo zanimljivija.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Partizan bijemo bez gurke sa ovakvim timom,da je ostao tim od prosle sezone 40+ bi bilo sada laganica :)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja mislim da bi sa 0 bilo
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

U sustii , sta rade u sportovima uopste, bilo bi bas prikladno da se sve ugasi sem najboljih 30ak klubova na planeti. Liga šampiona ni u fudbalu ni u košarci nije liga šampiona vec liga bogatih. Ne razumem nivo do koje je sport otisao u nesklad sa sportskim nacelima. Sampion Albanije u kosarci treba da igra EL zato sto je prvak svoje drzave. To je jedino ispravno i normalno. Neka bude i nedorastao protivniku i neka izgubi sa 100 razlike ali ispostuj sport. Govna.

Vezano za Zvezdu. na EP sam i ja mislio da je Mekel puno bolji. Zajebao sam se jer je stihijski igrac skroz. A takvih ima svuda. Ovaj Grin je slabasan bas , odlican klip inaace vezao za skauting njegov. Moze da se desi da eksplodira a moze da se desi i da bude kita. Od svih ovih koji su dosli, jedino ovaj MIler ima znanje basketasa, a samo basketasi znaju da prave razliku na terenu.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Negdje sam sad procitao da od Grina nema nista. Bez Mekela protiv Bajerna jer je iskrenuo zglob, mogla bi mu ona utakmica protiv MZT-a biti i poslednja u dresu Zvezde.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Orthodox, ja baš mislim da je samo u fudbalu ok. Jer tamo svi igraju... ali bez para i ulaganja ne možeš ništa. Veliki novac se ipak ulaže u fudbal. U košarci i vaterpolu nije tako i možda je ovo i bilo neophodno ali se nadam da će u tim kvalifikacijama učestvovati svi jer bi to bilo jedino ispravno.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Luxic пише:Negdje sam sad procitao da od Grina nema nista. Bez Mekela protiv Bajerna jer je iskrenuo zglob, mogla bi mu ona utakmica protiv MZT-a biti i poslednja u dresu Zvezde.
Pre ce biti da je onaj scenario kao sa Sofom nego sto je iskrenuo zglob.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Izgleda da smo dobili jedno mesto zagarantovano i jedan u kvalifikacije valjda zbog Djokovica,hvala mu ako je istina.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

dusandodic пише:Izgleda da smo dobili jedno mesto zagarantovano i jedan u kvalifikacije valjda zbog Djokovica,hvala mu ako je istina.
Koji Djokovic, kakve on ima veze sa ABA ligom ?
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Nema veze sa ABA Ligom nego sa sponzorima

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/283001/Novak-uveo-sampiona-ABA-lige-u-Evroligu-preko-IMGa
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Postavio sam u EL temi. :) Hvala mu ako je istina.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

da li stvarno verujete u to deco? mislim, da li mislite da ima 1% istine u tome?


Nebitno, lepa pobeda Zvezde
Svidja mi se kako igra Jovic a ni Rebic nije los
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nikola Rebic - momak koji kapira Pasketovu kosarku. Bravo za njega. Zelim mu veliku i uspesnu karijeru. :cheers:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Idemo bre, cika Jovic 19 asistencija.Oborio je i rekord Evrolige koji je do sada drzao MWill.Kvinsi jebac, vidi se da zna znanje.Najbitnije je da i dalje imamo sanse za top16 jos sada kada dodje MWill mozemo biti samo bolji!!
Последње учитавање од arseNal-serbia дана 12 Нов 2015, 22:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

NE VADI! Odavno lepsu igru i kosarku nisam gledao,mocni kvinsi trazi timeout kad nisam zaplakao :D bog,Simonovic i Rebic na kraju sabili,centri na nivou,slab skok jedino u odbrani :) KIDAJ!


I da dodam veliki pozdrav za Bogdanovica koji je otpisao ZVEZDU!
Последње учитавање од dusandodic дана 12 Нов 2015, 23:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Valja pozdraviti momka iz Fenera koji je prizeljkivao poraz u Minhenu. :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”