FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Brate meni je zao Jankovica,ali iskreno,uz Djukica i Stanoja jedan od retkih nasih trenera koje cenim,al' brate pa nije on madjionicar da sa ovim kretenima i u ovoj drzavi pravi cuda.
Da sam na njegovom mestu,nalupao bih samare svima posle ove utakmice,pa nek malo stave prst na celo :yesko:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

A.Boghossian пише:
Velja93 пише: Keyser Söze, Pa brt a sto mu onda igra Maksimovic?meni on nikad ne bi igrao,igra ko slepac,nije mu prvi put da je sjebao Zvezdu.
a ko bi prijatelju igrao kod tebe večeras? krneta!? trećeg nemamo...

ovu utakmicu su odigrali preko kurca, isti oni igrači koji su kod prosinečkog igrali fudbal, sad ne umeju dva pasa da povežu. kako, zašto, to samo oni znaju. janković u sranje uslovima vodi klub, velika se kampanja vodi protiv njega od kako je došao, tako je kako je, jebiga.

a ako dođe rajevac, potpisujem, otićiće kao bajević!
da je do mene ja bi ubacio Mijailovica na stopera(ali nije ga bilo u protokolu),ma brt meni bi igrao neki omladinac ili cak Milivojevica ma bilo ko bolje bi odigrao od njega,Zato sto vidis da se pokazalo da je Spajic(omladinac) bolji stoper od Maksimovica,a kakve su se bajke pisale za ovog majmuna koji je unistio Zvezdu svojim greskama,ma to je novi Vidic,jos ga zovu za reprezentaciju..i sad reci ti meni koji je to kriminal ako on ode u neki dobar klub?
I da dodam da nije bilo ovog majmuna Maksimovica i njegovog drugara idiota Bajkovica mi bismo sad igrali ligu evrope i uzeli bi neku paru..veliki kiks Bajkovica kod prvog gola,ima reakcije ko retard..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ja stvarno ne znam sta mi ocekujemo od igraca kad nisu 7 meseci primili platu!? Znate gde se igra za ljubav i za dzaba? U zadrugaru, a trenurno je poslednji u vojvodjanskoj ligi istok! Nema vise dzabe ni kod babe! Da nam dodje bre Ferguson i da mu pomocnici budu Pep i Murinjo, opet ne bi nista uradili, jer nikome se ne igra za dzaba. Nije resenje u promeni trenera, nego u finansijskoj stabilnosti. Ni to nam nece pomoci, ali ce delimocno popraviti situaciju. Mislim da treba da se okrenemo sledecoj sezoni, od ove nema nista, kup izgubljen, a titula je predaleko. Lepo ovo igrace koji su vec prodati, videti neka promene klub, ako moze neko da se angazuje super, ako ne, nema veze i krenuti bez neke pompe i obecanja. Pa sta Bog da.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

zele, Pa ni u Partizanu nisu primili plate 4 meseca?pa sto se oni ne zale,sta treba da nam prepuste titulu samo zato sto ne primaju plate,kao sto smo mi njima.A ovi ljudi ni za dzabe nisu zasluzili da igraju u Zvezdi.Da su ona stara vremena kad smo bili sila ovi debili ne bi dobili priliku da treniraju u Zvezdi,al kad je doslo ovakvo vreme da niko nece da igra sta da se radi,moramo da trpimo ove idiote..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mislim da bi ovi nasi pevali od srece kad bi im neko dao ta 3 meseca razlike. Ja da sam zvezdin igrac, kada posle 3 mesca ne bih dobio platu, odmah bi trazio raskid na stetu kluba, bez obzira sto navijam za zvezdu. Druzba je druzba, a sluzba je sluzba. Zar ne? Fudbal se profesionalizovao odavno, a ljudi ne mogu i nece da zive od obecanja. Ti da radis negde i da nisi dobio platu 7 meseci, jel bi davao 100% na poslu? Ja znam da ja ne bih.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

zele, al oni su bolje igrali kad su im vise dugovali,izmireni su dugovi za ovaj mesec i plus su im placeni maj i jun,a oni nisu napravili nikakav pomak u igri,bolje su igrali kad nisu dobijali ni dinara..a i svim radnicima u zvezdi je smanjena plata na 22 000 mesecno znam zato sto mi komsinica radi u zvezdi cisti svlacionice i te stvari.I ona je primila platu i pristala je na smanjenje.A ovi igraci Zvezde nisu pokazali nista,cak ni borbenost,i po meni nije bas da nemaju pare ovi iz Zvezde,a svi voze neka besna kola,jer po meni ako volis klub igraces u besplatno,jer to nije Javor iz ivanjice,to je Zvezda.Eceberija je na primer poslednju sezonu za AT.Bilbao odigrao besplatno,ima tu jos dosta primera,a oni da vole Zvezdu,ne bi je namerno sabotirali kako ti kazes da nece da igraju zato sto nisu primili plate. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

Зеле, брате, па овима не бих дао ни жваку уместо кусура, а не плату.

Истина је да треба да се испоштује уговор, ја то разумем и то једноставно тако треба, а да ли они поштују Звезду? Шта су урадили да зараде ту плату? Није довољно победити само Партизан. Они су изгубили 4 утакмице од последњих 6! Али чак ни то није толики проблем колико је оно што они пружају на терену. Па Вешовић се против Офке саплиће о линију, а вечерас га је напала лопта, па се простр'о колико је дугачак... Остале да не спомињем...

Не знам да ли сте слушали Човића пре неко вече на Сос-у, али свака му је на месту што се играча тиче.

Колику плату имају наши назови фудбалери? Колико је она пута већа од просечне плате у Србији? Колико људи њихових година нема посао, колико бре деце нема 'леба да једе? А они јадни, немају плату 7 месеци (што јесте много, али је једна њихова месечна плата к'о годишња плата неког професора). Да су је барем зарадили, па да имају за шта да се жале. А имају ауто, имају за изласке, и што Ћоки каже пивџу и сланинчину? Ја саосећам са оним људима што леже по прузи само да би имали прилику да раде и зараде да прехране своје породице, а са овима не! Још се баве најлепшим послом на свету - спортом, и од њега зарађују! Море, ја бих њима плату по учинку! Месечно да имају за бурек и стан, а остало по заслузи!
Следимо дух својих предака!
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Velja93 пише:
A.Boghossian пише:
Velja93 пише: Keyser Söze, Pa brt a sto mu onda igra Maksimovic?meni on nikad ne bi igrao,igra ko slepac,nije mu prvi put da je sjebao Zvezdu.
a ko bi prijatelju igrao kod tebe večeras? krneta!? trećeg nemamo...

ovu utakmicu su odigrali preko kurca, isti oni igrači koji su kod prosinečkog igrali fudbal, sad ne umeju dva pasa da povežu. kako, zašto, to samo oni znaju. janković u sranje uslovima vodi klub, velika se kampanja vodi protiv njega od kako je došao, tako je kako je, jebiga.

a ako dođe rajevac, potpisujem, otićiće kao bajević!
da je do mene ja bi ubacio Mijailovica na stopera(ali nije ga bilo u protokolu),ma brt meni bi igrao neki omladinac ili cak Milivojevica ma bilo ko bolje bi odigrao od njega,Zato sto vidis da se pokazalo da je Spajic(omladinac) bolji stoper od Maksimovica,a kakve su se bajke pisale za ovog majmuna koji je unistio Zvezdu svojim greskama,ma to je novi Vidic,jos ga zovu za reprezentaciju..i sad reci ti meni koji je to kriminal ako on ode u neki dobar klub?
I da dodam da nije bilo ovog majmuna Maksimovica i njegovog drugara idiota Bajkovica mi bismo sad igrali ligu evrope i uzeli bi neku paru..veliki kiks Bajkovica kod prvog gola,ima reakcije ko retard..
pa poenta je da "bilo ko" u ovom trenutku nije postojao. mijailović nije mogao da igra, a milivojević na štoperu, blah, razlikuju se manager i stvarnost... ne pamtim kad je neko iz zvezde direktno otišao u dobar klub. a maksimović je mlad, seti se biševca iz zvezde, vidi gde i kako igra poslednje dve godine. štoper mora iskustvo da stekne, i jako bitno, mora da igra uz neku stariju mačku koja će da prenese na njega iskustvo i znanje. šteta što jovanović nije mogao da izgura polusezonu i bude u formi, verujem da bi drugačija situacija bila i sa maksimovićem, a i na tabeli. bajković nije za komentarisanje.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9zphaaXqdK0[/youtube]

О ЈЕДИНА,О ЉУБАВИ,ГРМИ ЦЕО СТАДИОН
О ЈЕДИНА,О ЉУБАВИ,ЗА ТОБОМ ЛУДУЈЕМО!
ЗБОГ ТЕБЕ БУДИМ СЕ,ЗБОГ ТЕБЕ ЛУДИМ ЈЕР,ХОЋУ ДА С ТОБОМ САМ ЈА!!!
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

to brate Šće, potpisujem sve, lepo plate po učinku, dati im neku fiksnu crkavicu, nek imaju samo za 'leba i salamu, a ovamo po učinku. Vezali ste 5 pobeda, toliko i toliko bonusa, usli ste u LE grupnu fazu, evo keš, jesenji prvaci, to vredi toliko i toliko, pa da vidiš kako bi igrali, leteli bi po terenu!

I još nešto, da je njima stvarno toliko loše, a da su stvarno toliko kvalitetni kolike su im plate, tražili bi oni davno raskid ugovora na štetu kluba. Jer na kraju krajeva, što bi igrali ovde za dzaba, kad taj svoj suvi kvalitet mogu da unovče negde drugo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Ne znam da li smo pod Jankovićem odigrali jednu dobru utakmicu. Možda onaj dvomeč protiv Bordoa, ali ni to ne mogu da tvrdim pošto nisam gledao revanš.
Корисников грб
Шме
First Team Coach
Поруке: 407
Придружен: 07 Окт 2012, 08:30
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Шме »

Realno Jankovic nije kriv,jer oni nece da igraju,bitno da je Milunovic nabio one rukavice i pola kile "gela" na kosu,a sto je sa pola metra omasio nije bitno,Lazovic odigrao najgoru utakmicu,Kasalica imao je par sansi...ali sve u svemo "UZAS"!
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е, то је Црвена звезда!"
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Sta mislite ko ce biti novi trener

Ilija Petković, Milovan Rajevac, Ivan Jovanović i Miodrag Božović ??? ili neko peti

Ova imenu su se pojavila danas u novinama. Najrealnije opcije su Ilija Petković, Milovan Rajevac jer Ivan i Miodgrad vec vode neki klub.

A mozda i Gazprom pomogne da se dovede neki stranac
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

sve osim osim ostanka Jankovica je greska. Sta taj novi trener moze da uradi sto ne moze Jankovic?

Titula je otisla, jer nema sanse da partizan kiksne, a mi da pobedimo sve do kraja. Mozda ce imati neku neresenu, ali me necemo pobediti sve. Gostujemo radu i vosi, a idemo i na JNA, maksimalan ucinak je za nas nedostizan. Bar u ovom trenutku, a jos nam dolazi i ofk-a, a setimo se samo kako je bilo kad je prosli put dosao! :nasty:

Neka daju sansu Jankovicu, idu pripreme, neka igraci daju maskimum na prolece i neka ostanemo drugi, a na osnovu igara na prolece treba videti sta cemo raditi sa Jankovicem, ako budu igre ok, neka ostane, ako bude jedva drugi i ekipa igrala isto ovako, onda razlaz. Cak i da otpuste Jankovica sada pitanje je da li bi hteo neko od ovih da preuzme ekipu u ovom trenutku.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ja se skroz slazem sa tobom,jankovic nije kriv sto ima nezainteresovane igrace.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

izgleda da ipak sale ostaje, a ako ode stize neki stranac, verovatno grof

radna grupa nije uvazila ostavku i do utorka ce se znati da li sale odlazi ili ne
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ovaj text sam nasao na fb

" UPRAVA ZVEZDE ODBIJA OSTAVKU SAŠE JANKOVIĆA...!
Naime, trener crveno belih je juče podneo ostavku obrazlošivši da je to njegov moralni čin, međutim, uprava se ne slaže sa time...!
Uprava tvrdi da Saša poseduje ogroman potencijal i da apsolutnu odgovornost imaju igrači koji se nedovoljno zalažu za dres... Naime, kako se saznaje, biće promenjeno više od 9 igrača a Saši će se dati vreme za dovođenje kao i pripreme ekipe...
Više o tome - sutra uveče..."
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Nemoj da idete u OFF. DS da znas ime Aleksandar nadimak je Sale, Sasa, Aco. Kao sto je i Ognjenu nadimak Ogi. Tako da nemoj vise da pises postove koje nemaju veze sa temom. Vratite se diskusiji namenjenoj temi.
Последње учитавање од salel дана 02 Дец 2012, 21:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Kaže mi ortak kome je Goran Đorović ujak da će on biti trener Zvezde, to mu je (Đoroviću) rekao Stojadinović kad je skoro bio kod njega na slavi...u fazonu sve je dogovorio sa radnom grupom...
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Uroš Spajić: Maksimoviću, ne znaš čiji dres nosiš!

Mladi štoper Crvene zvezde Uroš Spajić žestoko se zakačio sa saigračem Nikolom Maksimovićem na poluvremenu u tunelu. Razlog je bio drugi gol Abubakara kada Spajić nije smeo da obori Kamerunca jer je imao žuti karton, a Maksimović je prvo krenuo, a onda stao da isprati napadača Vojvodine.

- Prodao si me! Prodao si Zvezdu. Ne znaš čiji dres nosiš - urlao je Spajić, a žešći incident sprečili su saigrači.


Realno svaka cast Spajicu, 19 godina a trenutno najstabilniji stoper u Zvezdi.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”