FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

Gumeni kad si blesav ,ima offline mode 500 kinti po netu
Milan Grobar
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 01 Мар 2012, 17:07
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Milan Grobar »

Ljudi ja radim ujutru, cekao sam ceo dan, lezem s nadom da cu sutra igrati :ole: Laku noc svima :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

NislijaNCZ, zabranjeno je propagiranje piraterije na forumu.

Ja evo već 4 godinu ću imati original. Igrao sam malo ove godine ali nikako se ne kajem jer dajem pare za FM. Kajao bih se za FIFU, PES... što ne volim toliko.
NemanjaBabic97
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 12 Сеп 2011, 10:06
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од NemanjaBabic97 »

Хахах Милане иста ситуација и самном,само што је у питању школа,не замјерим ништа никоме наравно,напротив изузетно сам захвалан свима који су радили до сада на апдејту и раде још.Сад сам управо схватио да сам болестан од ове игрице,мјесец дана отприлике не играм ФМ јер чекам тај апдејт да поново кренем и баш као блесав сваких 5 секунди рефлешујем страницу у нади да ће бити објављен и смијем се сам себи ал шта ћу ваљда је то та зависност и зараза :lol:
Градишка воли Звезду! :zvezda:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gumeni пише:Dobro polako strpljen-spasen

Moje neko misljenje je da su ljudi koji prave sam FM kao igru krivi za sve,...jer njima placamo debele pare ja licno u Austriji moram iscackam 58e za prosli i 62za sledeci i tako unazad 4-5 god vec
A,kad nam treba apdejt tj transferi malo osvezenja moramo da cekamo na ljude velikog srca koji ce to uraditi za dz :argh:
Druže imaš na ovom forumu, biće oko 35e, možda malo više, što da te deru neki Austrijanci, nema smisla.

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/pre-order-football-manager-2016-vt12847.htm
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

Svaka cast svakom ko ima sebi da priusti da kazem luksuz ,u danasnje vreme u Srbiji mu skoro sve dodje luksus , ja iskreno nemam da izdvojim za original igricu pa sam okrenut drugim izvorima , nisam direktno nikog imenovao ili predlozio u svakom sl. necu vise o tome , CEKAJUCI GODOA :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Evo ide. Ove gluposti koji neki pisu, ne znam odakle im toliko nepostovanja i hrabrsoti da na ovaj nacin psu ovde. Dodju da im pomognemo, da preuzmu od nas nesto a onda gaze po nama. To tako ne ide i svaki sledeci slican ispad bice kaznjen. Za 10 minuta kacim link.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика

Слика
Слика
Evo linka za download a ja cu u medjuvremenu srediti lepo prvi post. Ako primetite nesto da ne valja javite ovde u temi. Hvala.
Последње учитавање од Orthodox дана 09 Сеп 2015, 00:18, учитано 1 пут укупно.
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

Hvala ko bratu rodjenom :fanman:
driperthc
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 04 Мар 2014, 00:01
Место: smederevo
Status: Није на вези

Порука од driperthc »

svaka cast.ty
Корисников грб
Njupa
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 03 Окт 2012, 00:32
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од Njupa »

Свака част момци, хвала на апдејту :cheers:

Одох у ФМ, ако све буде како треба, не видимо се бар до јутра :ole:
Директна Акција!
NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

stojanovic sasa ( U.Cluj ) ,trebao bi biti u Zvezdi
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dodatak radi pravilno samo na 15.3.2 peču i logično na 15.3 bazi, jer je to poslednji zvaničan peč i poslednja zvanična baze. Čisto da to bude jasno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

Hvala na patchu. Imam problem jedan...ne viidm u igri fabricia tj dornelasa nigde u partizanu...ne znam u cemu je problem? Mislim da je do mene jer sam skidao i fajl od pr0-a i isto je samo njega nema, ni ne postoji u igri a ucitao sam namerno sve do 3 brazilske lige...sta bi trebalo da uradim...
original iamm naravno ne bi ni pitao da je pirat
Последње учитавање од Dwyane Wade дана 09 Сеп 2015, 00:23, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Molim da greske eventualne prijavljuju samo ljudi koji imaju oirginalnu verziju igre, jer je ovaj dodatak i radjen namenski za njih.

Ostali, koji imaju piratsku verziju igre, kod vas su greske moguce upravo zbog toga jer je dodatak radjen na poslednjoj bazi FM15 koju imamo, tako da je moguce da va se stvari pobutaju. Za Vas takodje postoji fix za probleme ovde HOT FIX T&D UPDATE 2015
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dwyane Wade пише:ne viidm u igri fabricia tj dornelasa nigde u partizanu.
Ni ja. Mora da je neka greska , a da smo proustili. Pisemo odmah za ispravku. Hvala.
Dwyane Wade пише:
Nisam ni mislio na tebe, vec uopsteno, Uzivaj,
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

znamo se mi ortodox odavno ;) :)

ima sada..ucita se 3 liga brazila i stavi na playable
...mora tako jbg kad je u prelosem timu

inace mozda da se urade da je asking price za Martiala 70 miliona minimum...i da vredi malo vise...mada nebitno za one koji igraju nasu ligu..nego vidim da je odmah wtd u igri i da verovatno ode odmah

ninkovic ima premali pa po meni od 125, kako sam cuo u fm 16 ce biti medju top 20 young igraca tako da bi trebalo makar 145...
Vidim da su smanjeni drasticno PA Jovicu i Zivkovicu ( njemu nije trebalo ovoliko ) mada stvar ukusa

brasanac takodje nerealno da ima ovako mali pa a jevtovic mnogo veci od njega :D mada ne znam kako kome..

nemanja mihajlovic...al ae necu vise :D
Последње учитавање од Dwyane Wade дана 09 Сеп 2015, 00:50, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Dwyane Wade пише:Hvala na patchu. Imam problem jedan...ne viidm u igri fabricia tj dornelasa nigde u partizanu...ne znam u cemu je problem? Mislim da je do mene jer sam skidao i fajl od pr0-a i isto je samo njega nema, ni ne postoji u igri a ucitao sam namerno sve do 3 brazilske lige...sta bi trebalo da uradim...
original iamm naravno ne bi ni pitao da je pirat
ako hoces da imas ucitane sve igrace samo namesti bazu igraca na advanced ovako:

Код: Изаберите све

http://imgur.com/4umIldp
stiklirana je large opcija i "players based in nation" -za srbiju
Последње учитавање од averel80 дана 09 Сеп 2015, 01:09, учитано 2 пута укупно.
driperthc
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 04 Мар 2014, 00:01
Место: smederevo
Status: Није на вези

Порука од driperthc »

5 puta game crash posle 3 dana, kad odem na holliday i preskocim tih 3 dana kao radi narmalno, al nisam proveravao duzi vremenski period........
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

DzagiBrat пише:
averel80 пише:Kako bih voleo da je ovakva guzva kad se trazi pomoc u izradi velikih fajlova. Tada "iznenada" svi offline budu
nemoj da se ljutis ne znamo svi oko racunara ja znam da upalim fm do pre par meseci sam gledao kako ubaciti editor data u folder na yt. Imate nasu punu podrsku svaka cast stvarno na trudu ako treba da doturimo neke pare javi :shy: bezveze si nervozan zao mi je sto si izgubio vreme dok si pravi taj fajl za nas. :cheers:
Ovo je price za ... kako si nacio da koristis fm,mozes i editor,niko se nije naucen rodio.Sve se moze kad se hoce...i mora.A ova tema je dokaz da je Ivo Andric bio u pravu kad je rekao':"Čovjeka ćete najbolje upoznati ako ga promatrate kako se ponaša kad se nešto dijeli besplatno"...ljudi imate vremena cemu zurba...

:cheers: :cheers: :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”