FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Јој,овако када гледамо како ви играте ухвати ме паника,само мама да ми да паре због оцена и да их шаљем,па да и ја играм напокон. :zelenko:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jedva cekamo neku tvoju pricu :)
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Tokelara пише:Jedva cekamo neku tvoju pricu :)
Полако биће времена и за то. :3
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Код: Изаберите све

http://www.rockpapershotgun.com/2013/11/14/football-manager-2013-pirated-10-million-times-says-devs/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+rockpapershotgun%2Fsteam+%28Rock%2C+Paper%2C+Shotgun%3A+Steam+RSS%29
:slap:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

bravo, bravo!
Eto, konačno imaju dokaz da je fm popularan u Srbiji. Šaljite slobigrobaru tih par hiljada strana da prevede igru
Последње учитавање од Papučar дана 16 Нов 2013, 23:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ovo je nenormalno koliko se igraci povrjedjuju ocekujem neki pec uskoro :nasty:
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

zele пише:Znaju za problem i rade na ispravljanju. :yesko:
Super ako je tako, inace...
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

DS_RS пише:Ovo je nenormalno koliko se igraci povrjedjuju ocekujem neki pec uskoro :nasty:
Ja baš sa tim nisam imao probleme, iako sam imao dosta tanku ekipu i dosta igrača mi je igralo skoro svaki meč.
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Džajo5,
У главном ова табела представља пад што се тиче пиратерије саме игрице,чак 91% мање пиратерије је било прошле године код нас,али укупан учинак смањења пиратерије је свега 17%,али и пише да не могу држати игрицу доста дуго подаље од пиратерије.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A.Boghossian пише:Golman mi dobio crveni jer je uhvatio rukama loptu koja je išla u pravcu gola. (kliklik)
Meni se to dogodilo 3x za sezonu ipo igranja, opasan bag.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Džajo5 пише:

Код: Изаберите све

http://www.rockpapershotgun.com/2013/11/14/football-manager-2013-pirated-10-million-times-says-devs/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+rockpapershotgun%2Fsteam+%28Rock%2C+Paper%2C+Shotgun%3A+Steam+RSS%29
:slap:
Ubedljivo smo najgori od svih zemalja po statistici. Uzas.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Nisam znao da past experience menadžera utiče na igru, ja sam mislio to je tek onako...Izabrao sam da vodim Groningen i stavio ono sunday player. Mislite li da ću se namučiti kao Isus?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

A.Boghossian пише:Golman mi dobio crveni jer je uhvatio rukama loptu koja je išla u pravcu gola. (kliklik)
Dobio i moj za ovo isto vidis da je nagazio crtu :zelenko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nije to toliko strašno. Teže jeste, ali ne toliko, čim ostvariš neki manji uspeh, penje ti se reputacija, Groningen nije loš klub, ima dobrih igrača i sigurno su ti finansije ok, pa ćeš skockati ekipu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Mislim da opcija Discipline Player treba da bude malo "liberalnija", tj. da ne moram da cekam neki crveni karton ili kasnjenje na trening da bi disciplinovao igraca.
Konkretno vodim UTD i Felaini se "pozalio" kako sam bio prestrog prema ekipi u svlacionici. Niti je on (C) niti je profesionalno da igrac prica novinarima o stvarima iz svlacionice, tek ovaj problem jedino moze da se resi samo pricom 1na1 sa igracem, ali ne i sa nekom od opcija iz Disciplne player for.
To je bio slucaj i na prethodnim FM i ja sam im pisao u vezi toga, ali se ipak nista ne menja.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Ne znam kako vama ide, ali ja ne mogu da se sastavim uopste, milion puta se desava da sabijem protivnika da imam preko 20 suta na gol dok oni sutnu 5 puta i daju mi 2, 3 gola ili da izjednace cim povedem, primam golove sa distance od igraca koji imaju long shouts 9, takodje svaka utakmica ide preko 5 gola, bekovi kao i da ne postoje na terenu, a o povredama i da ne pricam, sve u svemu, ovo je verovatno najlosiji FM do sada, da se razumemo ima i korisnih i zanimljivih promena ali ovakav FM je neigriv sve dok ne izadje neki pec koji ce sve ovo da popravi i dovede u neku normalu, inace igram original ja i drug smo podelili troskove i igramo u off-line modu.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Izasao je neki updejt, nisam primjetio na SI forumu da su temu otvorili za novi pec a i u fm-u je ostalo 14.1.3
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

nemanja1970 пише:Ne znam kako vama ide, ali ja ne mogu da se sastavim uopste, milion puta se desava da sabijem protivnika da imam preko 20 suta na gol dok oni sutnu 5 puta i daju mi 2, 3 gola ili da izjednace cim povedem, primam golove sa distance od igraca koji imaju long shouts 9, takodje svaka utakmica ide preko 5 gola, bekovi kao i da ne postoje na terenu, a o povredama i da ne pricam, sve u svemu, ovo je verovatno najlosiji FM do sada, da se razumemo ima i korisnih i zanimljivih promena ali ovakav FM je neigriv sve dok ne izadje neki pec koji ce sve ovo da popravi i dovede u neku normalu, inace igram original ja i drug smo podelili troskove i igramo u off-line modu.
I meni se desavaju slicne stvari, u gostima igram ocajno. Desi mi se da do 60min vodim 2:0 i cim izvedem jednog dva igraca (najcesce odmaram RVP) sve krece nizbrdo pa se desavalo da izgubim sa 3:2, retko se desavalo sa 2:0 za mene da ode na 4:0.
Tekme gledam na Key i posebna misterija mi je kad na kraju tekme vidim da sam imao npr. preko 10 udaraca u okvir gola a od toga mi prikaze samo mozda jednu ili dve sanse.
Takodje korneri su sablonski kratka lopta po zemlji na rogalj peterca i tu primam gol u 80% slucajeva bez obzira sto branim prvu stativu.
Ipak najtuznije od svega, za sad, izgleda ispadanje odbrane usled duge lopte kroz sredinu ili nekog duplog pasa protivnika. Moji halfovi ostaju kao ukopani, a protivnicki ST se proseta do gola.
I primecujem da jos nisu 100% sredili gomanske intervencije, desava se da igrac sutne a golman se vec (prerano) baci u stranu pa odbrani (tj. lopta ga pogodi) nekim delom tela-npr. sut u golmanov gornji desni ugao sa strane, on se tamo i baca, a lopta ga pogadja vec u levo koleno.
No, nadajmo se da ce sve to u skorije vreme biti regulisano.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

DS_RS пише:Izasao je neki updejt, nisam primjetio na SI forumu da su temu otvorili za novi pec a i u fm-u je ostalo 14.1.3
Update izlazi ove nedelje. ME je spreman za update, ali rade na ispravkama jos nekih bagova, pa kad se to testira, izbacice update.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”