KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Dule93 пише:Da je vaspitan drugacije bi se ponasao, glumi ludilo izbacuje Bogdanovica zbog nedescipline a ovamo on svaki drugi mec bleji u tunelu zbog tehnickih.
to je nevaspitanje sto disciplinuje igrace? ti Dule kao da si pao s marsa pa prvi put vidis da igrac nema pravo da se ponasa kao trener... ja jos nisam vidjeo trenera koji to dopusta, pa koliko god taj trener bio problematican.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

markohn22 пише:
U Rusiju je otišao bez poznavanja ruskog i engleskog jezika, otišli su na američku turneju i postali prva ekipa koja je tu pobjedila neki NBA tim. A onda je do početka sezone ostao bez bar pola igrača koji su se povrijedili, i šta je mogao više da uradi... Reprezentacija koju je on vodio je tek posebna priča, šta možeš da uradiš vodeći državu koju niko ne želi. Da može da vodi i reprezentaciju, kada ona ima timski duh, pokazao je posle sa CG.

Nego ajde nađite vi jednom nekog trenera koji će toliko da zaduži srpsku košarku pa onda laprdajte...
Meni je najgore u celoj toj prici sto oni misle da je te godine CSKA pucao na F4,on je te godine imao jedva tim za top8.Ako se dobro secam tada je zavladala kriza i oni su drasticno smanjili budzet.Nosioci igre su im bili matorci od kojih su dvojica posle te sezone zavrsili karijeru(Lengdon i Holden),treci je vec bio daleko ispod svoje forme(Smodis),a cetvrti je odigrao jos jednu sezonu i zavrsio karijeru(Siskauskas).I u toj sezoni je pocela da se ukazuje sansa mladim igracima kao Voroncevic i Shved.Jeste da je fejl sto nije prosao bar u top16,ali i celnici CSKA su videli da se ne moze bez para tako da su u sledecoj sezoni doveli 4 top Evropska igraca.Tacno je da bi oni podigli spomenik nekome kao Vujosevic,vidis da su zavoleli legendu iako su ga pre 5-6 godina pljuvali.Sve bi oni uradili da se Partizan skine sa trona i lako zaboravljaju proslost.Ne smem ni da pomislim kako bi nas sahranili da smo se slucajno "fuzionisali" sa Megom ili nekim takvim timom.Brujale bi vesti cele sezone tipa Partizan Vizura pobedjuje dok je pravi Partizan zamrznut i tako to.

A ovo zadnje ti je takav fejl.Pa je l' ti znas da je legenda zasluzan za sve medalje 90-ih jer je on tada bio na celu KS?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

koliko kontam, legenda = Ćoki

Ako je to, onda se stvarno izvinjavam, ne znam kako sam zaboravio takvu veličinu, ali onako baš u svakom smisli veličinu...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

fanst[E] пише:
a cetvrti je odigrao jos jednu sezonu i zavrsio karijeru(Siskauskas)
Sve je okej, sem ovog.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

markohn22 пише:koliko kontam, legenda = Ćoki

Ako je to, onda se stvarno izvinjavam, ne znam kako sam zaboravio takvu veličinu, ali onako baš u svakom smisli veličinu...
Nikako ne mogu Marko da razumem cemu toliko lozenje na Cokija ne samo tebe nego i ostalih grobara? Pa KKP da ima u ovom trenutku takvog mafijasa i lopova u svojim redovima ne bi bio u dugovima i trener vam ne bi kukako posle svake utakmice. :)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Bolje da se ugasimo nego da imamo takvog mafijasa i lopova u svojim redovima :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

A vi svi inace znate sta je on i sta radi. Nije da ga branim, ali kako vi mozete ista da znate osim iz medija a znamo kakvi su nasi mediji, mogu da pisu i da sam ja najveci kriminalac na levoj obali dunava. :xD:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja kad bi verovao medijima onda bi ziveo u uverenju da su Vucic i Covic najbolji ljudi na svetu...imam dovoljno godina da se setim ko je i sta je bio taj isti Covic, od mnogih ljudi sam cuo kako je privatizovao (oteo) fabriku metalnih proizvoda (tada bi u SPS-u), o Kosovu da ne pricamo, i ne samo on, nego svi koji su bili u tom koordinacionom telu za KiM...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neki kradu, neki tuku sudije po tunelima, neke bodu u kafiću. Cvećke su i naši i vaši.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ajde ne pričajte o kriminalcima u svetoj temi. Hvala. :)
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

zele пише:Neki kradu, neki tuku sudije po tunelima, neke bodu u kafiću. Cvećke su i naši i vaši.
Au kakav danak neiskustvu,pa legenda je imao vise ispada sa sudijama nego DV i PD zajedno.Mnogo,mnogo pre Vrsca legenda je znao u Zelezniku da zavodi red...

@west cek zar nije zavrsio karijeru posle onog F4 2012?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kao što rekoh ni naši ni vaši nisu baš za primer. A to ko je imao manje "ispada" nije baš neka trka kojom se pametan ponosi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Eee kad je Covic tukao Ljucu mnogo nisu bili ni rodjeni ;)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

hostile_bg пише:Eee kad je Covic tukao Ljucu mnogo nisu bili ni rodjeni
auuuuuuu

Jel to ono bilo 1999. godine?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ne znam tacno koje godine, znam da su 90-e bile, ovaj mucenik sav u modricama :zelenko:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

On je bio kažnjen za to, dok ljudi iz Partizana nisu za ono što je bilo u Vršcu.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jesu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jesu
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Danilović dobio neku zabranu obavljanja bilo kakve funkcije u sportu, dve godine valjda, ne sećam se tačno. Znam da je zakon bio loš, pa je umesto krivičnog popstupka pokrenut samo disciplinski, u okviru organizacije, tj. KS. Da je to uradio posle donošenja ovog novog zakona o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama ili kako se već zove, dobio bi i krivičnu prijavu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Dosta vise price o Zvezdi i Covicu, za sledeci post o tome dobija upozorenje.
Последње учитавање од Rossobianco дана 15 Феб 2014, 19:06, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”