KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

A ti baksuze beziii !
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Koliko jadna i žalosna ekipa, plakalo mi se dok sam ih gledao u pioniru, prvi put u životu sam izašao istog trena kako je sudija svirao kraj... U čemu je Duletov problem?!!! Čovjek je totalno izgubio kompas, ponaša se kao da je on jedini kojem je stalo do Partizana, Bogdanu može kožu da odere sa treninzima, a ne može da ga pusti da odigra 1 meč koji bi mu bio u rangu treninga i sam pobjedi ove indijance. Stvarno nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali još od prošle sezone i prepucavanja sa Čovićem, pa preko svega drugog što je radio do sada, sve više i više me razočarava... :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Ma da najlakse je sada svi po Duletu i igracima, a zamisli da je Bogdan igrao veceras i da se ne daj Boze povredio, onda bi krenula prica zasto je on uopste i izlazio na parket protiv ovih sabana, naravno da nisam srecan sto smo izgubili, ali sta je tu je, igrali su mladi igraci koji uopste nisu dobijali sansu do sada, Aranitovic se pokazao i treba da dobija sansu u nastavku sezone. Pavlovic je bio veceras u Pioniru i ocekuje se da do kraja nedelje potpise ugovor, uz povratak Bertansa imamo dobre sanse za borbu za nove trofeje.

Za pobede, za miran san, za titule, za Partizan.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Objasnio Nemanja, pozdrzavam te u potpunosti.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

jbg, teško mi je bilo mnogo posle tekme, pa svašta napišem u afektu, i što mislim i što ne mislim, ali mnogo mi je krivo što smo ovako pukli... a i ovi šabani jbt, sralo ih je pakleno, 16 trojki :slap:
Последње учитавање од markohn22 дана 07 Феб 2014, 22:58, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne prdite mnogo.

Ja ću svoj komentar utakmice napisati sutra. Sad sam previše nervozan mogu napisati nešto zbog čega bi se kajao pa ću sačekati sa analizom, toliko sam pribran..
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ne moras ni sutra, opusteno
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

bićemo ti zahvalni.







da preskočiš to.
Последње учитавање од markohn22 дана 08 Феб 2014, 03:01, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Mislim da je pravu odluku doneo Vujošević. Partizanu je trenutno mnogo bitnije da se konsoliduje i osigura plasman na F4.

FMP je u velikoj meri bio prinuđen da šutne toliko trojki zbog nedostatka visokih igrača i zone Partizana.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

RASMC, bravo brate!

Evo info oko Pavlovica! Tacno koliko ce zaradjivati i koliko voli Partizan! Potpis pada u nedelju!
Sasa ce igrati za 10k $ mesecno + premije za plasman u EL i osvajanje KLS (a obe zajedno nisu vece od njegove 3 mesecne plate)

i on stvarno nijednog trenutka nije pravio prob oko kinte :claping: ,pristao je na svaku cifru koju su nasi ponudlili (17 pa 12 pa 10) jer zna da KKP ne moze da ga plati onoliko koliko je njegova prava cifra. Da mu je bila bitna kinta otisao bi u Kinu ili bar u Tursku ili Spaniju


Momci su svi dobili slobodno do Nedelje! Ovo u kupu je bilo iznudjeno, da smo igrali punim sastavom pitanje ko bi ostao ziv! Jednostavno sa 4 igraca ne mozes da dobijes nikoga! IDEMO DALJE!!! :partizan:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sale i da ne odigra puno nesto kvalitetno, odigrace koliko treba, ali ce punooo znaciti za odrastanje ovih mladih igraca :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ko je gledao polufinale od 17h video je zasto je Vujosevic ono odlucio! Katic je jebo majku svakom sudiji ponaosob a nema ni tehnicke ni nista! Skakanje na svaki sviran faul kad su stizali rezultat, ono premlacivanje u poslednja 3 minuta mislim... Umlatili su Radnicki ko sljivu i posteno dobili a sudije nisu smele nista protiv... da jesu ko zna sta bi sislo sa trbine. Mi nikada ne bezimo, mi smo posteno izgubili na produzetku sa sastavom koji imamo. Koliko vredimo dokazemo na f4 ABA lige i u domacoj ligi! Kad treba mi smo najbolji! AL' NIKAD KADINJACA!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Poraz je sastavni deo sporta. Bio sam jako nervozan, bilo je i suza, svašta.. al opet, ne mogu da se ljutim na igrače. Ipak, zameram što smo ovo takmičenje tek tako pustili. To nije u duhu sporta. :argh:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ниси реалан Ацо. :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Jel moze neko da mi objasni o kakvom povlacenju igraca sa terena se prica?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Nikakvo povlačenje, osakaćena nam je ekipa skroz i Dule je zbog toga odlučio da u kupu igraju klinci, a pored povrijedjenih odmorio Bogdana, Milutinova i Lovernja, a cigancicima sad zao sto se necemo sresti pa kazu da nismo smjeli da igramo. Pa srescemo se vrlo brzo.
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja smatram da smo ovime ispali kukavice. Zajebi taktiziranje. Stvarno tako ispada i to me nervira !

Inače po meni skroz nebitno takmičenje uzeli ili ne uzeli, ali ako nas neko pobedi onda da, al da puštamo ovako, šaljemo juniore.. ma daj..

Ipak, poraz je sastavni deo sporta, al biće bolje to je sigurno. Verujem da uzimamo NLB i SL.
Последње учитавање од Sloba дана 08 Феб 2014, 21:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ispali smo kukavice što nismo u totalno bezveznom takmičenju rizikovali i ova 2 igrača koja su zdrava, pa da onda igramo Euroligu sa juniorima?
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šta ti znaš o sportu? Ovaj moderan sport mene nervira. Sve se taktizira nešto. IZAĐI SA NAJBOLJIMA I TO JE TO. Krajnji rezultat je nebitan. Pobeda/poraz, ma svejedno je.

Pristalica sam toga da uvek treba sve da se uradi za pobedu pa makar i da se rizikuje!

Šta ti znaš?! Juče sam bio sat vremena ranije ušao u dvoranu. Stojao svo vreme. Nervirao se, grickao nokte.. plakao.. molio se.. ne znaš ti ništa bre ! Meni porazi teško padaju ! Nikada ne pljujem igrače, stručni štab.. neću ni sada, samo kažem..

Jedva sam zaspao noćas zbog glupog taktiziranja ! Kukavice se povlače, hrabri idu napred bez obzira na sve ! A ovo nije prvi put da to radimo !

Dule je i prošle godine taktizirao u NLB i to mu je jedina zamerka od mene. Ovako ga poštujem, LEGENDA zbog svega !

Al brate zašto izbegavati zvezdu? Idi na nju ako treba u POLUFINALU! BOLJI SMO? POBEDI IH BRE I UNIŠTI SISTEMATSKI!

Izađi na crtu jer sreća prati hrabre. No glavno je da prepucavanja sa ćoravim po novinama ima svuda.. mi još luđi što se palimo na komšije i glupe medije.

Ma ništa vi ne znate. Koja je svrha svega???! I kakve su nam šanse da odemo dalje u Euroleague sa trenutnim igračkim kadrom?! Isto nam se hvata. Da smo odigrali u najjačem sastavu prošli bi FMP i to je to. Posle protiv Mege, eventualno zvezde videli bi za šta je trenutni igrački kadar bez glavnih igrača i eto. Jednačina rešena!

Stvarno se jako nerviram. Ja u svojoj 21 godini imam pritisak posle poraza od 170-180! Makar rival bio petoligaš, neki znatno bolji tim ili zvezda !

A vi šta radite? Najlakše je reći nekome da nije u pravu, ali pogledajte malo i činjenice. Pun mi je ovog taktiziranja. IDI I POBEDI IH, MI SMO INSTITUCIJA !!!! :shy:

EDIT: Da se razumemo potvrđujem da je zvezda svejedno favorit za ovaj kup bila i pre početka takmičenja, zbog svega... ali smo trebali da probamo da ih iznenadimo, da im se suprostavimo.. a pljuvati ih po medijima i bežati od njih? Čemu to vodi?!
Последње учитавање од Sloba дана 08 Феб 2014, 21:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Šta ja znam, pa mislim da znam dovoljno, s obzirom da sam trenirao tu istu košarku blizu 10 godina i da sam 7 godina igrao ligaška takmičenja. Ti oćeš da se sa tobom vodi normalna konverzacija i da te ljudi ne prozivaju, a ti prvi konstantno vrijeđaš sve nas ovdje! (Šta vi znate o životu, ja imam školu a vi nemate život mimo foruma, šta vi znate o sportu, šta znate o ženama itd.) Ajde malo oladi kralju, koji si ti faktor ovdje, neki prosvetitelj, najpametnija osoba ikada rođena u ovoj zemlji, pa zašto onda ne završiš tu srednju čitavu odjednom pa ideš na fax, nego gubiš vrijeme, mogao si valjda do sada biti doktor nauka sa toliko inteligencijom uprkos svim problemima koje imaš?

I da, i ja sam sinoć isto tako bio u pioniru, ludio tamo i plakalo mi se, vratio sam se kući, zvao curu da nisam u stanju da se vidim sa njom jer sam mnogo nervozan, legao u krevet i nisam mogao da zaspem do 5 ujutru. Ali sam onda jutros opet razmislio malo mirnije glave, i shvatio da apsolutno ima logike u ovome što su uradili. Istina, i dalje me mnogo boli taj poraz od juče, ali ako će nam to možda donijeti neko dobro u budućnosti, a nije moglo ništa dobro sada da nam donese, onda neka su tako uradili.
И душа и тело, све је црно бело...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”