FK Partizan 2015/2016

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A pročitaj sada šta sam dopisao da ne misliš da tebe napadam. Dao sam ti pivo na post jer mislim isto. Napadnut sam zbog posta iako nigde nisam rekao da je igračina. On je klasičan uvaljeni menadžerski igrač ali hvala mu jer čitam da je oprostio poprilično para klubu. Eto. I nije za nivo Đenove ako ćemo realno čak ni za nivo koji je paske pomenuo. Samo sam rekao jer je tvoj post bio iznad. A slažem se sa zadnjim tvojim u potpunosti. Ko zna da li će i igrati ali dobro ja kao i svakome sa obe strane brda, iz Novog Sada... iz bilo kog drugog srpskog kluba, želim sreću ali da nije klasa neka, nije.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:U čemu je problem?

1) Ja nisam rekao da je Džigi kvalitetan igrač. Evidentno je da smo ga uvalili ni sam ne znam kako je tamo završio. Šta sam prethodno napisao pasketu? Da nije ni za timove iz belgijske lige. O čemu ti onda pričaš čoveče?

2) zele, za tebe isto važi. Ko je rekao da će biti uspešan? Ali će biti tamo iako ne znam čime je to zaslužio. Čak sam ti na post dao i zahvalnicu.

3) Ja branim svoje mišljenje i svoje stavove i tako sam naučen. U čemu je problem vas što imate drugačije mišljenje? To je odlična stvar prema tome zaobiđite deco i manite me se vaših dečijih glupavih (deco kažem pošto ponašanje vam je na nivou dece) bolesti jer smarate sa tim. Svako ima svoje mišljenje i ti i svako drugi si nebitan već samo ja za sebe i to je to kao što i jeste svako za sebe. Ja imam svoje prijatelje a vi svi skupa ste niko i ništa u mom životu dođem ovde da vas zajebavam, iritiram vam živce jer ste takvi zaludni u 30-im godinama i to je to jer osim da pobijate tuđe pravo na mišljenje vi ništa drugo u životu ne znate.

Ima onih koje poštujem ovde i ka kojima ću uvek biti korektan a ostali zaobiđite me u širokom luku.

4) Još neko pitanje pošto sam na dosadašnja odgovorio? :)

:poz:
Vidim da za mene nešto isto važi. Ne znam zašto bi nešto za mene važilo i otkud ja sad u toj priči.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tebi sam tako odgovorio za slučaj da misliš da ja smatram njega nekom igračinom. Ja to nigde nisam rekao, kakva bre igračina... nisam ni rekao da će biti uspešan ali ipak otišao u jaku ligu.

Nisam nikoga uvredio koliko znam u mojim komentarima o Džigiju.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A eto nisi morao, samo si hteo. Pa tako sledeći put, kad budeš hteo, a ne moraš, ti onda nemoj.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.telegraf.rs/sport/1979174-trujic-opleo-po-crno-belima-ljudi-koji-rade-u-partizanu-nisu-ljudi
Oglasio se. Svaka reč mu je na mestu. Pokazao je više od nekih i po drugi put nije dobio priliku da pokaže šta zna tj. dobio je ali mu nisu dali da igra pošto su neki bili pod moranjem da moraju više da igraju.

On i Knežević su odlični fudbaleri. Jedni od najboljih u ligi na svojim pozicijama ali u Partizanu se prema njima ophode neljudski. Obojica mogu da zamene Živkovića bez problema (i bilo koga drugog).
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Srecno Dzigi u nastavku karijere.

Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Srecno grobarcini, steta sto mu duva promaja u glavi. Sve najbolje mu zelim u karijeri.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zivkovic odbio novi ugovor u kom je sam mogao da postavi uslove.

U Teleoptik sad i dati nekom sivonji 5k evra da mu slomije nogu.

Dok je bila prica da ga teraju podrzavao sam ga, al ovo da nece namerno da ode i jos nece ugovor da potpise samo da bi napakostio upravi, e pa mali moj dobro sam te procenio kad sam te video uzivo. Kao igrac je odlican, kao covek govedo. To sam rekao jos posle BATE-a.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Plaćamo penale za Živkovića.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jel pocinje sa treninzima u 7 ili Tomic i Iliev dopustaju da i dalje urinira po njima jedan bezobraznik?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pocinjat ce u 6
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=02&dd=02&nav_id=1092124
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://volimpartizan.net/2016/02/02/prekoret-vapaj-zivkovica-ja-hocu-da-ostanem-prepreka-otac-i-menadzer/
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ael njemu 13 godina pa ne sme da potpise novi ugovor zbog oca. Ljudi sa 19 godina ratovali i gubili zivote, a on ne sme da produzi ugovor zbog tate.

E pa sad sa tatom treniraj na blatusi od 6h ujutru.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zabrinjavajuća situacija i to krajnje. Ne mislim na Živkovića i glupave penale koje sada moraju plaćati. Božinov i Umaru odlaze u Kinu najverovatnije. Zaradićemo od toga ali opet. Ako suspenduju Živkovića a hoće ako ne potpiše ugovor sutra do podne mi smo i zvanično dosta slabiji nego u prvom delu sezone. Najveći učinak u koliko-toliko pozitivnijim rezultatima je imao više od 50% on ali sam je kriv.

Nama treba onda najmanje 4 pojačanja.
Последње учитавање од Sloba дана 02 Феб 2016, 21:13, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ako odu ova trojica, mi cemo imati potpuno nov tim za prolece. Ostaju samo Brasanac i Stevanovic, Vule je ispao iz kombinacije.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 02 Феб 2016, 21:58, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobra provera upravo završena. Kinezi savladani sa 2:0. Mihajlović odličan kao i Lukić. Po gol danas... Lukić po meni već sada bolji od Brašanca koji je isto dobar + bolji od Ivanića. Ako na kraju ništa ne bude od Sume forsirati Lukića na toj poziciji (što da ne?). :) Kasnije igramo sa ruskom Ufom. Još jedna dobra provera protiv solidne ekipe (ruski premijerligaši).
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Brašanac i Ivanić ne igraju na istoj poziciji.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako ne kada Ivanić nije krilo? Brašanac može igrati DM, MC i AMC. Šta onda igra Ivanić? Lukić igra MC i AMC. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 03 Феб 2016, 12:52, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jebete vi mene ako Tomic ne uzima zuto.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”