FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zakljucajte temu, bezbolnije je
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Najjače da će da mi predavanje drže partizanovci i zvezdaši koji vole klub do prvog poraza. :poz:

Danas prenos pripremne utakmice sa Klužom na PARTIZAN TV!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Idemoo za singlic Brasanac i Valeriii
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cBnKEq2kKsw[/youtube]

Sad sam naleteo na ovo. Pa ne da li bi mi leteo za BG i ustajao ujutru u 7...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pobeda danas. Koristili prilike ali igra ne previše posebna. Gogua dobar, Everton se i nije nešto pokazao. Vlahović baš ništa skoro. Nije on zreo za fudbal u seniorima još ali daj Bože da me demantuje. Treba mu ipak dati priliku. Prelazna ocena nakon današnje utakmice. :cheers:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Suma sumarum Zile hoce da utera k***c upravi za ono sto su ga jebavali ko konja da potpise ovaj ugovor, koji sada upravi ne odgovara.

Sto rece Kezman, sta ce misliti drugi klubovi o njemu kada se ovako ponasa prema maticnom klubu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Đurić je lepo odgovorio na to. Mislili smo da ga suspendujemo pre godinu dana i ne bi godinu i po dana igrao ni jedan zvanični meč ako treba pa bi potpisao. :zelenko: On je sve samo ne mutav i nesposoban.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Evo ko hoce da gleda.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k09uP6CHt98[/youtube]
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobra provera danas. Ovi mladi igrači igraju jako dobro sve u svemu zadovoljan sam. Žile isto dobro igrao svoje vreme. Gogua previše nosi loptu ali bolji od Fabricia.. Everton malo bolji nego juče. Trebaju nam još minimalno dva pojačanja i ima da trpamo krajem februara jer ovo do sada sve ide na boljitak. Videćemo... ;)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ninković kako stvari stoje prelazi u Napoli (pozajmica Kijevo, ne može odmah u Napoli jer su doveli više od 2 NE EU igrača ove sezone).

Pišu italijanski mediji, od naših prenosi Žurnal. Italijani tj. jedni od medija ga čak upoređuju sa Jovetićem. :xD:

Ako ga stvarno prodaju Napoliju onda svaka čast. Momak ništa ne igra već dve godine ozbiljnog fudbala a napraviće veću karijeru nego razni mladi igrači iz Vojvodine i Crvene zvezde. Ja neverujem ali ajde... obeštećenje 700k €. Džigiju sve najbolje u ime onoga što je igrao pre par godina. Da je čvršći u glavi odavno bi on igrao u nekom TOP klubu ali jednostavno nije psihički dobar.

Italijani kažu da je transfer realizovan, e sada ćemo videti ali ovo je prskanje direktno na sve timove u Srbiji kakvog igrača uvalimo u vodeći tim u Italiji. :zelenko:
Последње учитавање од Sloba дана 31 Јан 2016, 23:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Realno na nivou je Muskorona, Lokerena i tih belgijskih ekipa.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nije ni za njih.


Zile popio suspenziju, ode u Teleoptik.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

paske, ti još gori. :D Ni za njih nije tako da mi je neverovatno da ga želi Napoli. Možda se transfer ni ne završi.

Danijel_CH, ne mogu da pronađem nigde tu vest. Neka insajderska informacija ili?

Nego sklopili smo potpuno novu odbranu pa bi u nastavku prvenstva to izgledalo ovako: Šaranov - Bogosavac - Jovanović - Gogua (sa tim da će Milenković i Stevanović dobiti prostora) - Bandalovski (imaće prednost što je i očekivano, bolji je od Vulićevića).

E sada da vidimo kako će izgledati ostatak tima ali osnovne stvari se ne znaju. Ko će biti desetka i ko će biti napadač. Kažem napadač jer ajde što sam danas pročitao da Božinov možda ode a dođe jedan stranac nego možda ode i Oumarou. Nisam znao ali čitam da on ima zdrastvene probleme i da su ga naši svesno uzeli mimo toga pa se lekarskim i nisu puno zamarali dok Zvezda je bila neozbiljna totalno i on je kod njih prošao lekarske samo ne znam kako je uspeo. Kažu da ima problema sa kolenima. Takođe novinari su obično neobavešteno smeće ali Sumu Partizan više ne juri jer je čovek odigrao meč za Kuvajćane. Ne znam da li je potpisao za stalno ili opet pozajmica ali otišao je iz Slovana. Kosović je po meni jedan od najboljih Partizanovih igrača u sredini i nadam se da će momak dobiti priliku. Obožavam ga i njegov stil igre mi se sviđa jako. Mišljenja su podeljena ali mnogi kažu da on zna fudbal i da samo ako bude spreman videćete njegov kvalitet. Ja ga zapazio još dok je igrao za Vojvodinu a pošto je mlad od njega očekujem da izgara na terenu. Moj favorit svakako.

Ali kako je lepo ove zime čitati ove naslove:

"Bivši Partizanov vunderkind nastavlja u Belenesesu", "Bivši igrač Partizana u Čukaričkom!"

Sve po zasluzi. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 01 Феб 2016, 11:38, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zile ima rok do veceras da potpise novi ugovor, ili ide na kaljenje u Teleoptik.

Podrzavao sam ga dok je bila prica da ga prodaju na silu, al sad kad nece da potpise novi ugovor e onda mali cuvaj dobro noge. Mala je kvota da ce ti neko na utakmici Teleoptika nogu slomit na 3-4 mesta.

Kad si tukmez toliki i slusas taticu, onda tako nastavi. Mogao si da postanes legenda, ovako ces postati pizda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uprava je vec napravila gresku. Njih je izradio klinac pa ti sada meni reci da su oni sposobni. To su trebali da urade pre godinu dana. Ipak oni i dalje nedostavljaju ugovor koji kazu da je Jovica potpisao.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ninković u Đenovi ipak odnosno 6 meseci na pozajmici u Kijevu.

Srećno mu u karijeri. Ladno će igrati Seriju A pa napraviće bolju karijeru nego mnogi Zvezdini fudbaleri ahahaha kakav kralj odnosno njegov menadžer. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gulan, Darko Lazović ili Alen Stevanović karijera u najavi, ako bude imao sreće možda prodje kao Radovanović.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Partizan, kao i najveća većina svih ostalih naših klubova, puca po svim šavovima... Slučajevi "Danilo Pantić", "Andrija Živković", "dolazak Mirka Ivanića", "Suma", "Stojković iz Čukaričkog"..... i tako dalje i tako dalje.... i ti Slobo samo gledaš da provociraš druge i da se smeješ tuđim "problemima". Svaku vest, bilo da je pozitivna ili negativna, da li po Partizan ili neki drugi klub, ti gledaš da pretvoriš u provokaciju. Odrasti već jednom, po godinama bi trebalo da budeš mnogo zreliji. Zamisliš li se ikad šta radiš?

I sad ćeš ti opet i ovo da pretvoriš u neku teoriju zavere i pokreneš kontra napad. Da li si se ikad zapitao, kada već toliko ljudi (da ne kažem skoro svi) imaju različito mišljenje od tebe, odnosno da se svi drugi slažu u mišljenju... da je možda problem do tebe?

Šta radiš dečko?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U čemu je problem?

1) Ja nisam rekao da je Džigi kvalitetan igrač. Evidentno je da smo ga uvalili ni sam ne znam kako je tamo završio. Šta sam prethodno napisao pasketu? Da nije ni za timove iz belgijske lige. O čemu ti onda pričaš čoveče?

2) zele, za tebe isto važi. Ko je rekao da će biti uspešan? Ali će biti tamo iako ne znam čime je to zaslužio. Čak sam ti na post dao i zahvalnicu.

3) Ja branim svoje mišljenje i svoje stavove i tako sam naučen. U čemu je problem vas što imate drugačije mišljenje? To je odlična stvar prema tome zaobiđite deco i manite me se vaših dečijih glupavih (deco kažem pošto ponašanje vam je na nivou dece) bolesti jer smarate sa tim. Svako ima svoje mišljenje i ti i svako drugi si nebitan već samo ja za sebe i to je to kao što i jeste svako za sebe. Ja imam svoje prijatelje a vi svi skupa ste niko i ništa u mom životu dođem ovde da vas zajebavam, iritiram vam živce jer ste takvi zaludni u 30-im godinama i to je to jer osim da pobijate tuđe pravo na mišljenje vi ništa drugo u životu ne znate.

Ima onih koje poštujem ovde i ka kojima ću uvek biti korektan a ostali zaobiđite me u širokom luku.

4) Još neko pitanje pošto sam na dosadašnja odgovorio? :)

:poz:
Последње учитавање од Sloba дана 01 Феб 2016, 21:51, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Šta ti imaš sa mnom, napisao sam kakva ga karijera čeka, ne znam šta me sad nešto spominješ. :wtf:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”