KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Video sam Tegija danas, on ima neku funkciju ili sta vec u Mladosti iz Zemuna, kaze, ne brinite nista, Partizan sampion kao po obicaju :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 26 Јан 2014, 21:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kad Tegeltija kaze, onda mora da je istina :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Baš tako :zelenko:

Sad pročitah, kažu da Tepić igra za dž, bez ikakvih primanja.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da, samo topli obrok i markica...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ode i Tepic...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a ko zna i šta je sa Bogdanom... i ode i ovaj meč, i ode sve u k***c! :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ovo je tuga gledati, mucenje, bice ovo jako tezak kraj sezone... :(
Последње учитавање од hostile_bg дана 27 Јан 2014, 22:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Lokomotiva, Cibona, Zvezda, biće to bolna 3 poraza... Tako sam popizdio, nek se jebe Dule u dupe, eto tako, imamo 40 igrača u rotaciji pa može da kažnjava Bogdana! :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Dosta vise sa bahacenjem ili dovedite igrace ili idite iz kluba! Nije to vase privatno vlasnistvo! Posle ovoga ostaje samo da igramo sa juniorima i da se jos neko povredi! Ovo je 4 igrac za 6 meseci sto je mnogo mnogo je! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nisam skontao šta je bilo sa Bogdanom? Nije valjda ono šutiranje reklame? Tepić se sjebao. :slap:
Последње учитавање од zele дана 27 Јан 2014, 22:11, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sad nam fali jos Lovernj, ne daj Boze da ss povredi, i cela prva petorka aut, tuga.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-izbacio-bogdanovica-iz-tima/69622
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Jeste Bogdan je sutnuo za 3 Dule se pobunio posto nije ta akcija, ovaj iz revolta i nezadovoljstva sutnuo reklamu, ovaj ga ostavio u svlacionici! Mislim brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee OPASULJI SE IMAMO 5 ipo igraca a ti odstranis najboljeg! JEBI SE DULE! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Dule autoritet, tako i treba.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

jesam crveno beli ali moram ovde nesto da prokomentarisem.. Ove situacije u vasem KK me neodoljivo podsecaju na nas FK. Moje misljenje a mislim da je sve ociglednije da je tako.. Ljudi vec 12 ili 13 god, koliko vec ste sampioni, igrate EL, neretko u poslednje vreme i top 16. Da se ne lazemo, dugo ste bili i miljenici rezima i imali politicare u vlasti i jos uvek imate dobre sponzore. Mislim da je ocigledno da Vujosevic svesno zrtvuje sve, deluje glupo sto cu reci, ali njemu i idu u prilog ove nesrecne povrede ovih momaka. Ocigledno je da covek sa Danilovicem i cuvenim Tegeltijom vodi javni rat sa Covicem, i Preko Andreja i Acom Vucicem, preko rezultata svog kluba. Te price nema se para, eeeejjjjjj ?! Nema se 60.000e npr za malog Novaka, Tepic igra za dzabe.. Pustite tu bednu demagogiju, gde su pare od tolikih sponzora i uspeha u protekloj deceniji ? GDE ? Nemojte da ste zaslepljeni kao sto smo mi bili, pa nam sada Kokeze vojvoduju po FK. Jer setite se i nama je Dzaja te cuvene '91 doneo svetsku titulu, kleli smo se u njega , neki i jos uvek, kao sto se vi kunete u Vujosevica sada, a sada nemo gleda i poltronise i marioneta je indijancima.. Bice kasno jednog dana, zarazise nas mrznjom, mnogi se npr i ovde na ovakvom forumu napusavate, nahuskani upravo demagogijom cuvenih sportskih radnika.. Moje misljenje, malo se vise iskenjah ali mi je unapred muka od Vujoseviceve konferencije, koju inace unapred svi znamo da opisemo, zar ne ? :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ovo ne da nema vise smisla nego... Ja Duleta toliko volim da bih sinu dao njegovo ime zbog svega sto je radio za Partizan.
Ovo veceras je pokazatelj da je za njega trenutno Partizan privatna prcija, a to nije nikada bilo i ne sme da bude.

Treniras disciplinu, ok, treniraj, ali nemoj da ugrozis klub. Ovim porazom on je itekako ugrozio buducnost kluba. Nikada, ali nikada do sada nisam kukao, jer na kraju sezone sve bude bas onako kako treba, ali ovo sada nema veze sa losom formom igraca, vec iskljucivo zbog Duletove tvrdoglavosti.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Nemam snage da bilo sta pisem, niti da bilo koga kritikujem, jedino sto mogu da kazem je da se u meni sukobljavaju skepticni ja koji se plasi novonastale situacije, i onaj grobarski ja, koji je odrastao uz Partizan sampion i racuna da ce tako da bude dok i ne umre...
Vi koji ste malo stariji, se secate sigurno bolje sezone 2004/05 i znate u kakvim smo tad problemima sa povredama bili, pa smo se na kraju izvukli, jebiga, jebeno mi je zao zbog ovoga sto se desava, ovi momci su to najmanje zasluzlili, lepo je pisalo na onim majicama 'Nebo je granica', da smo kompletni, potpisujem da bi sad imali nekih 2-2,3-1 u EL, i da bi sa vise od onih 3-7 prosli dalje, ali jebigaa, i ovo je sport, ovo je moderni sport, nije to vise rekreativno igranje basketa iz ljubavi, borimo se protiv vetrenjaca, i polako gubimo tu bitku bojim se, i nazalost, novac unistava kosarku, i svu njenu lepotu, kao i sport inace, prosto je, ako nemas pare nema ni tebe, ili ona stara - Kol'ko para tol'ko muzike ...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sinke пише:Nemam snage da bilo sta pisem,
Pa niste ispali iz lige niti se klub ugasio. Opustite se ljudi, nemate igrače, pola tima vam povredjeno, Normalno je da se dese porazi. Da je Bogdan ostao na terenu možda bi ste i dobili, ali možda. Ima još mečeva, nije smak sveta.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ne, ne u tom smislu, nego jednostavno, krenuce prica o tome gde su pare, pa kako to, kakav marketing kluba, pa kako ce onda neko da brani DTD, i takoo u krug, te price smaraju :yesko:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Gori ste od ovih iz fudbalske sekcije.Pisao sam da bez pojacanja necemo pobediti Cedevitu u polufinalu,kako vidim mi uopste necemo otici na F4.Dule se igra sa Partizanom,bira koga ce dovesti koga nece.Vazno je da je doveo sve sto mu je Misko ponudio(Dallo i Bezbradica tesko pitanje ko je gori),ali kad treba da se dovede neko malo bolje pojacanje nesto mu ne odgovara.Odugovlaci pojacanja cele sezone,ajde da kazemo za grupnu fazu nije hteo da rizikuje ali posle plasmana u top16 on i dalje nece nikoga da dovede.Da je doveo koje pojacanje mozda se Gagi ne bi ni povredio,a mozda bi i dobili Bayern,a ovaj MTZ bi na bio malo jaci trening.Nadam se da ono sto sam cuo za Bertansa seniora(a i juniora) nije istina,da je UO(citaj DV)odlucio da se Bertans ne dovodi.Isto tako odustali su od Murica,jer ipak gledaju da dovedu igraca za dz.Nisam gledao drugo poluvreme(odustao kada je kamenjar promasio oba sb) ali vidim da su svi ogorceni zato sto je BB ostao u svlacionici.Kao da smo CSKA pa jedan igrac ne cini tim,nego se izdrkava kada nam rotacija nikad jadnija a i TK je vec na pv imao 3 lg.Sada me ne bi ni iznenadilo da BB trazi raskid ugovora jer verovatno se i njemu duguje.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”