FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma kakav crni koeficijent. Ako si ekipa i ako znas da igras ima da zgazis redom i da igras u LŠ ili LE.

Svidja mi se ovakva Zvezda a doci ce i kvalitet. A doci ce i banana Srbinju sto ne postuje odluku admin tima oko pisanja u tudjim temama :yesko:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

srbinho пише:A smejali ste se nama posle nesrecnih ispadanja od Petrzalke, Genka...a pogledajte kako ste se ohrabrili sa istim :zelenko:
ti poredis peterzalku u genk sa bordom?svaka cast brt :aplause:
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

nije na to mislio...
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

salel пише:nije na to mislio...
... него на Шемрок и Тикву! :zelenko:

Него, да се вратимо ми нашем вољеном клубу. У недељу сви који сте у могућности дођите на стадион да помогнемо овим момцима после онаквог емоционалног пражњења. Не треба ни писати о томе колико нам је титула битна, сад свим снагама треба да јуришамо на њу! Термин је одличан, недеља 19:00, таман се стиже и са аеро митинга! :fanman:
Следимо дух својих предака!
Корисников грб
ganso
Youth Team Coach
Поруке: 103
Придружен: 03 Авг 2011, 13:21
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ganso »

Meni je zalosno sto ce sledece sezone otici kljucni igraci.Kod nas su svi na prodaju,svake godine samo krpimo tim.Samo mi nije jasno kako se odradjuje tako los skauting kod nas,propustamo najbolje igrace iz nase lige dovodimo igrace tipa Mirica,Dimitrijevica.I ne mislim samo za sad,nego u zadnjih 6,7 godina smo propustili mnogo mnogo kvalitetnih igraca.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mislim da je jos zalosnije sto nekada ubodemo, dovedemo talentovanog klinca i onda on ode sa 17 ili 18 Radakovic, Djuricic, Cosic, Milanovic i da ne nabrajm dalje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

На данашњи дан 1963. године отворен стадион ФК Црвена звезда, популарна "Маракана"!!!

СРЕЋАН 49 РОЂЕНДАН !!!

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo da dodje Stojadinovic i da mi uzmemo titulu i da braca Rusi daju pare mozemo odma reci da smo u grupnoj fazi ;)
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

Какав црни Стојадиновић, тај има да доводи само своје играче и да преко нас разрађује посао и узима кеш.
Следимо дух својих предака!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ni meni se ne svidja ta ideja da nam menadzer sastavlja tim, tesko je poverovati u to da covek ne bi gledao iskljucivo svoj interes u celoj prici. I ovako menadzeri previse zaradjuju od procenata, jos samo fali da im ukazes sansu da siri svoj posao kroz Zvezdu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

jel moze neko da mi objasni, nisam pratio, odakle stojadinovic u celov ovoj prici?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Koliko sam ja cuo on bi radio za dzabe u Zvezdi dok ne uvede Zvezdu u LS a jedini uslov koji bi postavio jeste taj da mu se niko ne mesa u posao. Znaci da ne dodje neciji tata ili neki srpski "Ramadani" da kaze "e moj sin bi morao da igra jer mi je zelja(interes) da ga prodam za neke novce i da ih prisvojim sebi".
Covek bi doveo neke proverene igrace, pokusao dovesti igrace koji sede na klupi u nekim jacim ligama.
Meni se kod njega svidja jer ima neki uticaj u evropskom fudbalu pa bi lakse mogao da nagovori neke igrace da dodju kod nas. Naravno racunam na neku finansijsku pomoc od brace. Sta je za njih 5-6 ,miliona koji bi dali nama.
To je neko moje razmisljanje.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Covek bi doveo svoje igrace, one koje on menadzerise, i od cije bi prodaje on zaradio, a uslov da mu se niko ne mesa u posao upravo mu obezbedjuje takve malverzacije.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ovo sto vladar kaze je vrlo verovatno, sto sad on ne bi zaradio kad vec moze, niko od njih nije gadljiv na pare. Nego meni niko da kaze, kako je uopste doslo do toga da on udje u zvezdu i kao sta, verovatno kao neki sportki direktor. I ako ima neka vest o tome dajte link.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

zele пише:jel moze neko da mi objasni, nisam pratio, odakle stojadinovic u celov ovoj prici?
Ценим да је само новинарска прича или да се сам "пријавио" за посао.
paske пише:Koliko sam ja cuo on bi radio za dzabe u Zvezdi dok ne uvede Zvezdu u LS a jedini uslov koji bi postavio jeste taj da mu se niko ne mesa u posao. Znaci da ne dodje neciji tata ili neki srpski "Ramadani" da kaze "e moj sin bi morao da igra jer mi je zelja(interes) da ga prodam za neke novce i da ih prisvojim sebi".
Covek bi doveo neke proverene igrace, pokusao dovesti igrace koji sede na klupi u nekim jacim ligama.
Meni se kod njega svidja jer ima neki uticaj u evropskom fudbalu pa bi lakse mogao da nagovori neke igrace da dodju kod nas. Naravno racunam na neku finansijsku pomoc od brace. Sta je za njih 5-6 ,miliona koji bi dali nama.
To je neko moje razmisljanje.
То што би он џабе радио можеш окачити мачку о реп. Ко још негде ради без плате, без неке накнаде? После такве изјаве његове логичан је закључак да би узимао проценат од продаје играча. И опет бисмо продавали што ваља, па чак и ако бисмо доводили адекватне замене било би потребно време да се уиграју, и тако у круг, добро позната нам прича. Која је разлика у томе да л' ће играти неки татин син или Стојадиновићев "син" уместо неког ко то заслужује?

Он има какав-такав утицај у Европи, али то се плаћа. Ми морамо да скапирамо да је све то бизнис! Мислиш да би дошао играч који у Холандији нпр. седи на клупи само због тог утицаја? Не, он мора доообро да се "подмаже", тј. плати да би уопште размишљао да дође овде. Имамо ли ми те паре? Немамо чак ни ове наше да платимо. Тако да не можемо рачунати на такве играче, а још мање на "проверене", јер тек њих не бисмо могли да приушимо.

Што се Газпрома тиче, није ништа за њих 5-6 милиона, али опет они морају имати интерес и оправдање за толики новац. Нема титуле 5 година, нема Европе исто толико, једино што је добро је да имамо константних 15000 људи на стадиону, али ни то није довољно. Чак и да нам дају те паре, морамо да враћамо дугове. Тако да је и то лицитирање са милионима доста погрешна ствар, као да нам расту на грани.

Видим да овде доста људи мисли да следеће године са овим тимом и тим парама које још нисмо ни добили гарантовано улазимо у групе неког евро такмичења. Ја бих највише волео то, уз титулу пре свега, али будимо реални, није нам ово менаџер. Нисмо у позицији да гарантујемо било шта, па видите и сами да не можемо гарантовати пролаз даље иако имамо резултат у 91. минуту! Само без залетања да нам се то не обије о галву!
Следимо дух својих предака!
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Lukic odlazi posle 4. kola i utakmicom sa nislijama? ovo sam procitao negde i sad nmg da nadjem gde :D da li ide ozbiljno?
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Vladar пише:Covek bi doveo svoje igrace, one koje on menadzerise, i od cije bi prodaje on zaradio, a uslov da mu se niko ne mesa u posao upravo mu obezbedjuje takve malverzacije.
Covjek ima agenciju i mrezu isto kao Ramadani. Nemoj sa tim da se zavaravamo. Moze on da misli dobro Zvezdi, da je voli, ali takav covjek nam nije potreban. Jer ce on zbog licnog procenta da trpa svoje igrace.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma ljubomoran tip na Stojica sto tako isto radi sa Radom, pa bi i on hteo. Koliko je samo love zaradio taj Stojic...

Bitanga. Takve samo govnjivom motkom najuriti.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

kiba procitao si u blicu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”