FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Joj kakav bi tandem bili Medo i Kara :lover:
Navijanje,posle ko zna koliko dobro,konacno i mi da skrpimo koreografiju,konacno su odigrali borbeno za Partizan,Markovic je malo podbacio,Kamara doktor :gunman: :cheers:
EDIT:
AEL, helsinborg, maribor, ovi sto su izbacili apoela, mozda anzi...
:zelenko:
Последње учитавање од Sinke дана 30 Авг 2012, 23:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Слика
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Grobari svaka cast za prolaz, velika steta za Srpski fudbal sto sutra nemamo dva tima na zrebanju zbog koeficijenata, mali Mitrovic je za L. Markovica i Scepovica igracina...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Došao pre oko pola sata sa utakmice? Šta da kažem? Prezadovoljan sam, na jugu je bilo odlično tokom svih 90 min., a koreografija na početku utakmice... :D

Svaka čast igračima na borbenosti i požrtvovanosti tokom svih 90 minuta, sada smo ušli u LIGA EVROPE i to je jedino važno, a sada da bi bili ravnopravni ili što ravnopravniji tokom grupne faze moramo da dovedemo dva ili tri nova igrača.

PARTIZAN! :shy:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Kakvo divno vece i jos gani onako ispali, pa nije moglo bolje :xD:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

TO BREEE !!! ali uh, uh, uh....kakvo je ono treniranje zivaca bilo...precka, zicer, lopta ide po liniji, korner i Ivanov ga umulja...ali mislim da smo zasluzili tu srecu....vidi se da su igraci pucali od pritiska ali ipak izdrzase nekako, usrali se zivi....tu je novi stoper koji ce nam sigurno znaciti, moral se podigao i sad moramo ozbiljnije da se pripremimo ako mislimo da otkinemo bar bod u ligu evrope....i jos smo u TRECEM sesiru :zelenko:
Sto se same igre tice jedino sto nisam mogao da shvatim je sledece: neki nas igrac ima loptu, a ovi oko njega setaju kao da ne zele da je prime...usrali se...ali proslo je odlicno.........mada se jesu trudili pogotovo posle datog gola su igrali agresivno ali losa taktika, prespora igra....ovo bi svaki ozbiljan protivnik kaznio...nadam se da ce nam pasti najjaci moguc zreb i po imenima protivnika i po kvalitetu protivnika jer bolje je ovako...jebes vise razne neke anonimuse koji igraju ko nenormalni.....zreb je u 13h prenos na rts...
Zelim Inter, Bilbao, Lazio i AEL !!!! :zelenko: Kad nismo mogli u LS hajde bar da je koliko toliko dozivimo na drugi nacin..znacice nam....
Последње учитавање од srbinho дана 31 Авг 2012, 00:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

srbinho пише: Zelim Inter, Bilbao, Lazio i AEL !!!!
Da nam ne bude mnogo 4 ekipe u grupi :lol:
Слика
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

hahaha al sam 'rso :lol: pukli mi zivci posle utakmice skroz :zelenko: Ma moze i 4 vece sanse za osvajanje bodova :zelenko:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Plaši me to što nas dosad uglavnom uvek sralo u žrebovima. Dobićemo Tot'nam, Udine i Čamku Lamku... Al daj bože da nisam u pravu...
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ja bih voleo da nam grupa izgledaa ovako: Liverpul, Bilbao, Partizan, AEL!
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Sto bih voleo da dobijemo Liverpul da odem na JNA da uzivam u mecu... :D
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Liverpool-jedan kvalitetan tim koji ce da privuce publiku, a takodje da izdominira grupom, jer najbolje za vas je da liverpool ostvari max bodova, a vi sa ostalim da se krvite za drugo mesto.
Bazel- protiv ove ekipe imate sansu, oni posle one rasprodaje nisu vise isti, sto se videlo u dvomecu sa rumunima, koji su mogli glatko da im daju jos dva komada na jakobsu.
Fehervar- jel to videoton ili sta, mislim da bi vam vise lezalo da dobijete njih nego nefci(dugo putovanje, promena vremenske zone i sl.)

Sa ovakom grupom i angazovanom igrom, kao sto je bila na momente danas, mozete da konkuriseta za drugo mesto. Srecno sutra. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Trle пише:Ja bih voleo da nam grupa izgledaa ovako: Liverpul, Bilbao, Partizan, AEL!
Tu bi raspicili garant :D
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Izdominiralli bi glatkooo. :fanman:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Lepo vece u Humskoj.Od pocetka se videlo da i igraci i navijaci zele pobedu.Rade odrzao lep govor :zelenko: Posle Arsenala definitivno najbolje evropsko izdanje,samo sto su morali da ubace 2 pesme od komsijama preko brda.Sad citam i ne mogu da verujem da smo u 3 sesiru,ali verovatno ce anzi da nam zapadne iz 4 xD.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Inace osim borbenosti i zelje, nisam igrom zadovoljan ni malo. Osim Volkova i Meda koji je izdominirao sredinu lagano, dobro odbrana je delovala solidno, ma da su opet na mahove ispadali al ovi na srecu nisu iskoristili. Ovi drugi ozbiljno treba da se zapitaju sta igraju i gde ?! Krivo mi inace za Mitrovica sto nije dao gol iz one sanse glavom, treba mu to u ovoj fazi karijere ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ma grupa Liverpul,Napoli,Partizan,Anzi/AEL
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Волео бих да извучете Бордо. Да видим како би ви играли са њима. :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Игор пише:Волео бих да извучете Бордо. Да видим како би ви играли са њима. :zelenko:
U grupi ce nam biti Liverpul/Inter/Sparsi, Napoli i AEL/Anzi
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Mislim da cemo iz prva 2 sesira dobiti 2 velikana.. sto ce ovog 4. sesira tice samo sa anzijem necemo moci da se nosimo. :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”