FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Onda si verovatno prespavao utakmicu protiv Genka kod nas..Kazes steta sto je otisao Babovic,ali sad moze da se igra.Malo to zvuci kontradiktorno bar za mene.Ti nas ociti ovde zezas,sve sto je dobro ti kazes da je lose i kontra...Da ti mozda ne pises na kosarka.rs?

EDIT:dobar mi broj postova :zelenko:
Последње учитавање од fanst[E] дана 28 Авг 2012, 22:30, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja sam rekao da Babović nije jedini problem, ali sam se loše izrazio. Fudbal sada može da se igra jer je otišao Aksentijević tako da će Miljković / Pauljević igrati uz tu desnu aut liniju. Pauljević je se oporavio i uskoro će zaigrati u prvih 11 ali ga Vermez neće previše forsirati odmah da ne obnovi povredu. :)
Последње учитавање од Sloba дана 28 Авг 2012, 22:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da li si ti gledao jedan mec Pauljevica?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

On nije gledao ni ostale, a jos manje Pauljevica! Po postovima koje pise! Ja bih reko da je on jedan od ubacenih da pimpluju za djuru i bandite! I da nas nervira ovde i iznosi razne budalastine, toboz aksenitijevic nije talenat a Miljkovic jesta! Da je tako Vitesse bi kupio doticnog ili Pauljevica a ne bas tu "neznalicu" Aksentijevica! NEGO LOPOVI SVE RADE PA I OVAKVE GLUPOSTI!!!!

MARSH NAPOLJE BANDO POKVARENA!!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ti znaš da li sam ja gledao? Ako te baš zanima ne propuštam ni jednu utakmicu i mnogo se nerviram kada nam ne ide, ali opet ne kritikujem jer smatram da može gore. Upotrebiću jednu izjavu Mamića gde je i on u tom intervju pomenuo Đuru od pe oko godinu dana.

"Samo u Htvatskoj i Srbiji mogu navijači da teraju sposobne i dovode nesposobne"...

Ne možeš ti da mi zabraniš nikoga da podržavam pa ni ĐURIĆA, ja ne navijam za Partizan, ja za njega živim i volim ga... pročitajte pravila malo (zabranjeno je stavljati samo smajlije u post, zabranjeno je nepoštovanje sagovornika što upravo vi radite). Ja nikoga ne vređam i samo iznosim svoje mišljenje koje vi ne poštujete ni najmanje...

Đurić može da ide, ali samo ako klub preuzme neki bogati vlasnik ili bivši fudbaler, a pošto se to neće dogoditi...

ĐURIĆU OSTANI! :fanman:

EDIT: I da se nadovežem, znam ja kakvi su lopovi ovi, ali verujte, možda mislite da ne može, ali uvek može gore... :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 28 Авг 2012, 23:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ajde idi u 3 lijepe, ne nerviraj ljude ovdje jbt!!! nadji mi video na yt jednog gola kod kojeg je miljkovic bio asistent? Aksentijevic je decko koji je posle Rukavine prvi nas desni bek koji zna da centrira... a za golove ne mozes da ga okrivis jer ima tek 19 godina i nije sastavio jos ni godinu dana u 1. timu, dok Miljko drvi tu vec 3 godine...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Припазите на речник. Сви.
Иначе ће се делити упозорења.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Meni da delis upozorenje, na osnovu cega molim te? :slap:

Ne vredi sa ovim vristi debatu, decko je izvan univerzuma, samo hrabro voli Partizan, sve sto kazes je tacno, svi te podrzavamo, podrska za slobu i djuru.

Sutra ce biti jako tesko, navijacki jos imam tracak nade, ali i on ce se ugasiti kao sto su nas ugasili Pecinci.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Tromzu brani treci golman!
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

pa ovi nasi pacijetni ko zna da sutne ? :cheers:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Tik'al пише:Meni da delis upozorenje, na osnovu cega molim te? :slap:
Ко је тебе појединачно прозвао ? Мој пост је написан после Марковог поста.
Вратите се на тему.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Meni delis upozorenje hoces ban sad ? :boxer: :boxer:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Игор пише:Припазите на речник. Сви.
Mislim da si dovoljno koncizan bio, ali mozda i nisi, sve u svemu ako si zelen ne znaci da si svemocan, ziv bio :cheers:

Sto nema 40 stepeni ko prosle nedelje, pa da se ovi izbezume, inace oni igraju jako lose na pravoj travi, medjutim nas teren je oranica, jos kada ga natope i izrovare, bice svasta :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Jedan od dva pacera sigurno ispadaju sutra
Слика
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Tik'al пише:
Игор пише:Припазите на речник. Сви.
Mislim da si dovoljno koncizan bio, ali mozda i nisi, sve u svemu ako si zelen ne znaci da si svemocan, ziv bio :cheers:
То сам рекао да после Марковог поста али сам алудирао на све да припазе на речник да се не било понављали као Марко, зато сам и написао то а тебе нико није појединачно споменуо.
Следећи пост који се буде надовезао на овај мој пост биће обрисан, довољно је офф топика било у овој теми до сада.
Вратите се на тему.
:cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

City are believed to have offered around €11m (£9m) and Stefan Savic for Nastasic, although Fiorentina are hoping for another €6.3 (£5m) in add-ons.

On kod nas nije ni debitovao. Mnogo smo jadni i bedni. A pojedinci neka i dalje slave Djurica. Ovo je sramota. Voleo bih da me boli k***c za Partizan i da prestanem da citam vesti.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Gagi, lepo sam ja napisao namerno provocira! Nego i mi smo rtd pa uzmi lepo motku pa kad nagrne 20000 ljudi ima da bezi i on i njegovi bahati drugari! Nego znas njima na tribini je vaznije ko uzima pare! Ko da ovaj sloba vidi nesto od Djurica ali kad mu se naredi on mora tako da peva! Jadnik da bar ima neku zaradu a ne da radi dzabe!!!

UMRITE ZA SVAKI DINAR KOJI STE ODNELI!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Gagi,jebena realnost srpskog fudbala,pricao sam 1000 puta o tome,i opet cu,znate svi vi to,prodajemo decu koja nisu ni debitovala za klub(daj boze odigrala polusezonu-sezonu),za saku pirinca,a kasnije se oko njih lome evropski klubovi za ogromne sume,sta,zamisli sad Partizan,da ima Jovetica,Ljajica,Rukavinu,Odradovica,Nastasica,Savica,Vukcevica,Racu Petrovica,Klea...igrali bi bre makar 1/4 finala LS,a znas kolika bi im onda vrednost bila?Ogromna,kolike bi Pare dobio Partizan od lige sampiona?OGROMNE!A sa tim parama smo mogli da dovodimo jos svakakva pojacanja uz ove igrace koji postoje,mogli smo da postanemo ugledan evropski klub,napravimo lep,uredan sportski kompleks(stadion),budemo tim za respekt,isto je i sa ostalim nasim klubovima,da ne ponavljam,recimo Zvezda(Vidic,Stankovic,Stojkovic,Zigic...),ali ne mutavcima je samo da zgrnu neku bedu i metnu u svoj dzep,a nas ko jebe,serem ti se na nas fudbal!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vn5U0p2S ... re=related[/youtube]
Sutra ovo ceo mec da grmi!
Последње учитавање од Sinke дана 29 Авг 2012, 16:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

U četvrtak igramo utakmicu za ulazak u Evropu. Želim da, kada istrčim na teren, osetim ono što sam mnogo puta do sada osetio – ljubav prema Partizanu!

Želim da to isto osete i moji mladi saigrači. Želim da osete veru koja je uvek bila najjača na našem stadionu, kada smo svi zajedno i kada idemo na pobedu.

Ne želim više da im pričam o tome kako je nekada bilo. Želim da i oni to dožive. Da dožive i osete Ponos!

Zaboravimo, makar u četvrtak, na podele. Pokažimo svima šta znači voleti svoj klub. Partizan je jedan i iznad svega.

Želim da u četvrtak uveče svima pokažemo i kako se i koliko voli Partizan. Samo tako, siguran sam, čekaju nas nove pobede.

Poklonite nam poverenje. Zato što znam da ćemo vam zalaganjem, voljom i igrom to vratiti.

Dočekajte nas hukom sa tribina, dočekajte nas crno belim bojama, dočekajte nas srcem!

Srce – to je sve što tražim!

Ponos – jer znam da možemo kada smo zajedno, jer mi smo Partizan.

Vaš,

Saša Ilić
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

To je kapiten!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”