FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

zele пише:Evo zasto je Vermez dosao, da bi Djura lagano mogao da proda sve. Da je ostao Sale ili da je dosao malo drcniji trener, da li bi prodaja Aksentijevica mogla ovako tiho da prodje.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/od-necega-se-ziveti-mora-93276.html
Смешно је изјављивати овакве ствари а клуб ти у 10 година играо 2 пута Лигу шампиона, 4 пута Европа лигу, продавао играче за по 6-7+ милиона евра где је профитирао преко 80м евра и у таквој је незавидној ситуацији да мора да прода талентованог клинца који нема ни 20 година. Смејурија.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Слика

slika govori vise od svih reci

LOPOVI, SMRADINE MARSH IZ NASHE SVETINJE!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Слика

Reakcija kad smo saznali da Babovic otiso u Saragosu.. :cheers: :cheers:
Последње учитавање од laza95 дана 28 Авг 2012, 09:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Najvece pojacanje Partizana je sto vise nema Babovica.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Вукић се договорио са Лирсом.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sreten Sretenovic novo pojacanje Partizana.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nacuo sa sad pricu da je Bata Butorovic ponudio Oumarua Partizanu za 400 hiljada evra plus 30% od sledeceg transfera! NIJE PRESAO, NIJE ZVANICNO, samo sam se cuo sa ortakom iz BG-a koji se tako muva po klubu!

Dobrodoslica Sretenu Grobaru, za njega pitanja nije bilo jos pre 3-4 dana kad je vest izasla, on je trazio raskid! Jednostavno zeleo je samo u Partizan, kao Mudrinski u Zvezdu! Iskreno srce ne moze da te prevari! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Већ је испао од Тромза са Олимпијом у овим квалификацијама. Пазите се кога доводите. :cheers: :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Игорe nemoj da me nerviras :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Игор пише:Већ је испао од Тромза са Олимпијом у овим квалификацијама. Пазите се кога доводите.
Ispao al im Tromzo jedva dao 1 gol za 210 minuta .. Odigrao svaki minut sa kapitenskom trakom :yesko:
Последње учитавање од Lucifer дана 28 Авг 2012, 18:36, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da ostavim i ja komentar povodom ovih dobrih/loših vesti u zadnjih par dana.

Što se tiče odlazaka...

Hvala Bogu da je Aksentijević otišao, on nas je koštao najviše protiv Aela pa i ova dva miliona čak to ne mogu da nadoknade. Da ga moje oči više ne vide. Mrš. A kao drugo žao mi je što odlazi Stefan, naš jedan od najboljih igrača, moj miljenik, jako ga cenim. Jeste igrao loše, ali zapitajte se da li je on jedini igrač koji je problem u našem klubu?

Sretenoviću želim dobrodošlicu. :fanman: Do kraja prelaznog roka priželjkujem bar još 2-3 pojačanja i drago mi je što je se Pauljević oporavio (negde sam pročitao). Mada ja više volim Miljkovića i Lazevskog pogotovo od Volkova i Aksentijevića. Oni su je*eni kraljevi, mnogo dragi igrači. :boxer:

A Trumso... :D Nadam se da prolazimo, idem na tu utakmicu (prva u ovoj sezoni) jer bih se kući više nervirao (nadam se da neću se uopšte nervirati jer za to neće biti razloga). :)

NAPRED PARTIZAN! :shy: :winner: :fanman:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Moram ovom gore da zavrsim par brazilaca, koji rca. :slap:

Ocajan prelazni rok, ocajna igra, u cetvrtak jos jedno brukanje, sramota me je.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tik'al, Djura BRILJIRA! I mene je sramota!

Слика
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Neverovatno je kako se nas fudbal sistematski unistava, mislim ko zna sta stoji iza ovoga, pitaj Boga, zaista, nije paranoja, ali ako ovako nastavimo, a i komsije bicemo 3m ispod zemlje. Fudbal treba kod nas da se ugasi na par godina, evo sada cemo u vaterpolu imati takav derbi da to nije zdravo, jedva cekam finale Evrolige, ima da gori na Tasu, na Banjici tesko. :)

Prodajom Aksena unakazili smo ono jedino sto je valjalo u zadnjoj liniji, mislim Miljke je tipican igrac fudbala ponedeljkom u 21h u nekom balonu, Ostojic je zelen kao sveze obran skank iz kucne radinosti. Ivanov je dobar, ali spor je previse, mora da poradi na brzini definitivno. Pauljevica necu ni da komentarisem, taj zna samo da trci, ali bez lopte, Lazevski nece godinu dana biti na nekom normalnom nivou, a bio je simpatican skroz, Volkov je 6 meseci igrao dobro dok nije osetio ponovnu car Beograda i tako dalje i tako dalje. Sramim se sto mediokriteti igraju za sveti dres, a lopine ga vode. VOLIMO TE ZEKO I BJEKO!!!!
Jusqu'ici tout va bien…
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Sloba klasican troler :D
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

SlobaGrobar пише:Hvala Bogu da je Aksentijević otišao, on nas je koštao najviše protiv Aela pa i ova dva miliona čak to ne mogu da nadoknade. Da ga moje oči više ne vide. Mrš. A kao drugo žao mi je što odlazi Stefan, naš jedan od najboljih igrača, moj miljenik, jako ga cenim. Jeste igrao loše, ali zapitajte se da li je on jedini igrač koji je problem u našem klubu?
Ti si jedini na forumu koji misli ovo.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam ja troler... ja sam mrtav ozbiljan i ako jedini mislim to znači da sam jedini koji normalno razmišlja (dakle ne jedini normalan, nego jedini koji normalno razmišlja, ima velike razlike ako se zamislite). :)

I ne možete reći da nisam upravu jer jesam, a briga me za vaše mišljenje kao i uvek za svačije drugo, meni je samo Bog svedok, a postoji jedno pravilo, SlobaGrobar je uvek upravu i kada nije. :)

Aksentijević je koštao nas protiv Aela i prihvatili vi to ili ne, ja sam upavu (pogledajte oba gola koja su fudbaleri Aela dali i sve će vam biti jasno). A zatim i da, Babović igra loše ali nije on jedini, Šćepović, Tomić i još nekolicina njih su zaslužili da više nikada ne igraju za ovaj klub ako ćemo realno (mada je imeni Neca jedan od omiljenih igrača)... Opleli ste po Baboviću pa to ti je...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

:slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Da, ali Dzoni je veliki talenat, nema iskustva, a Babonaldo je iskusan, ali nam unistava igru, dakle nisi u pravu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A Miljkovića zbog one jedne greške u evropi kada je isto bio na početku mnogi ne podnose. Dvolični ste. Miljković je Dani Alves za ovog nazovi fudbalera (Aksentijevića). Da i to je tačno za Babovića, ali sam rekao da mi u klubu imamo i veće pacijente od njega...

I završiću sa ovim... Hvala Bogu Aksentijević je otišao, šteta što je i Babović ali ok... sada može da se igra fudbal. :) :winner:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”