FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

od igraca sredine terena koji migu da igraju protiv bordoa zvezda ima samo cikica i vukana savicevica..slabi smo u sredini jesu ova dvojca talentovana,ali nisu jos nijednu utakmicu odigrali..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Чикић је из Панчева дечко. Невиђено слаб. Појели би га ови из Бордоа тако лако да је то страшно. Чак и сама помисао да он игра против Бордоа ми је смешна и требало би се плашити за његово здравље :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Povlacim ovo sve sto sam pisao za perovica, koliko vidim na sajtu uefe nema ga medju licenciranim igracima. Jebiga. Skotovi iz uprave. A sto se tice one menice, kao svima je prosla plata, a eto njemu se zalomilo da je neka greska, pa videli smo kako nas stefanovic laze za evandra, nije ni trepnuo, a treba da mu poverujemo ovo za perovica. Kako nikada nije bila greska kad treba da se njima isplati plata, mozda je perovic brzopleto reagovao, ali zamislite sutuaciju da radite sa 25 ljudi i svi dobiju platu danas, a za tebe nema. Ko bi to iskulirao, zapitajte se malo, ja znam da bih ja popizdio nevidjeno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Kontam da je velika steta sto nema Milivojevica u revansu, jedino da probamo sa nekom ofanzivnijom varijantom sa Kasalicom umesto njega i vracanjem Cave na to mesto povucenog pleja koje mu po meni ne odgovara uopste, a i ne moze on toliko dobro da obavlja defanzivne zadatke
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Karna je dobro rekao, Perovic nije registrovan za LE.
Lazovic ce u vezni red vjerovatno, a naprijedi Milunovic - Vesovic - Kasalica.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Vrlo verovatno mada bih ja pre ubacio nekog od defanzivaca na mesto zadnjeg veznog jer mislim da im ne mozemo parirati samo sa Mijailovicemo od igraca koji mogu obavljati defanzivne zadatke
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma krnetu u startnih 11! :xD: :xD:

Mada, da vam kazem da nije ne moguce, pa poziciono, krneta na stopera, a Maksa na zadnjeg veznog, sa Mickom. Naravno niko vise nije lud da daje tom Krneti sansu. Panj jedan. Da si drvo postavio, bar ga lopta ne bi preskocila onako. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Spajic mi jedini pada na pamet...Nadam se da Sale zna bolje od mene
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Čovjek napravi jednu grešku i čitavu karijeru mu je pamtite, mlad je sa tim i idu greške.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

OGS пише:Čovjek napravi jednu grešku i čitavu karijeru mu je pamtite, mlad je sa tim i idu greške.
Jel to za Krnetu, prvo nije jedna nego je mnogo vise, ali ajde greska, pa desi se, nego ceo mec lose odigra, lose se postavlja, sporo reaguje, ne pokriva saigraca, sto je za stopera veoma vazno(ja sam godinama igrao stopera, pa znam iz iskustva), evo Mladenovic je kiksnuo protiv Bordoa, ali mu niko ne prebacuje, prvo nismo primili gol, a drugo nije vise kiksirao. Mozda taj Krneta nije los, ali prerano je usao u prvi tim i to ga je sjebalo, on bi trebao u Banat da se malo kali, pa onda nazad da opet proba u zvezdi. Niko se nije naucen rodio, pa tako i on treba jos da uci, Robijeva je greska sto nije video to i sto smo to naucili na tezi nacin. A iskreno ponekad se zapitam zasto bi njega partizan tako lako pustio da je on stvarno talenat, mozda gresim, vreme ce pokazati.
Последње учитавање од zele дана 26 Авг 2012, 00:29, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Човек кад год је играо скривио је гол. :slap:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jel se neko seca Bernarda Parkera? Malopre cackam malo igrace po africi i naletim na njega, pogledam history i pise da je lik presao iz zveze u twente za 1milion evra! Znam da se zvezda neto tuzila i kukala za taj milion, ali sta se sa tim desilo na kraju? Jesmo li videli neki dinar od toga ili kita lastina?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Videli smo dinar...ali smo ga dali Telekom za telefon Samsun E260..bio na promociji :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

pu jebemu, da sam znao za akciju kupio bih i ja jedan za zadrugar, mislim telefon, ne igraca. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Procitao sam a i video sliku da je Evandro ustvari bio pozajmljen nekog Deportiva de k**** tako da na njegovoj prodaji nista ne bi zaradili.

Kako mozemo ocekivati od Krnete da se trudi kad je covek igrao za Partizan?
Decko u, ako pogledate kroz fm, realnom zivotu ima ocajne ocene za Positioning i Concentration. Kod mene bi igrao samo u kupu i to u utakmici prvog ili drugog kola gde se dobijaju zali boze timovi.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Pantic i Mudrinski blizu potpisa, Pantic ok, mladi reprezentativac i dobar igrac, ali mislim da nam je potrebniji neki vezni igrac nego napadac, tu imamo Kasalicu, Babalja, Asamou i po potrebi Milunovica, treba nam jos jedan mc ili dmc tipa Milivojevic, Milijas.
Корисников грб
Žeki
First Team Coach
Поруке: 237
Придружен: 09 Јун 2012, 00:13
Место: Zvornik
Status: Није на вези

Порука од Žeki »

zele пише:Ja vec rekoh cava ide na Milivojievicevo mesto, a Lazovic ulazi kao AMC i perovic na AML, verovatno nece mozi celu da odigra i menjace ga Milunovic na AML, treba nam veznjak pod hitno. Milijas bi bio dobar, ali ako bude igrao ozbiljno, on covek moze da odigra i mc i amc i dm i aml, bez obzira sto mu na fm-u pise da je mc-l. Onog asamou negde dati na pozajmicu i dovesto onog iz jagodine, bolji je, a mirica, e jebiga, neka ga tu nek smeta malo. Ionako ce da ode u tursku, kinu ili negde slicno.
Kojeg iz Jagodine..:)
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Mudrinskog.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

izgleda da nece biti nista od Oumarua

Mnogo realnija opcija je Mudrinski. Jagodina bi lakše prodala igrača koji je mladi reprezentativac i sa čijim kvalitetima je Janković upoznat.

Kao još jedna opcija mogao bi da bude i Đorđe Rakić. Rakić je povezivan sa Vojvodinom, ali je ta opcija propala. Nekadašnji mladi reprezentativac je bez kluba trenutno, a dugo je bio na listi želja Crvene zvezde.

____________________________________________________________________________________

Bordo ostao bez važnog igrača pred Zvezdu
Rimski Lacio sklopio dogovor sa defanzivcem Mišelom Sijanijem. Francuz ide u "večni grad" za 4 miliona evra.Bordo je pred velikim iskušenjima u narednom periodu. Žirondinci prvo igraju protiv PSŽ-a na "Parku Prinčeva", a potom dočekuju Crvenu zvezdu u revanšu plej - ofa za Ligu Evrope.

U ove duele Bordo će ući bez standardnog defanzivca Mišela Sijanija koji je za 4 miliona evra prešao u Lacio.

Francuz će u "večnom gradu" ostati naredne četiri sezone.

Sijani je zabeležio jedan nastup u selekciji Francuske, a za Bordo je nastupio 112 puta.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Dobra vest Ciani je mnogo dobar i bio je siguran u prvom mecu. Secam se i na FM11 kako sam ga doveo u Zvezdu i kasnije prodao Barseloni.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”