Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Svako ima pravo na svoje misljenje, zdrava rasprava kao ova je uvek dobrodosla, jer podstice da vratimo forum i igru na zdrave i stabilne staze. Verujem da cemo biti bolji od ovoga kako je sad, i da ce sve biti zdravije i bolje.
Jusqu'ici tout va bien…
JUNIOR98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Јан 2014, 00:49
Место: BEOGRAD/SR.MITROVICA
Status: Није на вези

Порука од JUNIOR98 »

Samo Orthodox,Vladar, Xavi, Aleksandar_81 treba da vode forum ostalima uzeti to sto imaju samo su bahati i umislili su da su neko i nesto :cheers:
Последње учитавање од JUNIOR98 дана 15 Јан 2014, 13:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Ti za 7-8 dana koliko si dugo na ovom forumu znas ko je kakav i kome trebaju da se skinu admini :wtf:
JUNIOR98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Јан 2014, 00:49
Место: BEOGRAD/SR.MITROVICA
Status: Није на вези

Порука од JUNIOR98 »

Niko te nista nije pitao.... Vidim sta se pise dovoljno je da zakljucim
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Šta ti konkretno smeta? Na osnovu čega si došao do tog zaključka? Zato što ti brat ima 3 upozorenja?
JUNIOR98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Јан 2014, 00:49
Место: BEOGRAD/SR.MITROVICA
Status: Није на вези

Порука од JUNIOR98 »

Ne nema brat sa ovim veze, on je ionako rekao da ga forum vise ne zanima a i ne pricamo o tome, konkretno mi smeta konstantno podjebavanje pojedinih ''moderatora''
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Svi osim pomenute 3-4 se bahate i podjebavaju?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ja vas samo molim da ako imate neke primedbe lepo stavite citat. Znači taj i taj admin, mod ili ko već mi je rekao to ti to, smatram to uvredom i lepo citat ovako (imate citat dugme)
ovde iskopirate sta mislite da vas je uvredilo ili vam zasmetalo

ako je neko nekorektno postupio, npr. dao vam ban ili warn, napišite ovako: u svadji sa tim i tim korisnikom dobio sam samo ja warn ili ban od strane tog i tog admina. Mislim da je nekorektno i da je admin ili mod bez pravog razloga stao na njegovu stranu.

Ove priče neko vuče stranu, neko me vredja nema 'leba od toga.

Poenta svega ovoga nije da se vama da šansa da opletete po modovima, nego da vam se da prilika da argumentovano i sa konkretnim dokazima iznesete svoje primedbe.
Последње учитавање од zele дана 15 Јан 2014, 14:12, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
JUNIOR98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Јан 2014, 00:49
Место: BEOGRAD/SR.MITROVICA
Status: Није на вези

Порука од JUNIOR98 »

Pomenuti gore su vrh likovi :ave: par njih koje necu da nabrajam samo znaju da dobace nesto i da podjebavaju.... prepoznace se oni sami, samo ovo nema veze sa mojim bratom, njegov profil ovde njegova stvar govorim iskljucivo za sebe :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

JUNIOR izvoli temu

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/sfm-admin-mod-tim-i-vi-vt11134.htm
i tacno mozes da napises sta mislis o kom clanu admin i mod tima iako si ovde nedelju dana
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

NAZALOST (namerno velikim slovima),kao sto sam Hofiu napisao u PM (admini mogu da vide),FORUM NIJE ISTI KAO KAD SAM JA DOSAO I KAD SMO GA GRADILI.

Stvarno se mnogo toga promenilo,od ljudi,do ponasanja i diskusija na sve teme.
Slozicu se sa Mandom da je mnogo spamovanja bilo,sranja,dranja,prozivki itd,ali slozicu se i sa Tikalom,da to ima veze zbog igrice,koja nas je sve povezala i da zbog toga sto ljudi ne igraju igricu (ne ulazim u to dal je neigriva,dosadna,dal smo odrasli i puni obaveza) forum trpi! Secam se bre,kad sam ja dosao na forum,kad je nas par samo pisalo,tema igraci i osoblje je bila glavna tema,gde se non stop pisalo,svi su izbacivali SS,pitali,trazili,predlagali,a sad? Desi se jednom u 3 dana da neko napise post i to je to. Trazi SS igraca,pa ceka odgovor 10 dana i vise ili ga ne dobije uopste.
Pogledajte opet temu Menadzerska soba. Jbt pa ja sam u toj temi predprosle godine pisao pricu o Okseru koja je izasla na dooosta dosta strana i koju je pratilo dosta forumasa (ne hvalim se) i dosta nas je pisalo tu svoju pricu,a sad?
Otvore temu,prvi post lupe,opisu klub i cao... Vise nema toga! Pa samo 6 pod tema je otvoreno sa pricama,a da imaju tri ili vise stranica. Po meni je to sramota,a nekad se bas pisalo.
Nema to veze sa tim dal neko ima slobodnog vremena ili nema,ljudi nemaju vise tu kreativnost! Svi su postali zatucani,pa i ja sa njima.
Takva prica je i sa forumom,nazalost nema tu zivahnost koju je nekad imao,ne pise se toliko,jer ljudi ili ne igraju FM ili ga nemaju ili nemaju zelje da postuju neke stvari vezano za fm. Sve teme vezane za FM su MRTVE ili su na SAMRTI! I posto ne znaju ljudi sta ce i gde ce,pisu sta stignu i gde stignu i slazem se sa Danijelom,da je kafana,nekako nasa tema,gde se svi izduvamo,ali i ona izumire!
Koliko puta udjem u tu temu i nadjem samo po post ili dva u podtemom (da tako to nazovem). Prosto,KREATIVNOSTI NEMA!


Toliko od mene...
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Ti'kal ubo u srž; iz ovog ili onog razloga ljudi ne igraju FM, a svejedno dolaze na forum i onda se događa cirkus jer su FM teme na samrti, a ostalo je zajebancija.

Ima još jedan problem, ako smijem; ovo je forum koji ima uspostavljenu službenu suradnju sa SI-om i slijedom toga primjećujem da su ljudi dosta u grču kad su nezadovoljni igrom, pogotovo dugogodišnji članovi i sl. Malo ljudi se usudi otvoreno udariti po igri i riješiti se svoje frustracije, sve je to nešto u rukavicama, sve nešto napola.

To sve također doprinosi cirkusu i spamu, po mom mišljenju. S jedne strane imaš vrijedno zarađenu suradnju s SI-em, a s druge hrpu nezadovoljnih ljudi koji su konačno počeli kupovati originale, a igra sve gora i gora. Nije lako prihvatiti da je igra koju svi igramo i volimo više od bilo koje druge u stanju u kakvom jest. To sve dovodi do nezadovoljstva koje vrije i onda se ispolji u spamu i vrijeđanju.

Nekima je igra odlična i blago njima, ali to ne skriva činjenicu da su mnogi od nas razočarani.
Последње учитавање од shirajzl дана 16 Јан 2014, 12:20, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I meni se sviđa igra i ako ima bagova. Cenim njihov trud da nešto naprave i ako ne uspeju u tome da bude savršeno. :)

Sa druge strane... ovom forumu kao najveću prednost dajem prodaju originala. Niko to nije uspeo nikada u ovolikoj meri kao vi pa samo nastavite ovim tempom. I dalje mislim da startne 3,550 i nije mnogo ako se igra cele godine i da sigurno vredi tih para pa još i ovako bagovita.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sad moram da se žalim. Neme je u Anarhiji izbrisao (banovao) normalne postove i normalnu sprdačinu. Pa niko nikog nije vređao. Nek on objašnjava šta je bilo meni se ne da.. :xD:

Eto čisto da kažem, mada i nije toliko bitno. Možda pre u neke sugestija da popravi svoj rad na forumu. :ole: Sve bih ovo razumeo da je neko mene ili ja nekoga uvredio..
Последње учитавање од Sloba дана 24 Јан 2014, 23:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

SlobaGrobar пише:Sve bih ovo razumeo da je neko mene ili ja nekoga uvredio..
Uvek se sa tobom to desi na kraju :yesko:

Nisam brisao postove, jer nije bilo potrebe, samo sam ih banovao, bice odbranovani kasnije, samo ne bih da se zbog njih sada pocinje debilna rasprava.

Ako hoces da pises gluposti da bi te ljudi kasnije podjebavali, slobodno otvori svoju temu u kafani, necu se mesati, a od anarhije iskuliraj. Ziv bio :cheers:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo sam sugestirao, ništa lično. Ti si mod al ne treba biti tako krut niti strog osim ako ne kršim ja ili neko drugi pravila. :D
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sugestirao nije reč, prepravi dok Zele ne vidi.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sugerisati, glagol, infinitiv, što znači u prvom licu jednine perfekta glasi sugerisao.



Ako ne znate, pitajte. Važno je pravilno govoriti i pisati. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Moderator vredja clana.
Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne diraj Marexa, on je Delija!
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”