FK Partizan 2015/2016

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa shvatate vi ozbiljno, niko od vas nece da prizna da je Partizan osvojio ove titule zato sto ste bili u kanalu, a ne kao sto kazete sto je Tole gurao Partizan.

Ne znam samo kako je Partizan guran od drzave, stavise pokraden je od Djure mutavog maksimalno.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vi zaista mislite da ce Vucic da dodje i kaze evo vam 10M €? :xD: Ok. Nije smesno.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Oni moraju da ispeglaju druge stvari a ne samo plate igracima, niko nece da igra za dz. To sa Toletom je smehotres njihove navijacke grupe, to je nesto najgluplje sto se ikada javilo na nekoj od tribina da predsednik saveza bude prozivan zbog loseg sudjenja. Postoji komesar sudjenja koga postavljaju klubovi, on delegira sudije a ne Tole Karadzic ali ko tupanima da dokaze. Evo sad su prvi a Tole je predsednik kako sad ne delegira sudije ? Milsim toliko nebuloza sa onima sa severa da to nema smisla niti razuma. Drugo Vucicu nece pasti na pamet da posle afere kofer sa Dacicem uzme iz kase 10 m i da ih rupi bez dna. Odobrili su vam kredit zobog njega ali vi ste pare procerdali na gluposti i vozili se bahatili na mobilnim telefonima da ne nabrajam. Moracete da platite ono sto ste radili. Ovo sto radite u JSL to je smehotres videcete kad izadjete iz Srbije koliko ste jaki, jedan Ludogorez koji nije ni na pola od onog koji je nas na jedva izbacio oladio vas ko amatere za 15 minuta. Tolko od Grofovica.
Sto se tice Uprave Partizana zelim im sve najgore posto oni ni 1% nisu zasluzni za prolaz u LE i ako daj boze bude Prolece. Sve su uradili da se srozamo samo su igraci Andrija Zivkovic, Oumaru i jos nekoliko njih zasluzni ovo ostalo motkom terati i dovesti klince pa da bar znamo sto je 20 razilke na tabeli.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pogledaj sastav protiv Ludogoreca pa ces valjda sam skontati zasto su nas oladili.
Vreme ce pokazati ko je bio u pravu. Fudbal ne pratim od 2014 i titule nego sam odrastao baveci se fudbalom i sa svojih 22 godine smatram da mogu da procenim da li je neka ekipa kvalitetna i da li je neki igrac kvalitetan.
Jbt razmisljanje vam je kao da sam npr ja 2010 godine govorio da je bolje da Zvezda igra LS sa onim poluigracima nego Partizan sa onom ekipom. :slap:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jebeno je dosadno da pricate o tome kako je sada sastav jaci nego protiv raspalog Kairata. Pa mi 3 meseca igramo sa okrenjenim sastavom. Da je nama sastav na okupu zaista ne znam sta bi bilo, ono magicno magicno, madjije madjije. Romi vladari Srbije. Stoji to da nam je odbrana bulja, ali realno dosta vise uzdizanja, ali ne Hanibala.

p.s. Najjace je kada se pljuvao Grof onih prvih mesec, dva. Sada je Valeri Lobanovski licno. LOLZ. E moji Romi, Srbija je za vas, Evropa je daleko. Jos su jaci komenti idemo u Evropu, pa vi jade jadne niste Evropu igrali sve ukupno 10 meceva u grupi nekog takmicenja za 10 godina.
Последње учитавање од Tik'al дана 30 Нов 2015, 19:47, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mene ne zanima Zvezda ni u kakvom smislu. Govorim u svoje ime a ne u ime drugih. Nije realno da vam premijer da 10M € i još gore je što mislite da će vam on bilo šta pomoći... jedino može da vam pomogne da se još više zadužite svojim uticajem kod banaka ili da vam pomogne za nekog sponzora ali da vam daje državne pare? Na čoveka se ustrelila opozicija, mora da opravda svoje postupke inače ako ne radi ništa izgubiće vlast, svaki dinar/euro mora da pravda MMF-u i on će sad na gluposti (Zvezdu) da daje državne pare. Logika u rangu "Tole lopove". Rekao sam kako jedino može da vam pomogne ali na taj način ne. Partizan je jedini predstavnik Srbije u Evropi godinama. Verujem da će svaki vrhunski poznavalac fudbala priznati da iz regiona jedino Partizan, Dinamo i donekle Maribor (mada su podbacili ove sezone) mogu da se nazovu ekipama koje evropski predstavljaju svoju državu. Kakvi su predstavnici Zvezda, Hajduk, Vardar...? Baš nikakvi. Partizan je imao svoje crne trenutke a najgore što i u tim sezonama je bio bolji od Zvezde ili jednak kada su evropski rezultati u pitanju. Zvezdi su poslednji uspesi Bari i Tokio a posle toga sve što ste uradili su evropske kvalifikacije i dva puta grupna faza nekog evropskog takmičenja sa samo tri osvojena boda i to u EL oba puta ste igrali i najveći uspesi od Barija su porazi od Milana i pobeda nad Romom (jedina u grupama evropskog takmičenja Liga Evropa). Za to vreme Partizan je ZA SADA jedini klub koji je jednom sa ovih prostora prezimeo u evropi po ovom sistemu takmičenja koji traje više od 15 godina. Igrali smo dva puta LŠ i šest puta EL. Bez većih uspeha osim tog prezimljavanja u Evropi ali to je više nego svi ostali zajedno. SAMO JE DINAMO IZ ZAGREBA USPEŠNIJI OD PARTIZANA po rezultatima, ali ni oni nisu prezimeli ni jednom. Osvojili smo čak 21 trofej od raspada Jugoslavije. Malo mi je krivo što ste vi najtrofejniji Jugoslovenski klub, a mi srpski. To je ironija. :slap: Ja bih voleo da vi ostvarite dobar rezultat ako izađete u Evropu ali ne poštujete rezultate Partizana. Uopšte. Partizan jedini predstavlja ovu državu u Evropi na kakav-takav način. Bez Partizana Srbija ne bi videla ni jednu evropsku utakmicu tokom godine sa kvalitetnijim imenom...

Inače...

Слика

:winner:
Последње учитавање од Sloba дана 30 Нов 2015, 19:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:Mene ne zanima Zvezda ni u kakvom smislu.
Sloba пише:dusandodic, ovaj navijač Partizana ne provocira već itekako dobro prati i Crvenu zvezdu. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šta je ovde čudno? Koliko si ti dokon kada ti se da juriti moje postove ali ću ti objasniti pošto kultura tako nalaže.

Pratim Crvenu zvezdu pa skoro u svakoj utakmici. Veliki sam ljubitelj domaćeg fudbala i sporta generalno. Ja ne provociram uopšte već iznosim činjenice za koje se ne može imati argumenata sa suprotne strane jer bi to bilo navijački orjentisano. Ja sam sve prokomentarisao iz neutralnog ugla. Zvezda me ne zanima u smislu čime se bave. Mnogo mi je draže kada sudije ne pomažu nama i slično a to da li će Vučić Zvezdi dati 10M € briga me samo sam izneo svoj stav na koji imam itekako pravo i niko ne može da mi ga uskrati to da bude AMIN. Ako si primetio ja se ne bavim više takvim detinjastim stvarima. Prokomentarišem ali da kritikujem - ne. I sam ću dati podršku ako izađete u Evropu i napravite neki rezultat... ja se godinu dana ne bavim ljudskim umotvorinama poput Vučića i Toleta te njihovog "uticaja" na srpske klubove.
Последње учитавање од Sloba дана 30 Нов 2015, 20:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Necemo vise da skrnavimo temu. Da se razumes u politiku razumeo bi i znacaj Zvezde.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

paske пише:Necemo vise da skrnavimo temu. Da se razumes u politiku razumeo bi i znacaj Zvezde.
Evo ga jos jedan u fazonu u Srbiji ce se ziveti bolje kad Zvezda bude sampion :winner:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Naprotiv :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koliko god da su ih digli u košarci ili nekom drugom sportu u fudbalu ne mogu. Mogu samo nas da unazade ali opet džaba. Partizan će biti drugi-treći... igrati Evropu i biti bolji. Ali mnogo pratite ono što vam vođe kažu. Ne može stanovnik Srbije da bude važniji onaj što navija za Zvezdu od onog što navija za Partizan. Ako je tako... zbog čega bi bilo koji partizanovac navijao za Zvezdu u Evropi? Ako ovo nije naša država i ako smo ovde stranci. E to vam mnogi partizanovci i zameraju, taj bolestan stav da ste iznad države. To nije tačno. Niko ne sme biti iznad države pa ni Zvezda.
Necemo vise da skrnavimo temu. Da se razumes u politiku razumeo bi i znacaj Zvezde.
Ovo je najjači post od kada postoji forum. :winner:
Последње учитавање од Sloba дана 30 Нов 2015, 23:52, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Smarate vise,svi su vam igrali u derbiju pa se videlo ko je bolji.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Pa da l' ste realni , u derbiju smo vas otkinuli a imali ste full sastav.Pobedili ste Alkmar koji 10 na tabeli u Holandiji i Augzburg koji je u zoni ispadanja, niste vi toliko dobri vec su ovi u kanalu ove godine i igraju prelose.Ne palite se tu da biste nas odrali u derbiju, jer smo videli kako ste prosli u prethodnom.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Zamisli dokle doslo kao vredjaju tim koji je vezao 16 pobeda ukljucujuci i njih,ne moze sa vama covek lepo da se dopisuje. Kad vi budete vezali i 3 pobede ove sezone ja cu da kazem bravo.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nikom nije nocas kao vama
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Jako si zanimljiv.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa dali ste i vi tri usrana gola u derbiju koja nikad vise se nece nigde ponoviti, a sa druge strane Umaru i Stevanovic su omasili sto vise nikad nece.


Poznate su vase postene vezane pobede. Isto kao i one sezone kad ste vezali sa onim Slovencom na klupi sve do derbija, tu popusili, pa opet vezali pobede.

Sad odjednom vi preporodjeni :argh: Iskreno se nadam i molim da vam ostane 100% tima na okupu za Evropu sledece godine, pa da vidimo domete te evropske Zvezde. Nedaj Boze da ode samo jedan igrac, to ce biti razlog zasto ste ispali u prvom kolu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

dusandodic пише:Smarate vise,svi su vam igrali u derbiju pa se videlo ko je bolji.
Partizan je u prvom poluvremenu u svakom pogledu nadigrao Zvezdu. Drugo poluvreme je bilo užasno. Uz Bilbao najlošije drugo poluvreme u celoj sezoni.

Da završimo ovu diskusiju...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g8nLllW9SCc[/youtube]

Ne daj Bože da ostanete bez licence... krivac bi se našao u okviru imena ovog klipa. :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pasce i glavesina uskoro pa nece imati ko da vas spasava. Idu lokalci Aprila najkasnije kad tu pukne a u svojoj globi je vec puko. Grobar mu odveo pola ljudi, izmislja razne drzavne udare i izmisljenje neprijatelje. Pasce on pasce i zvezdasrbija pa taman 99% ovog naroda navijalo za zvezdu. Ono sto ste sejali morate da zanjete dosta ste karali 50 godina ste ugnjetavali fudbal lazima i manipulaicjama Sajberima Miljanicima i ostalim velikim srbima. Neko mora da dokaze da niste iznad sistema, sto pre to shvatite lakse cete podneti. Partizan imas sponzorski ugovor na 4 godine koliko Zvezda ima za 1 godinu a Partizan igra evropu svake godine, a Zvezde nije igrala od 2005 i pricamo o ravnopravnosti more sikter bre u rupe i tisina. Kako vas bre nije sramota?
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”