Premier League 15/16

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Kako bih voleo da opet vidim Liverpul u LS,i da vidim Kavanija u crvenom dresu(ali Liverpulovom naravno) YNWA! :fanman:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Mislim da mozemo da uzmemo i svih 12 bodova u sledeca 4 meca, samo da nas pogleda sreca.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Aston Vilu, Fulam i QPR moramo da pobedimo, a protiv Stouka je i bod dovoljan.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Sinke пише:Kako bih voleo da opet vidim Liverpul u LS,i da vidim Kavanija u crvenom dresu(ali Liverpulovom naravno) YNWA! :fanman:
Svi bi to voleli :ole:

Vezano za ta 4 meca, kao sto ste rekli.. samo da nas sreca pogleda, a to je ono sto je falilo ovim momcima..
Samo napred crveni, YNWA
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sinke пише:Kako bih voleo da opet vidim Liverpul u LS,i da vidim Kavanija u crvenom dresu(ali Liverpulovom naravno) YNWA! :fanman:
Ja bih voleo i Ekrisena i Dzejmsa Rodrigeza i vezni red je resen za narednih 10-12 godina a ne treba puno kesa za njih dvojicu!
Корисников грб
narrogh
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Дец 2010, 14:01
Место: Prijedor
Status: Није на вези

Порука од narrogh »

Слика

Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Trle пише:Ja bih voleo i Ekrisena i Dzejmsa Rodrigeza i vezni red je resen za narednih 10-12 godina a ne treba puno kesa za njih dvojicu!
Daleko od toga da ne treba, pa oni bez 30 milki nigde ne idu, ako ne i vise, makar jednog bih voleo da vidim u nasem dresu.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ma kakvii, za Eriksona kontam ne treba 15-20 miliona, a za Rodrigeza do 20-25, ali i da je vise treba platiti, pa kad smo mogli za drvo Kerola dati 50 i Hendersona 25 i Dauninga ne znam tacno koliko a prosek igraci, mozemo i za ovu dvojicu!
Последње учитавање од Trle дана 10 Дец 2012, 19:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Liverpulu ne treba puno igraca.Potreban mu je Cavani na primer a Suareza vratiti na krilo,to bi mu bila idealna pozicija.Ne moze on sam da igra u spicu.I treba mu jos jedan igrac tipa Ozil i moze da ide na osvajanje lige sampiona.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jos uparis njih dvojcu sa Sterlingom,i nadjes nekog Maskerana da bije, i to je to,jaci vezni red od Barse :yesko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ništa bez Ameobija u napadu.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

I ja sam za Kavanija i Ozila da se dovedu, i mozda prodati Dauninga za nekih 25miliona, i onda od tih para upariti Suareza i Nejmara na krilima. I Skrtel bi mogao da se proda za dobre pare, pa upariti Agera i Subotica. I kao sto rece Sinke, dovesti npr Tiotea za nekih 30miliona, ili mozda Felainija.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Neme, neme, ne provociraj. :nasty:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

I neki player exchange sa Interom... Ono Handanović za Reinu...
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Kako se vi gadjate pojacanjima, kao da igrate sejv sa Liverulom..
neme93 пише:i mozda prodati Dauninga za nekih 25miliona
To nema sanse da se desi, samo je Liverpul dovoljno lud da daje toliko para za prosek igrace.. Leivu prodati :poz: , po meni on tako ne doprinosi ekipi.. a i sav je staklen, malo malo povreda.. a trose se velike pare na njemu, tipa plata

Cavani, moze Mesut.. i treba neko jako, prodorno krilo.. po mogucstvu na levoj strani.. ona je klimava.. slab mi je Marokanac, Assaidi (ili ne dobija dovoljno prilike)
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja se samo bojim da cemo mi od svega ovoga da dobijemo Geogrgiosa Samarasa,i to za veliku sumu novca :argh:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Malo ste nerealni sto se tice pojacanja. Nismo bas u poziciji da kupujemo Ozila ili Eriksena koga trazi pola Evrope. Prodaja Dauninga bi bila za max 10 miliona, a i to je pitanje da li je neko lud da plati.

Secate se doba Rafe Beniteza, kada sa budzetom od 10-ak miliona dovede igrace tipa Xabi Alonsa, Luisa Garsiju, Fernando Morientesa, Djibril Sisea...i osvoji Ligu Sampiona? To nama fali vec godinama, pa on je doveo Skrtela i Agera za po 5 miliona, a sada su medju najboljim stoperskim parovima u Engleskoj. Nije sve u tome koliko je igrac placen, vec kakav je. Skauting je mnogo los, Kenijev kriterijum za dovodjenje pojacanja je bio da fudbaler mora biti Englez. Liverpulu ne fali mnogo, ali sam siguran da se pravi igrac moze naci u timovima tipa Betis, PSV, Velez, Boka, Fluminense...koji nece mnogo da kosta. Treba ostaviti iza sebe te lose odluke tipa Kerol, Dauning i sa malo vise drskosti ulaziti na trziste.
Sinke пише:Ja se samo bojim da cemo mi od svega ovoga da dobijemo Geogrgiosa Samarasa,i to za veliku sumu novca :argh:
Sto se tice ovakvih pojacanja, ja se nadam da ih vise nece biti. Bitno je da prelazni rok docekamo sa sto vise bodova, jer cemo biti u boljem polozaju na trzistu. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

-MiX- пише:Malo ste nerealni sto se tice pojacanja. Nismo bas u poziciji da kupujemo Ozila ili Eriksena koga trazi pola Evrope. Prodaja Dauninga bi bila za max 10 miliona, a i to je pitanje da li je neko lud da plati.

Secate se doba Rafe Beniteza, kada sa budzetom od 10-ak miliona dovede igrace tipa Xabi Alonsa, Luisa Garsiju, Fernando Morientesa, Djibril Sisea...i osvoji Ligu Sampiona? To nama fali vec godinama, pa on je doveo Skrtela i Agera za po 5 miliona, a sada su medju najboljim stoperskim parovima u Engleskoj. Nije sve u tome koliko je igrac placen, vec kakav je. Skauting je mnogo los, Kenijev kriterijum za dovodjenje pojacanja je bio da fudbaler mora biti Englez. Liverpulu ne fali mnogo, ali sam siguran da se pravi igrac moze naci u timovima tipa Betis, PSV, Velez, Boka, Fluminense...koji nece mnogo da kosta. Treba ostaviti iza sebe te lose odluke tipa Kerol, Dauning i sa malo vise drskosti ulaziti na trziste. :
A zar i Suareza nije trazilo pola Evrope onomad? Zar i Suareza nisu cenili papreno pa nije doso za neke ogromne pare kao Kerol ili Dauning a klasa je za njih? Tako i za Eriksena ne mora da ide ogromna cenaa neka, 20-ak miliona za takvog igraca je premalo ako mene pitate, a plus sto Suarez moze da mi pomogne da se odluci za pravi klub kao sto radi sa Kavanijem.
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Arsenal zainteresovan za Nanija.Navodno spremni su da daju oko 24 miliona evra ili da daju volkota u zamenu za nanija :D Sta mislite o ovome ??
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nani ulazi u 27. godinu, nema sanse da se to desi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”