Premier League 15/16

Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Vredan svake novcanice koja je za njega isplacena, cini se, najbolje pojacanje u poslednjih nekoliko godina.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Prva vest..

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/transferi/seici-sokirali-liverpul-ponuda-za-suareza-103795.html
A onda i negiranje Sitija.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/transferi/liverpul-sam-pustio-pricu-za-suareza-103820.html
Mada ako je tacno ovo sto tvrde iz Sitija, nije losa fora liverpula :)
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ja sad procitao na Liverpulovoj stranici da su otvoreni pregovori sa Kavanijem oko prelaska, ali on pregovara i sa Arsenalom ali ja se nadam da ce izabrati ono najbolje, Liverpul.
Kakav tandem bi bili Stivi Dzi, Suarez, Kavani, Sterling!

EDIT: Sad procitah da se pominje i dolazak Toresa na pozajmicu!!

IDEMO BRE!!
Последње учитавање од Trle дана 16 Нов 2012, 17:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Nemojte da se palite mnogo. "Pred potpisom" su bili Vilja, Huntelar, Kavani, Falkao, Ronaldo, Gaitan, Rodrigez... Na kraju dodje igrac koga najmanje pominju, iz iskustva govorim. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Za Kavanija navodno potvrdio njegov agent, i ako je tacno sve ovoo to ce biti supeer. :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Giroud drvo mora da daje vise sta sve propusta. Podolski madafaka. Henry legenda !
Последње учитавање од salel дана 17 Нов 2012, 14:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

podolski razbio.. :claping: a kakav sut je imao casorla steta sto nije uslo.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Santi :ave: Podolski :ave: Volkot :ave:
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

serija losih rezultata u PL se nastavlja,neverujem koliko je Staridz glup mogo je da donese pobedu samo da je malo bolje reagovao u par situacija, sve u svemu nije bila losa igra vs WBA... :cheers:
Корисников грб
Ajzak_FCRS
Youth Team Coach
Поруке: 190
Придружен: 30 Јан 2011, 15:07
Место: Bg
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ajzak_FCRS »

Neverovatno je meni sto je Arsen uopste doveo Zirua za spica jer drugaciji tip igraca od Van persija. mada ima solidne fizikalije za svoju visinu. U poslednjih par meceva stvarno igra bolje. vraca se cak i do polovine terena kako bi pomogao saigracima. Poceo je da daje golove sto je najvaznije za spica.

Vec godinama imamo problem sa golmanima a eto i ove sezone. taman je Scesni poceo da brani dobro odmah neka povreda...manone je toalno nesiguran mada je intervencija scesnog kod gola adebajora u subotu bila ocajna! Vermalen trenutno ne igra na svojoj poziciji pa i ne treba da bude cudno ako pogresi.
Kazorla je stvarno odlican igrac. Nisam ocekivao ovakve partije od njega posebno jer sam mislio da ce se tesko privici na englesku ligu. Za sada je odlican. Podo isto igra dobro od pocetka. Remzi deluje totalno izgubljeno na terenu, mada ni Vilsir nije nista bolji...samo gleda kako da udari nekoga...svaku utakmicu se plasim da ne dobije crveni
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Di Mateo dobio otkaz.

Po meni ovaj potez jedino se moze opravdati ako dodje Pep, ovi ostali sto se spominju (Benitez, Rednap, Grant :slap: ) nadam se da ce zaobici Stamford u sirokom luku.
Последње учитавање од TheBlues дана 21 Нов 2012, 12:28, учитано 2 пута укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

TheBlues пише:Di Mateo dobio otkaz.

Po meni ovaj potez jedino se moze opravdati ako dodje Pep, ovi ostali sto se spominju (Benitez, Rednap, Grant :slap: ) nadam se da ce zaobici Stamford u sirokom luku.
naravno sasvim ocekivano da dobije otkaz posle onakvih rezultata, naravno kad bi doso Pep bilo bi odlicno ma da moze i Rednap do kraja sezone...
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

BREAKING: Abramovich is set to offer Pep Guardiola a 4 season deal! Summer, autumn, winter and spring!

ahhahahahahahah, pobeda. :lol:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Sve je krenulo nizbrdo nakon one kradje protiv Mancestera. Cini mi se da je Di Mateo i sa VBA imao odlican start, a onda isto zapao u seriju uzasnih rezultata i dobio otkaz.

Ne znam kolika ja njegova krivica, juce je promasio formaciju, ali generalno bez napadaca ne znam dal bi iko mogao bolje od ovoga. Tores igra preko kurca i definitivno ga treba prodati u januaru (idealno bi bilo neka trampa za Falkaa), vratiti Lukakua sa pozajmice. Od ovih mladjih Staridz, Romeu i Bertran po meni nemaju dovoljan kvalitet da budu standardni prvotimci u godinama koje dolaze, takodje fali jos jedan zadnji vezni u rotaciji (i dalje ne shvatam pozajmicu Esijena u Real).
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Takodje delim isto misljenje da je ekipa posle te utakmice pala.Ta utakmica je vredela za 6 bodova,umesto da se odlepis jos vise ili bar da zadrzis prednost,ti moras da igras pod pritiskom.Uslede teska gostovanja,doduse nesrecno bodovi prosuti.Sturidge treba da ima 10sansi da bi mogao da postigne jedan gol.Luiz mi nekako deluje da je kiks igrac i da je vise upecatljiv na terenu po frizuri nego igri.Prodaja jednog od najboljih dmc mi nikako nece biti jasna,isto tako kao sto su i oni prodali Makelelea...
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Слика


HAHAHHAHA :D

PS Benitez na putu za London! Gvardiola ladno odbio :D Nije dzaba pisalo da se dogovorio da uzme Junajted na kraju sezone :D :D :cheers:
Слика
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Jedan sportski izvor je rekao da je Cavani prihvatio ponudu Liverpula, i ja je napoli spreman da ga proda za 35 miliona evra.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/transferi/kavani-zeli-na-enfild-104854.html
p.s. cekaju se detaljnije i preciznije informacije.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Uuuu kako bi ovo bilo dobroo! Lego bi nam kao budali samar!
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Iskreno neverujem da ce Rafa Benitez ostati trener do kraja sezone mislim da ce mnogo pre toga da popije otkaz... :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”