FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

onaj Toro dao veceras gol u Brazilu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

pa sad bas nasao da mu raste cena :nasty:
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Au jbt tek sad vidim da on tamo igra prvu :slap: tesko cemo mi njega dovesti :yesko:
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Смак Света : ... Преживела Су Само Четири Човека :)
Владимир Путин - Сакрили Га У Добро Обезбеђену Пећину У Сибиру
Барак Обама - Сакрили Га У Добро Обезбеђен Хангар На Аљасци
Филипо Инзаги - Усрало Га
ТОМИСЛАВ КАРАЏИЋ - НАМЕСТИО
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Paulo Enrike novi „pik“

Слика


Kako prenose „Novosti“, sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić bio je u subotu u Belgiji, gde je posmatrao meč između Standarda i Vesterloa. Predmet interesovanja Adžića navodno je napadač gostiju Paulo Enrike Karneiro Filjo (180, 22), koji je ove sezone postigao 22 gola na 39 utakmica.

Reč je o Brazilcu koji je u karijeri igrao za Atletiko Mineiro (13-3), Herenven (55-16), Deportivo Brazil i Palmeiras, odakle je kao pozajmljeni igrač stigao u Belgiju.

Najveći kvalitet ovog fudbalera je brzina, te bi Crvena zvezda dobila igrača mnogo bržeg od trenutnih špiceva koji bi u formaciji koju forsira Robert Prosinečki pružio mnogo više od Kaluđerovića i Perovića

(mojacrvenazvezda)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Lukić kaznio igrače: ''Nekima je utakmica u Čačku bila poslednja''

Слика

Posle poraza Crvene zvezde od Borca i teških reči koje su navijači uputili kako fudbalerima, tako i rukovodstvu crveno-belih, očekivala se i reakcija predsednika Lukića. On se danas oglasio najavom kažnjavanja svih fudbalera koji su bili akteri neuspeha u Čačku.
Trener Robert Prosinečki je posle utakmice kritikovao svoje igrače zbog nezalaganja na utakmici protiv Borca, a znatno konkretnija reakcija stigla je danas od strane klupskog rukovodstva.

Predsednik kluba Vladan Lukić danas je oštro reagovao posle subotnjeg poraza u Čačku i najavio da će sva četrnaestorica fudbalera koji su izašli na megdan Čačanima biti novčano kažnjeni sa po 3.000 evra.

''Ovo je prva utakmica zbog koje sam primoran da javno iskritikujem sve igrače zbog nedopustivog odnosa prema Zvezdinom dresu. Svi igrači koji su nastupili na toj utakmici biće novčano kažnjeni sa po 3.000 evra, olakšavajućih okolnosti nema, a siguran sam i da je nekima od njih utakmica u Čačku bila poslednja'', poručio je Lukić.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Orthodox пише:O kakvih dobrih vesti konačno....sve sve al Toro ima da guzi u zvezdi....gora napast je od Kaastilja,trci ko Nenad KOvacevic a sutira desnom kao tri Milovanovica zajedno :ave:

Sanjin kad tebe druže vidim odmah znam da je nešto oko Zvezde bitno :cheers:


:cheers: :cheers:

Lukić ljut na Delije: Neće me navijači terati iz Zvezde!

Predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić kaže da je ljut na navijače svog kluba, koji su prošle subote posle poraza od Borca u Čačku prvi put tokom njegovog mandata skandirali „Uprava napolje".

On je dodao da ga takvi povici neće naterati da podnese ostavku.
Lukić poručuje da je davno prošlo vreme kada su dva skandiranja značila i promenu rukovodstva Crvene zvezde, ali je isto tako napomenuo da nema ništa protiv održavanja prevremene izborne skupštine ukoliko se skupi dovoljan broj potpisa članova kluba.

- Često se priča u javnosti da sam ja taj koji ima odlične odnose sa navijačima. Ipak, moram da kažem da sam ljut na njih zbog povika u Čačku! Smatram da je ova uprava Crvene zvezde napravila mađioničarski posao za dve godine i zato takve povike neću i ne želim da razumem. Verujem i dalje da je reakcija navijača bila brzopleta i ponavljam da nemam problem sa njima. Samo hoću da istaknem da prema nama mora da postoji respekt - istakao je Vladan Lukić.

Odavno me teraju

Mladi funkcioner je u prethodnom periodu često isticao da sebe pre svega smatra velikim navijačem Crvene zvezde i da će uvek poslušati njihov stav. Ipak, on je uveren da nova revolucija na „Marakani" ne bi donela boljitak.

- Mene pojedinci, a tu ne mislim na navijače, teraju iz Crvene zvezde od prvog dana! Prošlo je vreme kada su dva skandiranja značila i promenu čelnika Crvene zvezde. Izabran sam na pet godina i otići ću kada ja to budem hteo ili osetio trenutak. Budite sigurni da do promena neće doći preko noći nego kada se za to budu stekli uslovi, kada se bude pripremio teren. Jednoglasno smo izglasali novi statut i tu nema pomaka. Ako se bude skupio dovoljan broj potpisa članova kluba, nemam ništa protiv vanredne izborne skupštine.

Svoj stav Vladan Lukić je obrazložio sledećim rečima:

- Neću i ne želim da dozvolim vakuum u funkcionisanju Crvene zvezde. Da se formiraju razna prelazna tela ili radne grupe. Takvo bezvlašće ponovo bi izbacilo na površinu pojedince koji imaju privatne interese u Crvenoj zvezdi. A protiv takvih se borim otkad sam došao na čelnu funkciju.

Pre nego što je potanko analizirao svoj dvogodišnji mandat u Crvenoj zvezdi, Vladan Lukić je morao da odgovori na direktno pitanje da li je napravio neku krupnu grešku.

- Pokušavam da je pronađem. Trudim se, ali ne mogu. Možete vi da je navedete...

Kada je usledila konstatacija da je kao predsednik Crvene zvezde morao da bude prisutan na najvažnijoj utakmici sezone, 140. večitom derbiju, on je otkrio da i ranije nije bio čest gost na stadionu Partizana.

Nisam bezbedan u Humskoj

- Prvo, moram da istaknem da sam i tada pričao da nisam neki veliki vernik, ali da je trebalo da se učini ustupak navijačima, pogotovo što je meč mogao da se igra u ponedeljak! To bi bio pokazatelj da neko misli na njih... A nisam bio na stadionu Partizana jer taj objekat ne ispunjava bezbednosne uslove. Jednom sam bio u Humskoj i nisam se osećao bezbednim.

Takođe, Lukić je odbacio navode da je kao predsednik Crvene zvezde trošio previše energije na obračune sa kolegama iz Partizana i FSS.

- Pričali smo o malverzacijama, previdljivim rezultatima. Ovde se sve zaboravlja za dan ili dva, a Boban Dmitrović bi morao da bude priveden jer je rekao da je učestvovao u nameštenim utakmicama. Zaboravili su i Savu Miloševića, ali mi nismo Mažića, Gogića, Jovanetića...

Lukić kaže da ne oseća pritisak, iako će naredne sezone biti izložen velikom pritisku i imperativu osvajanja trofeja.

- Rekli smo u predizbornoj kampanji da obećavamo jedan trofej za dve godine! To smo ostvarili i zbog toga ne osećam dodatni pritisak. Znam da sam sa saradnicima fokusiran na pravljenje što jačeg tima kako bismo u Evropi napravili dobar rezultat. Finansijski smo osetili posledice izbacivanja od Slovana.

Darjan Nedeljković

Domaćini Crveno-beli pokrili veliki deo duga prema bivšim igračima i trenerima

Isplaćeni Ivić, Šišić, Janevski...

Predsednik Lukić je s ponosom otkrio da je rukovodstvo Crvene zvezde obezbedilo tri miliona evra, sumu potrebnu za dobijanje evropske licence.

- Isplatili smo Ivića, Janevskog, Šišića, Bronovickog, Lukasa, Pekarića, zatim menadžere poput Veljkovića i Nestorovića, dok smo sa Ćalasanom na sudu. Da, podneli smo tužbu protiv Nestorovića jer smo mu dali bankovnu garanciju od 1,3 miliona evra, a on je obećao da će Kastilja da vrati u Zvezdu, što se nije desilo.

On gotovo da nije prekidao monolog:

- Ponekad se osećam da sam u generaciji Kostića, Džajića ili Pižona Petrovića. Drugi su pravili terene na južnoj tribini, svlačionice i medija centar, a mi ih sada plaćamo. Obezbedili smo tri miliona evra za evro-licencu, a u narednih deset dana ćemo još milion.

PRESS

Milovanović za SPORTAL.RS: Ako Zvezda ne računa na Adija...

Budućnost Li Adija u Crvenoj zvezdi je krajnje neizvesna. Štoper iz Gane, koji je na početku pokazao da će predstavljati možda i najbolje pojačanje u sezoni koja je sada na izmaku, ovoga proleća je pao u drugi plan. Na "Marakani" nisu zadovoljni još od njegove izjave da želi da napusti klub, pa do kašnjenja po povratku iz reprezentacije.

Interesovanje za centralnog beka za sada je najglasnije iskazao zagrebački Dinamo. U razgovoru za SPORTAL.RS Goran Milovanović, menadžer Adija, daje svoje viđenje situacije.

- Adi i ja moramo da se pre svega sastanemo sa čelnicima Zvezde. Da vidimo da li klub računa na njega, ili je istina ono što se piše po medijima, da on nije u planovima trenera za sledeću sezonu. Ukoliko je to istina onda je logično da ga klub pusti bez obeštećenja - jasan je Milovanović.

Reprezentativac "crnih zvezda" je od dolaska u redove vicešampiona Srbije odigrao 19 mečeva u prvenstvu i dva u Kupu Srbije. [/b]
Последње учитавање од sanjin84 дана 24 Мај 2011, 06:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ovaj Lukic i sam vidi da je Adzic tu glavni njonja ali nece da ga skloni pa to ti je...a niko ga dirao ne bi samo da pomeri tele.ALi drugarstvo jbga :slap: razumem ga...

Ovaj Adijev menadzer vrlo bistar čovek :lol:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Звезда вратила више од шест милиона евра дуга

Како „Политика” сазнаје, „црвено-бели” исплатили дуговања другим клубовима, бившим играчима и тренерима, међу којима су Броновицки, Лукас, Сузуки, Салас, Шишић, Земан… – Звезда у Европи уз помоћ државе


Слика


И њему је враћен дуг: тренер Земан кад је стигао у Звезду

Црвена звезда је пре само два месеца била на корак да идуће сезоне не учествује у европским такмичењима због дугова који су у последњих десетак година стварани и гомилани према играчима, тренерима и другим клубовима. Звезда је ове обавезе морала да регулише до средине јуна како би могла да игра у Европи. У супротном Европска фудбалска унија (Уефа) бившем прваку Европе не би дозволила да учествује у такмичењу под њеним окриљем.

Ова дуговања су настала у периоду од 2002. до 2009. Садашња Звездина управа успела је пре годину дана да врати 2,1 милион евра наслеђених дугова и тако обезбеди да клуб игра у Европи, али је заустављена већ на првој препреци од словачког Слована у квалификацијама за Лигу Европе.

Током јесени прошле године плаћено је додатних милион евра,а у једном тренутку, у новембру, Црвеној звезди јепретило одузимање бодова у националном првенству од стране Уефе,јер је морала да плати око 120.000евра бившем играчу ПортугалцуЛукасу. Обавеза је испуњена буквално у „минут до дванаест”. Како сазнајемо,током марта и априла Звезда је платилавише од 3,8 милиона евра бившим играчима,тако да јој остаје да у наредном периоду регулише мањи део обавеза како би играла у Европи. Новацсу од Црвене звезде током пролећа добили играчи и тренери,који су малтене заборављени, попутЛукаса, Броновицког, Сузукија, Саласа, Шишића, Јаневског, Ивића, Земана.

Пословни директор Црвене звезде Ђорђе Стефановић, потврдио је за наш лист да је већина дугова према бившим играчима, тренерима и клубовима регулисана:

– Наш клуб је успео ове године да врати неколико милиона евра некадашњим играчима и тренерима. Захвални смо свима који су дали несебичан допринос да се овај проблем успешно решава. Ова управа није направила те дугове, али они су Звездини и ми морамо да их преузмемо и враћамо. Иначе, током пролећа укупан дуг клуба је смањен, а и повериоци су показали стрпљење за добијање пара које им на основу уговора припадају. Истовремено, плаћамо редовне трошкове, а спремамо се озбиљно и за летњи прелазни рок. Није нам нимало лако, али очекујемо у наредном периоду нове спонзоре и повећање улагања оних који су већ са нама. Све ће нам то помоћи да до краја године Црвена звезда постане стабилан клуб који је изашао из кризе. Недавно је једна од највећих светских консултантских кућа урадила ревизију пословања клуба и предложила бизнис план за наредних пет година.

Како „Политика” још сазнаје, кључну улогу у помоћи Црвеној звезди је одиграли и неки државни функционери који нису дозволили да она због нерегулисаних дугова не игра у Европи.

У Звездину управу недавно су ушли министар за животну средину, рударство и просторно планирање Оливер Дулић и Бранко Радујко, генерални директор „Телекома Србије”. Њих двојица су постали и чланови утицајног Већа клупског савета у коме су и три представника, од ове сезоне генералног спонзора клуба, руског енергетског гиганта „Гаспромњефта”. Руси су најавили да ће за идућу сезону битно повећати улагања, чему је свакако допринела и посета премијера Русије Владимира Путина Црвеној звезди.

Спонзорски пул ускоро ће бити појачан с још увек државном компанијом „Телеком Србија”, а челници „црвено-белих” су у завршној фази преговора с великом кинеском, али и корејском компанијом, чија се имена држе у строгој тајности. У току су и завршни преговори око продужетка сарадње с „Делта спортом”, генералним заступником за Србију „Најкија”, водећег светског произвођача спортске опреме.

(политика)


Inace Kufre ne dolazi najverovatnije...prica se da je potpisao novi ugovor sa Dinamom
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pa eto...nije ni to loše ako ne dolazi...33 godine i kusur...ima tu slicnih a mladjih.A i pokolebalo ga je sto nema titule i LŠ garant :gunman:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Lep tekst

Код: Изаберите све

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:331571-Bari-20-godina-Sad-i-nikad-vise
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

sve sam se naježio :lover:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

ima jos

Код: Изаберите све

http://novosti.rs/vesti/sport.72.html:331709-Bari-20-godina-Daj--ne-daj-uzmi--vrati
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Kufre ne dolazi u Zvezdu!

Momak za koga se interesovala Crvena zvezda ovoga leta, Leandro Kufre, neće doći na "Marakanu". Argentinac je danas potpisao novi dvogodišnji ugovor sa Dinamom iz Zagreba, prenosi jutarnji.hr.

Iako se nedavno sastao sa Robertom Prosinečkim u Zagrebu, i rekao mu da će se videti još jednom pre konačnog dogovora u Beogradu, Kufre je bio dirnut kada je pre nekoliko dana ušao u svlačionicu i zatekao iznad mesta gde se presvlači svoju sliku sa natpisom "Hvala ti".
- Voleo bih da ostanem - rekao je ubrzo posle toga, seo za sto sa klupskim čelnicima i za nekoliko minuta dogovorili su se o ugovoru na dve godine.

Obe strane su dobile ono što su želele. Kufre je smanjio svoja potraživanja što je Dinamo hteo, dok je Argentinac dobio ugovor na dve godine, na čemu je od starta insistirao. Jedini gubitnik u priči je na kraju Crvena zvezda, koja će morati da potraži novo rešenje na poziciji centralnog beka, jednakih, ako ne i boljih kvaliteta nego što ih poseduje defanzivac "modrih".
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Šta je ovo bre :headhurt: ne mozemo gol da damo a ovi sutnuli jednom i usla ccc
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Kaludjerovic!! 1:1
Последње учитавање од Stefan дана 25 Мај 2011, 18:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

***** im ja mamu svima bre onu nezahvalnu slepci jedni ne znaju oni za koga igraju retardi nezahvalni...
Последње учитавање од Vul3 дана 25 Мај 2011, 19:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sad sam pisao i na zvanicnoj prezentaciji....

Evo mog razmisljanja.Odstraniti iz Mancestera Vidica i Runija taj tim vise ne bi izgledao isto.To je situacija sa Zvezdom....Evandro i Ninkov su nezamenjivi i nismo ista ekipa bez njih i to je realnost i ovi rezultati su posledica toga jer ova ekipa je ove vrednosti realno.Znaju oni za koga igraju ali ne mozes nekom zameriti kad ne ume boolje...to je cinjenica.
Корисников грб
JasoN.HeroeS
Youth Team Coach
Поруке: 125
Придружен: 13 Нов 2010, 23:31
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од JasoN.HeroeS »

Manekeni bre...
Sve što sad hoćemo je da budeš opet ona prava Zvezda, kao nekad pre! :zvezda:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com/tvoj-bari-tvoje-slavlje-ucestvujte-4408-c1-content.htm
:shy:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”