We Are Derby

Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Znao sam da ces uzeti to 7. mesto :D
Nisam samo bio siguran ko je uzeo kup drugi, posto je totinhem uzeo 1...
Sé un hombre
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Sezona 2015-16
DERBY COUNTY
Bojan Saranov nije odigrao nijedan mec, zbog radne dozvole, nece iz saveza da mu daju da decko moze da igra, tako da cu gledati da ga prodam
Sledece sezone igramo i Evropu, krecemo od kvalifikacija, nadam se da cemo bar jesen provesti u Evropi.
Слика
Слика
Слика
Слика
Imamo sjajan TB, bice vise nego dovoljno za ovu sezonu, moramo najvise da pojacamo bekovski par, da dovedemo jos jednog napadaca, krila, i to ce sve sjajno da funkcionise. Vec smo potpisali ugovore sa dva Brazilca, jedan je krilo koje obecava, a drugi je stoper, a moze da igra i levog beka, takodje mlad igrac koji obecava.
Za kraj ove sezone da vam predstavim najboljeg igraca Derby County-a u sezoni 2015-2016
Слика
Toliko za ovu sezonu. Pozz do pocetka nove, moram da trazim pojacanja za 4 fronta koja igramo ove sezone.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
:fss: :fss: :fss: :fss: :fss: :fss: :fss: :fss: :fss:
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Pripreme i sve ostalo
DERBY COUNTY 2016-17
TRANSFERI
Слика
Mnogo gresaka je napravljeno u ovom prelaznom roku, a jedna od njih je sto nisam dovodio mlade talente, nego samo proverene igrace, od kojih necu moci da profitiram.
Слика
Pripremne utakmice obecavaju, ali veliki broj primljenih golova bas i ne uliva poverenje.

Po pripremnim utakmicama mislio sam da ce ovo biti nasa sezone za pamcenje.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Avgust 2016
Слика
Pocinje sezona za nas, zapocinjemo ovu sezonu sa utakmicom u PL.
Слика
Sta reci za ovako ocajan start sezone, imali smo srece pa nam nisu zapali neki jaci u LE, inace bi i tu ispali.
Слика
Grupa vise nego prolazna, sve osim prolaska je neuspeh.
Слика
Stanje na tabeli mora pod hitno da se popravi.
Слика
Takodje ocekujem prolazak u narednu rundu.
Последње учитавање од ericvencani дана 22 Дец 2014, 01:46, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Eric je zakazao okupljanje u SPC u Pazovi, pred utakmice kvalifikacija za SP, protiv Izraela i Lihtenstajna. A pozivu su se odazvali i pojavili u SPC sledeci igraci.
Golmani:
Слика
Odbrana:
Слика
Sredina:
Слика
Napad:
Слика
Eric je po okupljanju reprezentacije rekao da su pobede u oba meca koja ocekuju nas nacionalni tim, realnost. I da bi bio neuspeh da bude drugaciji ishod.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Docekao je Eric i svoju prvu utakmicu na klupi Srbije. Odmah nakon prve, imao je priliku da se pokaze i beogradskoj publici pred punim stadionom Partizana.
Слика
U Izraelu nas tim je bio bolji tokom celog meca, ali su ipak oni bili ti koji su morali da jure prednost, i uspeli da preokrenu u svoju korist. Utakmica protiv Lihtestajna, ocekivano nas tim dominantan na terenu ali to nisu znali da iskoriste napadaci.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County
Ocajan period igara, svega 4 pobede u dva meseca, to je vise nego ocajno. Od te 4 pobede, jedna je u LE, a druga u Capital One. Ocajno, mnogo ocajno igramo na domacoj sceni.
Слика
Totenhem smo razbili, i pomislio sam da je to taj trenutak kad sve krece na bolje, ali vec u narednom kolu Liverpul nas je vratio u realnost.
Слика
Stanje na tabeli sve govori. Nadam se da cemo proci u drugu fazu LE.
Слика
Imamo dobre sanse za plasman u nokaut fazu. Igramo u gostima protiv Salzburga i Leha, dok docekujemo Tvente u poslednjoj utakmici grupne faze.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Kvalifikacije za SP 2018
Jos jednom su se okupili nasi najbolji igraci u centru FSS. U zelji da osvoje jos 6 bodova i znacajno se priblize SP
Ja se izvinjavam, ali zaboravio sam da slikam igrace koji su bili pozvani za ove dve utakmice kvalifikacija. Bilo je novajlija.
Eric je pozvao neke novajlije u tim. Zamenio je napadacki tandem, umesto tandema Mudrinski-Scepovic, za ove meceve su pozvani Djordjevic-Jovic.
Слика
U vrlo uzbudljivom duelu protiv brace, osvojili smo sva 3 boda. Tj svi bodovi su ostali u Beogradu. Naredni mec smo igrali protiv komsija, cini mi se da se igralo u Sarajevu. Domaci su prvi poveli, a mi do kraja uspeli samo da izjednacimo.
Слика
Nakon 4 utakmice u ovim kvalifikacijama, zauzimamo mesto koje smo zeleli. Nadam se da cemo tu i ostati u narednih 6 utakmica koliko je ostalo.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County
Слика
Da li je Derby poceo da lici na onaj iz prosle sezone? Da li su nasli svoju igru napokon?
Слика
Za razliku od prosle godine, ova je zavrsena pobedom protiv Newcastle United-a.
Слика
Odmakli smo se malo od opasne zone, sada vec mozemo da se nadamo i Evropi.
A sto se tice Evrope, tu igramo odlicno.
Слика
Prosli smo grupu, imali smo sansu da prodjemo i kao 1. ali ni ovo nije lose za debitantsku sezonu u Evropi pod mojim vodjstvom. Mogu reci da sam zadovoljan igrama na Evro sceni.
Izvuceni su parovi prve nokaut runde LE
Vise nego zadovoljan sam protivnikom.
Слика
Ocekujem prolazak u narednu rundu bez vecih problema. E u narednoj rundi ce vec biti teze.
Dobili smo protivnika i u FA kupu.
Слика
Sve osim prolaska je neuspeh, ma sve osim prolaska je katastrofa.
Последње учитавање од ericvencani дана 27 Дец 2014, 18:40, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
I po treci put ove jeseni okupio se nas nacionalni tim. Odigrane su dve utakmice za vreme ovog okupljanja, jedna protiv komsija iz Makedonije, kvalifikaciona. Dok smo odigrali prijateljsku protiv Austrije u gostima.
Nije bilo vecih promena u sastavu naseg tima. Jedino sto Eric nije mogao da racuna na Kolarova i Nastasica zbog povreda. Na mestu Kolarova igrao je Vladimir Rankovic, koji je vec bio u reprezentaciji, dok je Nastasica zamenio Nikola Maksimovic.
Слика
Ponovo lud mec na stadionu Partizana. Izgleda da nas tim bas voli da se igra sa zivcima navijaca. Sto je najbitnije ostvarena je pobeda. Dok su protiv Austrije igrali igraci koji nisu imali priliku da se pokazu protiv Makedonije. Tu je zablistao Luka Jovic, sa dva gola doneo pobedu nasem timu.
Слика
Sjajno izgleda tabela. Odlican je pogled sa vrha. Jos samo 5 koraka do cilja.
Mogu slobodno da kazem da Srbija ima golmana za buducnost. Ne mogu da kazem da je novi Milovan Jaksic. Ali tu je negde. Vanja Milinkovic-Savic odlicno brani. Odlicno je branio protiv Austrije, i mislim da cu moci ozbiljno da racunam na njega, i da cu mu u narednim kvalifikacionim mecevima dati vecu minutazu.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County
Svega i svacega je bilo preko zime u Engleskoj, tacnije u Derby. Vise je bilo onog dobrog, nego loseg...Napokon
TRANSFERI
Jos jedna greska u nizu za ovu sezonu u prelaznom roku. Doveo sam Sandra iz Levantea nakon sto je on stigao iz Barselone u Levante. Odigrao je za obe ekipe par utakmica, tako da nece moci da igra za mene do naredne sezone. Takodje sam doveo i stopera, moze se reci da je to napokon jedan dobar moj potez.
Слика
Zaboravih da kazem, da mi je uprava dala neke pare za zimski prelazni rok, uvidevsi da mi trebaju pojacanja na nekim pozicijama. Za sada se odlicno slazem sa upravom kluba. Sve sto trazim, to i dobijem.
Sada malo o rezultatima u ovom periodu.
Слика
Nedopustiva igra protiv Aston Ville, ali ubrzo je katastrofalna igra zaboravljena...Vezali smo tri pobede, a onda nesrecno ispadanje iz FA kupa. Vodili smo i onda od 87min ne znam sta se desilo. Oni preokrecu rezultat i idu dalje. Sve u svemu zadovoljan sam igrom svog tima, primamamo manje golova, a postizemo dosta vise. Vec smo postigli isti broj golova, kao sto smo postigli za 4 meseca u prvom delu sezone u svim takmicenjima.
Слика
Kakva guzva oko ta dva mesta koja vode u LE naredne sezone. Cak 5 timova se bori za te dve pozicije, i svima je skoro identican raspored. Uz to sto S'oton, Newcastle i Everton ne igraju evro takmicenje ove sezone.
Sta reci za nase igre u LE, razbijamo sve redom. Sledeci je Galatasaray.
Слика
Kladionice nam daju mnogo vece sanse od Turaka, i ocekujem da to iskoristimo, ako ne vec u prvom mecu, onda revans na Pride Road mora da se dobije.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County
Odlicno igramo ovog proleca
Слика
Sta reci za dvomec protiv Sahtjora, razbili smo ih skroz na skroz...Potpuna dominacija je bila...Napokon smo pobedili Murinja i njegovu cetu, i to na sred Londona, onako u velikom stilu.
Слика
Ostalo je svega jos 3 utakmice do kraja, mi jurimo tu 6 poziciju, za direktan plasman u LE. I za sada imamo najbolje sanse da to i ostvarimo... U poslednja 3 kola, dva igramo kod kuce. Protiv Arsenala i protiv Njukastla, dok gostujemo Evertonu.
Zreb za polufinale LE nam nije bio bas naklonjen, dobili smo Arsenal, koji nijednom nismo pobedili do sada...Ali dobro, za sve postoji prvi put.
Слика
Последње учитавање од ericvencani дана 29 Дец 2014, 22:35, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Nasi reprezentativci su se okupili prvi put ove godine. Odigrace samo jedan mec u Beogradu, protiv Izraela, sto ce biti i jedini za ovo okupljanje.
Слика
Naravno, nas tim je ponovo ispratio goste kuci sa 4 gola u mrezi. To je vec postala navika.
Слика
E sad je sve mnogo lakse. Mislim da nam jos jedna pobeda garantuje SP, a sledeci mec mislim da igramo protiv Bosne u Beogradu, nisam siguran.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County-May 2017
Nastavljamo niz bez poraza na svim frontovima, jos od poraza u ligi od S'oton-a
Слика
Napokon je pobedjen Arsenal, i to u nikad bitnijoj utakmici do sad. Revans na Emiratima smo odlicno odigrali, pametno moze se reci. Na kraju sezone, zadovoljan ucinjenim. Igracemo finale LE protiv Sent-Etijena na Parku Princeva u Parizu
Слика
Stanje na tabeli ne promenjeno, mi zavrsili kao 6. sto smo i hteli.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

FINALE LIGE EVROPE
DERBY COUNTY-SAINT-ETIENNE
Слика
Слика
Kakav smo uspeh napravili, krenuli smo od Play-off, igrali lose u jesenjem delu, ali utakmice u Evropi smo izdominirali, stvarno sjajan osecaj, nakon tri sezone na klupi Derby County-a, osvojen prvi Evro trofej
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Слика
Proglaseni smo za najvece iznenadjenje u LE, sto iskreno i jesmo. Niko od nas nije ocekivao da doguramo daleko, a jos manje da cemo osvojiti ovo takmicenje.
Слика
Sledece sezone igramo Ligu Sampiona...NANANANANANA LIGA SAMPIONA
Слика
Sasvim dovoljno da se pojacamo za LS

E sad malo ponude klubova koje su odbijene nakon osvajanja LE.
Слика Слика Слика
Bilo je jos tu par ponuda, manje zanimljivih. Jedna od njih je bila i ponuda posrnulog Korintijansa.
Za kraj ove sezone da kazem par reci...Kako je red...Zadovoljan sam sta smo sve uradili ove sezone, mucili smo se u prvom delu, ali onda je sve doslo na svoje. Da se nismo mucili u prvom delu, mozda bi i bili u prve 4 ekipe PL, ali ni ovako nije lose...Kup takmicenja ispali rano, tako da nemam sta mnogo da pricam o njima...Evropa Liga, vise nego zadovoljan. Osvojena bez vecih poteskoca, jedino sto je revans sa Arsenalom bio pretezak za gledanje, ali preziveli smo i tu utakmicu. Nadam se podjednako dobroj narednoj sezoni, s tim sto igramo u LS.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Ponovo se okupila reprezentacija, ovog puta u dosta izmenjenom sastavu, bilo je dosta novih lica u timu, a bilo je i povratnika u nacionalni tim. Eric je hteo da isproba neke nove igrace u ovim prijateljskim utakmicama. Odigrali su dve prijateljske utakmice, obe u gostima. Prvu protiv Dominike, a drugu protiv Ekvatorijalne Gvineje. Naravno obe smo dobili, ali to je bilo u drugom planu.
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Derby County
Слика
Vreme je za novu sezonu, ali pre toga da obavim prelazni rok najbolje sto mogu.
Слика
Doveli smo sjajne igrace, skoro svi su mladi..S tim sto je Dobbie, ostao na pozajmici u Seltiku do kraja sezone, on je igrac za buducnost na poziciji zadnjeg veznog.
Kakav hendikep nas je zadesio odmah na startu sezone. Ne mogu da verujem da smo toliki baksuzi.
Слика
Odigrali smo nekoliko prijateljskih utakmica, sve je vodio moj asistent.



Слика
Nas prvi Super Kup u klupskoj istoriji, igramo protiv starih rivala, ekipe Liverpula koja je osvojila LS prosle sezone. Ocekivanja naravno, da osvojimo pehar, i tako pocnemo novu sezonu.
Sto se lige tice, od ocaja do sjaja smo poceli.
Слика
Fenomenalna igra protiv Blackburn-a, zasluzena velika pobeda, mogla je jos veca ali dobro.
Слика
Слика
Izvuceni su parovi za Capital One Cup
Слика
Nisam bas zadovoljan, mogli smo nekog slabijeg da izvucemo, ali dobro, posto igramo u teskoj nedelji, moracu da izvedem na teren dosta izmenjen sastav u odnosu na ligu.
LIGA SAMPIONA
Izvucene su grupe u Ligi Sampiona, relativno sam zadovoljan zrebom. I nadam se da mozemo da prodjemo u narednu fazu.
Слика
Toliko za sada...
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Derby County
Igramo i vise nego odlicno, veoma sam zadovoljan, samo da tako nastavimo i ko zna, mozda mozemo da se umesamo u borbu za titulu.
Слика
Kad vidim kako igramo u Evropi i u ligi, onda nemam razloga da se nerviram za ispadanje iz kupa. Odlicno smo odigrali protiv Celzija, veoma organizovano od pocetka pa do kraja
Слика
Odlican osecaj pogledati sve iza sebe. Samo da tako ostane. Da nas povrede zaobicu i bice odlicno.
Слика
Jos 3 utakmice imamo u grupi, mi se nalazimo u najboljoj poziciji od svih timova. Nadam se da mozemo u narednu rundu LS, to nam je i cilj naravno.
It's not just a game, its' our life !
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”