Premier League Fantasy 2014/15

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Upravo iz tog razloga meni igra Ziru. Ovo je njegova godina.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jedino što je sigurno u mojoj ekipi jeste da će mi napad biti Lukaku, Runi i Staridž, sve ostalo sam već jedno 5x promenio. Ovaj Lester mi je skror fina ekipa, može da se probere neki jeftini starter, kontam da oni neće biti topovsko meso. Ozbiljno razmišljam o Bejnsu, jebeš mu mater, preskup je, ali je glavni u tom usranom Evertonu, izvodi čovek sve, a i redovno se priključuje napadu. Totenhem je zanimljiv, verujem da će Poketino tamo da uspostavi neki red, vagam izmedju Eriksena, koji je imao dobru sezonu i Lamele koji se raspao, ali može mnogo, tačnije, razmišljam ko će biti Totenjemov Lalana. I za kraj, prošle godine je bila debata da li igrati sa ili bez RvP-a, ove godine mi se čini da je fokus na Tureu, pravo pitanje je da li može da ponovi ono divljanje od prošle sezone i vredi li dati 11.5m na jednog igrača.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

zele пише:Jedino što je sigurno u mojoj ekipi jeste da će mi napad biti Lukaku, Runi i Staridž, sve ostalo sam već jedno 5x promenio. Ovaj Lester mi je skror fina ekipa, može da se probere neki jeftini starter, kontam da oni neće biti topovsko meso. Ozbiljno razmišljam o Bejnsu, jebeš mu mater, preskup je, ali je glavni u tom usranom Evertonu, izvodi čovek sve, a i redovno se priključuje napadu. Totenhem je zanimljiv, verujem da će Poketino tamo da uspostavi neki red, vagam izmedju Eriksena, koji je imao dobru sezonu i Lamele koji se raspao, ali može mnogo, tačnije, razmišljam ko će biti Totenjemov Lalana. I za kraj, prošle godine je bila debata da li igrati sa ili bez RvP-a, ove godine mi se čini da je fokus na Tureu, pravo pitanje je da li može da ponovi ono divljanje od prošle sezone i vredi li dati 11.5m na jednog igrača.
Meni je licno onaj Anthony Knockaert vrlo zanimljiv . Decko je vec par FM-a u nazad korektan sa ocenama . Pa ako je verovati ocenama cena od 5,5 i nije neka . A kapiram da ce im biti glavni igrac . RvP i Ture su mi preskupi . Slazem se da ce Yaya tesko ponoviti proslogodisnju sezonu . A Lukakua nisam uzeo samo zato sto sam kontao a ce ostati kod Murinja . Sada je odlican posao imati njega ako uzmemo u obzir da je posao oko prelaska u Everton maltene gotova stvar :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ču maltene, slikao se čovek sa dresom i Martinezom. 28m funti. Knockaert je zanimljiv, kontam da je siguran starter i mislim da sam negde pročitao da izvodi slobodnjake i kornere.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

zele пише:Ču maltene, slikao se čovek sa dresom i Martinezom. 28m funti. Knockaert je zanimljiv, kontam da je siguran starter i mislim da sam negde pročitao da izvodi slobodnjake i kornere.

Slika
Nisam pratio ovih dana desavanja . Dobro je sto je presao tamo , nisu plavci klub za njega .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kH1CeeIvFus[/youtube]
Pravda za 2D!
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Слика

Menjam po nešto skoro svaki dan, ali kapiram da je to to.
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zanimljiva ekipa, tanka klupa, ovi slepci iz Barnlija neće igrati mnogo, ali kakvih ti je privih 11, bolje možda nije ni moglo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика
Ja sam trenutno ovde... Mada vrlo moguće da ću ovo da menjam...
Последње учитавање од Androsito дана 05 Авг 2014, 02:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика

Тек сад видим да Валенсија неће играти :argh:
Последње учитавање од bubi.ue дана 05 Авг 2014, 11:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

zele пише:Zanimljiva ekipa, tanka klupa, ovi slepci iz Barnlija neće igrati mnogo, ali kakvih ti je privih 11, bolje možda nije ni moglo.
Arfield očekujem da će igrati dosta, prošle sezone je odigrao 40+ utakmica i dao 8 golova, Bruce tu i tamo, Lafferty možda odigra nešto, ali njega ću da promenim verovatno.
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Lester ima paklen raspored u prvih 5 kola, izuzev Stouka, ustvari i oni su kamenje kod kuce. Imaju Everton, Arsenal i Junajted kod kuce i Celzi na strani, ne znam koliko se isplate njihovi igraci barem u tih prvih 5 kola, sve i da su najjeftiniji, kao sto jesu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Да ограничим H2H на 38 људи (за сада нас има 32)?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zaključaj sad, paran je broj, tako je bolje, a svi koji budu hteli da udju u h2h ligu neka se jave ovde i neka sačekaju još jednog da se javi, pa da ubacujemo po dvoje da bi uvek bio paran broj.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ок.

ЕДИТ: Не умем ја да бројим, 31.
Последње учитавање од bubi.ue дана 11 Авг 2014, 23:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Hocu ja u h2h da udjem
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Zovi i Bosketa.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Кад се пријави још један овде отворићу за 34.

У принципу најбоље 39 да нас буде? Да свако са сваким по једном одигра, јел тако? Само што је 38 највише за ограничење..
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kako ide momci? Ja svoju ekipu vec sklepao :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Igre”