FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Navikli smo mi na gore stvari od njega,ali jbg ima rodbinu medju adminima pa mu je oprastano...


Ae da se mi vratimo temi,posto je zreb u petak koga bi voleli za protivnika???Moja licna zelja je Samrok ili HJK,a da izbegnemo Neftci i Liberec.Ako prodjemo i sledecu rundu zagarantovana LE...
Последње учитавање од fanst[E] дана 18 Јул 2012, 00:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

ej a moze i onaj Dudelange sto otrebi one Austrijance pa kom opanci kom obojci :) A slazem se sa tobom ma da i Nefci nije neka ekipa :)
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

boske1990 пише:Navikli smo mi na gore stvari od njega,ali jbg ima rodbinu medju adminima pa mu je oprastano...
Pazi druze, ako cemo tako i tebi je oprastano dosta toga u donjem delu foruma, a nemas nikakve 'veze'..
Takodje ako ne znas Garfild je bio i banovan na 3 dana, tako da takve price padaju u vodu. Ovo jeste velika nesreca stvarno i ne treba se sprdati sa tim, ali Nikola se sprda sa svim i svacim tako da mu nemojte svatiti ovo ozbiljno i zameriti.
Sada vas molim povratku temi bez daljeg peckanja :cheers:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Oprastano mi za spamovanje,ok...Znaci on za psovanje familije dobio 3 dana ban(ako je uopste bio banovan zbog toga),pa koliko bih ja onda trebao da dobijem za spamovanje 2-3 sata???
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Nije spam u pitanju, nego pokretanje svadje, peckanje, provociranje, vrijedjanje.
Ovo sada sto radis se zove spamom. Ima gore info ko je i zasto isao ha hladjenje.

Svaki sledeci post koji nema veze sa ovom temom bice sankcionisan. Ovdje zavrsavamo sa bespotrebnom pricom.

Vratite se temi i odlicnom mecu od veceras.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Nisam bas siguran da je bio samo spam, bilo je i dosta pogrbnih pesama i takvih stvari na racun Zvezde, ali ne zelim se osvrtati na to, u krajnju ruku to je nasa stvar ko ce i koliko biti banovan i zasto, toliko od mene zelim vam ugodnu diskusiju :yesko:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Strahota...Moje saucesce..
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ajd manite se tih stvari da pricamo malo o fudbalu. Moje neko vidjenje vecerasnje utakmice je da smo se definitivno zajebali sto nismo doveli jos jednog iskusnog stopera. Al ajd sad sta je tu je, brinu me malo ove povrede. Valjda nije nista ozbiljno, mislim na Markeca i Lovrea, ma da me ovaj drugi totalno razocarava igrom nenormalno je spor cak i za ovaj nas fudbal koji igramo. Videcemo jos da ne bude da sudim posle jedne utakmice,al mi se ovo ni malo ne svidja sto sam video od Lovrea. Tek smo u fazi uigravanja, standard za nas svi poceli prvenstva samo mi pauziramo jos uvek. Bitno je da smo napravili dobar rezultat u prvoj proveri i to u gostima, pa neka to bila i neka Valeta.
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Iskreno saucesce. :(
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Nije bilo lose vidi se da ima ideje u igri, u napadu a ne kao pre gde nisamo znali sta sa loptom, samo je Lovre spor a i Markec mi ne igra nestoo kao na pocetku, mada ne sudi se po jednoj utakmici, a bilo je ovde i suzdrzavanja zbog loseg terena i povreda u BEogradu ocekujem da nas vidim u punom sjaju.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Na mene najveci utisak je ostavio NT7 ne mogu da verujem da se trudio za svaku loptu,cak se i vracao i odbrani da pomogne,sto je za njega neverovatno...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Uzas... Moje saucesce porodici Stojkovic.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ona igra juce nije bila bas nesto posebna...nadam se da je to zbog terena pa i vrucine i svog cimanja tamo u nefudbalskim uslovima ali ipak ne moze se reci da se igraci nisu borili...dakle igra nije bas zadovoljila medjutim ne mogu da im zamerim na borbenosti i uspeli smo samo na trenutke da prikazemo dobru igru i napravili 2-3 dobre akcije posle kojih su i padali golovi...mirise na dobro ali josmje rano za bilo kakve ozbiljne prognoze...onaj Mifsud i onaj brazilac Deni nisu uopste losi igraci cak mislim da mogu da igraju rame uz rame (mozda cak i bolje) sa nekim nasim igracima na tim pozicija medutim ostali igraci Valete su tuga dakle daleko su ispod od te dvojice....Zabija kad je usao dobro se pokazao, videlo se da ima zelju da da gol i da je bio malo hladnije glave dao bi ga...u dobar rezultat nisam ni sumnjao ali sam se najvise plasio povreda sto se na zalost i desilo...samo se nadam da nece dugo da pauziraju Markec i Lovre....definitivno nam fali iskusan stoper, Otojic ima kvalitet ali je zelen za Evropu cak i kad je Valeta u pitanju...Po meni Lazevski bi trebao igrati pre Volkova...dosta je Volkov gresio u predaji lopte i ne postavlja se u odbrani najbolje, kod onog gola Mifsuda je zaostao debelo....Babovic na startu utakmice i nije toliko vukao loptu ali kako je utakmica odmicala sve vise i vise je to radio...ne znam koja mu je to fabricka greska...kad ima snage oslobadja se brzo a kad nema vuce loptu?? Tomic odigrao odlicno i bez obzira na onaj gol dobro se kretao, proigravao saigrace, pomagao dosta Aksentijevicu i vracao se nazad po loptu......sve u svemu Valeta nije nikakvo merilo i bez obzira kako igramo i koliko se borimo mi cemo ove da prodjemo ubedljivo medjutim u sledecem kolu dobijamo odgovor na sva pitanja: da li smo sposobni za ulazak u Ligu sampiona??? i da li smo jaci u odnosu na prethodnu sezonu?? a do tada se samo zagrevamo....
Последње учитавање од srbinho дана 18 Јул 2012, 16:01, учитано 2 пута укупно.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Prirodna smrt je u pitanju.
Saucesce.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Predavala mi fizicko, iskreno saucesce :(
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Kako smo napucavali loptu na pocetku.. a posle kad uso ilic koja disciplina bas pratim kako ih rasporedjuje po terenu.. JEDAN JE ILIC KAPITEN!! :cheers: :cheers:
Корисников грб
Arrsenal
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 07 Мар 2012, 21:18
Место: BiH
Status: Није на вези

Порука од Arrsenal »

Moje saucesce :( :( :(
Pamtim kad sam bio mali :D
Prvu loptu su mi dali :D
Rekoh svima necu kriti :D
Lopta ce mi zivot biti :D
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Потенцијални противници Партизана,

Улисеа/Шериф
Молде/Вентпилс
Хелсинки/КР
АЕЛ/Линфилд
Нефчи/Зестафони

А рачунајте одмах да су то Шериф, Молде, Хелсинки, АЕЛ и Нефчи пошто су сви забележили високе победе осим Шерифа који је ипак само 0:1 победио у гостима.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2012/07/19/partizanu-otvoren-put-do-cetvrtog-kola/index.html
Ej hvala bogu i nas zreb da pogleda malo! Idemo u 4 kolo! Ja mislim da smo bolji od svake ekipe koja je u ovom kosturu sa nama! A u 4 kolo sta nam bog da!!!! :fanman:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Napisah vec, samo ne Molde...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”