FK Crvena zvezda 2016/17

lazaridis55
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 30 Дец 2010, 17:43
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од lazaridis55 »

Ne razumem zasto se sad toliko pljuje po Grofu.U klubu koji nema novac da kupi ozbiljne igrace vec mora da dovodi igrace kojima je istekao ugovor,pitanje je da li mozes uvek da pogodis.Prosle godine smo uboli sa Donaldom,Vijerom i Ibanjezom koji su u Zvezdu dosli iskljucivo zbog Grofa,ove nismo i to je sto je ne mozes uvek pogoditi.Da nije Bozovica pitanje je da li bi i igrali evropu ove godine,ne zbog rezultata vec zbog toga sto je kod njega Grujic procvetao i prodao se za lepe pare sa kojima smo isplatili dugovanja da dobijemo licencu.Dokle god smo mi u ovakvim finansiskim govnima tesko da se mozemo nadati necemu dobrom.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Grof je k***c od trenera, revanš sa bugarima je izgubio on a čini mi se da je i protiv Italijana usrao, ali to već neću da tvrdim jer nisam pratio celu utakmicu.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

paske пише:Kako se nadati nekim domacim pojacanjima kad dodjes i pitas klub da ti proda nekog dobrog igraca/klinca a on trazi milionce npr i minimum 40% od sl. prodaje?
Pa das im vise para i manje procenta. Sve sto je potrebno su sposobni ljudi u odelima koji ne kradu previse. Mamic prodaje najbolje igrace za po 15-20 miliona a neke prevare od igraca uvalja za po 4-5miliona. Da je Grujic Mamicev igrac, prodao bi ga za 20 miliona a nesposobni srbi jedva izvuku 4-5 puta manju sumu. I onda tako prodajes dok se klub ne stabilizuje. I onda jednom Zivkovicu mozes lagano da ponudis 1.5 ili 2 miliona godisnje pa ga uvaljas za 25 kad pravo vreme dodje.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

neme93 пише:Sve sto je potrebno su sposobni ljudi u odelima koji ne kradu previse. Mamic prodaje najbolje igrace za po 15-20 miliona a neke prevare od igraca uvalja za po 4-5miliona. Da je Grujic Mamicev igrac, prodao bi ga za 20 miliona a nesposobni srbi jedva izvuku 4-5 puta manju sumu. I onda tako prodajes dok se klub ne stabilizuje. I onda jednom Zivkovicu mozes lagano da ponudis 1.5 ili 2 miliona godisnje pa ga uvaljas za 25 kad pravo vreme dodje.
Slazem se ovo za sposobne ljude, ali Mamic nije bas najbolji primer. Ukratko, Mamic u Zvezdi moze da bude Pini Zahavi ili Ramadani ili neki njihov covek, posto drze monopol nad talentima a takvog nema i nije dobrodosao.
Последње учитавање од paske дана 19 Авг 2016, 15:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Po meni potpuno promasen prelazni rok.Bez ovih nespremnih pojacanja smo bili jaci makar 30 posto.Trebalo je da se dovede desni bek, i 2 dobra stopera, a ne da nam Donald preporucije svog izgubljenog drugara Fibela na najkriticnijoj poziciji.Nije se verovalo Srnicu i Plavsicu pa smo doveli Ruiza,Mucea i Kangu da donesu taj kvalitet i da nas uvedu u Ligu sampiona.Ne da to nisu uspeli, nego po meni nisu kvalitet ni za nasu ligu.Tek smo ga najebali kad odu Katai i Viera, tek ce se tad videti nemoc u napadu.

A sto se tice Grofa Kako je mogao da dozvoli da takticki i fizicki izgledamo tako nemocno u odnosu na sve ekipe protiv kojih smo igrali, cak i protiv ovih sa Malte.Jebeni Dundalk se dogurao do predkola lige sampiona i igrace sigurno u ligi evrope sledece godine i to bez ijednog stranca.Tuzno stvarno na sta mi licimo.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/ristic-takticka-superiornost-sasuola-presudila-lose-smo-stajali/143874
A ovo mi izgleda kao direktna prozivka za Grofa.Ko je zaduzen za taktiku i za postavljanje igraca nego Grof ?
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neka me neko ispravi, ali koliko ja znam, uslov da bi igrač bio u Dinamu je da mu agent bude neko iz Mamićeve agencije. To je ključno u ovoj priči. Setite se samo da se ono govedo Jestrović nudio Anderlehtu da obori cenu za Mitra. Mislite li da bi Živković otišao ovako kako je otišao da ga agent i ćale nisu bukvalno odvukli? Ovakvih stvari u Dinamu nema iskjlučivo zato što su igrači Mamićevoj agenciji.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
lazaridis55
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 30 Дец 2010, 17:43
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од lazaridis55 »

Mamic je siva eminencija Hrvatskog fudbala i tamo svaki igrac zna da ako hoce da napravi ozbiljnu karijeru mora da prodje kroz Dinamo.On odlucuje o svemu od postavljanja selektora pa na dalje.Pogledajte koliko im je reprezentativaca proslo kroz Dinamo pa ce vam biti jasno.Koliko sam procitao na netu samo grad Zagreb sponzorise Dinamo sa oko 5 miliona evra godisnje a gde su ostali.Finansiski dobro stoje tako da mogu da prodaju igrace za toliko novca.Da bi igrao ozbiljno evropska takmicenja moras da imas pre svega iskusne igrace a za to je najbolji primer Vojvodina sinoc.Az im je iz tri sanse dao golove i cao.Ja bih voleo da mi neko navede igrace iz ove nase lige koje smo mogli dovesti sa ovim smesnim budzetom koji bi mogli da nam garantuju igranje u Evropi.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Последње учитавање од Cvija дана 19 Авг 2016, 17:55, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Vec drugi put pominjes budžet. Koji budzet kad budzet nemate sem duga od 40 i kusur miliona evra. Slobodni igraci nisu nuzno "losi". Lose je uradjen skauting ili odlicno ugrađivanje. I ako vec pominjes budzet...u klub koji je do dlacica u nosu u dugovima ne dovodis igrace za pola miliona evra plate x njih nekoliko i pricas da nema obestecenja. Jbga nema, al kad skupis sve one mukice od sinoc bolje da ste doveli neku zverku za par miliona nego sto placate ailne novce za plate i bonuse pozerima koji su dobri samo za srpske livade. Zvezda se kockala i najverovatnije izgubila. Dovela je igrace za Evropu, da bi se malo izvadila finansijski ali eto. Na zalost verovatno necete. Na zalost po srpski fudbal jer samo gubimo i gubimo bodove i ja samo mogu da se ceskam po glavi kada sledece sezone (za presek stanja u uefa takmicenjima) kada izadju koeficijenti.

Na zalost, niko od srpskih klubova nece skoro u Evropu jer se fudbal vrti oko Zvezde i Partizana a cela liga izgleda na merenje "ciji je veci". Pocevsi od njih, sve dok imaju (imate) 3 "jake" utakmice u ligi a ostalo budu zajebavanja i dok se ne zavede red prvo medju klubovima pa u ligi od nekog ozbiljnog igranja nema ni mojega

Mozete i vi i grobari da se busate ali istina je samo jedna: sve dok u zemlji nemamo barem 5-6 jaka kluba ( bili to radnicki, napredak, spartak, javor, backa, radnik uz vojvodinu) od svega samo pisanje u prazno. Džaba skauting, strategije, dal je kriv bozovic ili le talek ili tomic ili kokeza ili karadzic. Ono sinoc je demonstracija moci organizacije fudbala.

Jebemliga sto pisem ovde i jos vam ja stajem na muku. Nasekirao sam se i ja sad kad vidim koji nas dunsteri dobili u sred zeleni Čair :P
lazaridis55 пише:Mamic je siva eminencija Hrvatskog fudbala i tamo svaki igrac zna da ako hoce da napravi ozbiljnu karijeru mora da prodje kroz Dinamo.On odlucuje o svemu od postavljanja selektora pa na dalje.Pogledajte koliko im je reprezentativaca proslo kroz Dinamo pa ce vam biti jasno.Koliko sam procitao na netu samo grad Zagreb sponzorise Dinamo sa oko 5 miliona evra godisnje a gde su ostali.Finansiski dobro stoje tako da mogu da prodaju igrace za toliko novca.Da bi igrao ozbiljno evropska takmicenja moras da imas pre svega iskusne igrace a za to je najbolji primer Vojvodina sinoc.Az im je iz tri sanse dao golove i cao.Ja bih voleo da mi neko navede igrace iz ove nase lige koje smo mogli dovesti sa ovim smesnim budzetom koji bi mogli da nam garantuju igranje u Evropi.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a931542/Sport/Fudbal/Crvena-zvezda-posle-poraza-od-Sasuola.html
Greska je bila prevelika dopunska selekcija a posebno dovodjenje Kange.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Sut na go 0 :xD:
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Nemojte se molim vas kačiti na Mamića, on je primjer kriminalca kao iz udžbenika.
Ljudi većinom vide svijetlu stranu medalje; Dinamo redovno igra grupe LP i EL, prodaju se igrači za 20m, divota i uzor za sve ex-Yu klubove, zar ne?
Postoji i druga, tamnija strana.

Mamić ima kompletnu ligu, savez i repku u džepu.

On kontrolira sudačku organizaciju, suci se ne biraju bez njegovog amena.

Njegova obitelj ima agenciju za igrače i svi koje misle dobiti ozbiljnu šansu za prvi tim Dinama moraju potpisati za njih. Nema druge, da si ne znam koliko talentiran. Zato ste možda čuli da povremeno iz Dinama u zadnje vrijeme odlaze igrači 16-18 godina u Ajax i slične klubove. To su oni čiji roditelji nisu dali da im dijete potpiše za Mamićevu agenciju (koju službeno vodi njegov sin). Grad Zagreb daje ogromne novce poreznih obveznika za Dinamo, a u isto vrijeme većina novca koja se okrene na transferima završi na računu obitelji Mamić, a nešto sitno dođe u blagajnu Dinama.

HNL je neregularna liga. Lokomotiva je doslovno Dinamo B, samo su se papiri napravili da zakonski ne bude tako. Svi ljudi u Lokomotivi su Dinamovi ljudi, sve igrače koji dolaze u Lokomotivu dovodi Mamić. Nemojte mi samo spominjati affiliate clubs, Juve i Sassuolo i slične pizdarije. Ovo ide daleko dalje od toga. Igrači iz Dinama u Lokomotivu i nazad idu svako malo, kako se Mamiću digne. Posudbe, kupovine, kako im štima u datom trenutku.

Što se tiče ostatka lige, nekoliko puta dogodilo se da Mamić spašava one koji mu se prodaju. Evo samo jedan primjer. Prije par sezona Osijek je trebao ispasti, zadnji na tablici i onda se ponudio spasitelj. Na mjesto trenera dolazi Mamićev čovjek, u Dinamo prelaze najbolji Osijekovi mladi igrači da ih malo financijski digne. Kreće druga polovica lige, Osijek rastura, sude se penali za njih, crveni kartoni za protivnike, što treba.

Reprezentacija je još sramotnija priča. Sve mlade selekcije sadrže 90% igrača Dinama, a nije da u drugim klubovima nema talenata. Znam provjereno da je nekim dečkima iz Vinkovaca i Osijeka jasno rečeno "pređi u Dinamo i ulaziš u mladu reprezentaciju."
Što se tiče A selekcije, to je još veći smijeh. Znači izbornike postavlja Mamić osobno. Izbornici smiju pozvati 13-14 igrača koji su očito najbolji (ne možeš baš da ne pozoveš Modrića i Rakitića, jbg), a ostalo se popunjava Dinamovim igračima koji se moraju prodati. Obično su to mlade nade, ali ne nužno.

Najgadniji je primjer Sammir. Svi se vjerujem sjećate njega, sad je u Kini. Došao u HNL, bio među najboljima i to uz konstano pijančevanje. Dolazio je mamuran na treninge redovito. Nakon vremena vidio Mamić da ništa od njega što se tiče nekog 20m transfera i onda se krenulo u akciju "prodaja preko repke". Sammir dobio državljanstvo, pozvan u repku iako smo na njegovoj poziciji tad imali 5 boljih igrača, doslovno ga se guralo u igru da skupi par nastupa. Došao Getafe, ponudio par milijuna, ovi brzo zgotovili prodaju i Sammir više nikad nije pozvan ni na širi spisak repke.

Znam da je ovo tema Zvezda, a ne Mamić, ali vidim da se neki od vas često pozivaju na njega. Ispričavam se unaprijed, ali moram ovo napisati. Jebo vas Mamić da vas jebo, uzmite si ga kad je takva legenda.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Uspesan Srbin sa svojim timom na celo kluba. Ovi sto pevaju na tribini za pare u zatvor. Ako im se to ne svidja odvrci kocnice, izresetaj ispred nekog splava i cao.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Josipe, takvu neku muku kalemio i Dzajic na svojim plećima ali je ipak ostao upamcen kao neko ko je napravio generaciju koja je osvojila KEŠ. Mamić ne sumnjam da je krimos najgore vrste ali Dinamo drzi visoko i svake godine igra Evropu al to je neka druga prica, da ne zalazimo u off. Veruje da si bolje upucen u desavanja, no toga ima i kod nas samo sto polovicno drze Zvezda i Partizan a ne sve jedan klub.

Ono sto je Lazaridis pomenuo jeste zasto pljujemo Grofa? Zato sto ne zna. Vrlo jednostavno. Mozda i zna ali nece namerno. Jos pre mesec dana sam pricao da covek ima apsolutnu kontrolu u klubu pod okriljem navijača koji ga podrzavaju jer je , presveti Boze, prosle godine uzeo titulu ubedljivo. Pa i Stojanovic slovenac je uzeo titulu pa ga opoterase ko kuče, a jos nisu ni igrali Evropu. Pa i Pizon je imao prednost nad Partizanom u generaciji drveca - Lekic, Perovic, Guma, MIlovanovic, Nikolic Nemanja i ostali balvani pa ga oterase ko kuče. Razlike su jedino sto su svi ostali u Evropi koliko toliko igrali egal utakmice sa mnogo jacim timovima nego Valeta i Kairat. Prosle godine je bio izgovor - tek sam dosao, koji je ove? Valjda je jasno da meni daju ovu sad ovakvu Zvezdu u domacoj ligi bih uzeo isto bodova kao i Grof. Sta je doneo? Samo da ne prica sa puno iigraca, da je apsolutni Bog i da se sprda po konferencijama. Ovo sto prikazujemo ove godine ne lici na igru, vec na Kataija kad mu je dan i tu staje kompletna prica o nama. Kakav je on trener ako mu onda po narduzbini igraju Muče , koji ne razumem sta igra niti koja mu je uloga u ekipi a kamoli da vidim neki kvalitet. Ne psotoji ni jedan jedini razlog da se on ovoliko forisra. Nema desnu nogu. IMam utisak da bi Vuk Karadzic bolje sutao desnom nego on.

Koje je pojacanje on, Ruiz, zasto drzi Donalda u igri, decko ne zna gde je od starta sezone?

Doveli smo Andriju Lukovica, zaboravio da igra fudbal verovatno? Standardan mladi reprezentativac. Donald, POletanovic i Talek guse jedan drugog. Nemamo tempo igraca na sredini. Golmana drzi iz hira. Svi su bre davali sansu mladim igracima oduvek u zvezdi, tako se Zvezda i dozviljavala nekad. Ovi sad daj da dovedemo sve sto n YT podseca na fudbalera. I ok ali onda mora rezultata, u suprotnom sta?

KO se jos peca na titulu kad nam ona ne donosi nista. Titula je put da udjes u LŠ koji donosi kintu. STa sad sa Terzicevim intervjuom pre 2 meseca, plate ce platiti Evropa. Koja Evropa? Samo Grujic otisao, zasto nije doveden jedan umesto njega nego 9 igraca? Pa imali smo igru, delovali smo odlicno prosle godine. Igrali sa Spartakom , Olimpijakosom, prijateljske i u punom sastavu i izgledalo je ok. A ovi su kao trebalo da nas pojacaju. Jesu li? Pavicevic je oprodat spartaku zbog? Pa on doktor za sve ove sad sto igraju u odbrani Vukasin Jovanovic je mora da se proda isto da bi se doveo Fibel? Gde je utrosen novac od ovih svih prodaja, Grujica, Vukasina, Jovica, Pavicevica?

Ovi mucenici sto se loze mobilizacija i to, ja sa svojih 36 godina imam oko 12,13 aktivnog navijanja i mogu da kazem da je to k***c. Hocu da mi se vrati za vernost, za kintu, za vreme, za trud , za emocjiu a ne da me pegla neki Ludogorec i Sasulo. Mouče? Alo, u zvezdi bio jednom jedan Ivica Gvozdenovic. Doktor nauka za Moucea. Dosao iz Lajkovca u zvezdu. Igrao ko car. Le TAlek? Igrao u Zvezi jedan Bunjevcevic i Mladenovic na toj poziciji. Dosli iz Borce i Smederevske Palanke. Valjda je jasnije. Nula.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo me zanima spisak igraca s kim Bozovic ne razgovara. Cisto da znam sta da ocekujem na derbiju npr.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Nisu se smirili dok Vukasina nisu otjerali u Zenit a ta 2m sto su dobili potrosili su samo kad saberes bonus za potpis + bonus za menadzera + cjelokupna plata za Fibela i Edsona :slap:
paske пише:Samo me zanima spisak igraca s kim Bozovic ne razgovara. Cisto da znam sta da ocekujem na derbiju npr.
Babunski 100% na spisku :zelenko:
Последње учитавање од DS_RS дана 19 Авг 2016, 20:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sigurni su samo Plavsic i Petkovic.
Zagovornik sam trenera na duze staze ali posle onakvog prelaznog i ovakvog debakla u Evropi bojim se da je vreme za povratak Robija. Taj covek je imao viziju, imao igru a da je ostao protiv Bordoa bi imao i pozitivan rezultat.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja bih jurio onog Milojevica sto vodio Čuku npr, posto je Muslin vec zauzet. Mada nije realno da ce da ga smene. Posebno ako i dalje u prvenstvu budemo na celu, medjutim mnogo poceo da me nervira.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

A ne znam, Miloje mi je kao i Lalat jos zelen za klupu. Moraju jos da se usavrsavaju da bi mogli voditi ovakav klub. Ako vec planiraju da napadnu tu Evropu, Robi bi bio kao kec na deset. To je bar moje razmisljanje.
lazaridis55
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 30 Дец 2010, 17:43
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од lazaridis55 »

Koliko se ja secam mi smo sa Robijem doziveli od Rena tezak poraz,i iste stvari su zamerane njemu tad kao i Grofu danas.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”