EuroBasket 2015 /Hrvatska - Francuska - Nemačka - Letonija/

Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Prvo je usrao Raduljica pravljenjem nepotrebnog faula, a onda nas je dokrajcio Bogdan.I ne kapiram zasto je Kalina odigrao ukupno 5 minuta na ovoj utakmici, ali ok.Najgore bi bilo da sad Sale podnese ostavku, e tek tad bi najebali.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

samo da ne izduvamo za Rio, ne gleda mi se Olimpijada ako nas nema u kosarci
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

S obzirom kako smo igrali na pocetku neuspjeh bi bio da ostanemo bez medalje, mada je isto tako i sa francuzima
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
Nada umire poslednja.... :winner: :lol:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

da je kalina imao njegove minute mozda bi bilo drugacije
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kalina kao da nije spavao, tako je delovao to malo što je igrao. Imam neki osećaj kao da Sale nije dovoljno dobro spremio ekipu za tekmu. Izgledalo je kao da nemamo odgovor na njihovu tuču. Ona blokada nije trebala da se uračuna, tj. trebalo je da dodele poene Markoviću, posle svega ispade da su ta dva poena baš bila bitna.
Последње учитавање од zele дана 18 Сеп 2015, 23:57, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Fizicki smo slabiji od njih. A sut nije isao. Sad mi bas nije jasno zasto razapinju Bogdana. Vuče lopta jbga, to ne moze da se predoredi u onakvim trenucima. Treba uvesti tajm aut da traze igraci i kod nas, to bi moglo da pomogne inace u ovakvim situacijama.

Kalinic nije sutnuo krstenu trojku, a inace je decko dobar suter. Trosio ga Sale samo na odbranu. Steta.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Šteta :noway:

Biće bolje
Последње учитавање од Gagi дана 19 Сеп 2015, 00:18, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ipak sam u nekom tripu da je Bogdan sutnuo trojku umesto sto je isao na ulaz da bi usla 100%, jbg znam da ne bi usla. Nije toliko ni Bogdan kriv koliko smo mi sansi prokockali i koliko smo trojki promasili. Jos jednom HVALA Saletu i momcima!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bogdan je trebalo da naskoči i da šutne, bilo za dva, bilo za tri i da je to promašio ništa mu ne bih zamerio. Ceo turnir izbgava ulaz uz kontakt zato što se plaši da ne sjebe rame i sad kad je bila frka on baš to pokušava, loš izbor. Sad čitam Saletovu izjavu, kaže jedino što bi promenio je taj kraj, on bi šutnuo trojku. Šta je tu je, povukla je dečka lopta, sledeći put će ili položiti ili šutnuti, nije smak sveta.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Nesto sam konto vcrs da bi volio da Litvanija uzme finale i da nema odvratnije rep. od Spanije, al kad sam vidio Litvance vcrs. vidim da ima. Lakse bi mi bilo da smo od bilo koga izgubili nego od njih
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Mene zanima zašto Sale nije tražio tajm aut u zadnjem napadu tj. ceo zadnji minut mi krećemo od našeg koša. Kad je uspeo da potroši tajm aute?
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne znam uopste zasto je Bogdan srljao u onom napadu. Teo te stvari treba da gadja, islo ga ne islo, ima najveca muda da sutira u takvim trenucima.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Bogdan. Bogdan. Bogdan. Aman. Bogdan je decko car, moze da promasi jedan ulaz, ali zato ce svaki sledeci uci. Srbi lako zaboravljaju uspehe, ali nema veze. Zato cemo pod jednu sljivu. Skok presudio mec, kao i slobodnja bacanja. Pricate o forsiranju trojke? Hahaha, pa vi kao da gledate karling. Reket su zatvorili, ostavili nas na 6-7m, tukli, pokazivali muda i dobili. Nije smak sveta, bice bolje.
Jusqu'ici tout va bien…
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Meni nije jasno zasto Kalinic nije igrao nista u ovoj i u prosloj tekmi. Ima pristojan sut igra pristojno odbranu, odradi ono sto mu se kaze. Kako nije zamenio Bogdana covek sili ceo turnir taj sut za tri koji ga nije hteo, prokurcio se posle onih trojaka Brazilu isto kao Teodosic posle trojke Spancima pa je sledece prvenstvo silio trojke.
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ja im samo zamjeram što su forsirali trojku kad ih neće, da su dali i treći dio koševa od onoliko šuteva za 3 dobili bi sa pristojnom razlikom, ovako se ne može zamjeriti nikom na igri, jbg bilo je grešaka ali pravili su ih i oni. Znam samo jedno da će proć duži period kad ću ja opet pogledati neku utakmicu na ovom nivou, pa glava mi je pucala posle meča jedva sam zaspao!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sudija 1:

Код: Изаберите све

https://vine.co/v/eUPKg7mbKhp
FAUL U NAPADU iz te Akcije postigili su 2 poena

Sudija 2: Prodor Markovica lopta udara u tablu, stize blokada sudija pusta da se igra nama oduzeta 2 poena

Sudija 3: Napad nase ekipe dok Teodosic obilazi blok Seibutis se vuce sa Raduljicom u tom trenutku Teo pogadja trojku medjutim ponistena zbog faula Seibutisa od lopte. Po pravilima 3pts je morala da vazi zato sto faul nije bio na LOPTI opet nam oduzete 3 poena.

Na 2 minut do kraja Mqaciulis ulazi na ulaz Bogdanovic ga lepi i to se vidi na snimku,

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=smuMJGB18z0&feature=player_embedded&app=desktop
medjutim SPANAC dosudjuje FAUL i daje 2 bacanja koje ovaj koristi. Isti takav napad na drugoj strani Bjelica ulazi na ulaz dobija udarac od 3 igraca i na kraju od Valancijunasa na 40 sekudni do kraja ali faula nema.

To su greske koje su odlucile tekmu. Svaki njihov kontakt je bio faul u reketu, ali nosili su se principom ko ga je jebe ne moze sve sudija da svira. Ja razumem vas da ne znate jebiga niste KK sudije pa ne znate ali nemoj mi jedete one stvari sto se ne jedu bubi i bluse :nasty:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 19 Сеп 2015, 09:45, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Слика

Jel toliko tesko ovo raditi na treningu!? Rezultat ovakvog rada kod strucnjaka Duleta se video na SP (https://www.youtube.com/watch?v=Jd2zX9FwacA)

I dalje ostajem pri tome da je fantasticnog sutera unistio Zelimir Obradovic sa svojim klasicnim glupim akcijama za ulaze, polaga i slicne ku**eve.

Ali sta je tu je, treba sad dobiti domacina. Sa ovakvim brojkama, u koloni koja mene zanima, sam skeptik.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Najlakše je kriviti one koji su ponikli u Partizanu (tj. igrače koje je Partizan afirmisao) kao što pojedinci govore da smo slabi jer su tu neki Zvezdini igrači. Budalaštine u oba smisla. Meni je žao zbog poraza ali sam šut... da smo išli u mnogim situacijama na ono što je Bogdan probao u završnici a ne na trojke mi bi pobedili. Kada vidiš da ne ide... nemoj gađati. Pa i na igrici kada vidiš da te neće šut za tri ti valjda ne šutiraš a ne ovako, u utakmici od ovakvog značaja. Bronzana medalja je jako važna i nadam se da će osvojiti ali Francuzi su još više motivisani da se iskupe publici jer su domaćini. Nije meni bilo do zlata ovde već do Ria. Nadam se da ćemo obezbediti Olimpijadu narednog leta. Nema nas 16 godina skoro na OI ako sada se ne plasiramo o nekim uspesima i da se ne govori... nismo učestvovali nikada kao Srbija a zadnji put kada smo učestvovali kao SCG deklasirani smo u grupi. Sada konačno imamo dobar tim. Postaće Bogdan veliki igrač i lider ekipe kroz par godina.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Alexandar_81 пише:Sudija 1:

Код: Изаберите све

https://vine.co/v/eUPKg7mbKhp
FAUL U NAPADU iz te Akcije postigili su 2 poena

Sudija 2: Prodor Markovica lopta udara u tablu, stize blokada sudija pusta da se igra nama oduzeta 2 poena

Sudija 3: Napad nase ekipe dok Teodosic obilazi blok Seibutis se vuce sa Raduljicom u tom trenutku Teo pogadja trojku medjutim ponistena zbog faula Seibutisa od lopte. Po pravilima 3pts je morala da vazi zato sto faul nije bio na LOPTI opet nam oduzete 3 poena.

Na 2 minut do kraja Mqaciulis ulazi na ulaz Bogdanovic ga lepi i to se vidi na snimku,

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=smuMJGB18z0&feature=player_embedded&app=desktop


medjutim SPANAC dosudjuje FAUL i daje 2 bacanja koje ovaj koristi. Isti takav napad na drugoj strani Bjelica ulazi na ulaz dobija udarac od 3 igraca i na kraju od Valancijunasa na 40 sekudni do kraja ali faula nema.

To su greske koje su odlucile tekmu. Svaki njihov kontakt je bio faul u reketu, ali nosili su se principom ko ga je jebe ne moze sve sudija da svira. Ja razumem vas da ne znate jebiga niste KK sudije pa ne znate ali nemoj mi jedete one stvari sto se ne jedu bubi i bluse :nasty:
tu si potpuno u pravu, ja sam skakao od muke za takvu nepravdu nemam lepih reci, gde su nasli ovu Spansku nakazu da nama sudi, pored toga jos Turcina i Letonca, povraca mi se od te nepravde...jeste da smo bili ukupno juce losi ali ne i losiji od njih :nasty:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”