KK Crvena zvezda [2013/14]

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma koji Pavlovic, Djenka je za njega ''dres povucen iz upotrebe''. Ono stvarno sam i ja ocekivao vise od njega, on prosek. Blazic brz ko munja al nije neki igrac jebes ga. Nelson doktor. :yesko:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Treba vremena Pavloviću da uđe u ritam, dugo nije igrao takmičarske utakmice.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Orthodox пише:Ma koji Pavlovic, Djenka je za njega ''dres povucen iz upotrebe''.


lol
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da se ponovi na f4 ovo pa da uzimamo ono sto treba. Jaka dominira ali brine par izgubljenih lopti. Pavlovic moze da trenira sa Lebronom do sutra uvece nije mi se nesto pokazao. Jedano pitanje bi postavio Carlsu, moze li nekad da mi da crvenog Vajferta ili me covek konstantno zajebava?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja sam i očekivao od njega da ima 8-10 poena 2-3 sk i 2-3 asistencije uz jedno 50% šuta. Ali komšije su bile u fazonu "ko sačuva Pavlovića ima večeru" pa Pavlović 10 godina NBA staža, pa Pavlović ovo, pa ono. Kao da je on svojevoljno otišao iz NBA, a ne zato što mu niko nije ponudio ugovor. Previše su očekivali. Dečko ima kvalitet, vidi se da ume, ali jednostavo se nije ukolpio. Sve što je on uradio na meču su bile individualne akcije, bilo je jedno ili dva istrčavanja sa čeone linije na trojku i to je to. Sve u svemu slabo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Dominirate
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-cestitao-zvezdi-njen-napad-jaci-od-nase-odbrane/71282
Da i ovu recenicu dozivim a da nema reci tipa FMP, Vucic itd....
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика

Каква слика. :zelenko:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/dzenkins-lazic-je-najjaci-defanzivac-protiv-kojeg-sam-igrao-on-je-zaustavio-bogdanovica/71283
Cini mi se prva utakmica bez 5 faulova do 3 cetvrtine :xD:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Čestitam na pobjedi, bitno je da se prođe na f4 i da ga mi organizujemo a ne Zagreb, odemo u finale, a onda ćemo da se razračunamo. Smiješna vam je samo ta priča oko Pavlovića, nije se uklopio, pa kako može čovjek da se uklopi za 7 dana, drugi meč koji igra tek, dajte mu mjesec dana pa onda pričajte tako :* I koliko ja pratim, taj vaš "dres povučen iz upotrebe" je počeo stvarno da igra tek nedavno, a tu je od starta sezone, i kako ga onda poredite sa Pavlovićem?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nebitni obojica. Bitan F4, BG, Hrvati na dnu, Partizan drugi i Zvezda sampion, SRBI U EL!
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

markohn22 пише:taj vaš "dres povučen iz upotrebe"
Djenka igra standardno cele sezone, samo sto nema minutazu kao Kinzi i Bogdanovic kod vas vec igra 20 minuta po utakmici zbog duge klupe, malo je vise vremena dobio odlaskom Silba.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja sam se malo zezao, al se hvatate odmah za rečenicu koja vam bode oči. Al svejedno, da kazem nesto cisto za vesti: Sasa Pavlovic je dobar igrac bio nekad i sada je verovatno odlican za nase uslove medjutim to nije igrac koji ce da kida protivnika i da pravi ogromnu razliku. Ocekivanja su od njega prevelika,a realnost je da decko nije mogao da nadje adekvatan angazman shodno njegovom stazu u NBA i reputaciji, pa je u moru siroma ponuda izabrao logicno Partizan za koji navija. Dobar je on, nisam ja debil da pisem sa takvim nipodastavanjem ali nije on TAJ kakvog su ga svi predstavili. Nikad jebes ga nije ni bio u sustini.

A sto se tice ovog Radjenovica.... nume zivota mi.
Последње учитавање од Orthodox дана 24 Феб 2014, 01:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

markohn22 пише:Smiješna vam je samo ta priča oko Pavlovića, nije se uklopio, pa kako može čovjek da se uklopi za 7 dana, drugi meč koji igra tek, dajte mu mjesec dana pa onda pričajte tako
Pa u vašim redovima vlada mišljenje da je Pavlović oploditelj neverovatni. Prošlo kolo je bllo ko ga sačuva na treningu dobije večeru, ovo kolo je opet počelo paljenje mase, Pavlović i Bogdan rešavaju, a mi nemamo šanse i sl. A na kraju ispade da je Pavlović dobio lekciju od Jake, a da ste vi ganjali rezultat 35 minuta. Neko reče za nas ko visoko leti, nisko pada. A od vas nije video da ste vi malo poleteli od kada ste doveli Pavlovića. Biće on dobar, ali tamo negde u maju. Možda i za f4.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Orthodox пише:Ja sam se malo zezao, al se hvatate odmah za rečenicu koja vam bode oči. Al svejedno, da kazem nesto cisto za vesti: Sasa Pavlovic je dobar igrac bio nekad i sada je verovatno odlican za nase uslove medjutim to nije igrac koji ce da kida protivnika i da pravi ogromnu razliku. Ocekivanja su od njega prevelika,a realnost je da decko nije mogao da nadje adekvatan angazman shodno njegovom stazu u NBA i reputaciji, pa je u moru siroma ponuda izabrao logicno Partizan za koji navija. Dobar je on, nisam ja debil da pisem sa takvim nipodastavanjem ali nije on TAJ kakvog su ga svi predstavili. Nikad jebes ga nije ni bio u sustini.

A sto se tice ovog Radjenovica.... nume zivota mi.
Sinoć je Radenović odigrao lošu utakmicu, jer je igrao povređen, ali daleko od toga da on nema pojma. Za razliku od Savovića, čija je zamena, pomaže u odbrani, može da igra i na petici, ne skuplja skokove samo zbog statistike i daleko je kompletniji igrač od Borisa "ne-daj-bože-da-uđem-u-kontakt".
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

zele пише:Biće on dobar, ali tamo negde u maju. Možda i za f4.
Taman kad treba. Uz njega pravog, Kinsija, Bertansa, Žoa i Bogdana teško da će nas ko pobediti. A kada bi jos i Novica stigao... :gunman:
Inače, jebiga, jeste se napravila atmosfera kako je Pavlović bog otac, šta da se radi, paljiv smo narod. Nije on nimalo loš, za ovu našu ligu je sjajan ali dugo nije igrao i to se vidi.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Последње учитавање од zele дана 24 Феб 2014, 11:55, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Nekome je previse dosadno u zivotu.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Seljačka fora, nekako ne pristaje nama, više drugoj strani.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”