Premier League 15/16

Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Gledao sam prvo poluvreme i mislim da ce Santi biti vrh pojacanje, Song i zvanicno ode, 21m ( kolko sam ja cuo ), sad je vreme da se ulovi M'vila, ako ne on onda je Capoue ili Biglia. Kakvi su bili Poldi i Giroud, cuo sam da je Giroud promasio neku finu sansu.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Podolski bio potpuno odsecen, isto kao i u prvom, zamenjen kada se cinilo da se oslobodio i poceo da igra. Ziru lakse izlazio na kraj sa cuvarima, ali se gubio u kretnjama, nekoliko puta je bilo prostora za ulazak u sansu ali je on gresio. Pri tome je i promasio najbolju sansu na mecu, sa 10 metara, Cazorla ga ubacio u sansu i on puca jako daleko od gola. Po meni Cazorla jedan od boljih danas, vidi se da se jos privikava na poziciji, ali se lepo snalazi. Gervinho imao par dobrih prodora, ali ga Wenger premesti na desnu stranu po ulasku Arshavinu, i od tad ga nije bilo u igri. Volkot takodje bio solidan, dosta dribla, ali je i sebican bio do jaja. Arshavin kao da je prvi put na terenu, gresi u pasu, nema hrabrosti i samopouzdanja da napadne igraca, veoma los za tih dvadesetak minuta, koliko je igrao. Diabi je lik, kriminalac, Jaja Ture wannabe. Pozadi smo bili dobri, Mertezaker i Vermalen su dobro resavali sve opasnosti, Gibs takodje pristojan, kao i Jenkinson, s tim sto je Carl bio malo pogubljen veci deo meca. Nimalo prijatna premijera, ali se nadamo boljem, ne ostaje nam nista drugo.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Po meni smo danas dobro odigrali.Da li se secate starta prosle sezone,e pa uporedite utakmicu na startu ove sezone i na startu prosle sezone,ove godine smo dosta bolji.Protiv Stoke-a u sledecem kolu prvi napadac bi definitivno trebao biti Giroud ! :fanman:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Meni se cini da smo uglavnom dobijali na startu prethodnih sezona, ovo danas ne sme nikoga da zadovolji, nije dovoljno dobro i to stoji. Mora bolje da bi ostali u vrhu ove sezone.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Song u Barsi za 19 milki.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Pitanje je dana kada ce Sahin da dodje na medicinske preglede u Arsenal, rec je o jednogodisnjoj pozajmici iz Reala.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Ja sam cuo da treba da dodju Llorente, M'vila i Sahin?
Inace:
Alex Song is gone, good. The man has been a poison around the training ground lately. Stevie Bould nearly took his head off in Cologne.
O tome sam ti pricao Vladar, cim cuje da se Barsa interesuje odma krece drugo ponasanje.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sahin prelazi u Arsenal u narednih 48 sati,kako je izvisio Liverpool ponovo :lol:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Какав фуриозан старт Челсија!
6 минут а већ 0:2. Банџула и Лампард. :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Kakvo istrcavanje kontre Ivanovica. Ne pamtim kad sam vidio slican gol skoro. Kao nekada Kafu.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Слика

Дајем златне полуге за овај трећи дрес Челсија. Невиђено добар.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Izgleda da je sa Sahinom sve gotovo, 2m odma za pozajmicu i 8m ako budu hteli da ga uzmu.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Fina igra, fina pobeda.
Hazard i Oskar prijatno iznenadili, bice od njih bombe :yesko:
Ostade zal sto ne dade Ninjo onaj gol :zelenko:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sahin,Llorente.M'vila u ponedeljak potpisuju prenosi Al Jazeera Sport..a oni su prvi prenijeli vest da je Cazorla potpisao. :ole: :fanman: :kuronja:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

uf kako bi to bilo dobro
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Kaka na jednogodisnjoj pozajmnici ? :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dobro bi doslo, ali tesko. Koci ona budala iz Totenhema Modricev transfer, ne verujem onda da ce Murinjo pustiti Kaku, izgubice dosta na kreativnosti.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ocajno otvorena sezona, ovo mi je licilo na Partizan jbt... apsolutno ni 1 igrac se nije nicim istakao sem De Gea kojeg da nije bilo, sve bi bilo rijeseno jos u 1. poluvremenu... nemamo sredinu, Cleverly nije onaj igrac sa pocetka prosle sezone prije povrede, Scholes ne moze vise kao nekad, onda Carrick igra stopera, Valencia desnog beka, Rooney previse povucen na krilo
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Слика
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Код: Изаберите све

http://www.arsenal.com/assets/_files/documents/aug_12/gun__1345463320_managers_email_200812.html
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”