Premier League 15/16

Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Pinki mocna tatoo :D Mada Dzerard bas i ne lici.

Izgleda da je Sahin dosao na pozajmicu koliko sam video na nekim Liverpulovim stranicama.

Usama Asaidi dosao iz Herevena za 3 miliona. Zna li neko nesto o njemu osim da je brz i ima dobar centarsut?
Последње учитавање од Trle дана 16 Авг 2012, 20:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Trle пише:Izgleda da je Sahin dosao na pozajmicu koliko sam video na nekim Liverpulovim stranicama.

Код: Изаберите све

http://www.kopsource.com/liverpool-demspey-sahin-48-hours/
Trle пише:Usama Asaidi dosao iz Herevena za 3 miliona. Zna li neko nesto o njemu osim da je brz i ima dobar centarsut?
Ne mnogo informacija, osim sta youtube ponudi :)

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/transferi/liverpul-doveo-marokanca-91907.html
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Siti ponudio 35 milki za De Rosija.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Arsenal sve blizi statutu "stabilnog premijerligasa" umesto tima koji se bori za titulu....pa realno sta ocekivati od ekipe koja nema nijednog engleza i koja nema omladinsku skolu ;) sve im se svodi na dovodjenje stranih igraca koji kad dodju gledaju samo sebe i nisu fascinirani imenom kluba koji je tako ocito izvestacen, a ime Arsenala im postane smesno kad izadju pred smesne navijace ;) mali su....a pre samo 10-ta godina sam ih mnogo gotivio imali su neku dusu tj. ono nesto....bili su tu Anri, Berkamp, Viltor i poneki englez ;)...osecalo se nesto u vazduhu kad oni igraju a sad su pravi komercijalni otpad... ;)
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Decko, napusti objekat.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Samo da ga zaobidju povrede, nista jos od njega ne videsmo, a toliko obecava.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ynf0AJuh ... re=related[/youtube]
Pokazao je on dosta u onoj tekmi protiv Barse, tj samo je nagovestio kakav je potencijal.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ih, nisi me razumeo, nismo jos nista videli u odnosu na ono koliko moze. Ogroman potencijal, moj ljubimac odvajkad.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Covek koji se iskreno obradovao RVP-ovom odlasku. :zelenko:
Последње учитавање од zele дана 17 Авг 2012, 22:43, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Prejak igrac, po mom misljenju medju TOP 5 potencijala
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tio Volkot izgleda odlaazi, slicna situacija kao i RVP, ugovor istice. Pominju se Celzi i City. Nikada mi taj volkot nije bio neki igrac, namenadzeru predrkan. Lik je samo neverovatno brz, a ostalO nista. Precenjan je. Prvo zato sto je englez, a oni tradicionalno precenjuju svoje igrace, a drugo zato sto je kao klinac presao u arsenal za neku veliku lovu. Nadam se da ce arsenal uzeti dobru lovu za njega i dovesti normalonog igraca kao zamenu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

I on je odlican igrac, surovo brz, secam se meca protiv Milana kada je pretrcao 70 metara i dao gol... Uglvanom, ni on nije na zadovoljavajucem nivou, moze mnogo vise, ali mi se cini da postoji problem izmedju njega i Vengera, jednostvno ne podnosi decko klupu najbolje. U top formi bi sigurno znacio puno Arsenalu, vec se neko vreme provlace price o njegovom odlasku, sumnjam da bi zaradili puno na njemu, tako da bih vise voleo da ostane, naravno uz peglanje tih nesuglasica. Umoran sam vise od te politike "prodati i naci dobru zamenu"- ne ide to. Probelm je i sa prodajom po ceni, i sa zamenama, nije lako naci pravu zamenu uz pristupacnu cenu. Proizvodi te politike su Persie-Giroud,Podolski; Fabregas-Arteta, Song-Mvila(ili jos gore Biglia), Clichy-Santos, Nasri-Gervihno,... Pri tome, finansijski aspekt koji bi trebao da bude jedina pozitivna stvar u celoj masineriji, nije tako sjajan, ogroman novac potrosen je na igrace koji nisu pokazali da su vredni tih para. Deluje mi to pomalo samo-destruktivno, kao da se neprestano vracamo na pocetak. Volkot je tu vec dugo, trebao bi da je stasao da u kontinuitetu igra na visokom nivou, zrtva oko njegovog razvoja svih ovih sezona najednom bi postala beznacajna ukoliko bi otisao. Po tom principu isto se moze i dogoditi i sa Cemberlenom za par godina, ne vodi nas to nikuda.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Mvija je po mom misljenju mozda i bolji od Songa :yesko:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sasvim je u redu sto se od Mvile ocekuje puno, cinjenica koju ne osporavam je da je rec o sjajnom igracu. Ipak, Song je izgradjen igrac, fenomenalno odigrao nekoliko prethodnih sezona, i ukoliko se izuzme njegova sklonost ka kartonima obe boje, rec je o jednom od najboljih igraca na svetu na poziciji. Ma kako to zvucalo, cesto se zapostavljaju igraci na tim pozicijama, zato sto se njihov uticaj na igru nije primetan kao kod ovih isturenijih madjionicara, stoji da je malo igraca boljih od njega na tom mestu. Takodje jedan od onih igraca koji su mi posebno dragi, sve je pocelo sa Anrijem, preko Seska, Persija do Songa, svi najvoljeniji su se rasuli van.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Od svih tih samo mi je za Henry-a krivo, jedino je on legenda kluba, mislio sam da ce mi i za Ceska biti krivo, al njegove poslednje 2 sezone dobijali smo Barsu u LS, tacno se videlo da ne zeli da igra protiv njih, bukvalno nije ni 10% igrao, tad sam shvatio da nam ne treba, posebno sto je Jack odirao vrhunski.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Brate Sesk nas je drzao kapitenski toliko godina u Premijer ligi. On je klubu dao mnogo vise od Van Persija na primer, kada nije bilo lidera u ekipi, kada je Persi bio povredjen, jedino je on ostao da vuce klub napred. Neke utakmice je sam dobijao. Onaj period kada je i on bio povredjen najbolniji je u novijoj istoriji Arsenala.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Znam ja sve to, al na kraju se poneo bezobrazno i to je ono sto je mene nerviralo.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Vratio se Jack!
Ceni se kad igrac pored fudbalskih ima i ljudske kvalitete da ponudi klubu, ali je to retkost danas. Je sve njih cenim zbog svega sto su ucinili za Arsenal prethodnih godina, a u to kakvi su ljudi necu da ulazim, i to i ne igra vaznu ulogu u svemu, bar ne u onoj meri koliko bi neki pomislili.

Da, evo i verovatnih 11 danas:
Wojciech Szczesny, Carl Jenkinson, Thomas Vermaelen (c), Per Mertesacker, Kieran Gibbs, AbouDiaby, Mikel Arteta, Santi Cazorla, Theo Walcott, Gervinho, Lukas Podolski.
Последње учитавање од Vladar дана 18 Авг 2012, 15:25, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”