FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Dobar je Kadu. Onom metiljavom prestolonasledniku moze da predaje srpski. Vazno je da ga razumemo i da pacovima utrpava golove, za ostalo cemo lako. Bilo bi fino da ostane.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oxoVi6ocjZg[/youtube]

Тошић царина :D
Последње учитавање од bubi.ue дана 18 Мај 2012, 17:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

bubi.ue пише:Тошић царина
...i bajkovic preverznjak... :raper:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=52euRKzoyPQ
[/youtube]

Pazite ovo :smesko:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d1tEmWcNNtw[/youtube]
Последње учитавање од DS_RS дана 19 Мај 2012, 00:14, учитано 2 пута укупно.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Borhin brat u Zvezdi

Kolumbijac Vason Renterija ponuđen Crvenoj zvezdi. Problem predstavlja novac, jer napadač vredi 1,5 miliona dolara

Слика

Krvna veza.
Crvenoj zvezdi je ponuđen centarfor iz Kolumbije Vason Renterija! Snažni i robusni napadač, inače rođak prvotimca crveno-belih Kristijana Borhe, mogao bi da pojača ekipu s Marakane, a konačnu odluku o njegovom dolasku doneće trener Robert Prosinečki.

Vason Renterija (186, 26) trenutno je član brazilskog Santosa, a zastupa ga agencija koja zastupa i njegovog rođaka Kristijana Borhu. Obojica se zvanično vode kao igrači nižerazrednog kluba Kasijas do sol.

Ovaj tamnoputi Kolumbijac doveden je kao veliki talenat u Porto 2007. godine za 450.000 dolara, ali je za portugalski klub odigrao svega šest utakmica. Ostatak ugovora do 2011. proveo je na pozajmicama u Strazburu, Bragi i Atletiku iz Mineira. Ugovor sa Santosom ističe mu u junu, kad postaje slobodan, a procenjen je na 1,5 miliona dolara.

- Paklen igrač. Samo njegova cena bi mogla da bude problem za Crvenu zvezdu - rekao je Kuriru jedan čelnik Crvene zvezde.

Ukoliko Robert Prosinečki, koji Kristijana Borhu doživljava kao sina, odluči da proda Kolumbijca, prirodno je da će crveno-belima biti potreban centarfor. Nije tajna, Kristijana Borhu mesecima prati ruski Krasnodar, čiji je trener Slavoljub Muslin. Odluku o novom igraču doneće upravo Prosinečki, a brzina Renterije i reči koje će o njemu reći rođak Borha mogu biti presudni.

Mada mislim da od ovoga nema nista..
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

A ja se bas pitao otkud Renteria Borhi u omiljenim osobama. Joj kako je on klao na nekom FM pre par godina, a na ovom je bio dzabe, cini mi se.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Secam se i ja da sam ga ranije uzimao na prethodnim fm-ovima, bio opasan igrac. Veze nisam imao da je povezan sa Borhom.
Последње учитавање од Vladar дана 19 Мај 2012, 14:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Sto se tice onog sto su igraci juce odbili da odrade trening, zbog visemesecnog kasnjenja plata, oglasio se Stefanovic debeli i rekao da ce biti kazni i neki ce cak i na transfer listu. Od mene komentar - debil.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

FTD пише:Sto se tice onog sto su igraci juce odbili da odrade trening, zbog visemesecnog kasnjenja plata, oglasio se Stefanovic debeli i rekao da ce biti kazni i neki ce cak i na transfer listu. Od mene komentar - debil.
Po meni je bitnije sto smo isplatili tih 800K€,a njima ce plata da legne u utorak.Mada ako debeli prica istinu,onda je on upravu,jer su igracima naglasili da zbog otplacivanja duga ce plata da im legne kasnije..A i izgleda da se ne duguju svima plate,vec samo nekolicini igraca,mada lepo sto su se igraci solidarisali.Svaka prica ima dve strane..
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Pare se duguju i tu je kraj svake price. I da im duguju 1 dan, treba da se strajkuje. Ako se duguje samo nekolicini, onda je to jos veca bruka, siris timski duh tako sto ce neko imati kintu, a neko treba da priceka
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

U tome je i stvar, postoje ogromne razlike u visini ugovora, te se sigurno ne duguje onima koji imaju neke mizerne cifre, vec samo onima koji primaju ozbiljan kes za nase uslove. Znaci da tu prednjace stranci, a sa njima je vec dogovorena bila otplata na rate, moguce da ni to nije ispostovano, otuda strajk. Svejedno, mnogo ruzna vest.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Au namestaljke, majko moja. Pa treba nas izbaciti iz Evrope na 20 godina.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

jes sramota :slap:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Степановић директор омладинске школе

Kaко наводи дневни лист "Спорт", нови директор омладинске школе би требало да постане Драгослав Степановић.


Слика


Изгледа да су челници у Љутице Богдана 1а одлучили да коначно попуне исувише дуго упражњено место шефа омладинске школе, а избор је пао на искусног и харизматичног Степановића. Популарни "Степи", који је тренирао клубове на чак четири континента, а између осталог радио и у Леверкузену, Ајнтрахту, АЕК-у и Атлетик Билбау, последњи ангажман имао је у Лакташима из РС пре две сезоне, када ту екипу ипак није могао да сачува испадања у нижи ранг. У својој дугој и богатој каријери Степановић је тренирао петнаестак клубова, између осталих египатски Замалек и кинеском Шенјанг, али има и искуство вођења омладинских категорија, јер је у САД-у радио као тренер младог тима Колумбуса.

Као играч je за три сезоне убележио 30 наступа у црвено-белом дресу.

У управи клуба очигледно сматрају да ће вишедеценијско искуство Степановића на прави начин моћи да буде искоришћено на функцији шефа млађих категорија. Подсетимо се, на овој функцији нема никога још од када је Ратко Достанић поднео оставку због одласка на клупу грчког Дијагораса. Помињало се да би на ту функцију могао да буде именован Горан Василијевић, али до тога ипак није дошло.

Сматра се да би Степановић нову улогу могао да добије већ након клупских избора.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ljubo Nenadic iz Radnickog (K) doveden za 15K€ + neki procenat.
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Stefan пише:Ljubo Nenadic iz Radnickog (K) doveden za 15K€ + neki procenat.
Koliko ja znam,on je prosao skolu u Partizanu.Jos jedan Grobar u Zvezdi.Sto se brojnost popela na 9.
Scouser
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

OFF: Becar jedan mali predlog. Posto vidim da se trudis da pises uvek lepo i pravopisno tacno molimte da posle tacke i zareza, i zagrade ako nekada budes koristio lupis space odnosno napravis razmak, posto je tako pravilno.

ON: ko je taj uopste lik?
Последње учитавање од salel дана 25 Мај 2012, 10:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

salel пише:OFF: Becar jedan mali predlog. Posto vidim da se trudis da pises uvek lepo i pravopisno tacno molimte da posle tacke i zareza, i zagrade ako nekada budes koristio lupis space odnosno napravis razmak, posto je tako pravilno.

ON: ko je taj uopste lik?
Ovako a?
Scouser
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

moja greska ustao sam 15min pre nego sto sam napisao i nisam primetio nadam se da ces mi oprostiti, ja sam tebi dao sugestiju tj. hteo pomoci jer se tako pise a svaki tvoj post koliko sam primetio nema razmak posle znakova interpukcije...off topic ovde prestaje...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Becar пише:
Stefan пише:Ljubo Nenadic iz Radnickog (K) doveden za 15K€ + neki procenat.
Koliko ja znam,on je prosao skolu u Partizanu.Jos jedan Grobar u Zvezdi.Sto se brojnost popela na 9.
Kakve to ima veze,pa i Krneta je prosao celu vasu omladinsku skolu,cak je bio i kapiten omladinaca,pa sad igra za Zvezdu.Ljudi su profesionalci i igraju gde mogu da dobiju vise para,normalna stvar.A drugo ti grobari u zvezdi(verovatno ciljas na Kirovskog,Lazovica,Mirica) znas i sam koje su pesme pevali posle derbija svi do jednog,bez izuzetaka ;)

@Salel

Levi bek iz Kragujevca.Dosao je kao rezerva Mladenovicu,jer Petko odlazi u Kinu.Velika mu je plata a ne igra.

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/vesti/1052-petkovic-odlazi.html
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”