Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

igor je isuvise pristrasan pri donosenju odluka u fk partizan temi ... pogotovu je ranjiv posle losih partija voljenog mu kluba ... ja se ne bih najiskrenije bunio da se u temi fk cz postavljaju postovi posle poraza partizana jer tome i sluzi navijanje i treba da se "podbadaju" uslovno receno ljudi iz suparnickog tabora i sve to treba shvatiti vise kao zajebanciju,a ne pokusavati isterivati pravdu na veoma glup nacin ...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ako nemate obrazlozenje vratite decku post na normalu.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Прочитајте тему у пдф-у фудбал под називом правила.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Što ti ne obrazložiš svoje postove iako imaju pravila i onda tražiš neku pravdu. Ne razumijem vas nikako.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

-Gligara- пише:jer tome i sluzi navijanje i treba da se "podbadaju" uslovno receno ljudi iz suparnickog tabora ...
Ето ти образложење за брисање његове поруке :)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Игор пише:Прочитајте тему у пдф-у фудбал под називом правила.
Vec napisah na prosloj strani da sam procitao pravila i nije mi jasno zasto je Toletova slika obrisana :wtf: ????
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

mladjo a sto nisi citirao i onaj deo u kome sam napisao da ne bih imao nista protiv da to rade fanovi fk cz posle neuspeha partizana ... ja mislim da toga treba da bude i da to daje onako zivost ovom forumskom navijanju ... naravno u normalnim razmerama da ne dolazi do pickaranja izmedju dve strane,i da to treba da se banuje a ne banalnosti kojekakve ... kao sto je slika toleta (a da ste je videli,tole skroz izgleda bezazleno :D )
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Људи, шта је са вама ?
Прочитајте правила, лепо је наглашено и то што ви радите је оффтопик.
Јел негде пише да је забрањено да неко дође у тему на пр. ЦЗ и да постави нешто у фазону "еее, добра ова јагодина :zelenko: " и остале зајебанције ? Не. И то сам рекао 100 пута.
То што неко неће да залази у тему ФКЦЗ то је његова ствар.

Ево опет правила, можда сад укачите :

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/pravila-fudbal-vt8177.htm
Последње учитавање од Игор дана 03 Нов 2012, 22:46, учитано 1 пут укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Opet nisam dobio odgovor na pitanje :slap:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

brate igore a sta je j***** slika sa toletom i ispruzenim jednim prstom nego manja zajebancija ... a da sam to stavio u zvezdinu temu proglasili bi me za drzavo mrzitelja i takodje bi mi bio izbrisan post ...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Са моје стране ти сигурно не би био избрисан пост.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ma daj molim te prvo bi me svi napali,ti bi mi predlagao da procitam pravila i hop nestade moj post bez obavestenja na pp ...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Onda cekamo gosn moderatora da se javi i razjasni situaciju.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Gasttozz
First Team Coach
Поруке: 208
Придружен: 31 Дец 2011, 18:11
Место: Who cares?
Status: Није на вези

Порука од Gasttozz »

TheBlues пише:Opet nisam dobio odgovor na pitanje :slap:
nećeš ni dobiti adekvatan odgovor, stanje na forumu je slično kao u našem pravosuđu, pravde nema, ili je ima minimalno ali nije ista za sve, ljudi na funkcijama rade kako njima odgovara, nebitan je moj potpis, bitno je da ne važi za sve isto, veće slike od te moje su ostale neobrisane, ne znam kako vi obojeni ne vidite da se mnogi žale na vas što znači da nešto treba da se menja na bolje. možda je retardirana faca Lusija zasmetala tom liku koji je obrisao. uzgred nit sam nervozan nit se derem.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne, već nije bila u skladu sa pravilima. Da si smanjio dužinu na 150 piksela, i dalje bi imao potpis.

Da ti dočaram:

Tvoj potpis:

Слика

Dozvoljena veličina:

Слика

Pre nekih mesec dana sam obrisao 15-ak slika iz potpisa. Ne samo običnim članovima, već i moderatorima. Zašto si ti toliko poseban? Ukoliko primetiš da neko ima veću sliku od dozvoljene, ti prijavi nekom adminu na PM i on će to rešiti kada bude to došlo na dnevni red. Potpisi svakako nisu prioritet.
Последње учитавање од Gagi дана 03 Нов 2012, 23:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

15k članova i ti tražiš da sve pregledamo i ko ne poštuje pravila da brišemo mu potpis?

Ne znam šta da ti kažem, a da te ne uvrijedim.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Moderatori ne mogu na ignore listu?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Мислим да могу. Ја сад додадох Глигару, перача вецеа, а ево и тебе :)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Koga jos zanima koga si ti stavio na ignore :slap:

Totalno rasulo ovde, jedino se Gagi udostojio da objasni coveku svoj potez
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Objašnjeno je i vama, samo vam ponos ne dozvoljava da priznate da niste upravu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”