FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Pa taj takozvani "Zvezdin grad" ce se sastojati od trznog centra,stambenog prostora i tu veliku povrsinu ce deliti Zvezda,Kinezi i grad Beograd i jos ko zna ko.Naravno kinezima kao investitorima ce pripasti najveci deo,grad ce se tu ugraditi,a zvezda prakticno daje svoje zemljiste da se na njemu grade ti stambeni prostori,uz odredjeni profit od prodaje tih stanova ili kako god ce oni to ispeglaju.Pominje se ime Rajka Mitica,da ce se tako zvati stadion.

Ali ovo je samo na papiru kako bi trebalo da izgleda,realnost je cini mi se drugacija.
Последње учитавање од Stefan дана 30 Апр 2012, 02:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

stankebaya пише:A kako ce da se zove marakana onda? Moraju imati neki interes? Nece valjda Cajna arena ili nesto tako?
Ma nek je zovu kako hoce, i sad se zove "Stadion Crvene Zvezde", pa ga niko zivi ne zove tako. Slazem se sa Markom, idu izbori pa se svasta obecava. Dok ne vidim bagere i radnike, nista ne verujem, kakvi crni memorandumi...
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Makelele iz Užica stiže na Marakanu

Frensis Bosman već obavio razgovor sa trenerom crveno-belih Robertom Prosinečkim i istakao da bi rado obukao dres najvećeg srpskog kluba kada mu 30. juna istekne ugovor.

Слика

Crvena zvezda nastavlja da pazari u Užicu. Posle Filipa Kasalice i Nikole Maksimovića put Marakane kreću i Frensis Bosman, zvani Makelele.

Vezisti iz Gane 30. juna ističe ugovor sa Slobodom, pa crveno-beli neće biti u obavezi da plaćaju obeštećenje Užičanima.

"Pričao sam sa Prosinečkim. Voleo bih da nastavim karijeru u Crvenoj zvezdi. Reč je o velikom klubu, bilo mi je uživanje da igram na Marakani. Slobodan sam u izboru nove sredine i verujem da ću sklopiti saradnju sa najvećim klubom u Srbiji", rekao je Frensis Bosman za Sportski žurnal.

Snažni vezista odigrao je većinu utakmica u šampionatu Srbije za Slobodu. Na 20 mečeva dobio je devet žutih kartona, a jedini gol na srpskim terenima postigao je pre godinu dana protiv Jagodine.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Prosinecki kaze da je ovo glupost.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Napoli zove Zvezdu na San Paolo

Ukoliko prihvate poziv crveno-beli bi na taj način za samo dve nedelje odigrali dva prijateljska meča sa ovogodišnjim učesnicima Lige šampiona, pošto je već zakazan okršaj sa Olimpijakosom 9. maja

Слика

Fudbalski klub Crvena zvezda dobio je poziv za odigravanje prijateljske utakmice u Napulju na San Paolu 23. maja, prenosi dnevni lis Sport.

Ukoliko prihvate poziv crveno-beli bi na taj način za samo dve nedelje odigrali dva prijateljska meča sa ovogodišnjim učesnicima Lige šampiona, pošto je već zakazan okršaj sa Olimpijakosom 9. maja.

Eventualni problem za odigravanje ovog duela mogao bi da predstavlja veoma neugodan termin, pošto će igračima biti neophodan odmor posle izuzetno teške sezone, kao i činjenica da će nekolicina prvotimaca obe ekipe biti odsutna zbog reprezentativnih obaveza.

Ipak, rival je izuzetno atraktivan i mogao bi da predstavlja odličnu proveru za ekipu Roberta Prosinečkog.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Orthodox пише:Prosinecki kaze da je ovo glupost.
Гледао сам све утакмице Слободине кући (осим 4 кад нисам био у Ужицу), овакав играч нам низашта не треба.. Много али баш много ме подсећа на Исаха, онако се труди, трчи, оставља срце на терену, али лош играч, у дефанзиви испод просека, у нападу га нема нигде, а + је и странац, тако да ја од почетка нисам веровао у ову причу.. Када би продали Кадуа, или Евандра, ваљало би да узмемо Тијага из Слободе, одличан играч, преглед игре има добар, зна кад треба да дрибла кад не, има шут, пас, све у свему комплетан играч (по мени и бољи од Кадуа)..
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Prosinečki: Da mi pobedimo, pa neka oni onda slave...

Ne verujem u derbi revijalnog karaktera, kao što to oni pokušavaju da predstave. Neka ga oni igraju tako, a mi ćemo maksimalno ozbiljno - kaže trener Crvene zvezde

ČINJENICA da je i petu godinu zaredom ostala bez titule, u Crvenoj zvezdi nije smanjila naboj i narušila duh večitog derbija. Prema rečima šefa stručnog štaba Roberta Prosinečkog, revijalna utakmica s Partizanom ne postoji, bez obzira na to kolika je bodovna razlika i da li se odlučuje o trofeju ili ne. Zato će crveno-beli večeras izaći u Humsku rešeni da i treći put ovog proleća savladaju komšije i utišaju šampionsko slavlje za koje su u Partizanu već pripremili ohlađen šampanjac.

Слика

- Ne verujem u derbi revijalnog karaktera, kao što to oni pokušavaju da predstave. Neka ga oni igraju tako, a mi ćemo maksimalno ozbiljno i takmičarski, kao da je titula u pitanju. To je za mene normalno jer se radi o velikom rivalitetu. Siguran sam da će i oni na isti takav način pristupiti utakmici, tim pre što će slaviti osvajanje titule. Ali, prvo da mi pobedimo, a oni posle neka slave - poručio je crno-belima Robert Prosinečki.

Motivacija, optimizam i želja za uspehom nisu umanjeni uprkos velikoj bodovnoj razlici i činjenici da je za Zvezdu takmičarski najvažnije finale Kupa Srbije, 16. maja protiv Borca. Ipak, Robi tvrdi da nije imao problem da ”našpanuje” ekipu za duel s Partizanom.

- Očekujem dobru utakmicu i po mogućnosti našu treću pobedu nad Partizanom ove godine. Znam da neće biti lako da to ostvarimo, ali motivisani smo, ekipa je u formi i svi smo spremni da odigramo pravu mušku utakmicu i da se na kraju radujemo trijumfu.

Poslednje dileme vezane za sastav ekipe Prosinečki će rešavati pre utakmice jer još nekoliko prvotimaca ”vuče” lakše povrede iz prethodnog perioda.

- Prethodnih dana Tošić je imao problema, ali je bolje. Imamo još nekoliko manjih povreda, tako da još ne mogu sa sigurnošću da kažem ko će igrati. Formacija? Pa, znam je - idemo da pobedimo Partizan - lakonski je odgovorio Prosinečki kada se pokrenula tema taktike i postavke igre za 142. večiti derbi.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

JEBEMOOOOO KARAMOOOO... HAHAHAH ...Jebi glodareeeee :zvezda:
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Kakav gol :ave:
Buzzer Beater
Последње учитавање од voja92 дана 05 Мај 2012, 21:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Svaka čast momci! Iskreno ste bili bolji ove sezone! :dontwant:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Strani treneri bez pobjede na derbijima, msm na njihovoj strani :boxer:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

grobarima kite usta stavljamooooooo
indijaaaaa
PAKISTAAAAN
SVIMA NAMA PUSUI k***c PARTIZAAAAAN
NANANANANANANA
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

J***m mu oluju i struju i sve u picku materinu kad mi nestade elekticne energije u 89 minutu!!! :gunman:

IndiA πακιςταη
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Avram Grant, definitivno najbolje Zvezdino pojacanje :gunman:
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Partizan, kao domaćin utakmice, iskoristio je priliku da "pecne" komšije zbog pomenute dominacije u nacionalnom šampionatu.

Učinili su to pesmom Šekija Turkovića "Dve hiljade noći", čiji refren glasi: "A ja imam tugu, pet godina dugu..." i na čije tonove su južna i istočna tribina pale u "trans".

Delije su nešto kasnije istakle i transparent kojim su odgovorili na "prozivku" suparničkog tabora: "Ja imam tugu pet godina dugu, al' me brzo prođe kad vidim vas na jugu! :xD:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Meci, ne vadi :hoho:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D6e_q6WW630[/youtube]

3 заредом, без примљеног гола, а од тога 2 на њиховом пашњаку.. :zvezda: :fanman:

Каду бачје! :raper:
Последње учитавање од bubi.ue дана 05 Мај 2012, 22:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Kadu: Najbolje ga mecem u devedeset trecem :lol:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Kadu za SPORTAL.RS: Gol u 93. minutu da se spuste malo dole

hahhaahahhahaha
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”