FK Partizan 2015/2016

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobro Danijele, ne znam zašto kriješ da pregovaramo i sa Biševcem?! Kome smeta jak Partizan??
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Bravo, zaboravio sambza njega :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

@Slobo

Vucicu :xD:
Последње учитавање од paske дана 31 Авг 2015, 19:08, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Nudili su crno-beli kule i gradove, ali su u Novom Sadu kratko poručili: Mirko Ivanić ostaje u Novom Sadu! Osim u slučaju da se iz inostranstva ne pojavi ponuda koja se ne odbija. Takva je delovala i ona koja je stigla iz Partizana, ali je Vojvodina odbila da ponajboljeg igrača pusti u tabor rivala u srpskoj šampionskoj trci.

Tačnije učinio je to predsednik Zoran Šćepanović, iako je prema informacijama MOZZART Sporta u upravnom odboru novosadske Stare dame bilo i onih koji su smatrali da je Partizanova ponuda više nego korektna i da bi za Vojvodinu bilo dobro da unese neki novac u kasu na Karađorđu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma ne treba nam on. I ovako ne može Babovića istisnuti iz postave baš... gluposti. Ali da smo nudili, nudili smo. Nisu fer oni ali sa druge strane ovo je ok e sada neka zapnu i dovedu zadnjeg veznog... štopera možemo i sutra. Napadač bi bio premija.

Samo se bojim da ništa od toga nećemo dobiti. Naopako. Zvezda pregovarala 7 sati oko jednog igrača, a Partizan je danas trebalo da pojača najmanje 7-8 igrača od čega 4 bombe. :D Naravno uvek postoji mogućnost da su stavili neki eksploziv oko stadiona...
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

A od 4 bombe dosla jedna nagazna mina :D

Inace Slobo, nemoj da se zavaravas da su nudili 1.5 za Ivanica, to su prazne price. Isto kao i da su Zdjelara odbili zbog navijaca. Hoce da vas mazu ko uskrsnja jaja... "Mi se trudili al jebi ga"

Sve to treba govnjivom motkom pa na streljanje.
Последње учитавање од Karna дана 31 Авг 2015, 19:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ukratko, ova prica.

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Karna, sprdam se bre. :xD: Inače za Ivanića rekoše i u Vojvodini tako.. da je Partizan nudio toliko. Jedino ako se međusobno dogovaraju da se sprdaju sa nama..
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sad odjednom neka prica da smo vratili Medu, kao potpisao na 2 godine. Jel' cuo ko sta?
Trust me, i'm the Doctor
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja ne znam kad je poslednji put bio ovako napet prelazni rok :xD:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jos Boya i da napadnemo LE
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Svinjoformer objavio za Medu..

A citat kopiram sa mocarta..
Isprva nam je izgledalo pomalo neverovatno, ali više ne možemo da otpišemo da će se Medo Kamara vratiti u Humsku . Prema nekim, istina nepotvrđenim informacijama, upravo će povratnik u tabor Partizana spustiti zavesu na prelazni rok. Takvu vest objavio je Informer. Uspeli smo samo da saznamo da se u poslednja tri sata očekuje još jedan potpis. Nadamo se da ćemo kroz nekoliko minuta imati i potvrdu. Barem kada je Kamara u pitanju.

Код: Изаберите све

http://informer.rs/sport/partizan/29760/VRATIO-SE-KAMARA-Vezisti-od-Partizana-ugovor-na-dve-godine
Edit: Iz Partizana rekli ništa od Kamare ali će valjda biti jedan potpis večeras..
Последње учитавање од Sloba дана 31 Авг 2015, 21:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Код: Изаберите све

http://www.srbijadanas.com/clanak/nova-bomba-partizan-doveo-igraca-iz-serije-31-08-2015
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Definitivno je ova uprava gora od prethodne. Mamu im J***m u picku svima, odvratni vucicevi svinjari. Koja bagra vodi nas klub, jebeni uzas.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovo nije još sigurno. Mada dok ga ne vidimo sa dresom nije sigurno..

Pričajte šta hoćete ali Đurić je bio "samo" lopov, teška lopurda. Ovi ga nadmašuju. Đurić ako proda igrača dovede zamenu pa makar on bio i iz Pocerskog Pričinivoića.. nikada za vreme Đurića nije se desilo da nemamo odličnog zadnjeg veznog, vođu na štoperskoj liniji i napadača ali pravog golgetera! Bilo je i promašaja ali nikada nisu ostavljali tim na cedilu.

Ne branim Đurića već napadam nesposobnu upravu koja nam je na čelu! Ej, Zdjelar, Dević, Krasić su bili skoro potpisani a pre toga i Lomić. Ipak... teško je ištampati ugovor na vreme.

Nadam se da je i onima na Jugu, dripcima pun džep i neka potroše na lekove pih.. verujem da su svi srećni i zadovoljni. Zeka i Bjeka nisu u klubu, nije ni Đura. Sada imamo upravu koja radi u interesu Partizana. Tuga je što ćemo na čelu sa njima boriti se čak i u ovoj situaciji za titulu, igrati Evropu a bolji od prethodnika uopšte nisu.

Ako ova uprava ostane za tri godine od našeg Partizana postojaće samo ova pesma:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9X1_f2mtiZc[/youtube]

Izjasnio sam se po njihovoj promociji , par meseci sam ih debelo bojkotovao, tokom leta takođe i sada dižem svoj glas, naravno i dalje ću ali kada je mnogo lepo svima da im urušavaju Partizan što bih se ja bunio? I da.. ja ne bežim od toga da je Đurić lopovčina i to teška ali ko nam je doveo SNS bagru neka je i skloni iz kluba (ah da ovo nije deo za bajke..). Još jednom se pokazalo da sam u pravu!

#UpravaNapolje

SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO HRVATSKI PARTIZAN, ANTI-NARODNI ELEMENT! :winner:
Последње учитавање од Sloba дана 31 Авг 2015, 22:40, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ovo su budalastine, mazu nas i lazu od Steaue, te bice te nece, te ima te nema para, a jos gore je od svega sto nas GS Vazura debela ciganstura ogavna prvo sazove konferenciju za stampu za Lomic-a ovaj ga ispali ceo svet vec ubelezio transfer, onda zakaze za Krasica i ovaj ga ispali, onda u 15 do 6 danas zakaze u 20h promociju Ivanica ovi iz Vose ga izjebu i ako su, Scepanovic ciganstura nam ga zavuko do usiju KO IH JEBE SVE KOMPLET JEBO IH POSLEDNJI DAN PRELAZNOG ROKA, e sad cemo da pusimo patku oni tamo se doveli 20 igraca jedan CUkaricki doveo Adija mi ne mozemo jednog stopera i zadnjeg veznog TO SVE TREBA PUSKOM BEZ SUDJENJA STOKI SE NE SUDI. MRSH BRE U PICKU MATERINU VISE! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Dzabe igraci mogu da se potpisuju i posle ponoci.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ma koji bre igraci bre, ko ce da potpise svi ih zivo ispalili, sa nikim nisu ni pricali verovatno, sve to bre bolesno u mozak GILIPTERI, NEZNALICE I PREVARANTI, SVE LOPOV DO LOPOVA.

Sve sam ljudi u zivotu video i cuo, i verovao sam da posle Djure ne moze da bude gore, JEBO ME PAS DA ME JEBO KAD SAM GA TERAO. OVI SU 100 puta gori, prvo su prodali Lazovica, pa Drincica, pa Skuletica pa Branka Ilica ni za jednog zamenu nisu doveli SMRADOVI JEDNI da se ne izrazavam drugacije na ivici sam nerava
Znaci zove me lik sa kojim sam igrao fudbal svojevremeno i kaze da je Medo potpisao na 2 godine rekli mu tamo kod stadiona, otvorili SAMPANJAC za medu i na kraju i on ne dolazi pu J***m im sve na svetu :censored:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Brate uštedela vam uprava silne pare, boli vas k***c, sad ste stabilan klub. Za osvajanje cirkus superlige vam ni ne trebaju bolji igrači.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa sto jebes upravi sve, ako ti igraci ispale?


Sto se tice prodaja tih gore navedenih igraca, uzeli su max novca sto su mogli za njih.

Uprava dobro radi, samo sto ih neko jebe pa ne mogu da zavrsen posao privedu kraju. Neko stoji iza svega toga...Nemoguce da 10 igraca pristane i odjednom ispali...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”