FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pa nemoj onda tako napamet da pricas,da su presmesni :)
Da,danas nista specijalno,al kao sto si video bunkerice bez :)
Radovih navijaca nije bilo,tako da nije ni trebalo Grobara,ako ocemo realno,al nema ni veze,zna se vec sve nama liga njima kup i mirno medj bracom za zelenim stolovima :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

moze onda svake godine tako, ja se necu bunit :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Mi u LS, oni u Ligu Evrope,mada mislim da cemo da ih dobijemo u kupu :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

hahaha e moj Siniša, daleko smo mi od LŠ, a tek oni od grupa LE... :xD: tamo je teže uć nego u LŠ :yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

ja sam i mislio na kvalifikacije :lol:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

1.A.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jel ti toliko tesko da sacekas da se neko izlozi :nasty:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

markohn22 пише:hahaha e moj Siniša, daleko smo mi od LŠ, a tek oni od grupa LE... :xD: tamo je teže uć nego u LŠ :yesko:
To je mozda komsinici teze jer su losi sto se tice koeficijenta,verovatno smo i mi pali na toj listi jer smo prosle godine ispali u sezoni kupanja...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

pa mi smo prosle sezone cini mi se u 4. kolu onom kad smo izvukli samrok bili poslednji na listi nosilaca, sto znaci da iduce sigurno ne bi bili... a tek komsinica... a ko nije nosilac u tom kolu potencijalni protivnici su mu mnogo ozbiljnije ekipe od onih u play-offu za LŠ...
И душа и тело, све је црно бело...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Pa ko ne osvoji titulu i zadnjih par godina nije izborio da ima velik koeficijent da bude nosilac onda i treba da se pomuci da udje u LE....nema tu mnogo milosti....samo surove brojke...
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Teze je uci u LE nego u LS. U LS postoji regionalna podijeljenost, dok toga u LE nema. Pa tako u LS ne mogu da ti za protivnika dodju ekipe iz prvih 5 liga, a u LE mozes da ubodes prejaku ekipu.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Pajser
Manager
Поруке: 2258
Придружен: 14 Нов 2010, 19:02
Место: Vranje
Status: Није на вези

Порука од Pajser »

Nismo mi trebali ni ove sezone da budemo medju nosiocima, nego imamo srecu sto je Thun izbacio Palermo pa smo mi uskocili umesto njih. Koeficijent se gleda u poslednjih 5 god, pa nema veze sto smo prosle sezone bili bolji nego ove, ako smo pre 5 godina bili slabiji, koeficijent nam je veci :)
Potpis
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ovo i ne bi trebalo mnogo da nas dotice. Mi nismo imali mnogo sreca pa smo u 3. rundi kval. za LS naleteli na Genk, inace obicno u toj rundi igramo sa nekim indijancima. U 4. rundi kad ispadnes ides direktno u LE.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Realno sa ovim timom,necemo ni do BIP Dunav II Beogradske lige a ne do LS :lol:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Miljenik navijača Partizana Lamin Dijara izrazio je želju da dobije srpski pasoš, a pre njega su to u Srbiji izdejstvovali bivši fudbaler "večitih" rivala Gabrijel Kleo i sadašnji prvotimac Crvene zvezde Evanro Goebel, prenosi "Sportski žurnal".
Senegalac je pronašao golgetersku formu od kako je na klupu Partizana seo Avram Grant i praktično ga "probudio iz mrtvih". Dijara nije bio u prvom planu bivšeg šefa stručnog štaba Aleksandra Stanojevića, međutim, brzo se zahvalio novom strategu crno-belih na ukazanoj šansi.

Слика

Dijara je nebrojeno puta isticao kako uživa u životu u Beogradu i kako se tu oseća kao kod kuće, pa zahtev za srpskim pasošem predstavlja logičan sled okolnosti pošto u glavnom gradu Srbije živi već pet godina.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Realno i treba da dobije pasos,u Srbiji je kako znam vise od 3 godine...Za razliku od ovih navedenih,prvi koji je bio 2 godine i 3-4 meseca i drugi koji je bio svega 6 meseci,on je ispunio normu za dobijanje srpskog pasosa...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Radnicki Kragujevac :ole:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Sad ako pobedimo Vojvodinu resavamo prvenstvo 90%... inace, nikada mi nece biti jasno kako smo izgubili od onakve zvezde...u finisu utakmice ih je spasila za nijansu bolja fizicka sprema da ne prime gol...ubedjen sam da cemo zestoko da zgazimo zvezdu u obe utakmice koje slede....uzivo sam gledao utakmicu i cak to izgleda gore nego na tv-u...inace, generalno i jedni i drugi su odigral bedno....radnicki bunkericu a naprd sta uradi a zvezde tut-mut ni vamo ni tamo...

Evo linka za prenos:

Код: Изаберите све

http://tashsporttv-live.blogspot.com/2012/01/tashsport-live-channel-3.html
IDEMOOOOOOOO !!! :ole: :winner:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Sto smo mi postali neka usrana ekipa daleko bilo, primamo svakakve gluposti a ne moz' da damo ni iz penala .. Ovaj Eduardo nikad nece da da gol covek, dal moguce da smo ovog doveli. Sale opet promasi zicer ... Nema leba da mi ovo okrenemo kako stvari stoje, umesto da lepo vratimo razliku mi smo u situaciji da je jos smanjimo .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”