FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Dobro znate nas mentalitet i da je tako nesto naucna fantastika pogotovo kad nastupe neki vreli momenti tako da je najbolje da npr. niko ne pise u temi o Partizanu ako je zvezdas ili u temi o Zvezdi ako je partizanovac....
SRBI, BRACO, STOKO, JUNACI....BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI !!
:xD:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ovde definitivno lud zbunjenog...Do pre 10 dana nije smelo nista da se pise,a sad moze,sto se mene tice neka i bude tako...
@samson nisam rekao da su admini vredjali,admini su samo pisali,ali bilo je vredjana u temi zvezde samo sto mi(grobari) nismo odgovarali na te prozivke jer je bilo kao zabranjeno...
Последње учитавање од fanst[E] дана 26 Мар 2012, 12:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Pa koliko ja dobro znam da citam, u vasoj temi svaki dan pisete teorije zavere (pojedinci) i omalovazavate sve sto Zvezda radi, od pobede u derbiju, tako i u ostalim utakmicima, i svodite na to da je to sve namestaljka protiv Partizana...
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Realno ako cemo u temama se pise sve i svasta. Ako cete da skacete na svaku glupost onda smo u problemu. Dolazice do prepirki i svadja, a to se nece dozvoliti.

Nije nikakav problem kada se diskutuje i kada je ta diskusija zustrija, ali nije dozvoljeno vrijedjati i omalovazavati druge korisnike. Ovo je forum i niko ne moze zabraniti pisanje, ali moze vrijedjanja i spam.

Opustite se i pisite, ali pazite na pravila. O Zvezdi mozete reci sta hocete, kao i oni tamo o Partizanu, ali ne mozete vrijedjati clanove.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

@ Jovan Nisic
To jeste tako i stojimo iza svakih reci koje smo izneli u tom pravcu...barem ja....a tebi ako se ne svidja ti se zali ali u temi o Zvezdi...to je barem posteno...verujem da si i ti nekad od srca pevao "Tole lopove" i takodje pricao neke price o Partizanu tako da ne glumite ceo zivot neke delioce pravde....znamo se ;) a i klinac si....
Последње учитавање од srbinho дана 26 Мар 2012, 14:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Jovan Nisic пише:Pa koliko ja dobro znam da citam, u vasoj temi svaki dan pisete teorije zavere (pojedinci) i omalovazavate sve sto Zvezda radi, od pobede u derbiju, tako i u ostalim utakmicima, i svodite na to da je to sve namestaljka protiv Partizana...
Posto vidim da imas internet citaj malo druge forume i sve ce ti biti jasno...Jeremic(covek koji je ministar spoljnih poslova izjavi da je navijao za siptare,i posle mi prodaje pricu o Kosovu) izjavi da zvezda mora da bude sampion,Tadic u poseti posle i zeli isto sto i Jeremic,posle 3 dana telekom vam sponzor,Skundric (ko vam je doveo generalnog sponzora???),Ruzicu nije titula u interesu,Dacic vam cestita pobedu i tako dalje...I sam znas da mora dosta tog novca da se opravda,a i izbori su uskoro...Takodje sam i napisao zbog cega u to verujem...Niste ni vi cvecke kao sto ti mislis,pricate tu da vam je Tole kriv za 4 godine.Jedne vam pobegnemo 23 boda,druge imate 13 penala,trece smenite trenere na -5 i posle vam Tole kriv.Grcate u dugovima,a dovodite po 15 igrca svaki prelazni rok.takodje ste se uhvatili Milijasa,a niste videli kada je Bogunovic dao gol..Ako zelis da polemis o sudjenju ove sezone slobodno izvoli,napravili ste takvu galamu protiv OFK-a na karaburmi,a nije vam smetalo kada je Partizanu u jesenjem delu protiv tog istog OFK-a poniste jedan gol("kao ofsajd)i nije sviran penal(ruka)sreca pa je Partizan pobedio...
Последње учитавање од fanst[E] дана 26 Мар 2012, 16:00, учитано 1 пут укупно.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ma oni samo prosto imaju izbor da prihvate ili ne prihvate sledecu cinjenicu: Zvezda sigurno jos najmanje 2-3 sezone ne bi mogla da parira Partizanu u prvenstvu da im ne pomazu da to ucine na neregularan nacin....jer jednostavno na regularan nacin, Zvezda sa onakvom ekipom, strategom i igrom kao i finansijskom situacijom i rukovodstvom, ne bi mogla ni drugo mesto da zadrzi tako lako, a kamo li da govori o tituli...Evropa je pokazala njihove domete...pa neka se oni nama slobodno podsmevaju sto gubimo svaku utakmicu u grupnoj fazi....dodjite gospodo dotle...barem jednom...smejete nam se zbog samroka, a svake godine u zadnjih par godina dozivljavate taj isti samrok....slavite ovu pobedicu u kupu kao da ste prosli dalje, kao da ste usli u Ligu sampiona...mada, realno to je vasa najveca pbeda u zadnjih par godina.....niko od vas ne sme da izusti koju rec o onom nedosudjenom penalu nad Babovicem jer ne biste imali nijedan argument da to opovrgnete....dicili ste se silnom posetom, a cim je trebao da se plati ulaz eto 60% manje navijaca....
Na jesen, gadjali ste nase igrace topovskim udarima, petardama, bakljama....nisu mogli ljudi da odu u svlacionicu...na minus nekoliko stepeni su sedeli vise od 10 minuta...i opet smo vas zgazili....a sto je najcrnje od svega: dobili ste kaznu od jedne uakmice pred praznim tribinama !!??? cak vam je i ministar policije CESTITAO za navijanje !!? ....a mi za ulaz navijaca na atletsku stazu i neka sitna koskanja takodje jednu utakmicu....pa ti vidi...ko je ovde lud...i za koga to Tole toliko krade...
Последње учитавање од srbinho дана 26 Мар 2012, 17:25, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Garfild пише:Markohn22 je zapravo lazni nalog SlobeGrobara, ili mozda njegov dvojnik, brat blizanac.
Jedino oni dvojica znaju da drve o Partizanu, a da to veze sa zivotom nema. :droper:
ja koliko znam zabranjeno je pisati u temama suprotnog tabora tako da bih zamolio ovog sto misli da je popio svu pamet svijeta da odjebe odavde a admine da reaguju sa upozorenjem, posto je receno da je to prvi stepen ;)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Novo saopstenje je da smeju svi svudge pisati, ali da se ne smemo medjusobno vredjati :yesko:

EDIT samson:

Svako vrijedjanje bice sankcionisano strogo. Pisite gdje hocete, ali imajte postovanje prema ostalim clanovima i njihovim misljenjima.
Последње учитавање од Joca дана 26 Мар 2012, 17:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

samson пише:Realno ako cemo u temama se pise sve i svasta. Ako cete da skacete na svaku glupost onda smo u problemu. Dolazice do prepirki i svadja, a to se nece dozvoliti.

Nije nikakav problem kada se diskutuje i kada je ta diskusija zustrija, ali nije dozvoljeno vrijedjati i omalovazavati druge korisnike. Ovo je forum i niko ne moze zabraniti pisanje, ali moze vrijedjanja i spam.

Opustite se i pisite, ali pazite na pravila. O Zvezdi mozete reci sta hocete, kao i oni tamo o Partizanu, ali ne mozete vrijedjati clanove.
posto je eto kao sad opet dozvoljeno, ako se nije u medjuvremenu opet promjenilo, ok, mozemo sad da pisemo...

ali bih te zamolio da skrenes paznju tvom bratu koji u gore citiranom postu vrijedja, jedino sto sam mu rekao juce na MSN-u je da je po mom misljenju start nad Babovićem bio za penal, on me zbog toga izjednacio sa mnogima poznatim Slobom grobarom koji je u najmanju ruku malo ćaknut...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zvezda sampion ale ale ale :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Vratite se temi i nastavite normalnu diskusiju.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Sta se ti vrijedjas sto sam te upozorio sa Slobom?
Garantujem da bi se Sloba uvrijedio da zna sa kim sam ga uporedio.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jedva cekam oba derbija na JNA,bice veselo,dominiraj :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Tik'al пише:Jedva cekam oba derbija na JNA,bice veselo,dominiraj
koji smor, imam ispit 12. ujutro, nema sanse da cu moc na revans... :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

HAHAH i ja imam isto,samo ne znam u koje vreme,lol :lol:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Kad rezultat nije plod igre...
Fudbaleri Partizana u razmaku od samo tri dana pokazali su dva različita lica i ostvarili polovičan učinak. Ono što upada u oči je da solidna igra na Marakani nije nagrađena pobedom, ali jeste loša partija u Kuli...
Слика
Slično razmišlja i Nemanja Tomić, junak Partizanove jučerašnje pobede u Kuli.

U možda i najslabijoj partiji ovog proleća crno-beli su uspeli da osvoje tri boda, ali im to nije uspevalo u duelima sa Slobodom, ili Crvenom zvezdom, kada su stvarali brojne prilike, ali bez željenog rezultata u završnici.

''Tako je to u fudbalu. Derbi smo izgubili, jer nismo uspeli da naplatimo dominaciju tokom čitavog meča, a u Kuli smo, eto, i pored neubedljive igre stigli do važne pobede.

Bitan je i utisak, ali još je bitniji ishod, a mi smo protiv defanzivno odlično postavljenog Hajduka sačuvali šest bodova viška u odnosu na Zvezdu'', objašnjava Tomić.

Strelac oba gola protiv Kuljana kao jedan od razloga slabe partije protiv Hajduka navodi i znatno izmenjen sastav u odnosu na duel na Marakani tri dana ranije

''Treba znati da na ovom gostovanju nismo mogli da računamo na važne igrače, poput S. Ilića, Vukića, Lazevskog, Volkova...'', podseća Tomić.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Код: Изаберите све

http://www.smedia.rs/sport/vest/60059/fk-partizan-grobari-toronto-san-Slika-Grobara-fotografija-nedelje-u-Torontu-FOTO.html
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

A pogle ovog kralja sto slika bakljadu odaljen 2 metra...Dok takve ne pocnu da tuku,nece ovo prestati...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Da sam ja nekom na zvezdinoj temi napisao da ide da se leči dobio bi BAN ko kucu :rugalica: ovako nema veze pas laje vetar nosi! Uglavnom, moja je poslednja da ja tamo neću pisati zato što nemam ništa zajedničko sa tim klubom sem Miškovića! Problem mog kluba neću rešiti tako što ću spamovati po tuđim temama! Ako išta imam da napišem napisaću ovde! Žao mi je što me neki ovde nerazumeju a i ne moraju to je njihovo! Nikada ali nikada neću podržati nekoga ko je plaćen boga oca a ne radi ništa specijalno! Za te pare mogli smo da dovedemo 2 evropska igrača da popunimo rupe a da nas vodi LIMENI jer 10 boda prednosi u srpskom fudbalu je dostižno samo ako ti klub vodi DUNSTER!!! Izgleda da smo mi baš te kurate sreće! :banned: Toliko od mene!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”