NBA

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

znaci sad je treca...ima li negde prenos?*
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Svasta....otrtio ih Bosh :slap:

Koliko izgubljenih lopti imao Čikago....bruka :argh:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Noah se totalno raspao.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

idemo bre miami :ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Malo i sudije neravnomerno rasporedjuju prekide jbga...Wade i Lebron kao medvedici,ne smes da ih pipnes dok bas npr Noah-i nisu sudili neke ciste faulove koji su bili nad njim.No svejedno,Bosh bez promasaja igrao a Rose gubio lopte i dodavao bezveze.Jbga....idemo Chicago do prstena!!! :ole:
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Sve si u pravu, ali nemoj da mi diras Vejda :nasty: , neznam ako si ga pratio u preiodu od 2003 do nekih 2006/7, coveka su ubijali.
Последње учитавање од voja92 дана 23 Мај 2011, 17:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

pa ljudi bre kakav Chigago titula odlazi na Floridu :rugalica:
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Jovan Nisic пише: pa ljudi bre kakav Chigago titula odlazi na Floridu :rugalica:
Jel ti to zbog LeBrona ili zbog Majamija?
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Zbog Miami i zbog Lebrona :D posto Miami sam voleo zbog Wade i O' Neil jos kada je igrao uvek sam u 2k uzimao njih, ali sam isto gotivio Lebrona... Tako da sada mi i Lebron i Wade dva omiljena igraca u istom timu :ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma ja bih najviše voleo da ode u Detroit al pošto se oni upropastili :slap: onda aj u Chicago jer ovi na zapadu su skoro svi bezveze.

Kakve veze ima da li su Vejda ubijali....ja kažem sad je ko princezica pa ga štite....isto kao i Lebrona.Shvatam domaćinsko sudjenje ali....nekad malo preteraju.Lebron u 4toj se zakucao u 3 igrača,popio rampu od Noe oni faul :D nije to lepo...jedini koji je igrao je BUzer ali odbranu :argh: nista
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja zbog LBJ ne navijam za majami, ne podnosim ga vise. Prodao se.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nek se vrati Ajverson da igra :shy:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

jeste se on prodao, ali sada ce da osvoji prsten :rugalica:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ali Clivlend će uzeti dva odlična igrača opet na draftu :cheers:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

novicki 40 poena :yesko: sam razbio oklahomu :winner:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pa totalno mi je nebitna tekma...ali da Oklahoma izgubi 13 poena prednosti u 4 minuta :wtf: pa ono je smesno.

Westbrook ne zna šta će sa loptom kad treba da se pokazu muda...katastrofa :xD:
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Westbrook je klasican sivonja
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Мајк Браун нови тренер Лејкерса
Џери Бас и управа Лејкерса решили су први велики проблем пред наредну сезону. На место "Зен мастера" Фила Џексона, који је отишао у пензију, ангажован је Мајк Браун, некадашњи тренер Кливленда. Уговор на четири године вредан је 18 милиона долара.
Лејкерсе, после катастрофалног пораза од Даласа у полуфиналу Западне конференције и одласка Фила Џексона на пецање у Монтану чека озбиљно велико спремање. Први корак у том правцу је већ учињен, власник тима Џери Бас и његов син Џим одлучили су се да ангажују Мајка Брауна за новог тренера, пише Спортс илустрејтед.
Браунов четворогодишњи уговор вредан је око 18 милиона долара, па су Лејкерси већ уштедели гомилу пара, пошто их је "Зен мастер" коштао 12 милиона годишње.
Амерички медији тврде да је главни играч тима, Коби Брајант био изненађен одлуком управе, јер је свесрдно лобирао да Џексона на клупи замени Брајан Шоу, некадашњи играш Лејкерса и Бостона и човек који је претходних сезона био помоћи тренер екипе.
Ангажовање Мајка Брауна у складу је са претпоставком да се шампионски тим може изградити једино на чврстој одбрани, што је филозовија коју је нови тренер Лејкерса здушно форсирао током пет година, колико је провео на клупи Кливленда.

Извор: РтС.рс

Лош потез Лејкерса, боље да су оставили Брајана који је био помоћник и зна како и шта


Оде Далас у финале, видело се да је ОКЦ премлада екипа за финале, Дирк као прави немац не стаје док се несвира крај.
Последње учитавање од voja92 дана 26 Мај 2011, 10:52, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Пипен:"Џејмс бољи од Џордана"


Ко је бољи, Џордан или Џејмс? За неке уопште поставити ово питање је ништа мање него јерес, али увек има оних храбрих који су спремни да Џејмса означе као најбољег икада. То и не би било толико чудно да овога пута то није учинио човек кога су током целе његове каријере сматрали "Џордановом десном руком".

Леброн Џејмс се налази у најбољим кошаркашким годинама. Са 26 година Џејмс има две МВП титуле, постао је Ол-стар готово истог тренутка када је и крочио у професионалне воде, а сви већ виде његов Мајами као победника НБА финала које почиње у уторак. Међутим, он никада није био шампион.

У истом периоду, НБА легенда Мајкл Џордан имао је исти број титула, исти број МВП признања, а његови Булси сигурно нису били фаворити уочи финала са Лејкерсима те 1991. године.
Све ово је било довољно Џордановом бившем саиграчу да изговори нешто што је у мислима многих.
"Мајкл Џордан је вероватно најбољи стрелац свих времена. Усуђујем се да кажем да је Леброн Џејмс најбољи који је икада играо ову игру", изјавио је Пипен.
Докле ова изјава има утемељењ у стварности. Џорданових шест титула и даље стоје поред Џејмсове ниједне. Џејмс никада није у истој сезони није био и најбољи дефанзивац лиге и први стрелац. И такође, Џејмс је мењао клуб, и као такав никада га нико неће видети као искључиво одговорног за освајање титула.

Пипена је, готово истог тренутка, дочекала салва напада на Твитеру. Треба имати у виду да ако је неко компетентан да пореди ова два кошаркаша онда је то човек који је стајао раме уз раме са Џорданом кроз златне дане његове каријере. И Пипен се јесте оградио приликом ове изјаве, јесте рекао да "Џејмс јако лако може да постане најбољи икада", не и да је то сада. Таленат и време да превазиђе Џордана сигурно не недостају Џејмсу.
Леброн већ у уторак има прилику да направи тај први корак који ће га приближити "Летећем Мајклу".

Извор: РТС.рс

Пипен је рекао да је ЛеБрон најбољи Ол-араунд играч свих времена, али моје мишљење је да је управо Пипен био најбољи ол-араунд играч зато што је човек знао све, да поентира, да скаче, да асистира и један је од најбољих одбрамбених играча икада ( најбољи периметер одбрамбени сигурно ). Када се Џордан пензионисао због смрти оца, Пипен је сам одвео Чикаго у плеј-оф
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

LeBronnnnn :shy: prvo je svrsio na Chigago a sada on i Wade krecu i na Dallas :ole: :ole:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Košarka”