KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Dragicevic ili Dragichevic??Ako je ovaj drugi njega smo zeleli i pre ali isto je napravio gresku kao Gordic,posao za vece pare..Znaci dzabe smo se radovali za Ubicu,steta...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Meni se taj lik ne svidja,a i pare su problem,on ima prilicno tezak ugovor za nas,jebi ga,da smo letos bili u boljoj finansijskoj situaciji,sad bi imali mozda i 5 puta kvalitetnije strance,ali sta ces,mada koga god da dovedemo,kad se setim one F4 sezone,kad je Dule od Vranesa i onog buzdovana Milosevica,sto ga je dobeo kad je Maric bio prvredjen,napravio finu centarsku liniju,ne brinem ja sad,samo kad otpustamo Cakara,steta suo nismo uspeli da nadjemo nekog crnju,kao sto je FMP nasao Skota,al' jbg,opet finansije jebu :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

fanst[E], ja sam 10 puta samo na ovom forumu rekao da nisam INSAJDER, ako imas twitter dodaj aca_mvp i imas i ti iste informacije! Onda dodaj Miska Raznatovica i takodje ces znati sta se radi! Ne znam zasto se neke stvari okrecu! Jacob Pullen je bio Partizanov igrac dok Lokomotiva nije dala duplo vecu svotu ja mislim da je Lokomotiva ne drzite me za rec. Tako da se moralo traziti resenje No.2 a to je nazalost bio Torey Thomas! Kad se saznalo da Gordic napusta klub odmah se krenulo u realizaciju a za 2 dana Covic je uspeo da ga kontaktira i da mu nesto vise para! Gordic je jednom pogresio i naucio lekciju, sad je potpisao 2 godine ugovor sto znaci da je odlucio da napravi nesto od sebe! Meni je samo krivo sto necu gledati tandem Leo - Vasa Micic a to mi je bila zivotna zelja :slap: Dragicevic krilni centar Buducnosti nije bio u sastavu svog tima u poslednje 2 utakmice i mislim da na njega tamo ne racunaju, ako bude dolazio u Partizan bice to na pozajmicu! Novica ce doci ali samo i samo ako udjemo u TOP16! Mislilo se da to mozemo i bez pojacanja ali Zvezdino razbijanje nas je otreznilo! Koje je drugo pojacanje ja ne znam, ali MVP forum tvrdi da je BOMBA! Znaci ja nisam INSAJDER kako neki navode ja samo pratim forum /www.mvp.rs i procitam sta ljudi pisu! TACNIJE COVEK KOJI SE POTPISUJE SA SERGEJ! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Hvala kurcu da pobedimo vec! Milosavljevic otac :fanman:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

tako je breeee ... nisu oni puno bolji od nas (mislim na citavu grupu) koliko smo se mi negde bojali da pobedimo .... idemo u TOP 16 ... Gordon se izgleda skroz aklimatizovao ne gubi lopte,lepo ubacuje,skace ... jos ako je dobar novi play bice veselo ... OOOOOO PARTIZANE TI NEPOBEDIV SI ....
Последње учитавање од Keyser Söze дана 15 Нов 2012, 22:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
sale4s
Manager
Поруке: 1867
Придружен: 23 Јун 2011, 15:56
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од sale4s »

BRAVO DRAGANE , DRZI GA GORDONE :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tehnica Gordona mogla je da nas sjebe, covek je ziva bomba! Prozivanje Budale se isplatila, krenuo Gagi da trpa i trci SVAKA CAST DRAGANE! Luce KAPITENSKI! Leo je doktor kosarke za nase playmekere! Gordic solidan za minute na terenu! Milutin ce biti novi Krstic ... Bertans dobro cuvan inace verovatno njihov skauting ... Moramo da nadjemo igraca na cetvorci jer Gordon ne moze ovo sam da resava! Bravo Duletu i bebama na cistoj i sjajnoj pobedi! :cheers:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Gagi poludeo, Vesterman odlican, Gordon se mnogo popravio, ali mu cesto pada koncentracija (ona tehnicka, prestup kod slobodnih bacanja...). Konacno nagradjena dobra igra u Evroligi ove godine. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ne slazem se oko milutinova da je novi krstic ... nezz meni on decko ponekad deluje tako pogubljen jeste da je '94 sve to stoji ali tesko da ce biti kao krstic,nekako je isuvise slabasan.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

-Gligara- пише:ne slazem se oko milutinova da je novi krstic ... nezz meni on decko ponekad deluje tako pogubljen jeste da je '94 sve to stoji ali tesko da ce biti kao krstic,nekako je isuvise slabasan.
Ne znam kakvu gradju ocekujes od momka koji ima nepunih 18 godina? A sto se tice koordinacije, odlicna je za njegovu visinu. Razvice se on, samo da slusa Duleta.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jebi ne vadi! :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo za kosarkase. :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4KS1D2PNa0A[/youtube]

Epa evo 4 koja ce pomagati Drew Gordonu! Pozdravite Colemana Collinsa! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ovo ozbiljno? Sta se desava sa Novicom, ja sve zivim u nekom ubedjenju da ce da se vrati.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Novica mora jos mesec ipo da se oporavlja, i to je mnogo kasno! On je ja mislim vec clan Partizana stim sto ce tek od februara moci da pomogne! Collins je igrac koji nedostaje Partizanu MESO pod kosem, jos 5 licnih covek koji ce za razliku od Gordona da igra ledjima da odvlaci svog igraca i zagradi ako treba! Inace ovaj covek je razbio i Partizan i Zvezdu prosle sezone, ove ima 10.8 poena i 8.7 skokova u Roanu gde mislim da nije zadovoljan i da ce do ponedeljak da se zavrsi prica! Tako se prica!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

da jbt ja zaboravi da napisem jeste videli koji crossover ima dzerels sramota ... par puta zamalo padali ispred njega ... a i sut je popravio prilicno.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Tosa demantovao,idemo,znaci Kolins je nas :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Jos nesto ljudi nemojte da se lazemo Novica je trenutno daleko od prave igre. Jedva da trci kako treba i to pravolinijski(njegove reci) a kamoli da radi turn-around jumpere ili da se bije sa ljudima od 100+ kila za loptu pored 8 nogu. Naravno da bi voleo da dodje(sto je i najrealnija opcija za njega trenutno) ali od njega necemo imati koristi barem 2 meseca od kako "dodje". Sto se mene tice CEKACU GA ako treba i do kraja sezone! :D

Nijedan ozbiljan tim(ne racunam turke >.<) nece dati platu koju on zeli u inostranstvu za igraca za koga je veliko pitanje da li ce moci da igra kako treba uopste. Njemu je bolje da ne uzme nista(ionako nemamo para xD ) nego da prosedi ostatak sezone bez ikakve igre.

Tosa u svom stilu, ko je uopste rekao da cemo nekoga da menjamo, Gordon ostaje a ovo je samo pojacanje! E Toso Toso posto si ko bukvar :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Upravu si za Novicu,bas to,bolje mu ako treba i sledecu sezonu da odigra kod nas za leba i salamu,da se vrati u ritam,i onda opet uzme neki dobar ugovor u inistranstvu :cheers:
Generacija 94 strasna,Milutnov,Luka Andjusic,Ognjen Jaramaz,steta sto nije i Radicevic ostao sa njima,napravio je istu gresku kao i Musli i to ce mu se obiti u glavu,nadam se samo da ga imamo kroz godinu-dve opet u Partizanu,taman kad odu Vesterman,Bogdan i kompanija :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”