NBA fantasy 2014/15

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Jonasa naravno.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Au, umalo da se zajebem, sad sam gledao neke klipove ovog Smarta, pa on je mnogo loš. Ne ume ništa, a i ovaj Jonas je bio kod mene, nisam ga ja džaba oterao. Jebiga, Sale, drugi put.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Zamalo :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Smart bulja napadač, ali sabija odbranu. Ono, Bredli fazon.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da si rekao Gasol, dao bi ga bez gledanja. Ovako sam morao da pogledam kakav je Smart.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=12&dd=25&nav_id=940636
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Moćni KD, trpaće za koji dan, play off mesto nije daleko.
Последње учитавање од Gagi дана 26 Дец 2014, 08:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

TSG, ne možeš mi ponuditi povredjenog Džounsa za Ronda, lik nema datum povratka, a ti ga vrednuješ 19fp. Neozbiljno. Kao kad bih ja tebi ponudio Veslija Džonsona za Lilarda. Pošalji nešto ozbiljno, ako misliš da trejdujemo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Koliki je avrg fp Jonsona a koliki Lilarda, koliki Ronda a koliki Terensa? Nemoj da zezaš zele, ponudio sam po prosjeku to.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jeste, po proseku tog Džounsa koji je odigrao koliko? Možda 7 mečeva, a ponavljam povredjen je i još nije odredjen datum njegovog povratka. Pritom se onaj Litvanac razigrao, a doveli su i Džoša Smita na toj poziciji, znači neće žuriti sa Džounsom i kad se vrati neće sigurno biti toliko produktivan, a Rondo je tripdabl potencijal, prvi plej Dalasa. Ne mogu da verujem da ozbiljno misliš da ovo bila fer ponuda.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Oke, nije frka. Poenta je u tome kako svi opisujete svoje igrače, a kako tudje. Mogu životom da garantujem da ne bi isto ovo rekao za Terensa da ga ti imaš, ali oke. :cheers:
Последње учитавање од TSG дана 26 Дец 2014, 16:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ni u čijoj ekipi Džouns ne može da vredi 19fp, ako bih ga uzimao, nudio bih ti za njega nešto što ima minute i vredi oko 12-13fp, da mu je siguran datum povratka, nudio bih ti 14-15fp, a da nije povredjen, vredeo bi onoliko koliko ima prosek. A ti njega već drugi put pokušavaš da mi prodaš po 19fp, prvi put za Fejvorsa u 2za2 ponudi, sad za Ronda.

Ja sad kad bih nudio Rubija, tražio bih 14fp, prosek mu je 17fp, čeka se maksimum tri nedelje, dok se vrati u pravi ritam još jedna nedelja, to je oko 13.5-14fp, ali ne želim da ga trejdujem. Jednostavno, povredjeni igrači imaju manju vrednost od broja fp-a, nebitno u čijoj ekipi bili i kako se zvali.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Svi ste na priči takvi, kad dodje momenat da nudite povredjenog igrača vrednujete ga po trenutnom fp-u. Nemoj zele molim te, oči su mi širom otvorene.

Nije meni frka, neću ga ni trejdovati. Čekam ga pa makar imao 8 fp-a po meču, samo zbog ovakvih pametovanja.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ovde žurka. :zelenko:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Imate pravo i jedan i drugi. Normalno je da povredjen igrac vredi manje, ali moram podrzati i Nemanju. Pa meni su ljudi pre dva dana objasnjavali kako ce Josh Smith biti bez kluba, kako vredi prvo 8-9fp, pa smo dosli na kraju do 12-13fp, kako ce otici u tim gde ce biti rezerva, bez uloge i slicno. Ljudi se koriste cudnim stvarima da bi dosli do trejda. Ja na to gledam malo drugacije, uvek volim da trejdujem i cilj mi je da prodjem dobro, ali da ne zajebem lika na drugoj strani da bi kasnije ponovo mogli da trejdujemo. Svaka cast svima koji imaju isto vidjenje, ali ima i onih koje apsolutno ne interesuje druga strana u celoj prici.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Da su svi ok sa povređenim igračima, KD bi otišao kao 1., 2. ili 3. pik...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gagi пише:Da su svi ok sa povređenim igračima, KD bi otišao kao 1., 2. ili 3. pik
Istina.
Andrej пише:pa smo dosli na kraju do 12-13fp
To neozbiljni Andros i ovaj mali Bigi su te nešto zezali, ja sam ti odmah rekao oko 12fp dok je bez kluba, taj period je mogao da traje dva dana, mogao je i 15 dana da potraje.
TSG пише:Svi ste na priči takvi, kad dodje momenat da nudite povredjenog igrača vrednujete ga po trenutnom fp-u. Nemoj zele molim te, oči su mi širom otvorene.
Ne razumem, ponašaš se kao da sam ja tebi ponudio povredjenog Ronda za zdravog Džounsa, pa sad pokušavam da te zajebem. OK, neka su ti oči širom otvorene, šta god to značilo u ovom trenutku.

Neka se javi ovde neko kome sam ja ponudio povredjeno lika po punoj ceni. Mišketu sam dao Rendolfa i Buzera za Tristana i Batlera, ali je Zek tad bio dtd, ali će se verovatno oporavatii do sledeće nedelje kada bude trebalo da "igra" za njegovu ekipu.

Sočiju sam dao povredjenog Janga iz Lejkersa za lika koji nema klub i za Mirotića koji je tada imao 5min po meču. I sad dodeš ti i kažeš mi da povredjene likove nudim po vrednosti koju imaju.

Još mi nije jasno na koju foru te je Bubi zavrnuo za tog Džounsa. Mislim kako daš Lensa i Monroa za Džounsa i Džonsona.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ја сам само прихватио понуду. :yesko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Има ли ко да оће да узме Паркера ил Ајзеу, а да ја некако останем без плеја, или да ми дају неког богаља.
Закључано

Повратак на “Igre”