Zbog FM-a ste zavoleli/zamrzeli?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sloan Privat. Mrzim ga.
Корисников грб
Jesper23
Youth Team Coach
Поруке: 162
Придружен: 11 Нов 2010, 16:23
Место: Banja Luka
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jesper23 »

Uhhhhh na Championship Manageru 2003 sam obozavao Cesara Cargnana, Patricio Pereza i Cezar Delgada. Na 2008 sam obozavao Damien Le Talleca, te Breno-a, uh kakvi su samo bili :D Na novijim menadzerma najvise sam zavoleo Cesara Azpilicuetu, naprosto obozavam da dovedem tog covjeka u svoj klub, te Muniaina. Naravno Atletik BIlbao od timova, sad mi je posle Zvezde(koja nema premca) najdrazi klub, te Napoli sa kojim obozavam da igram, narocito zbog De Laurentisa, koji je bozanstvo za tim podno Vezuva ;D
Последње учитавање од Jesper23 дана 07 Мар 2012, 19:05, учитано 1 пут укупно.
Nemke_pevac
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 26 Мар 2012, 00:09
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Re: Zbog FM-a ste zavoleli/zamrzeli?

Порука од Nemke_pevac »

salel пише: Igrao se Championship Manager 2001/2002 i u West Hemu su igrali neki Frank Lampard,Joe Cole i Michael Carrick.Solidni igraci za moj tim trenutno mogu da doprinesu taman ali ako ostanu jos duze mogu da budu zveri.Tada su fudbalskoj javnosti oni bili poznati samo onima koji su pravi fanatici fudbala i pratili svaki tim i svakog igraca.Posle par sezona oni su postajali glavni igraci u masineriji tima WH i svako bi bio ponosan na sebe kako je stvorio tako dobre igrace.Nakon samo par godina ova 3 igraca su postala i zveri u RL.Sva trojica su igrali za reprezentaciju Engleske i igraju za najjace klube EPL-a.

Football manager 2005/2006.Svi se secaju tada da su 2 najtrazenija spica na FM-u bila Robinho i Lukas Podolski.Tada jos klinci sa nenunih 20 godina su svojim ocenama pokazivali da imaju to nesto sto je potrebno da budes svetska klasa.Za relativno malu svotu novca ova dva igraca mogla su da zaigraju u spicu vaseg napada i da problem napadaca resite narednih 10ak sezona.Sada su to 2 opasna igraca koja bi svaki tim zeleo da ima u svom igrackom kadru.Podolski je jedan od kljucnih napadaca Nemacke reprezentacije,a Robinho je u svoj notes zapisao da je igrao za Real Madrid,Manchester City i trenutno AC Milan.

Da se vratimo mi u sadasnjost.Mnogi koji prate fudbal samo tako sto pogledaju neku utakmicu preko TV-a ne znaju koliko taletanata prsti u svetu fudbala.Ali tu smo mi fanatici FM-a.Da pitate caleta da li zna za Vaclava Kadleca, Yaya Sanogo, Darnel Situ, Ishak Belfodil, Khouma Babacar,Luis Guilherme ili Šime Vrsaljko verovatno bi znao samo 2 ili 3 igraca.Ali mi znamo sve.Sve do jednog jer vecina cini nase prve postave nakon 10 sezona.I kad prodje 10 godina mi cemo biti ponosni na sebe kada na TV-u vidimo kako Yaya Sanogo daje gol Turcima u kvalifikacijama i tim golom Francuzi prolaze na Svetsko prvenstvo.U sebi cemo govoriti ja sam ga doveo u moj srednji tim i napravio od njega zvezdu.I sada kada gledate TV uvek trazite ove igrace koje ste doveli i zeli te im najbolje u RL.

Tako da moje pitanje glasi:

Kojeg igraca ste zavoleli u RL tokom igranja FM-a jer vam je doneo zabavu, uzivanje i radost kada osvojite Ligu sampiona, a kojeg ste zamrzeli u RL jer je skrivio penal, napravio crveni u finalu Svetskog prvenstva, dao vam svaki put gol kada ste igrali protiv njega?
draganstanar
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 15 Нов 2010, 16:23
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од draganstanar »

Milevskyi - LB
Tsigalko - GK
Tsigalko - SC
NIKIFORENKO -AMC, Bogotac svih menadzera ikada
Afanasiev - MR
Agahova - FC
Kalouda - MR
Estebaranz - SC
Kiko -FC
Ndiaye - DC
Cardenas -MR
Marquinhos - AMR/SC
Kaviedes - SC
Borges - MC
Angulo - DR
Kaebi - DR
Scotti - DC
Verhovtsov - DC
Okoli -MC
Seleznov - SC
Necid - SC
Guarin - DMC
Aladiere - SC
Fierro - SC
Sanogo - SC
Popovic Lazar - SC
Caplinzki - GK
Selakovic - AMC
Kallstrom- AMC
Bakircoglu - AMR
Bridge-Wilkinson -AMC
Boateng - MC
Peralta - AMC
Kislyak - DMC

I jos desetine igraca kojih ne mogu da se setim, a koji su mi doneli sate i sate srece... Ali definitivno je NIKIFORENKO obelezio mojih dosadasnjih 14 godina igranja menadzera....
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Zamrzeo sam skotski Celtic, zato sto u 80% slucajeva igram protiv njih u nekom evropskom takmicenju.Dosadni su :D

Zavoleo sam neke igrace ... ne toliko poznate : Sanogo,Fierro,Nelson,Milinkovic,Soukouna,Xulu....
poznatiji : Hernandez,Douglas Costa,Gotze,Cavani,Lavezzi,Ramires....
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Update liste:
Zavoleo:Norwich,Swansea,Sanogo
Zamrzeo:QPR,Tottenham,Holt(vezara)
Корисников грб
zivke93
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 05 Нов 2011, 15:52
Место: Pa
Status: Није на вези

Порука од zivke93 »

2006. West Ham i Dean Ashton :)
lik mi je po utakmici davao 2-3 komada!
czbg
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 25 Апр 2011, 09:12
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од czbg »

Zavoleo Petera Odemwingia, u CM4. Doveo ga iz Nigerije, harao u Zvezdi, pa otisao u Bajern.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Zamrzeo sam Stefana Scepovica, igra covek za Academicu, ja igram sa Portom i svaki mec mi da gol, u drugoj sezoni sam zbog njega izgubio titulu, dao covek 2 gola
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

RCD Espanyol. ♥
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Zavoleo Voju Ubiparipa! Nije zdravo kako cove igra :D
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

Zbog fm-a sam zavoleo mnogo igrača:
Ederson, Roncatto, Arouna Kone, Robinho, Podolski, Vilju( dok je igrao za saragosu) i mnogi dr sa fm05

Kasnije sa fm08 Burzanovića,Despotovića, Biglierija, Aršavina, Elmandera, Dorin Gojana itd

Sada Sanogo, Okoli, Chramosta i ostala jeftina kompanija, da ne nabrajam ima milion igrača :D

Uvek sam nešto mrzeo Čelzi na fm, jer svaki put u LŠ moram protiv njih da igram u grupi, takođe sam zamrzeo sve jače timove Engleske, Liverpul, oba Mančestera, Arsenal opet Čelzi, Totenhem a zgotivio sve slabije ekipe, naravno najviše omiljeni West Ham.

Zbog RL, u fm-u mnogo volim Valensiju, West Ham i AC Milan i podrazumeva se Zvezdu.

Od igrača koje sam mrzeo, izdvojio bih Rokija i Pandeva, uvek mi u Kupu Uefa dođe Lacio i pomenuti tandem zavuče bar 3 komada ako ne i više, i naravno Vadeza, očajan, rupa u stvarnosti, na fm urađen kao da je najbolji golman...
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovog coveka sam totalno zgotivio, steta sto kuburi sa povredama u stvarnom zivotu, ali je na igri robotek!

Слика

:shy: :shy: :shy:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Jack je car!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ali sto je najjace igra mi po potrebi kada imam rupu na sredini bilo to da je levo, desno ili u sredini gde god da ga stavim on ce snaci, totalni je geto, jos sam ga bukvalno za dzabe doveo, jeste kao malo jaca plata, ali dao bi mu i pola milke onako trosim samo 2 milke mesecno za plate, i 14. sam ekipa po visini plata u ligi :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Zavoleo sam Lukakua na proslom ili predproslom menadzeru kad sam ga doveo u Zvezdu za 2 m a nakon par sezona prodao Sitiju za 48m .Zavoleo sam Evandra,Zezinja,onda Abdul Aziza ( regen :zelenko: ) kog sam prodao Celziju za dvadesetak miliona.

Najgori trip mi je bio na proslom fm-u kad sam poceo da mesam igrace iz mog tima sa igracima u stvarnosti jer sam odigrao dosta sezona i skoro sve su bili regeni a ja sam se mnogo puta utripovao da stvarno postoje kad pricam sa nekim ortakom..xD
LuckyTheMan
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 18 Јун 2012, 17:37
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од LuckyTheMan »

Ja sam zavoleo jednog igraca koji se zvao esquedrinha ja mislim u fm 05/06 dovodio sam ga stalno u zemun :) a najvise sam zamrzeo milana purovica ni sam neznam zasto :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Formica . Dovodio sam ga skoro na svakom sejvu , lik sad igra u Boltonu cini mi se..
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Nakon Espanjola zavolio sam par ljudi opasno, kao braća su mi:
Salomon Rondon (bogotac)
Eden Hazard
James Rodriguez
Carlos Kameni

:ave:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Zamrzeo sam Sandrlend(muce me sa bednim timom), a zavoleo sam malog Andersena i Sinklera(doktorski AML)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”