Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ne vidim šta ti nije jasno, vidiš valjda zelenu boji i da piše moderator?
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Tebe nisam ništa pitao, a i nisi shvatio pitanje.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Ronaldo sine, da kaze nesto tebi samson.

Ovdje moras da postujes svakog koliko god on imao godina. 50 ili samo 5, totalno je nebitno. Rekao sam ti prije neko vece kada smo pricali na pp. Ja zaista ne razumijem sta se desava sa vama.
Da li smatras da je moja prva recenica korektna?
Da li mislis ti ili bilo ko od vas, da kad nekom se obracate na takva nacin, ili ga provocirate on vam nece uzvratiti? Sta treba, da za svaku glupost ovdje dijelimo upozorenja i banove? Cemu to?

Ajde nemoj vise da izigravate neko ludilo nego se ponasajte normalno. Ne vidim povod za ovakve stvari.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

samson пише:Ronaldo sine, da kaze nesto tebi samson.

Ovdje moras da postujes svakog koliko god on imao godina. 50 ili samo 5, totalno je nebitno. Rekao sam ti prije neko vece kada smo pricali na pp. Ja zaista ne razumijem sta se desava sa vama.
Da li smatras da je moja prva recenica korektna?
Da li mislis ti ili bilo ko od vas, da kad nekom se obracate na takva nacin, ili ga provocirate on vam nece uzvratiti? Sta treba, da za svaku glupost ovdje dijelimo upozorenja i banove? Cemu to?

Ajde nemoj vise da izigravate neko ludilo nego se ponasajte normalno. Ne vidim povod za ovakve stvari.
Znači smanji malo doživljaje i barem se jednom ponašaj normalno i pristojno.
Ja moram da poštujem svakog, a mene ne mora svako? Kad neko ne pokazuje poštovanje prema tebi, ti ćeš da ga poštuješ? Ja sam uvek normalan i pristojan i pomažem svakome ko je isto takav, i ne znam gde sam to ja kao nenormalan i nepristojan, postoje teme gde se diskutuje, i to je sasvim normalno da ne može svako da se složi s nečijim mišljenjem, ali ja nikog nisam vredjao, a i ako jesam nekad, to je bilo s velikim razlogom. Prva rečenica tvog posta bi bila korektna da sam ja na primer 10 godina mladji od tebe, ali pošto smo vršnjaci onda nije, a i ja njega nisam nazvao sine, a i da jesam to bi bilo sasvim normalno, tebe kao nikad neko stariji nije nazvao sine, ili ti nekog mladjeg? Kad smo pisali pre neko veče preko pp-a, izmedju ostalog rekao si mi da iako imam znanje iz više oblasti nisam dobio poziv za moderatora jer nemam ponašanje za to, tj. da ulazim u konflikte i ne podnosim baš dobro kad mi neko uputi kritike, ok, meni nije cilj u životu da budem moderator, u životu postoje mnogo bitnije stvari, pre svega treba biti čovek, nego mi nije jasno zašto su pojedini članovi moderatori, a ne samo da ulaze u konflikte nego i vredjaju, imaju i opomene, da im ne nabrajam i ostale mane, samim tim brukaju sajt i odbijaju članove? Primetio sam i da mnogo vas pamti više loše stvari nego dobre, konkretno u mom slučaju više se pamti tih par rasprava koje se mogu nabrojati na prstima jedne ruke, a zaboravlja se sve što je dobro od mene i sve ono što sam doprineo ovom forumu. Postoje par ljudi ovde koje dosta cenim iako ih ne poznajem lično (za neke i ne znam kakvo imaju mišljenje o meni), ali ima i par onih koji ne zaslužuju neko poštovanje, nebitno dal imaju neku boju ili ne, i mislim da kad na primer nekom delite boju trebate da gledate da je normalan, obrazovan, pismen, da zna znanje što se kaže, sve u svemu da je kvalitetan čovek. I Manda me je realno razočarao nekim svojim izjavama i postupcima, + mi iskulirao dve poruke preko pp-a pre 2-3 meseca a ne znam zbog čega. Još je ukinut i taktičarski deo, takodje ne znam iz kog razloga, i sve što se tamo pisalo i kačilo, nestalo je, bezveze. Sve u svemu razmišljao sam dal da odgovorim ovde i iznesem svoje mišljenje, zato nisam odmah odgovorio jer nekad je bolje i prećutati, ne znam kakve će reakcije ovaj post izazvati ali morao sam da kažem šta mislim, za ovaj forum sam do skoro pričao da je najbolji, ali u poslednje vreme ne čini mi se tako, osećam nepoštovanje od strane nekih ljudi i samim tim mi i nije više baš prijatno boraviti ovde.
Eto, neću dalje jer ja imam svoje mišljenje i ti svoje tako da ne vredi te ubjeđivati u nešto što ne kontaš, i ne izigravaj ludilo, ponašaj se normalno.
P.S. dal smatraš da prva i poslednja rečenica zvuče korektno?
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Moram da odgovorim na ovo.

Prvo ajde ti pogledaj da li sam ti ja nešto lično rekao? Ne, samo sam rekao da snajder ne zaslužuje da bude u united i onda si ti počeo meni da pametuješ.

To ''sine'', samo ljudima koje poznajem u životu dozvoljavam da me tako nazovu i koji su stariji, ovako osobama sa foruma ne dozvoljavam to da ti bude jasno ubuduće. Ja se tebi obraća ko da smo vršnjaci jer ne gledam ko koliko ima godina, to je ovde nebitno.

Čuo sam da si pitao zašto ti nikad nije ponuđen moderator? Hm, zapitaje se malo zašto, sigurno nije da nema razlog.

Konkretno u ovom slučaju ti si mene prvi uvredio(jer sam ja rekao da snajder nije za united, ostalo apsolutno ništa tebi lično nisam uputio), i onda sam ja morao da reagujem.

Ljudi koji vode ovaj sajt znaju šta rade i kome nude moderatora a kome ne, to nije tvoje da ti diskutuješ o njihovim odlukama.

Zadnja rečenica se odnosila na snajdera, tu ti objašnjavam da imamo različita mišljenja i da ne vredi ti objašnjavati tj. ne isplati mi se zamarati da ti objasnim.

Opet da napomenem, rekao sam da snajder nije za united i tebi ništa LIČNO nisam više rekao, a onda si ti počeo da mi pametuješ. Toliko od mene.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Neću s tobom da se raspravljam, samo ću da odgovorim da nikada nikoga nisam pitao zašto mi nije ponudjena uloga moderatora, ne znam od koga si to mogao da čuješ, nit sam ikada tražio tako nešto, na primer bio sam Taktičar jer mi je to bilo ponudjeno, tako da nisam tip koji traži takve stvari.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Evo moje licno misljenje, otvoreno, bez pakovanja, da zanemarimo da sam admin.

Tebe smatram za jako nekorektnu osobu kada je odnos prema ljudima ovdje. Ti ne znas da je ovo net, da ovdje nema broja godina, zvanja iz privatnog zivota, ovdje si ti samo nick RONALDO za mene i sve druge. Korisnik koji cesto ulazi u konflikte sa ljudima na forumu. Koji je nekima postao iritantan zbog ponasanja, a neki vide to tvoje upadanje u frku kao sansu da ispamuju forum i sale se na tvoj racun. Konkretno meni si rekao da sam takticki laik, jer nemam taktiku okacenu na forumu sa dovoljno downloda. I sada da je neko drugi na mom mjestu, vjerovatno bi te digao na sprdnju i isprozivao te. Kao sto to rade neki sa kojima se zakacis.
Nego, da se vratimo na tvoje vrijeme provedeno ovdje.

Od kako si tu, kacio si taktike, radio skinove za ljude i mene tim odusevio. Ali kada ti je god neko rekao da nesto od toga ne valja, bila je frka. I posle frke konstatacija da se ti samo salis.

Nemanju(TSG) si se obratio kao balavcu kojem mozes otac biti. A ja ti ponavljam da takav nacin obracanja nekima je ireitantan.

Primjer:

Laza je bio kod mene u klanu, kucali smo na msn i na forum. Ni u jednom momentu ja se njemu nisam obratio kao klincu, a stariji sam od njega bar 10 godina. Zasto? Da ne bi se on osjetio neravnopravan sa mnom, zbog godina ili ne daj Boze boje sa foruma.

U svom zivotu van neta ti mozes da se obracas tako kom hoces, to je tvoja stvar. Ali na forumu godine ne igraju nikakvu ulogu. Mozes ti, ja, bilo ko staviti da ima 50 godina. Je li mislis da treba neko da te postuje zbog toga sto si stariji? Ja ne mislim tako. Treba samo da te postuje jer je to ovdje obaveza. A tvoje postovanje i odnos prema ostalima govori samo o tome kako si se ti odlucio ovdje predstaviti.

Sad kao admin da ti se obratim.

Za kraj da kazem tebi ili bilo kome drugom ko ovdje provodi vrijeme. Vrijedjanje bilo kog clana forum, omalovazavanje je kaznjivo. Omalovazavanje bilo kog moderatora, clana tima, bivseg ili sadasnjeg smatram kao licnu uvredu. I uvijek cu je sanksionisati u skladu sa pravilima foruma.

To da li ces ti da budes ovdje i provodis vrijeme, je licno stvar tvog izbora. Ali postovanje foruma, clanova foruma, clavoa tima je obaveza za svakog ovdje.
Takodje zelim da ti skrenem paznju da u buducnosti ne dolazis u situaciju da dovodis u pitanje izbor clanova tima.

Uzivaj na forumu.
Последње учитавање од samson дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Andrija
Assistant Manager
Поруке: 531
Придружен: 20 Окт 2011, 00:53
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Andrija »

Pravim pauzu u igranju fm-a pa sam pogledao sta ima na forumu, ovde smo da se salimo, igramo igru, zezamo,pomazemo itd... Mislim da trebaju strasti da se slegnu, i da ni TSG, ni Ronaldo nisu korektni, da oboje imaju neke mane kao i svi mi ovde. Ovo je forum koji okuplja veliki broj clanova i normalno je da dodje do nekih nesuglasica, ali ipak moramo da prihvatimo ljude onakvi kakvi jesu.

Nema potrebe da se raspravljate oko nekog igraca, svako ima pravo na svoje misljenje, i da brani to isto.
Malo vise tolerancije bi mnogo doprinelo forumu.

P.S Mislim da vama treba devojka. :D
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LP8Gp9BoHHU[/youtube]

Popijte po jedno pivo i svi iskulirajte, kad moram ja da se mesam.
Ovde smo da se pomazemo a pre svega da se druzimo to sto je neko modetrator ili takticar, kriticar nije bitno svi smo ovde ljudi i svi smo razliciti i mislim da nema potrebe da se srozava nivo foruma. :cheers:
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

ukinut i taktičarski deo, takodje ne znam iz kog razloga, i sve što se tamo pisalo i kačilo, nestalo je
Ja cu da ti kazem iz kog razloga. Ovako drugarski cemo, imamo korektan odnos i nemoj me pogresno svhatiti. U takticarskom delu se nista nije radio, nista.. bio je deo foruma u kome je post pisan svake prestupne nedelje. losa je oranizacija bila skroz.. nemoj da mislis da si samo ti kriv.. obojica smo.. jer ostali smo samo nas 2 u takticarima u onda su verovatno pomislili videli su da smo ove izbacili ovi ce krenuti da rade ako im je stalo do boje.. Da meni je stalo da budem takticar.. Volim da bakcem sa taktikama.. bio sam u stanju da po ceo dan smaram "taktickog laika", groma, gagija, saleta itd za savete, ideje i da radim taktike.. a sta smo mi radili ? pricali cekacemo fm 13 ljudi su igubili strpljenje i ukunut je takticarski tim a svi postovi u ostali i sve se sistematizovano bas onako kako treba da bude zahvaljujuci Vladaru. Pogledaj takticarski deo foruma od momenta kad je Vladar doso i uporedi sa onim pre.. Petru si reko takticki laik.. pa glavom svojom garantujem da ne postoji osoba koja je takticki obucenija od njega.. bio sam s njim u klanu ejj kad ti on objasnjava bratee vidi si da covek zna mnogo vise od svih nas zajedno.. nego u mom slucaju nije imao ko da slusa.. :cheers:
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

laza95 пише:Petru si reko takticki laik.. pa glavom svojom garantujem da ne postoji osoba koja je takticki obucenija od njega..
Ovo potpisujem. Secam se kada nas je bilo ne vise od 100 ljudi na sajtu, da sam ga cimao oko neke taktike, covek je objasnio.

Ehhh, vremena... :zelenko:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Ocu ja cu da vodim takticare imam par dobrih projekata :zelenko:
Последње учитавање од HoffenheimFan дана 21 Јул 2012, 15:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Previse spama ovdje. :cheers:
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

HoffenheimFan пише:Ocu ja cu da vodim takticare imam par dobrih projekata :zelenko:
vodi Vladar majstorski to.. ima fine ideje samo polako.. :cheers:
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

nije neka zalba nego cisto da pitam, a mrzilo me da trazim drugu temu valjda moze ovdje.

Vi ne možete da šaljete privatne poruke, jer su vam ukinute.

Jel ima neki razlog?
Support Velez, It's logical!
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

probaj ponovo pise da mozes
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

Ne mogu samo andreju, ovo ostalim radi. Valjda je do njega nesto.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Blokirao je on.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Mislim da nije, nešto su on i gagi juče probavali pa je možda tu nešto izmjenjeno.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Probaj sada.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”