Predstavljanje projekta: Jugoslavija 4 in 1

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Potrudicu se da bude sto pre gotovo :D

P.s. Manda i ostali da mi pravdaju ako mi maturski ne bude na nivou sa sve pecatom :xD:
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Sloba пише:Potrudicu se da bude sto pre gotovo :D

P.s. Manda i ostali da mi pravdaju ako mi maturski ne bude na nivou sa sve pecatom :xD:
Koja tema, daj da pomognemo :-D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Auu odradio sam ja al ima korigovanje sada. Graficarstvo tema. Uradio sam knjigu, novine, vizit karte, brosure, kalendar, internet prezentaciju i tako dalje :xD:

E sada od veceras se bacam na intezivan posao da ovo sto pre zavrsim :D zaista se dugo ceka al eto imam skoro sve odradjeno jos spajanje i testiranje :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da li vas zanima kako ide?...

Pa naravno da vas zanima ali ovako.. uradio sam i novi sistem kval. za EP i samo EP i sada idem pojedinačno da pregledam sve te nove države, da li nešto nisam propustio i potom idem da kopiram i uradim backup fileova i sledi spajanje i testiranje. :D

E sada... nadam se da će sve raditi bez problema. Sve je u toj fazi da pojedinačno hoće ali nikada nisam spajao toliko fajlova od jednom. A ima više od 10..

Uglavnom, izveštavaću vas pravovremeno o svemu. :)
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

ajde slobo ljubi te brat dok ne dodje poplava i u moju kucu :ole:
franja
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Феб 2015, 21:17
Место: Croatia
Status: Није на вези

Порука од franja »

Nadam se Sloba da si stavio i ono pravilo da domaći igrači ne mogu otići iz lige ako nemaju 24-25 godina, ili koliko već?
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Slobo, aj daj neki ss ako imas kako izgleda sastav lige za nekih 4,5 sezona
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam testirao pošto spajam fajlove trenutno. Problem mi javlja kod Sovjeta ali ću ispraviti to inače me uhvatio grip ali uhvatiću vreme sutra da probam da rešim to a sve drugo sam probao da uključim i radi bez problema.. ali bez Sovjeta nema svrhe.
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Koliko ja vidim igracemo mi ovu ligu na fm 16 :nasty: :nasty: :nasty: :nasty: :nasty:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa ja već imam urađeno sve pojedinačno države još od januara tj zimskog raspusta sada samo spajam i dorađujem ako sam nešto propustio :D
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Ja zbog tebe i ove lige ne igram manager vec mesec dana, znas li ti koja je to sekiracija ? :lol: :lol:
:ole: :ole: :ole:
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Brate, jel mozes da nam kazes kad otprilike izlazi?Sutra, prekosutra, za pet dana, mesec??
Последње учитавање од daniloviccc дана 09 Мар 2015, 16:58, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ništa mi neće značiti ako pojedinačno izbacim. Morao sam SSSR iznova raditi. Komplikovano i to napomena kod njih da čine samo evropske države kako ne bi bilo krešova zbog odlaska primer Uzbekistanskih ekipa u azijska kontinentalna takmčenja.

Danas to završavam oko njih i probaću da već danas osposobim v4 a nakon toga se nadam da će ostalo biti daleko lakše i gotovo sve za par dana zato što v3 i v2 takođe sadrže spajanja.

Ako ipak bude problem i ovo bude nerešivo svakako ću vam izbaciti pojedinačne verzije onda za sve ovo ali... svakako ću probati da budu spojene verzije sa Sovjetima, Istočnim/Zapadnim nemcima, čehoslovacima i Jugoslavijom!

Dakle to ću svakako probati da na taj način osposobim da radi a ako ne uspem sve to sa Skandinavijom, Beneluksom, Krimom, Monakom... te države ću pojedinačno izbacivati.

Ako vas nešto zanima pitajte ali se nadam da će biti gotovo do petka ili subote.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Probao sam sve što je u mojoj moći ali jednostavno ne ide tako da na žalost verzija 4 otpada kao i mogućnost miksovanja JU, Istočna Nemačka, Čehoslovaci i Sovjeti jer u tom slučaju iz nepoznatih razloga problem prave Istočni Nemci.

Kako god,

Večeras neki in game SS. Skandinavija, Monako etc... biće postavljeni zasebno kao i Istočna Nemačka..

Dok će Ju, Čehoslovačka, Sovjeti I VELIKA BRITANIJA biti prilagođeni za jedan fajl. Ispalo je tako kako jeste ali bolje išta nego ništa e u ovom slučaju moram da prilagođavam evropske kupove itd za ove četiri države ali brzo će to ići i definitivno očekujem da do petka izađe dodatak u javnost.. sve sam pokušao da ostvarim ono da bude 10 novih nacija igrivo ali jednostavno nije izvodljivo.

A za par minuta će biti i neki WIP skrinovi iz same igre a večeras možda i opširnije... uglavnom pratite temu za wip.
Последње учитавање од Sloba дана 10 Мар 2015, 18:33, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Testirajući Beneluks primetio sam neke stvari. Naime, Belgija, Holandija i LUKS.. ne postoje skoro jer su svi klubovi gradovi pod novom državom ali evo nakon jedne sezone uopšte nema nedostataka i ide bez problema.

Ako ovako bude najverovatnije nema potrebe za evrokupovima po starom sistemu samo moram videti kako će se odraziti na reprezentacije. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobrodošli u 2022. godinu...

Слика

Elem, moram neke izmene još praviti... u nazivima republičkih liga ali mi malo problem pravi i novi dodati timovi po defualt na 15.3.0 peču iz Srbije pa i njih moram prebaciti pod Jugu. Uopšte nema problema to što ne postoje klubovi iz Hr, Cg, Mkd..

Desi se da te neke države kao što su Slovenija itd odu na neko takmičenje ali oni nemaju ni igrača, ni osoblja.. regeni se slabo stvaraju a ne računa im se rejting.

Evrokupovi ostaju po istom sistemu. Jedino nema više kval. za SP ili EP. tj za EP ima samo slabije rangirani igraju plej of a za SP nema... Juga učestvuje i u kupu nacija i na sp i na ep i redovno u svim takmičenjima mlađih kategorija.

Dodatak testiram zajedno sa Sovjetima, Čehoslovačkom i V. Britanijom..
gagi72
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 15 Нов 2010, 09:54
Место: Svedska
Status: Није на вези

Порука од gagi72 »

Slobo brate hajde izbacuj to vise. Osjedicu cekajuci :ole: Nadam se da to ne radis za FM2016-2017 :lol: :fanman:
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

par pitanja:hoce li nazivi takmicenja biti na srpsko - hrvatskom?mojne ovo "first federal league". :gunman:
da li ce dinamovi bbb-i bojkotovati regionalnu ligu?i mozemo li stvarno da ocekujemo u petak ovo cudo, na aparatima sam? :smeker:
josamosamsekundi...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

gagi72, trenutno isprobavam nešto ali držim u tajnosti dok ne testiram a radi se o običnoj verziji (ne pod Jugo zastavom) tako da ako ne uspe da ne bude da sam rekao a nisam ispunio :D Radim na tome da bude nenormalno bliska liga onoj regionalnoj u košarci ! Po svim segmentima ! Takođe napisah gore da zbog zadnjeg peča me očekuje dorada od 5min na V2 i moram da poradim malo i oko V3 Utopije.. izlazi i V4 naravno a to je RETRO..

zmrda grobza, pazi, baš zbog "Srba", "Hrvata", "Bosanaca"... stavio sam ovako na engleskom. Imao sam situacija gde su se veliki "Srbi" ili "Hrvati" bunili zašto nazivi nisu na njihovom jeziku a meni je sve to isto! I onda je bolje ovako da ne bih bio izložen napadima. :D

Možda pokušam da namestim da Dinamovi i Zvezdini bojkotuju regionalnu ligu (eh da kad smo kod toga, testiram već 16-17 sezona i Cz je samo jednom bila treća xD uvek se borila za donji deo tabele i par puta bila 4-5)...

Ako se sve poklopi a sad ću kolegama u administraciji i zvanično pisati da mi dostave cover za dodatak ovo možete očekivati sutra oko 20 časova!! :cheers:
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

Sloba пише:gagi72, trenutno isprobavam nešto ali držim u tajnosti dok ne testiram a radi se o običnoj verziji (ne pod Jugo zastavom) tako da ako ne uspe da ne bude da sam rekao a nisam ispunio :D Radim na tome da bude nenormalno bliska liga onoj regionalnoj u košarci ! Po svim segmentima ! Takođe napisah gore da zbog zadnjeg peča me očekuje dorada od 5min na V2 i moram da poradim malo i oko V3 Utopije.. izlazi i V4 naravno a to je RETRO..

zmrda grobza, pazi, baš zbog "Srba", "Hrvata", "Bosanaca"... stavio sam ovako na engleskom. Imao sam situacija gde su se veliki "Srbi" ili "Hrvati" bunili zašto nazivi nisu na njihovom jeziku a meni je sve to isto! I onda je bolje ovako da ne bih bio izložen napadima. :D

Možda pokušam da namestim da Dinamovi i Zvezdini bojkotuju regionalnu ligu (eh da kad smo kod toga, testiram već 16-17 sezona i Cz je samo jednom bila treća xD uvek se borila za donji deo tabele i par puta bila 4-5)...

Ako se sve poklopi a sad ću kolegama u administraciji i zvanično pisati da mi dostave cover za dodatak ovo možete očekivati sutra oko 20 časova!! :cheers:
i meni je sve isto, sto se tice jezika.zar nije zajednicko npr "prva regionalna liga"?a sto se tice pitanja o navijacima, moja zelja je da nema bojkota, da kada dodjem sa pfc u zg, da me doceka vruc teren.sretan ti rad, zeljno iscekujemo. :poz:
josamosamsekundi...
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”