Serie A 15/16

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Brazilac potpisao za Inter!
Слика
Defanzivac Santosa, Žonatan Moreira, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa vicešampionima Italije.

Inter je zvanično objavio na svom veb sajtu da je odbrambeni igrač Santosa, Žonatan Moreira, (25) potpisao ugovor sa crno-plavima do 2015. godine.

Brazilac trenira sa Interom još od srede, a danas je transfer Žonatana u milanski klub zvanično obelodanjen.

"Hajde da učinimo Inter još uspešnijim. Oduvek sam slušao da je Inter fantastičan klub. Oni su osvojili mnogo trofeja i igraju u veoma kvalitetnoj ligi. Presrećan sam što sam dobio priliku da zaigram ovde i da pokažem šta umem", izjavio je Žonatan u vezi sa prelaskom u Inter.

Dolazak Žonatana će možda uticati na odluku o nastavku karijere Maikona, koga povezuju sa madridskim Realom.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Код: Изаберите све

http://eurosport.me/portal/fudbal/5771-vidal-preao-u-juve-ovo-je-veliki-iskorak-u-karijeri
dodje vidal
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

a ode melo u galatasaray na pozajmicu xD

Код: Изаберите све

http://eurosport.me/portal/fudbal/5830-zvanino-melo-u-galatasaraju
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dobar je Melo, samo mu fali poneka daska u glavi. Zao mi je sto je otisao, ali 15m (ako Galata na kraju sezone plati dogovorenu cenu) nije los posao.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sissoko > PSG
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Par traceva koji se cuju zadnjih dana: trazi se jos jedan stoper, kandidati su Breno i Gabi Milito, od ostalih pojacanja jos se pominju i Vargas,Afelaj i Pjanic.
Losa stvar je sto se Atletiko Madrid izgleda ozbiljno raspituje za Zaradonu, kapiram da ako prodaju Aguera u Siti, bice tesko odbiti njihovu ponudu, jer ce biti puni para. Takodje izgleda da su i Flokariju odbrojani dani na ,,Olimpiku,, , nova destinacija najvjerovatnije Parma...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

pa morace prodati nekog napadaca jer su dosli cisse i klose...kontam da ce zarate i flocari otici za dobre pare kako bi doveli DC i neko krilo jer su to sve vec matori likovi
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Jeste da su i Djibril i Klose face i sve to, ali iskreno ne izgleda mi pametno da se dovode 2 napadaca od 30+ godina, a da prodajes dvojicu od 25, a pri tome sigurno plate ove prve dvojice su visestruko vece. Takodje mislim da sad krece prodaja jer trenutno tim izgleda malo prenatrpano...
Последње учитавање од Convict дана 27 Јул 2011, 13:56, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

slazem se sa tobom u potpunosti
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Jel ovo Vucinic dolazi u Juve?
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Потврђено :yesko:
Корисников грб
Kranjoti Serdjo
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 30 Јул 2011, 23:30
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од Kranjoti Serdjo »

Evo vam jos jednog Lacijala. :fanman:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

osvajamo polako forum :fanman:
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

I koliko sam zeleo Aguera (skoro ko Gagi) i opet nista.

Vucinic ce se raspasti, bice propala kupovina.

Sama pomisao na dva igraca sa ovih prostora u prvih 11 mi dize kosu na glavi.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ponuda od 8m za Eliu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Juve dobio 8:0 :fanman:

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/juve-nemilosrdan-prema-kuneu-47182.html
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kurce se.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Krasa za Sportske: "Sjajan prelazni rok, biće Juve silan!"
Miloš Krasić očekuje velike stvari sa Juventusom u svojoj drugoj sezoni u Seriji A. Za naš portal srpski reprezentativac govorio o debitantskoj sezoni u kojoj je stekao kultni status među navijačima, ali i o pritisku da se Juventus vrati tamo gde mu je i mesto.

Слика
Miloš Krasić je za kratko vreme izrastao u idola navijača najvećeg italijanskog kluba. Za tili čas je osvojio Apenine, a njegova forma je držala Juventus u vrhu tabele. Međutim, u drugom delu sezone je naglo pao, umor je učinio svoje, pa najbrojniji navijači na Apeninima žele da zaborave proleće.

Ovog leta klub je uložio velika sredstva da se vrati u vrh. Očekivanja su velika, ali je i pritisak veći.

Tifozi su očekivali prvo Aguera, zatim je bilo priče o Rosiju, na kraju je stigao Vučinić u napadu. Kako naš reprezentativac ocenjuje prelazni rok?

"Odavno rukovodstvo Juventusa nije odradilo bolje prelazni rok kao ovog leta. Istina je da su navijači očekivali atraktivnija pojačanja, ali zar imena Andree Pirla i Mirka Vučinića nisu dovoljno atraktivna? Mislim da je i dovođenje Vidala iz Leverkuzena bio mudar potez jer nam je nedostajao igrač njegovih karakteristika. Za nas je veoma važno da se i Kvaljarela konačno oporavio i da uskoro biti onaj stari. Siguran sam da se Juve ove sezone vraća na staze uspeha. Imamo sjajnu ekipu, a veoma sam zadovoljan kako radimo u dosadašnjem delu pripema sa trenerom Konteom".

Dosta se pričalo o Krasićevoj iscrpljenosti, on zbog Mondijala i ruskog šampionata dve godine nije imao odmor. Šta je uzrok neuporedivo slabijeg proleća, kako Krasića, tako i Juventusa?

Слика

"Mediji su često navodili taj umor kao glavni razlog mojih loših igara. Ne bih na taj način tražio alibi, ali je činjenica da sam u tom periodu bio pod velikim pritiskom i da mi je kratak predah bio preko potreban. Mada je cela ekipa naglo pala u formi i zato smo imali veoma lošu završnicu sezone".

Del Nerija je zamenio nekadašnji kapiten Juventusa, Antonio Konte. Kao trener imao je odlične rezultate u Bariju i Sijeni. Neguje ofanzoivnu igru. Hoće li igrati 4 – 2 – 4 ili 4 – 3 – 3 sa Krasićem i i Vučinićem po bokovima?

"Mislim da je ta prva varijanta realnija. Već na prvim kontrolnim utakmicama Konte je uigravao sistem 4-2-4. Dolazak Vučinića otvara neke nove mogućnosti i to su slatke muke za svakog trenera. Postoji nekoliko opcija, ali je sasvim izvesno da se Juve neće prilagođavati sistemu protivnika. Odabraćemo onaj pravi, pobednički. Mislim da nam nedostaje samo još dva ili tri kvalitetna pojačanja u defanzivi da budemo zaista moćna ekipa".

Слика

Od naredne sezone Juve će biti jedini italijanski klub koji igra na svom stadionu.I pored slabe sezone, navijači su ostali uz ekipu, prodaja pretplatnih karata ide odlično.

"Drago mi je zbog interesovanja navijača. Uvek je lakše kada igrate u divnom ambijentu. Srećan sam i zbog stadiona. Mislim da je klub sa tako velikom tradicijom kao što je Juve zaslužio da konačno zaigra u svom domu".

Krasić ima povlašćen status kod navijača, i kada mu ne ide, nema zvižduka.

"Tačno je da sam brzo osvojio srca navijača, ali to nije došlo preko noći. Desilo se da odmah na startu vežem nekoliko vanserijskih partija u kontinuitetu, a Italiji vam ne treba mnogo da vas ljudi zavole. Veliki su fanatici i znaju da cene pravi fudbalski kvalitet. Ipak, smatram da me to ne amnestira od kritika kada ekipi ide loše. Smatram da svi zajedno snosimo krivicu zbog očajnog finiša šampionata. Žal je veća tim pre što smo prvi deo sezone odigrali fenomenalno i mimo svoh očekivanja bili dugo na vrhu tabele".

Слика

Da je igrao samo sa prvih pet ekipa, Juve bi bio kandidat za prvaka. Kako objašnjava gubitak bodova protiv davljenika?

"To je prosto neobjašnjivo. Kako uopšte analizirati šta nam se dogodilo na tako čudnim utakmicama kao što su bile one protiv Katanije, Kjeva ili Udinezea. Igramo fantastično, steknemo veliku rezultatsku prednost i onda neshvatljivo stanemo. Samo da smo u ta tri duela uspeli da sačuvamo vođstvo, sada bismo igrali kvalifikacije za Ligu šampiona. Bilo, ne ponovilo se".

Postoji li pritisak pred novu sezonu. Treće mesto je imperativ, titula potajna želja?

"Juve je uvek favorit za najviši plasman, bez obzira na imena igrača. To je jednostavno obaveza koja se nameće sama po sebi jer je "Stara dama" klub sa velikom tradicijom. Ponavljam, fenomenalno je odrađen prelazni rok i mislim da imamo zaista moćan tim. Pritisak je logična posledica kada se borite za trofeje na nekoliko frontova, ali se nadam da nas neće sputati na putu ka ostvarenju cilja".

Kako ide učenje italijanskog?

"Nisam ga još uvek usavršio, ali mogu da se sporazumevam. U Torinu me kritikuju što ga nisam savladao, ali ja sam tek godinu dana na Apeninima. Uskoro će i to doći na svoje mesto".

Sa medijima Krasić nije imao sreće kao sa navijačima. Posle Bolonje su ga razapeli, zaradio je suspenziju i dospeo na metu sudija.

"Bilo je posle Bolonje mnogo situacija kada sudije nisu htele da vide čist faul. Sigurno je jedan od uzroka bio i detalj koji su mnogi okarakterisali kao nesportski i nepotrebno mu posvetili veliku pažnju . Mesec dana sam bio na meti arbitara. Nisu obraćali pažnju na oštre startove jer su smatrali da opet foliram. Ali, već sam nekoliko puta rekao da nisam takav igrač".



Слика

Od Krasića Srbija očekuje odlučujući doprinos u borbi za baraž za EP 2012. Nada postoji?

"Žao mi je što smo opet dozvolili slabijim ekipama da nam otkinu važne bodove. Zamislite šta bi nam sada značilo 5 bodova iz duela sa Estonijom. Boli i dalje taj gol koji smo primili u finišu meča u Talinu. Sa malo više koncentracije mogli smo i dalje da budemo sa Italijom u ravnopravnoj borbi za prvo mesto. Ovako nam ostaje da se okrenemo baražu i da protiv direktnog rivala Slovenije u poslednjem kolu odigramo na nivou naših mogućnosti i ogromnog potencijala i da obezbedimo drugo mesto u grupi. Siguran sam da to možemo".

Na kraju, kako je biti igrač Juventusa, kluba koji i na Balkanu ima ogroman broj navijača.

"Godinu dana bilo je sasvim dovoljno da se uverim u veličinu Juventusa. Toliki broj titula i drugih trofeja koji krase muzej kluba predstavljaju ogroman motiv za sve nas koji danas nosimo crno-beli dres. Definitvno da na teritoriji Italije imamo ubedljivo najviše navijača, ali znam da postoje fan-klubovi Juventusa širom sveta. Zato smo svesni odgovornosti i trudimo se da na svakom koraku dostojno reprezentujemo ovu gromadu od kluba", završio je Krasa intervju za sportske.net
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

cisse 2 klose 1 fino za nova pojacanja
Корисников грб
markonato
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 04 Феб 2011, 02:43
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од markonato »

Dosta dobar posao za sad ali dug je put vracanja na sam vrh...Pirlo, Lih i Vucko za sad odlicni, Vidal ludak naravno :fanman: jos jedan stoper i levo krilo i :fanman:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”