FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Izgleda da Kirovski dolazi :fanman:
Mozda najbolji mladi golman, odlican je, gledao sam ga "milion" puta, naravno pravi greske ali to je zato sto je jos mlad.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

i veliki gorbar....
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

To znam isto, ali bre koliko imas ljudi koji igraju i za mladje kategorije i za seniore koji igraju u Zvezdi i navijaju za Partizan i obrnuto
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Sreca pa je samo rezerva Bajku macki :winner:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ako dolazi Kirovski,sta je sa ovim deckom Vesicem sto je dosao iz Novog Sada?Inace da ne duzim pricu nas bivsi kapiten je takodje bio grobar,to znam posto zivim u kraju BG u kojem je on ziveo ,ako se secate da su mu grobari zapalili dzip pre par godina,u ono vreme kad su nasi vozili Toyotina kola,cini mi se zadnja godina ugovora sa njima.Isto kao i Volkov koji navija za Zvezdu...Imate hiljadu takvih primera Jovetic koji je kao klinac navijao za Zvezdu ali to demantuje,Darko Lazovic za Partizan.Jeste da je u tema o FK ali pogledajte nasa zadnja 3 kapitena u KK gde su pre zvezde igrali(Gurovic jeste delija,ali je igrao za Partizan ili Vosu pre Zvezde,Vuk i Bakic).Po meni nema to nikakve veze oni su profesionalci,i nije njima u cilju da ih neko kritikuje.
Последње учитавање од Stefan дана 28 Јун 2011, 17:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Mislim da i Vesic ostaje Dmitrovic je bolestan i propustice pripreme pa je zato Kirovski i doveden.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Pominje se izgleda da Sladjan Scepovic dolazi na pozajmicu.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Nisam Delija ali sam morao ovo da postavim za one koji nisu videli :xD:

Код: Изаберите све

http://www.smedia.rs/sport/vest/48486/fk-crvena-zvezda-kristijan-borha-Borha-prvi-put-video-grad-i-pobegao-u-sumu.html
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Stefan пише:Pominje se izgleda da Sladjan Scepovic dolazi na pozajmicu.
Zar on nije u penziji :lol:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ne sladjan nego njegov sin Stefan Scepovic :ole:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ma da bre na njega sam i mislio :)

Pominje se opet Toro kao moguce pojacanje,mada sam ja pre za Piksija Kovacevica.
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Otisao Isa sve mi se cini da ce Piksi do kraja nedelje da potpise :fanman:
Toro je zver,ali mnogo nerealan
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Isah u Rozenborgu
Слика
Muhamed Aval Isah kako Mozzartsport saznaje, najverovatnije će napustiti Crvenu zvezdu posle provedene dve i po godine u klubu. Iako se pominjala mogućnost da budući klub Isaha bude iz Kine, izgleda da je ipak došlo do konkretnije ponude iz norveškog kluba, tj Rosenborga. Navodno sve bi trebalo da se iskristališe u narednih nekoliko dana.

Aval Isah ima 25 godina i za Crvenu zvezdu igra od zime 2009. godine. Ostao je uz ekipu i pomogao klubu, kada je bilo najteže i kada su svi drugi fudbaleri bežali iz našeg kluba. Uvek se borio bespoštedno na terenu i pružao maksimum, a tome u prilog govore i mnogi žuti kartoni koje je dobio. Za zvezdu je odigrao 76 utakmica, postigao 2 gola i 4 puta asistirao.

Možda nije bio najbolji stranac koji je igrao u našem klubu, niti je bio preterano upotrebljiv u završnici napada, ali će ostati upamćen kao veoma borben igrač i dobra osoba. Iako Isah još uvek nije zvanično otišao iz Zvezde mi mu od sveg srca želimo da nastavak svoje karijere provede sa mnogo uspeha.


Nek mu je sa srecom!!!Jedan od boljih stranaca koji je igrao za nas... :fanman:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Isah je otac...nije neki baš kvalitet ali je ginuo iskreno :ave: svaka mu čast :yesko: Nek mu je sa srećom!
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Castiljo...Isah jedni od rjetkih stranca koji su ostavili trag ili se bar truili i borili se na terenu ni onaj Gaj nije los bio...nek mu je sa srecom :ave: :zvezda: :fanman:
Последње учитавање од DS_RS дана 30 Јун 2011, 22:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Šćepoviću četvorogodišnji ugovor
Слика
Kako se nezvanično saznaje, a to potvrđuju i pojedini beogradski mediji, Crvena zvezda neće pozajmiti na godinu dana Stefana Šćepovića iz belgijskog Briža. Tokom dana je došlo do obrta u pregovorima i mladi napadač će potpisati četvorogodišnji ugovor sa našim klubom.

Ipak, još uvek se transfer čuva pod velom poslovne tajne i biće obelodanjen tek onog momenta kada Šćepović stavi paraf na ugovor sa Crvenom zvezdom. O novoj situaciji Stefan je izjavio:

- Nikada nisam igrao za prvi tim Partizana i ne vidim zašto bi bilo koga pogodio moj prelazak u Crvenu zvezdu. Ja lično volim loptu u prostor, uvek aktivno učestvujem u igri. Pratio sam Zvezdine igre tokom proleća i moram priznati da mi se sistem igre koji forsira trener Prosinečki sviđa. Međutim, sačekajmo da se sve pojedinosti okončaju, pa ćemo o svemu podrobno razgovarati.

Očekuje se da će Stefan Šćepović ugovor sa Crvenom zvezdom potpisati u petak, ili najkasnije u subotu, i odmah bi se stavio na raspolaganje treneru Robertu Prosinečkom na pripremama u Austriji.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Meni omiljeni igrac, ode :(
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Nije jos otisao ;)
Isah: „Klub odlučuje o transferu“
Слика

Mohamed Aval Isah je odavno izgubio status stranca u Crvenoj zvezdi, Beogradu i Srbiji. Skromni momak iz Gane već tri godine je na Marakani, srpski je maltene potpuno savladao, Zvezdu oseća kao svoj klub i na terenu uvek pruža maksimum. Zato sa osmehom i uz mnogo nedoumice priča o svom eventualnom odlasku iz Crvene zvezde.

- Znam da postoje neke ponude za mene. O klubu neću da govorim jer je to dogovor sa rukovodstvom kluba. Najvažnija odluka je na treneru i na rukovodstvu Zvezde. Ukoliko oni smatraju da je sada dobar trenutak za prodaju i rastanak, dogovorićemo se – iskren je Isah.

Borbeni zadnji vezni ističe da on može da ostane još godinu dana.

Zaista mi se ne žuri. Volim Marakanu, Zvezdu, Beograd, Delije… Stvarno sam u dobroj sredini. Ipak, normalno je menjati klubove, posebno ako imaš dobru ponudu. Videćemo šta će se dogoditi ali kako god da bude nema problema – kaže Isah.

Zvezdin internacionalac iz Gane je malo zakasnio na pripreme zbog obaveza prema Olimpijskom timu Gane.

- Imao sam obaveze prema nacionalnom timu ali na kraju sam otpao sa spiska od 20 igrača. Zato sam i došao ranije u Beograd.

Na pitanje o Li Adiju Isah se samo nasmejao.

- Stvarno ne znam gde je on. Mi smo dva različita sveta i ne družimo se inače, niti mi se javljao da mi kaže bilo šta. Ne znam… – kroz osmeh je rekao Isah.
Последње учитавање од Dule93 дана 01 Јул 2011, 13:40, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Kovačević Zvezdin!

Nenad Kovačević i zvanično se vratio u Crvenu zvezdu. Nekadašnji kapiten crveno-belih potpisao je ugovor na dve godine i ubrzo će krenuti put Austrije kako bi se stavio na raspolaganje treneru Robertu Prosinečkom.

Borbeni vezista je sa Zvezdom, čije boje je branio 85 puta i postigao jedan gol, osvojio dve "duple krune", 2003/2004 i 2005/2006, da bi se juna 2006. godine preselio u Lans. Za francuski klub je odigrao 128 utakmica.

Za reprezentaciju Srbije debitovao je 2003, a do 2008 godine dres sa nacionalnim grbom oblačio je 25 puta.

Izvor:sportal.rs
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”