Prodaja igraca

Sve o Football Manager 2023
PerihelAfel
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 14 Јан 2023, 14:13
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Prodaja igraca

Порука од PerihelAfel »

Da li i vama predstavlja veliki problem prodati igraca iz nase lige? Ok, nemaju bas top ocene, i nemaju bas neki potencijal, ali napadac mi da 25 golova na 20 utakmica(igram sa Slobodom iz Uzica trenutno, u prvoj sam ligi) i nema sanse da ga prodam nikako. Reprezentativac Kazahstana je, i procenjuje mu se vrednost na oko 230k ali i da ga ponudim za nula, niko nece da ga kupi. Plata je smesna, nije do plate. Imate li neke ideje ili cake za koje ne znam?
Nisam nov, igram ovo svake godine jos od 1999., dakle sve sam video, ali da ne mogu da prodam igrace, jos nisam.
Корисников грб
provokator
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 27 Окт 2010, 01:41
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prodaja igraca

Порука од provokator »

Da, ja sam sada u feb 2027 i muku mucim da prodam danila pantica iz pfc.....smanjio sam cenu ali mi sve vreme dolazi vest kako mu je velika plata za zainteresovane timove...sah-mat...... :slap:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Prodaja igraca

Порука од dark warrior™ »

provokator пише: 31 Мај 2023, 20:01 Da, ja sam sada u feb 2027 i muku mucim da prodam danila pantica iz pfc.....smanjio sam cenu ali mi sve vreme dolazi vest kako mu je velika plata za zainteresovane timove...sah-mat...... :slap:
Ja ih ostajem da im ugovor istece na te igrace i cao jer u fm-u bar za vecite pare nisu problem ako igras dobro u evropu
Корисников грб
grt_pipegsw
Youth Team Coach
Поруке: 50
Придружен: 09 Мај 2023, 10:46
Место: Zemun
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-4-2
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Prodaja igraca

Порука од grt_pipegsw »

Imao sam problem prvu i drugu sezonu, ali sad ne, jedino sto ne moze da trazis mnogo vise od trzisne cene
Корисников грб
provokator
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 27 Окт 2010, 01:41
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Prodaja igraca

Порука од provokator »

nisam trazio vise od njegove vrednosti, cak sam prepolovio cenu i glavni problem je plata.....u medjuvremenu se pojavio neki arapski klub koji ga je kupio za 250k eura i resio sam taj problem.
EricChandler
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 08 Авг 2023, 10:07
Status: Није на вези

Re: Prodaja igraca

Порука од EricChandler »

I'm new to the game so I don't know how to use it, can someone guide me? I usually come here https://modilimitado.com/pt/toca-life-world-apk to play games. Everyone can join me and we'll build a community of game enthusiasts.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2023 / Discussion”