Partizan

Sve o Football Manager 2023
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Partizan

Порука од delboy »

Vidim da niko nije napravio temu o Partizanu, pa evo da pocnemo. Pisite kako vam ide trenutno, koje ste igrace kupili, vase planove za naredne sezone i tako dalje. Pozdrav grobari!
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Evo da ja pocnem prvi. Trenutno je zavrsen prvi deo prventstva i sad pocinje playoff. Bezimo samo 3 boda zvezdi i sledeca utakmica je upravo derbi koji moze biti odlucujuci, a meni fali 3 bitna igraca. Neka nam je Bog u pomoci.

Слика
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Ne znam sta da kazem za ovaj FM zaista... Toliko povreda toliko kikseva, od poslednjeg update-a, kao da je izbrisana prednost domaceg terena, vise ne osecam da mozemo da se borimo ravnopravno sa bilo kime kod kuce a da ne pricam o dominaciji protiv slabijih protivnika. Dakle odmah na pocetku playoff-a izgubili smo od Crvene zvezde. Pored povredjenog Kovacevica, koji je napokon doveo odbranu u red i Dijabatea koji je glavni igrac ovog tima, povredio mi se na samoj utakmici Bazdar u 13-om minutu.

Слика

Ali na kraju i pored izgubljenog derbija i bez Dijabatea i Kovacevica do samog kraja prvenstva uspeli smo da osvojimo titulu!!!

Слика

Ja bukvalno ne pamtim FM da sam se ovoliko namucio da osvojim titulu sa Partizanom. Nekoliko puta sam morao da menjam formacije i taktike, dok napokon nisam nesto napravio da valja kolko tolko, mada i za tu taktiku nisam siguran u potpunosti.

U LE smo se kvalifikovali bez vecih problema a onda smo i grupu prosli na drugom mestu. U nokaut fazi smo izvukli Salcburg i bio sam siguran da mozemo da ih prodjemo, medjutim, odvalili su nas u oba meca,

Слика

U kupu smo ispali u drugoj rundi protiv Cukarickog na penale. Prvo poluvreme dominacija i 0:1 za nas i onda totalna dominacija Cukarickog u drugom poluvremenu za konacnih 1:1

Слика

Pred kraj konacna tabela prvenstva.

Слика
Imali smo srecu da je zvezda kiksnula 2 puta, protiv TSC 2:2 kod kuce, tri kola pred kraj, i na kraju protiv Mladost GAT 1:1. I da nije bilo njihovih kikseva, mi bismo svejedno uzeli titulu jer smo sa istim brojem bodova bili ispred njih posto smo ih tukli dva puta a oni nas jednom.

Na samom kraju transferi:

Слика
Kao sto moze da se vidi na slici, ja sam doveo samo trojicu igraca - Maksimovica (pokazao se onako, realno, bolje da sam samo prebacio Ilica iz omladinaca), Kovacevica (pun pogodak), Ratkov (takodje pun pogodak). Pokusao sam da se otarasim vecine igraca ali za mnoge nisam uspeo. Sanicanin odlazi hvala Bogu, a cilj mi je da prodam Markovica, Patricka, pa cak i Maksimovica i Vujacica i na kraju Rikarda u slucaju ok ponude.
Za dolaske pojma nemam! Nit imamo para, nit neko ozbiljniji zeli da dodje, pa nam samo ostaje da promovisemo nove omladince i eventualno pokusamo da ukrademo nekog dobrog igraca iz nase lige kao sto je Delibasic iz Cukarickog.
Za kraj, preporuka omladinaca koji su se vec fino pokazali kod mene:
1. Nemanja Ilic
2. Mihajlo Petrovic
3. Mihajlo Ilic
4. Zoran Alilovic
5. Milan Aleksic
Sjajni igraci, i ako budu napredovali kao do sad, postace prave zveri!

Nek nam je sa srecom!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од Alexandar_81 »

Kadijevic DL - Cukaricki pravi pogodak
Mirko Topic - Vojvodina standardno dobra akvizicija koja menja Natcha kad se penzionise na kraju 6.2024
Uros Kabic - Vojvodina
Treba GK posto je Popovic kiksara teska, ja tu gledam da dovedem stranca nekog i posle 2 sezone zavrsene jos nisam nasao golmana.
Odbranu sam skroz renovirao poslao Urosevica da zaradi kintu, FIlipovica, Senicanina odmah sklonio, tu uz desnu aut liniju mi igraju Stasevic i Bojat tako da mi tu ne treba pojacanje
Centrala uzas, Bojan Kovacevic ok, Mihajlo Ilic ok, zadrzao sam Vujacica i sad koga uzeti kao cetvrtog ja napravio Makajia da krpi dok se ne pojavi neki normalan DC.
Sehovic uz Kadijevica ok za levi bok.
Zadnji vezni Colorado solidan, tu su jos Topic, Belic, Stepanovic i ja sam doveo hrvata Balica da popuni deficit
Ofanzivni vezni Bazdar kao prva zvezda uz njega Milan Aleksic
Krila ako ti se Janko Jevremovic i Bogdan Mircetic ne razviju lepo inace Jevremovic je zmaj kao i Leva Petkovic i Jovic ne treba dovoditi to je ono sto Partizanu ne treba.
Napad Matija Popovic zver, Ratkov i Srdjan Hristic

Od mene dosta :D
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Da, najveci je problem odbrana. Ako uspem da se otarasim svih koje sam zamislio i ako usput nesto zaradim definitvno bih menjao i Urosevica, mada sam vec odbio jednu ponudu, bas je bila jadna.
Ratkov je tu, i vec se opasno razvio, Rikardo bi trebalo da ide, tako da ce Milan Aleksic biti zamena za njega a davacu sansu i Matiji Popovicu jer se i on super razvija. Tu je i Alilovic kao zamena za Bazdara a mozda uskoci i umesto Natha ponekad ako ne dovedem nikoga na njegovu poziciju. Nemanja Ili na desnom krilu skoro svaki put dobija ocenu iznad 9 tako da tesko moze Janko da ga zameni a tu je i Dijabate.
MijatSM
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 05 Авг 2011, 13:11
Место: Srbija
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од MijatSM »

Počinjem treću sezonu sa Partizanom nakon zimskog update, pa par utisaka. Kabić i Ratkov kidaju. Uz Baždara najbolji mladi igrači u ligi. Kabić je čak i wonderkid. Od Partizanovih mladih igrača se izdvajaju Alilović, Jevremović, Mirčetić i špic Matija Popović. Kod mene su se slabo razvili Petković i Ilić iako su dosta obećavali. U dve sezone, dve titule i jedan kup osvojeni, uz prolazak grupe Lige Evrope i kasnije prolazak protiv Bayer L. u 1/8 finala gde sam ispao od Fejnorda u prvoj sezoni i 3. mesto u grupnoj fazi LŠ i ispadanje od Kopenhahena (1:0, 2:4) u drugoj. Na početku treće očišćeni dugovi, i dobio sam značajan budžet. Vratio sam Brašanca i Djurdjevića, kao i Nastasića i Jovetića (lične želje i zapravo, pa je to razlog kupovine, plus nisu skupi niti traže veliku platu). Popa sam prodao za 10.75 u Bormut 😁
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Odlicno, mada mislim da ti nisu trebali ovi matorci, al ajde ako su ti to bile zelje. Meni puce sejv, do kurca, sad bas nemam snage da pocnem od samog pocetka, kad se setim sta sam sve uradio i eto dzaba. Sigurno cu poceti novi sejv sa Partizanom ali moram prvo da odmorim, da me mine zelja pa onda opet.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од dark warrior™ »

delboy пише: 04 Апр 2023, 10:45 Odlicno, mada mislim da ti nisu trebali ovi matorci, al ajde ako su ti to bile zelje. Meni puce sejv, do kurca, sad bas nemam snage da pocnem od samog pocetka, kad se setim sta sam sve uradio i eto dzaba. Sigurno cu poceti novi sejv sa Partizanom ali moram prvo da odmorim, da me mine zelja pa onda opet.
Ja poceo sa najnovim patchom sa julskog roka novi sejv pa da vidimo sta ce da bude
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Ja cekam da Karma izbaci zonske lige fajl za 23.4. verziju jer mi treba aktivan Teleoptik, pa onda moze da se pocne ponovo.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Novi sejv i nove pobede! Demolirana zvezda i nasa peta pobeda u nizu!
Слика

Transfer pijaca i dalje traje, ali kako stoje stvari niko nece dolaziti a ni odlaziti. Voleo bih da mogu da se resim par igraca odmah na pocetku al je nemoguce. Pokusao sam u par navrata da dovedem Ratkova, ali bi pregovori uvek propali i sad je potpisao novi ugovor sa TSC-om pa nece da dodje. U svakom slucaju sjajan start.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од dark warrior™ »

Ja sam doveo njega iz TSC-a i Kovacevica is cukarickog
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Obojica su mi u planu, ako ne sad, onda tamo u januaru. Mada najvise bih voleo da dovedem Delibasica iz Cukarickog, on ce biti zver.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од dark warrior™ »

delboy пише: 11 Апр 2023, 15:46 Obojica su mi u planu, ako ne sad, onda tamo u januaru. Mada najvise bih voleo da dovedem Delibasica iz Cukarickog, on ce biti zver.
Otvoricu novu temu u menagjersku sobu dobio sam volju da igram samo sa balkancima tako da probacu da to uradim jbg ipak je PFC Yugoslovensko sporsko drustvo :D :D :D :D :D
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Posle prvog sejva, novi sejv, nikad lakse osvojena titula! Ne znam sta je bio problem u prvom sejvu, ali svakako ovde nije bilo nikakvih problema i titula je osvojena pobedom protiv zvezde u prvoj utakmici play off-a.

Слика

Ovog puta kupio sam samo Ratkova, para nije ni bilo i da sam hteo nekog drugog, ali zaista nema potrebe jer Partizan ove godine ima sjajne omladince. Uspeo sam da se otarasim par igraca a na izlaznim vratima su Traore (prihvacena ponuda), Rikardo, Jovic (uprava ga prodala za 8m), Menig, Pantic i Patrick (obojica vec prodati).

Слика

Nosioci tima ce biti deca Partizana sa veteranom Nathom i Dijabateom po strani. Najvise bih voleo da pojacam odbranu (Mihajlo Ilic je jedini siguran tamo) i da dovedem zamenu za Natha, al posto jos uvek nema para, tesko da cu uspeti u tome.
Komsa
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 22 Мај 2023, 02:25
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од Komsa »

Prva sezona sejva OSVOJENA LIGA KONFERENCIJE :droper: koga sta zanima pitajte, jer me mrzi sve da pisem :winner:
Корисников грб
provokator
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 27 Окт 2010, 01:41
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од provokator »

Kabic i Ratkov su pun pogodak za pfc......uzeo sam i Cestica koji igra ali kao da se ne razvija nesto mnogo.....vratio sam na pozajmicu Marka Milovanovica koji je sada u Barsi.....on i Ratkov treba da budu udarne igle u polusezoni...Da li je neko vracao Urosa Djurdjevica? ima super ocene za svoje godine!!!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од dark warrior™ »

provokator пише: 31 Мај 2023, 20:05 Kabic i Ratkov su pun pogodak za pfc......uzeo sam i Cestica koji igra ali kao da se ne razvija nesto mnogo.....vratio sam na pozajmicu Marka Milovanovica koji je sada u Barsi.....on i Ratkov treba da budu udarne igle u polusezoni...Da li je neko vracao Urosa Djurdjevica? ima super ocene za svoje godine!!!
Ratkov i kod mene je pun pogodak
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Komsa пише: 29 Мај 2023, 18:02 Prva sezona sejva OSVOJENA LIGA KONFERENCIJE :droper: koga sta zanima pitajte, jer me mrzi sve da pisem :winner:
Svaka cast! Kako ti je to poslo za rukom? Postavi bar ss protiv koga si igrao od pocetka do kraja.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од delboy »

Druga sezona i glavni cilj je ispunjen - Dupla kruna!

Слика
Слика

U ligi sampiona smo osvojili trece mesto sto nije lose, jer smo bili u grupi sa Real Madridom, Celzijem i Bragom. U ligi Evrope smo potom izvukli Trabzonspor i njih bez imalo muke prosli. Onda je dosao Totenhem i tu se sve zavrsilo.

Слика

Doveli smo samo tri igraca, i to kakva ja bih rekao:

Слика
Слика
Слика

Pred sam kraj pohvalio bih omladince koji se sjajno razvijaju i koji su vec nosioci tima. Pored standarnog Bazdara, silom prilike sansu je dobio Vanja Vlahovic jer je uprava prodala Jovica i Mihajla Petkovica bez da cuju moje misljenje, pa se odjednom stvorila frka na levom krilu. Srecom, Vlahovic ne da je uspeo da ih zameni, vec se pokazao boljim za klasu! Mladi Popovic dobija redovno sansu, ja ga stavljam da mi igra MC attack, i odlicno se snalazi. Na desnom krilu je Nemanja Ilic koji odlicno menja Dijabatea kad zatreba, a u slucaju prodaje istog, Nemanja ce definitivno biti u prvih 11. Na kraju, izdvojio bih dvojicu omladinaca, definitivno i najboljih omladinaca:

Слика
Слика
Milan na zalost ima klauzulu da moze da ode ako neko ponudi 6 miliona pa se nadam da cu to uspeti da promenim jer postaje definitivno najbitniji igrac Partizana. Zbog njega, Ratkov je totalno pao u senku i moze doci do prodaje istog u slucaju ok ponude, jer ima jos omladinaca koji bi ga lako odmenili.
Корисников грб
provokator
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 27 Окт 2010, 01:41
Место: Pancevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Partizan

Порука од provokator »

trebaju mi golman i levi bek sa srpskim drzavljanstvom.....sezona 2028/29......ako moze neki predlog bio bih zahvalan :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2023 / Discussion”