Provincijski Urugvaj

Корисников грб
Dusanlfc97
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 01 Мај 2011, 17:37
Место: Serbia
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Provincijski Urugvaj

Порука од Dusanlfc97 »

Da probamo nešto novo. Krećemo iz Prve lige Srbije sa najvećim talentima Superlige. Ono što je primetno jeste da kod nas svi hoće da igraju u napadu, što se odrazilo na manjak kvaliteta pozadi. Nekih igrača namerno nema poput Pantovića, Motike i drugog Mituljikića. Naprosto, na tim pozicijama smo krcati i nije bilo mesta za sve. Ukoliko sam još nekoga izostavio – javite. U obzir dolaze samo U19.

Cilj je da se igra samo sa srpskim igračima i da vidimo dokle možemo. Samo je pitanje da li ću i sa regenima igrati ili šta urade ovi koji su sada tu – to mi je.

Mačvi je data najbolja infrastruktura za trening uz najbolje trenere, dok budžet nije diran. Igrači imaju ugovore koji ističu najranije na leto 2027. godine (bez izlaznih klauzula).

Pa da vidimo...

Слика
Слика
Корисников грб
Dusanlfc97
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 01 Мај 2011, 17:37
Место: Serbia
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Provincijski Urugvaj

Порука од Dusanlfc97 »

Prva sezona završena, titula lagano uzeta. Postoji bojazan kada je odbrana u pitanju, kako će to funkcionisati u Superligi – o tom potom. (Kao što se vidi na skrinšotovima, ušao sam u novu sezonu i ne deluje baš najsjajnije, ali napred je sve nadoknađeno,)

Napad je bio besprekoran. Jeste da igram sa dvojicom visokih, ali su se sjajno uklopili Ratkov i Milošević koji je sa 16 godina dao 20 komada.

Neće biti pojačanja za Superligu, cilj je i dalje isti – da razvijem ono što imam i dobijem kroz regene i da vidim dokle to ide. Naravno, samo naši igrači.

Zanimljivo je da nisam izabran za trenera sezone, već Korak iz rada. No dobro, to je bitno koliko i koju platu imam.

Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Dusanlfc97
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 01 Мај 2011, 17:37
Место: Serbia
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Provincijski Urugvaj

Порука од Dusanlfc97 »

Prva polusezona u Superligi. Prvi na tabeli, prednost je mala, ali iznad svih očekivanja. Prokletstvo u kupu je nastavljeno, pa smo tako posle prve runde prošle, ove godine ispali u drugoj.

Videćemo da li će igrači izdržati do kraja, svakako je cilj bio na njihovom razvoju i pokušaju da se izbori bilo kakvo takmičenje u Evropi.

U međuvremenu, moj omiljeni igrač na FM23 je dobio "Zlatnu loptu" FSS. :fss:

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM24 Menadžerska soba / Manager stories”