Goal machine 442

Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Goal machine 442

Порука од Vladimir1307 »

Preporodio sam se od kad sam uzeo ovu taktiku. Uz dobar odabir igrača.

Preuzeto sa FM Scout - a


https://www.mediafire.com/file/7370b16n ... 8.fmf/file
Корисников грб
borisha21
Youth Team Coach
Поруке: 77
Придружен: 29 Окт 2010, 16:57
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Goal machine 442

Порука од borisha21 »

Da li ti funkcioniše na novom peču? Kakva je odbrana? Ja sam našao neku gde imam sve pobede ali na svakoj primim bar jedan gol. Ja ne volim da primam golove :smajli1:
Da volim crno bele ponosno kažem svima volim to slavno ime i divim se samo njima ...
Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Goal machine 442

Порука од Vladimir1307 »

Da, pošto mi je peč sjebao staru taktiku, ovo je od pre dva dana. U nastavku su rezultati od trenutka kada sam je podesio. Preporuka je da isključiš Get stuck in jer prave faulove ko blesavi, a i bez ove opcije su dovoljno agresivni. Odbrambeni mi imaju odgovarajuće role tako da veoma mali broj šansi mi prave.

Слика
Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Goal machine 442

Порука од Vladimir1307 »

Hteo bih da dopunim sledeće:

Ovom taktikom sam u prvoj sezoni Cvajte sa Minhenom 1860 opstao u ligi kao 9. jer sam počeo da je koristim kasno. U drugoj sezoni sam završio drugi sa istim brojem bodova kao i Fortuna s tim da su imali za par golova bolju razliku i ušao u Bundesligu, a tamo kuku lele, u 6 kola 0 bodova i otkaz :ole: Doduše, budžet mi je bio 650.000 evra pa je bilo dosta teško dovući neka dobra free pojačanja. Neću odustati od Minhena sigurno. Sad igram Srpsku ligu Zapad i vodim Takovo sa ovom taktikom, za sad sam prvi, pa ćemo videti.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM24 Taktike, teninzi i razno / Tactics”