FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Sve o FM22
Корисников грб
CharapanSRB
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 26 Нов 2021, 18:06
Место: Крушевац
Klub koji vodite: Напредак Крушевац
Mood:
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од CharapanSRB »

Одлично, лепо напредујеш, само настави са дограђивањем екипе. Ја данас почињем па се јављам после полусезоне или целе сезоне.

Иначе слике ти се не виде, најбоље ти то избаци кроз неки линк сајтова где се објављују слике. Ево примера програма где урадиш скриншот екрана и можеш одмах да upload-ујеш слике на њихов сајт у објавиш овде кроз линк:

https://app.prntscr.com/en/learnmore.html
:warrior: НАПРЕД НАПРЕДАК! :warrior:
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од jesusnavas7 »

CharapanSRB пише: 01 Дец 2021, 07:57 Одлично, лепо напредујеш, само настави са дограђивањем екипе. Ја данас почињем па се јављам после полусезоне или целе сезоне.

Иначе слике ти се не виде, најбоље ти то избаци кроз неки линк сајтова где се објављују слике. Ево примера програма где урадиш скриншот екрана и можеш одмах да upload-ујеш слике на њихов сајт у објавиш овде кроз линк:

https://app.prntscr.com/en/learnmore.html

Hm, cudno...ja mogu da udjem sa telefona i da ih otvorim. Svakako cu na ovaj nacin sto si predlozio probati sld put.

I da, Percy Liza iz Crystala iz Perua, za dve sezone postaje bas opak spic.
Корисников грб
CharapanSRB
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 26 Нов 2021, 18:06
Место: Крушевац
Klub koji vodite: Напредак Крушевац
Mood:
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од CharapanSRB »

Раде слике, из неког разлога јуче мени није отварало, сада да! Неке од твојих играча немам у бази, шта укључиш(штиклираш(players database)) на почетку и колико играча, циљам да је преко 200.000? Jа због перформанси рачунара 10.000 само.
:warrior: НАПРЕД НАПРЕДАК! :warrior:
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од jesusnavas7 »

CharapanSRB пише: 02 Дец 2021, 07:29 Раде слике, из неког разлога јуче мени није отварало, сада да! Неке од твојих играча немам у бази, шта укључиш(штиклираш(players database)) на почетку и колико играча, циљам да је преко 200.000? Jа због перформанси рачунара 10.000 само.
Preko 100 000 imam u bazi, uglavnom idem na custom database, pa dodajem dosta zemalja pojedinacno. Od playable liga samo PL, Bundes, La liga, Liga 1 , Seria a i Portugal.
Ostalo sve custom database.
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од jesusnavas7 »

Zavrsio sam svoju misiju da Zvezdom.

Titulu i kup osvajam do besvesti, Partizan mi bod nije uzeo za 3 sezone koliko sam odigrao, niti se oni pojacavaju.

Domaca liga totalno besmislena, recimo partizan dovodi na pozajmicu Welbeka i Toma Kernija, i to su im glavni igraci dok ja imam postavu: Rajkovic, Marusic, Ljanko,Terzic(Ristic), Luka, Basic, Luca Orellano, Celi, Luquinhas(brutalan je, igra u Legiji, agility 20, dribling 17 itd.), Arezo.

Nije zanimljivo da igram samo Evropu, i da cekam 10 godina da skupim pare i napravim tim da bi stigao do 1/4 le.

Tako da, treba tu jos mnogo rada da bi se napravilo da se i Partizan pojacava i ulaze, a ne da u Februaru slavim titulu.

Sledeci klub mi je Nordsjaeland, pravi izazov.

Pozz drugari, ako treba neki savet za nekog igraca iz domace lige pisite mi.
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од merengue »

jesusnavas7 пише: 11 Дец 2021, 09:38 Zavrsio sam svoju misiju da Zvezdom.

Titulu i kup osvajam do besvesti, Partizan mi bod nije uzeo za 3 sezone koliko sam odigrao, niti se oni pojacavaju.

Domaca liga totalno besmislena, recimo partizan dovodi na pozajmicu Welbeka i Toma Kernija, i to su im glavni igraci dok ja imam postavu: Rajkovic, Marusic, Ljanko,Terzic(Ristic), Luka, Basic, Luca Orellano, Celi, Luquinhas(brutalan je, igra u Legiji, agility 20, dribling 17 itd.), Arezo.

Nije zanimljivo da igram samo Evropu, i da cekam 10 godina da skupim pare i napravim tim da bi stigao do 1/4 le.

Tako da, treba tu jos mnogo rada da bi se napravilo da se i Partizan pojacava i ulaze, a ne da u Februaru slavim titulu.

Sledeci klub mi je Nordsjaeland, pravi izazov.

Pozz drugari, ako treba neki savet za nekog igraca iz domace lige pisite mi.
svaka čast. mene generalno zanima neki presek isključivo domaćih igrača koje dovodiš i koji su dovoljno dobri za zvezdu i evropu...
Корисников грб
dackoue
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 24 Окт 2010, 17:31
Место: Ужице
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од dackoue »

Dve preporuke za Zvezdu Tofol Montiel i Zao Baso, Tofol 115K a Baso 2.5M.

https://files.fm/f/cnngq9dv9
https://files.fm/f/c8ydy82ua
Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прeти, већ по томе колику СВЕТИЊУ браним!
Корисников грб
leonardo
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 16 Авг 2016, 21:47
Место: Lazarevac
Klub koji vodite: Fk Partizan,Atalanta
Formacija: 4-2-3-1, 4-4-2,3-4-3
Mood:
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од leonardo »

Ljudi moze li pomoc oko grbova gde mogu da ih skinem?
Ko igr za raju a zanemari taktiku,igrace u nizerazrednom vratniku.... :yesko:
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од jesusnavas7 »

merengue пише: 11 Дец 2021, 10:52
jesusnavas7 пише: 11 Дец 2021, 09:38 Zavrsio sam svoju misiju da Zvezdom.

Titulu i kup osvajam do besvesti, Partizan mi bod nije uzeo za 3 sezone koliko sam odigrao, niti se oni pojacavaju.

Domaca liga totalno besmislena, recimo partizan dovodi na pozajmicu Welbeka i Toma Kernija, i to su im glavni igraci dok ja imam postavu: Rajkovic, Marusic, Ljanko,Terzic(Ristic), Luka, Basic, Luca Orellano, Celi, Luquinhas(brutalan je, igra u Legiji, agility 20, dribling 17 itd.), Arezo.

Nije zanimljivo da igram samo Evropu, i da cekam 10 godina da skupim pare i napravim tim da bi stigao do 1/4 le.

Tako da, treba tu jos mnogo rada da bi se napravilo da se i Partizan pojacava i ulaze, a ne da u Februaru slavim titulu.

Sledeci klub mi je Nordsjaeland, pravi izazov.

Pozz drugari, ako treba neki savet za nekog igraca iz domace lige pisite mi.
svaka čast. mene generalno zanima neki presek isključivo domaćih igrača koje dovodiš i koji su dovoljno dobri za zvezdu i evropu...

Izvini, nisam dugo ulazio na forum, totalno sam zaboravio.
Generalno, po pozicijama:
Rajkovic,Vladan Kovacevic, Aleksandar Jovanovic, Svilar, Filip Stankovic
Strahinja Pavlovic, Ljanko, Maras
Terzic, Ristic, Danicic
Marusic, Vesovic
Milivojevic, Radoja, Cimirot
Darko Jevtic, Lazar Samardzic
Kabic, Djuricic, Filip Ugrinic
Motika, F Stevanovic, Palocevic
Spiceva osim Djurdjevica , da je dostupan i kvalitetan nema...mozda Tedic

Od crnogoraca levi bek Janjic Nikola, i krilo Lazar Mijovic
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од merengue »

jesusnavas7 пише: 23 Феб 2022, 12:18
merengue пише: 11 Дец 2021, 10:52
jesusnavas7 пише: 11 Дец 2021, 09:38 Zavrsio sam svoju misiju da Zvezdom.

Titulu i kup osvajam do besvesti, Partizan mi bod nije uzeo za 3 sezone koliko sam odigrao, niti se oni pojacavaju.

Domaca liga totalno besmislena, recimo partizan dovodi na pozajmicu Welbeka i Toma Kernija, i to su im glavni igraci dok ja imam postavu: Rajkovic, Marusic, Ljanko,Terzic(Ristic), Luka, Basic, Luca Orellano, Celi, Luquinhas(brutalan je, igra u Legiji, agility 20, dribling 17 itd.), Arezo.

Nije zanimljivo da igram samo Evropu, i da cekam 10 godina da skupim pare i napravim tim da bi stigao do 1/4 le.

Tako da, treba tu jos mnogo rada da bi se napravilo da se i Partizan pojacava i ulaze, a ne da u Februaru slavim titulu.

Sledeci klub mi je Nordsjaeland, pravi izazov.

Pozz drugari, ako treba neki savet za nekog igraca iz domace lige pisite mi.
svaka čast. mene generalno zanima neki presek isključivo domaćih igrača koje dovodiš i koji su dovoljno dobri za zvezdu i evropu...

Izvini, nisam dugo ulazio na forum, totalno sam zaboravio.
Generalno, po pozicijama:
Rajkovic,Vladan Kovacevic, Aleksandar Jovanovic, Svilar, Filip Stankovic
Strahinja Pavlovic, Ljanko, Maras
Terzic, Ristic, Danicic
Marusic, Vesovic
Milivojevic, Radoja, Cimirot
Darko Jevtic, Lazar Samardzic
Kabic, Djuricic, Filip Ugrinic
Motika, F Stevanovic, Palocevic
Spiceva osim Djurdjevica , da je dostupan i kvalitetan nema...mozda Tedic

Od crnogoraca levi bek Janjic Nikola, i krilo Lazar Mijovic
Hvala. Proveriću ih sve. :)
Trenutno (i na duže) mi je najbitnija adekvatna zamena za Sanoga. Dakle, domaći, ili ako nema strani zadnji vezni.
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од jesusnavas7 »

Meni su to bili Milivojevic i Radoja.

Ima po Portugalu dosta dobrih a ne tako skupih koliko me secanje sluzi.

Naravno, nakon novog peca krecem opet sa Zvezdom, sve ponovo.
bp89
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 23 Апр 2021, 11:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од bp89 »

Погледај Топића, нарочито ако крећеш после овог зимског апдејта. Сређен је, и баш је добар. Боље домаће (а младе) опције нећеш наћи
nemac mesar87
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 19 Мар 2022, 21:45
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од nemac mesar87 »

Pozdrav ljudi,igram sa zvezdom evo vec 7 sezona, i moj vam je savet da ne dovodite prve dve sezone igrace, vec da se fokusirate na dovodjenje dobrih trenera i budzenje trening terena i youth academy. Kad se to uradi, svake sezone bukvalno imate po 2 ili 3 brutalna mlada igraca koja za max dve sezone prodajete po 15mil minimum. Kahvic i Lazetic ubice, samo dobri treneri i to je to. Na zalost nisam uspeo da se plasiram dalje od cetvrtfinala lige sampiona, inace svake sezone redovan ucesnik osmine finala, sto jako puno znaci za finansije,kojih trenutno imam 125miliona. Doveo inace nekog klinca brazilca, Angelo se zove,msm iz Santosa, za koga mi je Leverkuzen dao 50 miliona ali mali nije hteo da ode :D, idiot :D

Sve u svemu, fokusirajte se na izgradju podmladka, i dovodjenje trenera, i imacete svake sezone nekog wunderkida. Naravno, morate imati strpljenja, inace nista bez toga... Ako se gubi, znas da pravis neke nove klince. E, da, obavezno klauzulu od prodaje igraca trazite kad prodajete, jer i to znaci kad ih buduci timovi valjaju za nekoliko miliona.

Jedno pitanje sada, da li neko zna kako da ubacim grbove, dresove, imena timova (Brazil,Argentina,bla bla)???? :punker: Слика
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK Crvena zvezda - igrači i osoblje

Порука од merengue »

nemac mesar87 пише: 19 Мар 2022, 22:05 Pozdrav ljudi,igram sa zvezdom evo vec 7 sezona, i moj vam je savet da ne dovodite prve dve sezone igrace, vec da se fokusirate na dovodjenje dobrih trenera i budzenje trening terena i youth academy. Kad se to uradi, svake sezone bukvalno imate po 2 ili 3 brutalna mlada igraca koja za max dve sezone prodajete po 15mil minimum. Kahvic i Lazetic ubice, samo dobri treneri i to je to. Na zalost nisam uspeo da se plasiram dalje od cetvrtfinala lige sampiona, inace svake sezone redovan ucesnik osmine finala, sto jako puno znaci za finansije,kojih trenutno imam 125miliona. Doveo inace nekog klinca brazilca, Angelo se zove,msm iz Santosa, za koga mi je Leverkuzen dao 50 miliona ali mali nije hteo da ode :D, idiot :D

Sve u svemu, fokusirajte se na izgradju podmladka, i dovodjenje trenera, i imacete svake sezone nekog wunderkida. Naravno, morate imati strpljenja, inace nista bez toga... Ako se gubi, znas da pravis neke nove klince. E, da, obavezno klauzulu od prodaje igraca trazite kad prodajete, jer i to znaci kad ih buduci timovi valjaju za nekoliko miliona.

Jedno pitanje sada, da li neko zna kako da ubacim grbove, dresove, imena timova (Brazil,Argentina,bla bla)???? :punker: Слика
Svaka čast, sedam sezona. :)
Iz nekog razloga ne otvaraju mi se slike.
Inače - možeš li dati par imena trenera, osoblja, bilo koga koga si rano otkrio i lepo je napredovao ili postao deo tog tima koji stvara wonderkids? :)
Hvala i samo napred!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2022”