Pomoc Saved game

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Vulgar
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 17 Сеп 2012, 19:53
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Pomoc Saved game

Порука од Vulgar »

Pozdrav!

Imam 10ak save-ova na laptopu na kojem sam igrao FM20, sad sam uzeo novi komp i instalirao FM na njemu, prebacio save game-ove ali nece da rade! Tacnije, neki hoce a neki nece, interesantno je da hoce da rade samo ovi sto su extremno rani smesteni u 2019/pocetak 2020 godine (to su neki nbt igre od kojih sam odustao) a nece da mi otvori saveovi koji imaju 1+ godina? Jel ima neko neki savet pomoc?

I dalje imam laptop i instaliram FM na njemu i save-ove i sve radi kako treba ali treba da ga prodam pa mi je potrebno da prebacim sve ovo.

Proverio sam, isti mi je patch na oba FM-a, nije do toga, sve fajlove sam prebacio, imam i jedan custom database koji sam isto prebacio, nikakav problem nisu te stvari... Meni se licno cini kao da nece da mi otvori save-ove koji imaju jednu + sezonu novih igraca koje je igra sama generalisala jer jedan save mi je 2020 ali je februar, pre nego sto su novi mladi igraci generisani. Ali ne razumem zasto bi to bio problem kad sam sve fajlove prebacio?

Hvala unapred na odgovoru!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”